جمهوری خواهانی که به کاهش مالیات ترامپ رای دادند، اکنون دموکرات ها را به کاهش مالیات بر ثروتمندان متهم می کنند.

[ad_1]

جمهوری خواهان کنگره که در سال 2017 از کاهش مالیات های ترامپ برای ثروتمندان حمایت کردند، در حال حاضر به دموکرات ها به دلیل ماده ای در این لایحه که مالیات ثروتمندان را از بسیاری جهات افزایش می دهد، حمله می کنند.

گروهی از دموکرات‌های با مالیات بالا، به رهبری نیوجرسی و جاش گاتهیمر از نیویورک و با حمایت نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان و چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، خواستار یک ماده در نسخه مجلس نمایندگان شده‌اند. بسته ای که سقف 10000 دلار را برای کسر مالیات های ایالتی و محلی (SALT) لغو می کند – در واقع تخفیف مالیاتی که به نفع ثروتمندان حاکم است. اما تجزیه و تحلیل کمیته مشترک مالیاتی غیرحزبی در این هفته نشان داد که بسته کلی مالیات میلیونرها را بیش از 3 درصد افزایش می دهد. علاوه بر این، دموکرات‌های سنا برای «اصلاح» لایحه تصویب شده توسط مجلس نمایندگان که سقف را به 80000 دلار افزایش می‌دهد برای کاهش درآمدهای پیش‌بینی نشده برای ثروتمندان، فشار می‌آورند.

جمهوری خواهانی که از کاهش مالیات ترامپ حمایت کردند، که کسری بودجه فدرال را به میزان 2 تریلیون دلار افزایش داد و در عین حال معافیت های مالیاتی بر 1 درصد از برندگان برتر اعمال کرد، در حال حاضر قبل از انتخابات میان دوره ای 2022 تبلیغات می کنند و به دموکرات ها به خاطر کاهش مالیات ثروتمندان حمله می کنند – در لایحه ای که در آن به تصویب رسید. حتی از سنا هم عبور نکرده است.

نماینده جیسون اسمیت، رئیس جمهور، جمهوری خواه ارشد کمیته بودجه مجلس – که از کاهش مالیات ترامپ حمایت کرد – معرفی کرد. آگهی جدید این هفته SALT را “روش دموکرات ها برای کاهش مالیات ثروتمندان” می نامد. این خط حمله آشکارا ریاکارانه در سایر محافل جمهوری خواه منعکس شده است.

کمیته ملی جمهوری خواه که از کاهش مالیات ترامپ حمایت کرد، هفته گذشته بیانیه ای صادر کرد و از دموکرات ها خواست تلاش کنند “به ثروتمندان معافیت های مالیاتی بدهند.” ریک اسکات، رئیس کمیته ملی جمهوریخواه سناتور، ریک اسکات، از طرفداران سرسخت هدیه مالیاتی سال 2017 به ثروتمندان، قول داد مطمئن شود که همه ایالت‌ها می‌دانند دموکرات‌ها چقدر پول «به ثروتمندان» خواهند داد. گروه‌های جمهوری‌خواه تحت حمایت، از جمله بنیاد هریتیج، نیز تبلیغاتی را منتشر می‌کنند که به پلوسی به دلیل گنجاندن «اعتبار مالیاتی کلان برای دوستان ثروتمندش» در لایحه حمله می‌کنند.

مرتبط: تام سواتزی تلاش هایی را برای محدود کردن معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان در بازسازی بهتر انجام می دهد

این حملات یک چرخش سرگیجه‌آور را برای حزب رقم می‌زند، که تنها چهار سال قبل رای داد تا بر اساس تحلیل‌های اخیر، به ۱ درصد برتر از برندگان کاهش مالیات ۲۷۸ هزار دلاری بدهد. قانون مالیات جمهوری خواهان در سال 2017 شامل سقف نمک است که به گفته دموکرات های ایالت های با درآمد بالا و مالیات بالا، اقدامی «تنبیهی» با هدف آسیب رساندن به ایالت های آبی است. دموکرات‌هایی مانند گوتهیمر و سوزی خواستار رفع کامل این محدودیت شدند، اما در نهایت با پیشنهاد افزایش سقف به 80000 دلار در سال موافقت کردند.

اما این حملات جمهوری خواهان بر مشکل پیام های دموکرات ها قبل از کمپین چالش برانگیز میان دوره ای 2022 نیز تأکید می کنند. اقتصاددانان در هر دو طرف مسیر موافق هستند که پیشنهاد حزب SALT یک کاهش مالیات قهقرایی است که به میزان نامتناسب 5 درصد از بیشترین سود را به همراه خواهد داشت. . به نظر می رسد پیشنهاد مجلس نمایندگان به شکل فعلی شانس کمی برای تصویب سنا داشته باشد، جایی که حتی دموکرات های ایالت نیوجرسی محل سکونت گاتهیمر از آن انتقاد کرده و آن را یک دستاورد غیرمنتظره برای “میلیونرها و میلیاردرها” دانسته اند.

سناتور مایکل بنت، دی کولو، اوایل این ماه گفت: «این لایحه باید روی خانواده‌ها و آینده ما سرمایه‌گذاری کند، نه اینکه هدایایی برای افراد معدود ثروتمند فراهم کند». “پیشنهاد SALT مجلس نمایندگان مالیات میلیونرها و میلیاردرهای خانواده های کم درآمد و متوسط ​​را کاهش می دهد. ما باید آن را در مجلس سنا حل کنیم.”

سناتور جان تستر، دی‌مونت، شکایت کرد: «من فکر می‌کنم که این امر به افراد نامناسب معافیت‌های مالیاتی می‌دهد: ثروتمندان.

مرتبط: دموکرات‌های کلیدی می‌خواهند بیشتر کاهش مالیات شرکت‌ها توسط ترامپ را حفظ کنند – و مالیات‌های بیشتری را برای ثروتمندان کاهش دهند.

رئیس‌جمهور بودجه سنا، برنی سندرز، با سناتور باب منندز، DNJ، همکاری کرده است، که کارکنان آن به طور نامتناسبی از برداشتن سقف نمک برای کاهش مزایای میلیونرها سود خواهند برد.

منندز گفت که پیشنهاد آنها “اجازه کسر کامل خانواده های کارگر طبقه متوسط ​​را می دهد، اما به کسانی که بیش از یک میلیون دلار درآمد دارند، تعلق نمی گیرد.” بنابراین سوال میلیونرها و میلیاردرهای دریافت کننده این کسر مالیات مشکلی ندارد.

این پیشنهاد سقف نمک را برای کسانی که کمتر از 400,000 تا 550,000 دلار در سال درآمد دارند، به طور کامل حذف می کند، که احتمالاً همچنان یک کاهش مالیاتی پس رونده خواهد بود، اما محدودیت 10،000 دلاری را برای کسانی که درآمد بیشتری دارند حفظ می کند.

سندرز گفت: «در رابطه با نمک، ما باید از طبقه متوسط ​​در برابر مالیات‌های بالای محلی و ایالتی محافظت کنیم. هفته گذشته توییت کرد. اما ما نمی توانیم 39 درصد از مزایای 1 درصد فوق را – همانطور که در لایحه مجلس نمایندگان وجود دارد – ارائه دهیم. در زمان نابرابری درآمدی عظیم، ما باید مالیات ها را 1 درصد افزایش دهیم، نه اینکه به آنها معافیت های مالیاتی بزرگ بدهیم.

استیو وامهوف، مدیر سیاست مالیاتی فدرال در موسسه مترقی برای مالیات و سیاست اقتصادی، گفت: طرح سندرز-منندز “هزینه ای کمتر از یک سوم لغو کامل سقف دارد و بسیار کمتر پسرفته است.”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


دموکرات‌ها در ابتدا قصد داشتند تا با لغو معافیت‌های مالیاتی ترامپ برای شرکت‌ها و ثروتمندان، بخش اعظمی از بسته Build Back Better را بپردازند. سناتور Kirsten Cinema، D-Ariz.، این طرح را کشت، اما نسخه فعلی هنوز شامل حداقل 15٪ مالیات شرکتی برای شرکت های بزرگ و مالیات اضافی برای کسانی است که بیش از 10 میلیون دلار درآمد دارند. تجزیه و تحلیل JCT نشان داد که میانگین نرخ مالیات میلیونرها تحت این لایحه 4.1 واحد درصد در سال 2023 و 3.3 واحد درصد در سال 2025 افزایش خواهد یافت. اما مترقی ها هشدار می دهند که شامل لغو سقف نمک به نفع ثروتمندان می شود. خودکشی برای حزبی که با سخت ترین دوره انتخابات میان دوره ای خود در یک دهه گذشته روبروست.

سناتور الیزابت وارن، D-Mass، “من نگران این ایده نیستم که ما بیش از حد برای افراد ثروتمند انجام می دهیم. من نگران هستم که ممکن است کارهای زیادی برای افراد ثروتمند انجام دهیم. این واقعیتی است که من را نگران می کند.” ، هفته گذشته به Politico گفت. “من اینجا نیستم تا به کسانی که در بالا هستند کمک کنم.

رئیس‌جمهور امور مالی سنا، ران وایدن، دی‌اور، ابراز نگرانی کرده است که جمهوری‌خواهان این پیام را که دموکرات‌ها در ماه‌های آینده بیش از حد نرم‌افزاری نسبت به میلیونرها داشته‌اند، “مشت” خواهند کرد.

سندرز گفت: “شما نمی توانید یک حزب سیاسی باشید که از ثروتمندان بخواهید سهم عادلانه مالیات خود را بپردازند و سپس لایحه ای دریافت کنند که به میلیونرها معافیت های مالیاتی بزرگ بدهد.” هفته گذشته هشدار داد. “شما نمی توانید این کار را انجام دهید. ریاکاری بسیار قوی است. این سیاست بد است، سیاست بد.”

بیشتر بخوانید:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme