جنون بیمار: واکنش مردم به تصمیم CDC برای نصف کردن زمان قرنطینه کووید-19

[ad_1]

در اوایل این هفته، مقامات دولتی از کسانی که آزمایش کووید-19 مثبت داشتند، خواسته بودند که خود را به مدت 10 روز منزوی کنند.

روز دوشنبه زمانی که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) توصیه قرنطینه را نصف کرد، تغییر کرد و در عوض از آمریکایی‌های آلوده خواست تا پنج روز از تماس بین فردی خودداری کنند.

استدلال پشت این اصلاحات ریشه در اقتصاد دارد، شاید بیشتر از علم. دکتر آنتونی فائوچی، مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی و یکی از مشاوران علمی ارشد پرزیدنت بایدن، اخیراً به جیم آکوستا از سی‌ان‌ان گفت که «ما می‌خواهیم مردم را به سر کار بازگردانیم، به‌ویژه در مشاغل اصلی. تا جامعه به خوبی پیش برود. “

در همین حال، دکتر مایکل مینا، ایمونولوژیست و متخصص تست سریع، در پاسخ به سیاست‌های جدید CDC، به نیویورک تایمز گفت که مطالعات نشان می‌دهند که تفاوت‌های زیادی در مدت زمانی که افراد پس از ابتلا به کووید-19 مسری باقی می‌مانند، وجود دارد. برخی حتی تعجب می کنند که آیا فشار مدیران عامل شرکت های هواپیمایی، که نگران هستند دوره های طولانی ایزوله سازی به نتیجه نهایی آسیب برساند، می تواند CDC را تحریک کند.

این مکتب فکری این تصمیم را به نامه اخیر اد باستیان، مدیر عامل شرکت هواپیمایی دلتا به CDC مرتبط می‌کند. به گزارش رویترز، باستیان گفت که “با گسترش سریع نوع Omicron، 10 روز انزوا برای افرادی که به طور کامل واکسینه شده اند می تواند به طور قابل توجهی بر نیروی کار و عملیات ما تأثیر بگذارد.”

مفسر از اشاره به اصرار مدیر عامل شرکت هواپیمایی بر به خطر انداختن زندگی به نام سود خشمگین بود. استیو داسیلوا از Jalopnik خاطرنشان کرد که به نظر می‌رسد باستیان احتمال این را که منجر به سرعت‌های انتقال بالاتر می‌شود تصدیق می‌کند و خاطرنشان کرد که دلتا می‌تواند برای جمع‌آوری داده‌ها از هواپیمای خود با CDC شریک شود. زیرا در نهایت، شما می‌خواهید اطلاعات مربوط به یک بیماری بسیار مسری را جمع‌آوری کنید: با انداختن افراد آلوده به لوله‌ای بسته با دیگران و دیدن آنچه در حال رخ دادن است.»

به طور مشابه، سارا نلسون، رئیس انجمن مهمانداران حرفه‌ای CWA، در بیانیه‌ای در روز دوشنبه گفت که «CDC توضیح پزشکی در مورد اینکه چرا آژانس تصمیم گرفته است قرنطینه را از 10 روز به 5 روز کاهش دهد، ارائه کرده است، اما این واقعیت که طبق تعداد روزهایی که از شرکت‌های آمریکایی بیرون رانده شده‌اند کمتر از اطمینان‌بخش است.»

CDC صرفاً کاهش کامل زمان خودقرنطینه را برای افراد آلوده اعمال نکرده است. این آژانس اضافه کرد که این قانون فقط برای افرادی اعمال می‌شود که هیچ علامتی از خود نشان نمی‌دهند و می‌خواهند حداقل پنج روز پس از خروج از ایزوله از ماسک در اطراف دیگران استفاده کنند. این آژانس همچنین دستورالعمل های خود قرنطینه ای خود را برای افرادی که به سادگی در معرض ویروس قرار گرفته اند، تجدید نظر کرده است. اکنون از افرادی که تا حدی واکسینه شده اند خواسته می شود که یا خود را به مدت پنج روز ایزوله کنند و سپس برای پنج روز دیگر از ماسک در اطراف دیگران استفاده کنند یا برای تمام 10 روز از ماسک استفاده کنند (اگر خودقرنطینه امکان پذیر نیست).

حتی بدون اشاره مستقیم به نامه مدیر عامل دلتا، بسیاری از ناظران همچنان معتقدند که سیاست های جدید CDC اشتباه است.

“به وضوح آشکار بود که بسیاری از توصیه های CDC به آنها مربوط می شود [political] و نگرانی های اقتصادی، افکار عمومی را سردرگم می کند / توصیه های دوم در مورد ماسک ها، پروتکل ها، واکسن ها، در حالی که فرقه ضد علمی به پیام های واحد (و وحشتناکی نادرست) پایبند است. توئیت گرگوری هان. دکتر اریک فیگل دینگ، اپیدمیولوژیست در دانشگاه هاروارد، در یک موضوع در توییتر نشان داده شده است تصمیم CDC یک “حرکت دیوانه” و “جنون بیمارگونه” بود و به این نتیجه رسید که به عنوان یک تصمیم بسیار وحشتناک، نه خوب، و بسیار بد تحت تأثیر سیاسی / تجاری که میلیون ها نفر را تهدید می کند در تاریخ همه گیری همه گیر ثبت خواهد شد. کمدین جودا فریدلندر به شوخی گفت: “به مدیران اجرایی خطوط هوایی به دلیل انتصاب آنها به عنوان رئیس CDCgov@” تبریک می گویم، در حالی که اریک توپول، معاون اجرایی تحقیقات اسکریپس توییت ها، “داده‌هایی که از دوره جدید جداسازی 5 روزه @CDCgov بدون تست منفی پشتیبانی می‌کنند”، به دنبال آن تصویری که یک فیلد خالی را نشان می‌دهد.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


دکتر ریچارد ولف، استاد افتخاری اقتصاد در دانشگاه ماساچوست آمهرست و نویسنده کتاب «بیماری سیستم است: وقتی سرمایه‌داری نمی‌تواند ما را از بیماری‌های همه‌گیر یا خودش نجات دهد»، گفت که احساس می‌کند افرادی که به CDC مشکوک بودند از سرمایه‌داری انگیزه دارند. دلیل خوبی برای این داشته باشد (از همه افرادی که برای این مصاحبه با آنها تماس گرفتیم، به طور گسترده در مورد انتقاد CDC، نه به طور خاص در مورد نامه خطوط هوایی دلتا، سؤال شد.)

هم در اروپا و هم در ایالات متحده، کارفرمایان اغلب بر خلاف آن کار می کنند [COVID-19] وولف در ایمیلی به Salon گفت، سیاست‌هایی که آن‌ها آن را تهدیدکننده سود می‌دانند، افزود که ما این را به روش‌های مختلف، هم قبل و هم در طول همه‌گیری مشاهده کردیم.

ولف خاطرنشان کرد که کشورهایی مانند نیوزلند و جمهوری خلق چین که در آن‌ها نفوذ منافع تجاری توسط نهادهایی که در اولویت‌های اجتماعی دیگر فعالیت دارند (مانند اتحادیه‌های کارگری، احزاب چپ و غیره) محدود می‌شود، آمادگی بهتری دارند. با بیماری مقابله کنید از آنجایی که این موضوع در ایالات متحده صادق نیست، ولف به این نتیجه رسید که نگران نباشید که منافع تجاری و مقامات دولتی که از آنها استقبال می کنند، بر اساس نیاز خود برای ارائه کارگران و مشتریانی که با هم سود آنها را تولید می کنند، تصمیم گیری کنند “ساده لوحانه” است. “

دکتر ویلیام هزلتین، که ریاست یک اندیشکده بهداشت جهانی به نام Access Health International را بر عهده دارد، از تصمیم CDC انتقاد کرد – اما به Salon گفت که او آن را یک موضوع سیاسی یا یک “مسئله چپ یا راست” نمی داند. هاسلتین، که به عنوان متخصص در مبارزه با اپیدمی HIV/ایدز به رسمیت شناخته شده است، بر گستره تحقیقات پزشکی در مورد کووید-19 و عفونی بودن تاکید کرد.

هازلتین به سالن گفت: «من بارها گفته‌ام که کشورهایی که در کنترل همه‌گیری بهترین هستند، یک سیاست اجباری برای ایزوله کردن هر کسی که در معرض این بیماری است به مدت دو هفته در نظر دارند – همه کسانی که در معرض این بیماری هستند حتی کمتر مسری هستند. «اگر آلوده شده باشید، حداقل به مدت دو هفته و گاهی سه هفته ایزوله می شوید. بنابراین ما استثنایی هستیم و فکر می‌کنم این یک اشتباه جدی است، زیرا داده‌هایی که من دیده‌ام نشان می‌دهد افرادی که در معرض یا آلوده هستند، می‌توانند به طور مداوم حداقل برای دو هفته و احتمالاً سه هفته آلوده شوند. این یک اشتباه جدی است.”

هزلتین افزود که او تظاهر نکرد که می‌داند چه انگیزه‌ای به جز بیمارستان‌ها باعث شد تا کارکنان بیمارستان به کار خود بازگردند. فکر نمی کنم ربطی به اینکه شما یک جامعه سرمایه داری هستید یا نه. این بازگشت کارگران بیمارستان به سر کار است. و من فکر می کنم که این برای آنها شخصاً خطرناک است، زیرا آنها می توانند عواقب سلامتی داشته باشند و همچنان می توانند برای بیماران و خانواده های آنها مسری باشند. بنابراین فکر می کنم این یک اشتباه بزرگ است. “

دکتر آلفرد سامر، اپیدمیولوژیست و رئیس افتخاری دانشکده بهداشت عمومی جانز هاپکینز بلومبرگ، شخصاً در انتقال تصمیمات زندگی یا مرگ در مورد بیماری های عفونی به عموم مردم نقش داشته است. او به سالن توضیح داد که قابل درک است که چرا بسیاری در مورد سیاست جدید نگران هستند. همانطور که سامر اشاره کرد، “گزارش های CDC در طول این بیماری همه گیر بسیار دور از حد مطلوب است. پیگیری استدلال برای یک فرد عادی واقعاً دشوار است و استدلال تغییر کرده است.”

سامر در ایمیلی گفت که اگرچه هدف اصلی سیاستمداران منزوی کردن افراد آلوده به عنوان راهی برای مقابله با همه‌گیری بود، این هدف اکنون باید تغییر کند تا “برای مقابله با یک مشکل جدید، که تعداد بسیار کمی از کارگران اصلی هستند، به خصوص او توضیح داد” تصمیم CDC به عنوان “تلاش برای سوزن زدن”.

به نوبه خود، مقامات دولتی این تصمیم را صرفاً به عنوان گزینه منطقی بعدی برای سلامت عمومی با توجه به شرایط فعلی معرفی کردند. CDC نیز در بیانیه ای از تصمیم خود به دلایل پزشکی دفاع کرد.

او گفت: “این تغییر با انگیزه علم است که نشان داده است که بیشتر انتقال SARS-CoV-2 در اوایل دوره بیماری رخ می دهد، معمولاً 1-2 روز قبل از شروع علائم و 2-3 روز پس از آن.” آژانس. در بیانیه “بنابراین، افرادی که آزمایش آنها مثبت است باید به مدت پنج روز ایزوله شوند و اگر در آن زمان بدون علامت باشند، اگر بتوانند به مدت 5 روز به پنهان کردن خود ادامه دهند تا خطر ابتلا به دیگران را به حداقل برسانند، می توانند ایزوله را ترک کنند.

در حالی که برخی از اقتصاددانان از دولت‌ها خواسته‌اند تا به شهروندان پول بدهند که تا پایان همه‌گیری در خانه بمانند، این سیاست‌ها معمولاً با مخالفت منتقدان مواجه می‌شوند و آنها آن را بسیار پرهزینه توصیف می‌کنند و سابقه خطرناکی در ایجاد انگیزه برای کار در افراد ایجاد می‌کنند. بسیاری از صاحبان مشاغل در دوره‌های محاصره طولانی مدت با مشکل مواجه شده‌اند و مخالفت عمومی گسترده‌ای با ایده محاصره‌های بیشتر برای پایان دادن به همه‌گیری COVID-19 وجود دارد.

در مورد مرحله omicron از همه گیری بیشتر بخوانید:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı