جمهوری خواهان برجسته گرجستان می خواهند صندوق های رای را ماه ها پس از رای دادن به آن ممنوع کنند

[ad_1]

پرو تمپور بوچ میلر، رئیس سنای جورجیا، تنها چند ماه پس از رأی گیری برای نصب آنها، بر حذف همه صندوق های رأی غایب فشار می آورد.

میلر، دومین جمهوری خواه در سنای ایالت و نامزد معاون فرماندار، لایحه 325 سنا را معرفی کرد، که صندوق های در حال سقوط را حذف می کند، نقطه کانونی در میان جمهوری خواهان طرفدار ترامپ که نگرانی های بی اساس را در مورد رای پستی برانگیخت. کمیسیون انتخابات ایالتی استفاده از جعبه ها را در بحبوحه همه گیری سال گذشته تایید کرد.

میلر در بیانیه‌ای گفت: «زوایای انتشار به‌عنوان یک اقدام اضطراری در طول همه‌گیری معرفی شد، اما بسیاری از شهرستان‌ها از دستورالعمل‌های امنیتی فعلی، مانند الزام نظارت بر هر جعبه پرتاب با دوربین، پیروی نکردند». «با حرکت رو به جلو، می‌توانیم به رأی‌گیری عادی قبل از همه‌گیری رأی‌گیری شخصی بازگردیم. حذف جعبه به بازگرداندن اعتماد از دست رفته کمک می کند. بسیاری آنها را به عنوان حلقه ضعیف در هنگام تامین امنیت انتخابات ما در برابر تقلب می بینند. تعداد اندکی از گرجستانی‌هایی که مجبور به رای دادن غایب هستند، مانند قبل از سال 2020 آسان و قابل دسترسی خواهند بود.

گروه‌های رای‌دهی میلر را به “حرکت همه جانبه به سمت دروغ بزرگ” متهم کرده‌اند.

استفانی علی، مدیر سیاسی پروژه جورجیا جدید، در بیانیه‌ای گفت: «به‌جای اینکه بفهمد چگونه سیاست‌هایی برای کمک به مردم ما ارائه کند، او موانعی را برای رأی‌دهی در یک سال آینده ایجاد می‌کند». وحشت زده از تغییر جمعیت شناسی ایالت پس از اینکه جمهوری خواهان به دور نهایی رقابت های سراسری در سراسر ایالت کشیده شدند.

مقامات انتخاباتی در سراسر کشور هشدار داده اند که پیشنهاداتی مانند پیشنهاد میلر رای دادن را به خصوص برای رای دهندگان رنگین پوست دشوارتر می کند.

«تلاش هایی مثل رویاها. جنا گریسوالد، وزیر امور خارجه کلرادو، رئیس انجمن دموکراتیک وزرای امور خارجه، گفت: حذف صندوق‌های رای توسط میلر یا سایر محدودیت‌های رای‌گیری مربوط به امنیت انتخابات نیست، بلکه بخشی از یک حمله هماهنگ ملی به دموکراسی است. . «در سراسر کشور، پیشنهادها و قوانین سرکوب رأی دهندگان به طور نامتناسبی بر افراد رنگین پوست و افراد کارگر تأثیر می گذارد – این صداهایی است که قانونگذاران نهایی سعی در سرکوب آنها دارند تا انتخابات آینده را به نفع خود تحت تأثیر قرار دهند. نامزدها باید با راه اندازی کمپین های خوب پیروز شوند، نه با سلب غیردموکراتیک آمریکایی ها از «آزادی»شان.

برد رافنسپرگر، وزیر امور خارجه جورجیا، جمهوری خواه که اتهامات نادرست در مورد انتخابات جمهوری خواهان و تلاش های دونالد ترامپ برای خنثی سازی شکست خود را رد کرد، ادعای میلر مبنی بر اینکه هیچ استانی نظارت تصویری ندارد را رد کرد و اشاره کرد که تنها یک زن شناسایی کرده است که چه کسی برگه رای را یک دقیقه پس از ضرب الاجل منتشر کرده است. .

او به WSB-TV گفت: “ما بسیار سخت با این دفتر کار کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که یکپارچگی بالا و پایین داریم.”

روز سه‌شنبه، بنیاد هریتیج، یک اندیشکده محافظه‌کار که به حزب جمهوری‌خواه در نوشتن تعدادی محدودیت‌های رای‌گیری جدید کمک کرد، گرجستان را از نظر «یکپارچگی انتخاباتی»، از جمله صندوق‌های رای جدید، رتبه اول را در این کشور کسب کرد.

رافنسپرگر به روزنامه گفت: «این بدان معناست که ما در صداقت رأی دهندگان و همچنین در امنیت پیشرو هستیم».

دموکرات‌های جورجیا از میلر خواسته‌اند که پس از بیان این پیشنهاد، این پیشنهاد را اجرا کند مصاحبه اخیر که گرجی های تازه وارد “باید با ارزش ها و فرهنگ ما جذب شوند.”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


اسکات هوگان، مدیر اجرایی حزب دموکرات جورجیا، گفت: پیشنهاد بوچ میلر برای منفجر کردن انتخابات ما بر اساس دروغ بخشی از تلاش غم انگیز و ناامیدانه او برای جلب نظر رای دهندگان راست افراطی پس از حمایت دونالد ترامپ از رقیب اصلی خود است. اعلام. ما از قبل می دانیم که بوچ میلر از تنوع رای دهندگان جورجیا وحشت زده است – او اکنون در تلاش است رای دهندگان رنگین پوستی را که دموکرات ها را در چرخه گذشته انتخاب کردند با ممنوع کردن یکی از محبوب ترین راه های رای دهی، ساکت کند.

فقط چند ماه قبل، میلر به دیگر جمهوری‌خواهان جورجیا در حمایت از لایحه 202 سنا ملحق شده بود، مجموعه وسیعی از محدودیت‌های رای‌گیری که استفاده از جعبه‌های دراپ باکس را مدون می‌کرد، حتی در حالی که در دسترس بودن آنها را محدود می‌کرد. اما اکنون میلر با یک رقیب مورد تایید ترامپ روبرو شده است و به نظر می رسد که قصد دارد طرفداران ترامپ را به خود جلب کند، زیرا رئیس جمهور سابق او را متهم کرد که برای خنثی کردن شکست انتخاباتی خود به اندازه کافی تلاش نکرده است. بازرسی ها و تحقیقات مکرر هیچ مدرکی دال بر تقلب یا بی نظمی های گسترده در گرجستان – یا در مورد این موضوع در هر کشور دیگری پیدا نکرده است.

گریسوالد گفت: «اتحاد ترامپ با حزب جمهوری‌خواه واضح است: او تأیید دروغ بزرگ را به عنوان آزمونی برای حمایت از خود قرار داد». صدها نامزد تحت پرچم حزب جمهوری خواه در سطح شهرستان، ایالت و فدرال اکنون در مورد انتخابات 2020 دروغ پخش می کنند. ما به قانونگذاران و مدیران انتخاباتی نیاز داریم که به رأی دهندگان و تصمیمات رأی آنها احترام بگذارند، حتی اگر این کار را نکنند من نتیجه را دوست دارم. . دموکراسی اینگونه عمل می کند.»

میلر برای جایگزینی ستوان فرماندار جف دانکن، جمهوری خواه که پس از گذراندن بیشتر سال در مبارزه با تئوری های توطئه از حزب خود، تصمیم گرفت برای انتخابات مجدد شرکت نکند، نامزد می شود. دانکن گفت که فکر نمی کند در مورد جعبه ها کاری انجام شود.

او در اوایل سال جاری گفت: «من یکی از آن جمهوری‌خواهانی هستم که می‌خواهم افراد بیشتری رای دهند.

تجزیه و تحلیل آتلانتا ژورنال-Constitution و پخش عمومی جورجیا در اوایل سال جاری نشان داد که مناطق بسیار دموکراتیک مانند Fulton، DeCalb، Cobb و Gwyneth بسیار بیشتر از مناطق جمهوری خواه از جعبه پاییز استفاده می کنند. بیش از 305000 رای از حدود 547000 رای غایب در منطقه متروی آتلانتا از طریق صندوق ها ریخته شد، در حالی که تنها 32 درصد از رای های غایب در 11 ایالت کوچکتر بود.

رئیس کمیسیون در بیانیه ای گفت: “این قانون چیزی نیست جز آخرین تلاش برای تضعیف بیشتر ایمان به نتایج انتخابات 2020 و جلب حمایت کسانی که به سادگی نمی توانند قبول کنند که شکست خورده اند.” پیتس. صندوق های رای ما امن و مطمئن بود – سه شمارش آرا و ناظران دفتر وزیر امور خارجه این را ثابت می کند.

گرجستان قبلا استفاده از دراپ باکس را محدود کرده است. اگرچه SB 202 هر شهرستان را ملزم می کرد که حداقل یک صندوق برای 100000 رای دهنده فعال داشته باشد، اکنون آنها باید در سایت های رای گیری زودهنگام قرار داشته باشند و فقط در روزها و ساعات اولیه رای گیری قابل دسترسی هستند. طرفداران حق رای جمهوری خواهان را متهم کرده اند که به دنبال “محدود کردن گزینه های مترو به مناطق روستایی” هستند که جمهوری خواهان تمایل دارند بهتر عمل کنند.

پیشنهاد میلر قبل از دو انتخابات ایالتی عالی رتبه در سال آینده ارائه می شود. سناتور رافائل وارناک، اولین سناتور سیاه پوست در این ایالت، در حال انتخاب مجدد است و به نظر می رسد با هرشل واکر محبوب ترامپ، ستاره سابق NFL، روبرو شود. فرماندار برایان کمپ، جمهوری خواه که اتهامات ترامپ در مورد تقلب در انتخابات را رد کرد، در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان پیش از رقابت احتمالی با جورج استیسی، رهبر سابق اقلیت جورجیا، پس از متهم کردن کمپ در رقابت های مقدماتی، با دیوید پردو سناتور سابق جمهوری خواه روبرو خواهد شد. ظلم به رای دهندگان آبرامز سرکوب جمهوری خواهان جورجیا را به دسترسی به برگه های رای “کاهش کت و شلوار و کراوات جیم کرو” با هدف رای دهندگان سیاه پوست متهم کرد.

SB 202 در حال حاضر اثرات محسوسی بر انتخابات کشور داشته است. پس از اعمال محدودیت‌های جدید از سوی ایالت، برگه‌های رای غایب رد شده در انتخابات شهری ماه نوامبر تا 400 درصد افزایش یافت و 52 درصد از درخواست‌های رد شده به دلیل ارسال آن‌ها پس از مهلت جدید ایالتی رد شدند، که رای دهندگان را ملزم می‌کند بیشترین تعداد رای را درخواست کنند. فقط 11 روز قبل از آن. انتخابات. قانونگذاران ایالتی همچنین از قانون جدید برای جایگزینی مقامات انتخابات محلی با خود استفاده کرده اند که اغلب محافظه کاران سفیدپوست را جایگزین دموکرات های سیاه پوست می کنند.

مطالب مرتبط: “سرکوب رای دهندگان چگونه به نظر می رسد”: درخواست های رای گیری رد شده پس از قانون جدید رای گیری در گرجستان 400 درصد افزایش یافته است

گریسوالد گفت قوانینی مانند SB 202 بخشی از “بدترین حمله به دموکراسی در تاریخ اخیر” است. او از کنگره خواست در پاسخ به سرکوب دسترسی به برگه های رای، قانونی را در مورد حق رای تصویب کند و از سنا خواست تا فیلیباستر را اصلاح کند زیرا “دموکراسی آمریکایی مهمتر از قوانین قدیمی سنا است.” از آنجایی که سنا در بحبوحه تقلب های تهاجمی جمهوری خواهان که اکثریت دموکرات ها را تهدید می کند، تمرکز خود را بر حق رای از سر گرفت، دموکرات های محافظه کار مانند سناتور جو مانچین از ویرجینیای غربی و کرستن سینما از آریزونا هرگونه تغییر در فیلیباستر را رد کردند.

«دسترسی به صندوق رأی نباید به کد پستی رأی دهندگان، حزب سیاسی یا مقدار پول موجود در حساب بانکی آنها بستگی داشته باشد. گریسوالد گفت: “هر آمریکایی واجد شرایط شایسته این است که صدایش شنیده شود و رای او شمرده شود.” کنگره باید کار خود را انجام دهد و قانون آزادی رأی و لایحه رأی جان لوئیس را در اسرع وقت تصویب کند تا با این موج تاریخی سرکوب رأی دهندگان مبارزه کند.

بیشتر در مورد مبارزه برای حفظ حق رای و حمله حزب جمهوری خواه به دموکراسی:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort