جنبش ملی دانشجویی در راه است: چرا کودکان در سراسر کشور می روند؟

[ad_1]

پس از بیش از یک سال درس مجازی برای اکثر دانش‌آموزان، مدارس سراسر کشور برنامه‌های راهبردی را برای اطمینان از ایمنی دانش‌آموزان در بحبوحه همه‌گیری کووید-19 اجرا کرده‌اند: پنهان‌سازی، دریافت منظم تست‌های کووید، حفظ فاصله اجتماعی و تشویق دانش‌آموزان به اگر احساس خوبی ندارند در خانه بمانند. اما در سال 2021، ادارات مدارس در سراسر کشور با یک چالش جدید غیرمنتظره روبرو هستند: ترک تحصیل دانش آموزان در مقیاس بزرگ.

از کنت تا مدرسه ملی کنترل تسلیحات در سال 2018، پس از تیراندازی در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس در فلوریدا، دانش‌آموزان مدت‌هاست که زمان کلاس را فدا کرده‌اند تا موضع بگیرند و خواستار اصلاح سیاست‌ها شوند. در ماه‌های اخیر، دانش‌آموزان دبیرستانی – و حتی برخی از دانش‌آموزان دبیرستانی – درس را رها کرده‌اند تا توجه را به بدرفتاری مدرسه‌شان با گزارش‌های سوءاستفاده جنسی جلب کنند.

دانش‌آموزان از نزدیک به 30 مدرسه در سراسر کشور پیاده‌روی می‌کردند، گاهی اوقات جمعیتی متشکل از صدها دانش‌آموز را تشکیل می‌دادند تا علیه خشونت جنسی دانشگاه و رسیدگی به مشکلاتشان صحبت کنند. هیچ نشانه ای مبنی بر هماهنگی تلاش ها بین دانشگاه ها وجود ندارد.

صدها دانش آموز در مدرسه کمبریج ریندج و لاتین در بوستون، ماساچوست، 30 نوامبر در اعتراض به خشونت جنسی در محوطه دانشگاه و سکوت مدرسه خود در مورد این موضوع اعتراض کردند. یک دختر مدرسه ای، النا سرپاس، دانش آموز دبیرستانی، شرکت کرد نامه، نامه به Boston Globe، اشاره کرد که بیشتر پوشش خبری محلی بر دیدگاه بزرگسالان آسیب دیده متمرکز است.

سرپاس به Salon گفت: «این نشان می دهد که عدم توجه فرهنگی برای برآورده کردن نیازهای جوانان وجود دارد. در طول پیاده روی، دانش آموزان در مورد درد، ضربه و انزوای ناشی از خشونت جنسی و همچنین اینکه چگونه این ترس ها اغلب توسط مدیران نادیده گرفته می شود، صحبت کردند. اما به گفته سرپاس، زمان آن فرا رسیده است که بزرگسالان به حرف های جوانان توجه کنند. «همه چیز به گوش دادن به جوانان برمی گردد. گوش دادن به آنها، صدای آنها و نیازهای آنها، “او گفت. “و وقتی صحبت از موضوعی مانند خشونت جنسی می شود، به معنای گوش دادن است. من واقعا گوش می دهم.”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در حالی که موضوع رضایت، پاسخگویی و گزارش آزار جنسی در خط مقدم گفتگوهای امنیت عمومی در سطح کالج بوده است، در مدارس متوسطه و متوسطه – تا کنون – توجه مشابهی مشاهده نشده است.

شائل نوریس، مدیرعامل، می گوید: «تمام کارهای انجام شده در محوطه های دانشگاهی، تمام کارهایی که برای باز کردن فضا با جنبش MeToo انجام شده است، به کودکان این امکان را داده است که خود را نسلی ببینند که دیگر آن را نمی پذیرند. SafeBAE، یک سازمان جوانان برای بازماندگان، که درگیر رسیدگی به مشکلات خشونت جنسی و فرهنگ تجاوز جنسی در مدارس متوسطه و دبیرستان است. این گروه از سال 2016 فصل های محلی، بازدید از مدارس و ارائه منابع آموزشی رایگان، ماژول ها و سایر محتواها را ترتیب داده است. به گفته نوریس، این اعتراضات برای مدت طولانی ادامه داشته است.

که در دبیرستان جان اچ گایر در دنتون، تگزاس، صدها دانش آموز در ساعت 10 صبح روز 15 اکتبر کلاس را ترک کردند. در دست داشتن تابلوهایی با مضمون «او را مسئول بپذیر» و «ما به شما اعتماد داریم». نوجوانان به رفتار مدرسه در مورد خشونت جنسی اعتراض کردند. کمتر از دو هفته بعد، دانش‌آموزان مدارس دولتی Louden County در لودون، ویرجینیا، پیاده‌روی خود را برنامه‌ریزی کردند. پس از گزارش هایی مبنی بر دو تجاوز جنسی در دو مدرسه مختلف در این منطقه، آنها خواستار مدارس ایمن تر شدند.

متصل: محافظه کاران باعث وحشت شیطانی قرن 21 می شوند. آیا کار خواهد کرد؟

تریسی ویترز، مدیر عامل شرکت، گفت: «آنچه که ما دریافتیم این است که مدارس با مقصر دانستن عاملان سوء استفاده جنسی در مدارس، چه در K-12 و چه در آموزش عالی، واقعاً کار بدی انجام می دهند. برای ماست، یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 2014 توسط دولت اوباما برای مبارزه با خشونت جنسی در محوطه دانشگاه تاسیس شد. معمولاً تعداد دانش‌آموزانی که در طول سال‌های متمادی شکایت می‌کنند صفر یا یک است».

که در آکادمی علوم بهداشت هاثورن در شارلوت، کارولینای شمالی، یک دانش آموز به دلیل اخراج شد گزارش نویسی خشونت جنسی در محوطه دانشگاه مدرسه به این نتیجه رسید که دانش آموز 15 ساله گزارش را جعل کرده است، در حالی که مرتکب – که قبلاً به اتهام تجاوز جنسی متهم شده بود – اجازه داشت در محوطه دانشگاه بماند. قربانی مظنون نیز باید دوره ای را برای پیشگیری از خشونت جنسی می گذراند. اکنون درخواستی از وزارت آموزش و پرورش وجود دارد باز کردن تحقیق در سیاست های مدرسه شارلوت-مکلنبورگ عنوان نهم.

عنوان IX که در دهه 1970 ایجاد شد، همه اشکال تبعیض جنسی را در موسسات آموزشی تحت حمایت فدرال – اساساً همه مدارس دولتی و اکثر دانشگاه ها – ممنوع می کند. این قانون همچنین با هدف اطمینان از اینکه مدارس موظف به “واکنش و اصلاح یک محیط آموزشی متخاصم” هستند، الزامی است. این نه تنها شامل بررسی عمیق گزارش‌های آزار و اذیت جنسی و خشونت می‌شود، بلکه به قربانی اجازه می‌دهد تمام امتحاناتی را که باید در روز حمله انجام می‌داد دوباره شرکت کند، و همچنین می‌تواند ساعت‌ها و برنامه‌ها را تغییر دهد. می توانید از دیدن مهاجم خود اجتناب کنید.

مدارس در معرض خطر از دست دادن بودجه فدرال خود به دلیل عدم رعایت این دستورالعمل ها تحت عنوان IX قرار دارند. اما این خطر مدارس را تشویق به اقدام نکرده است.

درست قبل از این همه‌گیری، مدارس را در اوایل سال 2020 تعطیل کرد، دانش‌آموزان در دبیرستان برکلی در کالیفرنیا تظاهراتی در اعتراض به خشونت جنسی و کمبود منابع در دسترس برگزار شد. با این حال، پس از بازگشت به محوطه دانشگاه، پس از گذشت بیش از یک سال، دانشجویان همچنان شاهد حمایت اندکی از دفتر عنوان IX و معلمانی هستند که آموزش کافی برای رسیدگی به شکایات سوء استفاده جنسی را ندارند.

“خشم هنوز وجود دارد. ابی لامورو، کمیسر دانشجویی برای حقوق زنان و برابری در دبیرستان برکلی، گفت: درد هنوز وجود دارد، تقاضا هنوز وجود دارد. KQED. اما ما اغلب شاهد این عدم اقدام هستیم، زیرا بسیاری از دانش‌آموزان احساس می‌کنند وقتی شروع به مردن می‌کنند، تازه شروع به مردن می‌کنند.»


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در چند ماه گذشته، دانش‌آموزان در مدارس خلیج کالیفرنیا سازماندهی شده‌اند تا توجه را به سیاست‌های ضعیف مدارس خود در مورد خشونت جنسی جلب کنند. در مدرسه هنر روث آساوا در سانفرانسیسکو، دانش آموزان کلاس را ترک کرد اعتراض به مجازات های ضعیف برای کسانی که مرتکب خشونت جنسی می شوند. و در دبیرستان فنی اوکلند دانش آموزان او دو مایل راه رفت در مقابل دفتر مرکزی منطقه مدرسه در اوکلند تجمع کردند و خواستار تقویت سیاست‌های خشونت جنسی شدند. مدرسه هنرهای اوکلند و دبیرستان اسقف اودود، a مدرسه خصوصی کاتولیک، همچنین شاهد اقدامات مشابهی از سوی دانشجویان برای مطالبه منابع بیشتر برای بازماندگان و تحت فشار قرار دادن مدیران برای برخورد جدی تر خشونت جنسی در ترم آخر بود.

اما همه مدارس با اعتراضات مدارا نکردند، دانش آموزان را از شرکت در پیاده روی منع کردند و از کلانتری های محلی خواستند در تظاهرات حضور داشته باشند.

یک پیاده روی برنامه ریزی شده در دبیرستان لیتل الم در تگزاس اخیرا زمانی که چهار دانش آموز متهم به حمله به افسران پلیس شدند، به خشونت تبدیل شد. ویدئوهایی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که نشان می‌دهد پلیس دانش‌آموزان را با پیراهن‌هایشان می‌کشد و از دستگاه‌های الکتروشوک و اسپری روی آنها استفاده می‌کند.

با این حال، حتی دانش آموزان جوان تر در حال حاضر در پیاده روی شرکت می کنند.

در پورتلند، اورگان، دبیرستان رزوی هایتس، دانش آموزان در اعتراض به پاسخ مدرسه به خشونت جنسی در محوطه دانشگاه، آنجا را ترک کردند. مطابق با پخش عمومی اورگاندانش‌آموزان ده‌ها رفتار جنسی نامناسب، از جمله دست زدن، گرفتن، یا کتک زدن همکلاسی‌های خود و همچنین نام‌های نامناسب را گزارش کردند، که همگی تحت عنوان کلی در عنوان نهم قرار می‌گیرند: «آزار جنسی». بسیاری از دانش آموزان زیر 13 سال سن دارند.

مطابق با مطالعات که توسط وزارت آموزش و پرورش انجام شده است، خشونت جنسی در میان نوجوانان بیش از هر گروه دیگری شایع است. علاوه بر این، مدارس به عنوان شایع ترین محل آزار جنسی در این گروه سنی گزارش شده است. این داده ها همچنین نشان می دهد که 51 درصد از دختران دبیرستانی و 26 درصد از پسران دبیرستانی “قربانی تجاوز جنسی توسط همسالان” را تجربه کرده اند. و نزدیک به نیمی از دانش آموزان در ایالات متحده قبل از فارغ التحصیلی از دبیرستان در مدرسه مورد آزار جنسی یا تجاوز جنسی قرار می گیرند: 56 درصد از دختران و 40 درصد از پسران.

چیزی که راهپیمایی های اخیر علیه تجاوز جنسی را متفاوت می کند این است که دانش آموزان لزوماً خواستار تغییر ملی نیستند. در عوض، آن‌ها می‌خواهند مدارس خودشان مکان‌های امن‌تری و عاری از آزار و اذیت جنسی و قلدری باشند. و آنها از دولت ها می خواهند که به تعهدات ظاهراً الزامی خود تحت عنوان نهم عمل کنند.

اما برای ویچرز، فقدان آموزش جنسی مناسب، بودجه و دسترسی عامل اصلی ناتوانی یا عدم علاقه دولت در برخورد صحیح با این موارد است.

او توضیح داد: «وقتی صحبت از مشکلات مربوط به سوء رفتار جنسی در محیط‌های K-12 به‌ویژه در دبیرستان و دبیرستان می‌شود، منابع اغلب کمبود دارند. من فکر می‌کنم اعتراض‌هایی که در سراسر کشور شاهد آن هستیم، نتیجه کمبود زیرساخت‌ها در مدارس برای مقابله با پیشگیری از خشونت جنسی، آموزش و حمایت از بازماندگان است.»

تأثیر این اعتراضات، به گفته نوریس، “تغییر مطلق و فاجعه بار” خواهد بود.

“کودکان بیشتر و بیشتری شروع به مطالبه بهتر از مدارس خود خواهند کرد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme