جمهوریخواهان فرآیند ربودن: جلسات استماع کنگره اکنون در تئوری های توطئه فراوان است

[ad_1]

هیچ کس نباید تد کروز را متهم به خودداری از احساس شرافت اولیه کند.

هفته گذشته، جمهوری خواه تگزاس با وفاداران دونالد ترامپ که انتقاد از شورشیان فاشیست را که سال گذشته به ساختمان کنگره یورش بردند، تحمل نخواهند کرد. کروز که در غیر این صورت مدافع دروغ بزرگ ترامپ به عنوان یکی از هشت سناتوری بود که به رد نتایج انتخابات 2020 رای دادند تا ترامپ بتواند به طور غیرقانونی در قدرت بماند، جرأت کرد تصور کند افرادی که برای همان هدف از خشونت استفاده کردند در یک “حمله تروریستی”.

البته در محافل ترامپیستی ممنوع است که وفاداران به ترامپ را جز میهن پرستان صلح طلبی که هرگز در زندگی خود کار بدی انجام نداده اند، بخوانند. تاکر کارلسون و دیگر رهبران فاشیست در رسانه‌های راست‌گرا، که پایگاه جمهوری‌خواهان بسیار محبوب‌تر از کسانی مانند کروز بودند، به‌خاطر جنایت‌اش، این وظیفه را بر عهده گرفت. و طبق معمول، کروز از آن زمان بر روی شکم خود می خزد و التماس بخشش کرده و روشن می کند که برای بازگشت به خیر بدترین مردم کشور هر کاری خواهد گفت یا انجام خواهد داد.

کروز از زمان اشتباه لحظه‌ای خود در دروغگویی، انتشار یک تئوری توطئه/ عذرخواهی برای قیام فاشیستی که کارلسون مدت‌هاست ترجیح می‌داد، بارها در فاکس نیوز حضور داشته است: FBI طرفداران ترامپ را مجبور به هجوم به کاپیتول کرده است. بدتر از آن، کروز از پول مالیات دهندگان برای پیشبرد این تئوری توطئه سوء استفاده می کند. روز سه‌شنبه، کروز وقت خود را صرف شنیدن کمیته قضایی سنا کرد و این ادعای احمقانه را مطرح کرد که این اف‌بی‌آی بود که باعث شورش کنگره شد، نه حامیان ناراحت‌کننده ترامپ که به خواسته‌های آشکار و آشکار ترامپ عمل کردند.

مطالب مرتبط: رای دهندگان جمهوری خواه در واقع دروغ بزرگ 6 ژانویه را “باور” نمی کنند – آنها در حال تقلب هستند.

مانند بسیاری از تئوری های توطئه دست راستی، این نظریه هم ناسازگار است و هم به راحتی قابل رد کردن است. (یک جستجوی سریع در گوگل برای “Ray Epps” توضیحات خوبی برای چرایی آن ارائه می دهد.) اما مهمتر از همه، این داستان اینطور نیست. فرض می کنیم برای درک. برعکس، ماهیت پوچ این بسیار طراحی است. تمام هدف این تئوری‌های توطئه ناسازگار، ایجاد ابری از اطلاعات غلط گیج کننده است، چنان غلیظ که حقیقت واقعی در پیچ و خم دروغ، تکان دادن دست و صداهای گوز گم شود.

مهمتر از آن، ارائه دیروز کروز دقیقاً طبق برنامه عمل کرد، و ویدیوهای کافی را ارائه داد که می‌توانستند بریده شوند و مجدداً به صورت ویدیویی ویرایش شوند تا در کشورهای دست راستی به عنوان «اثباتی» مبنی بر اینکه FBI چیزی را پنهان کرده است، توزیع شود. ویدئوهای گمراه کننده با متن های نفس گیر مانند “اف بی آی گیر کرد و از پاسخ دادن امتناع کرد” و “مردم آمریکا مستحق پاسخ هستند” به سرعت در شبکه های اجتماعی پخش شد.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


با این حال، کسی که این ویدئوها را به اشتراک می گذارد، “جواب” نمی خواهد. آنها فقط می خواهند سر و صدای زیادی ایجاد کنند تا توجه را از این واقعیت منحرف کنند که هیچ رمز و رازی در مورد آنچه در 6 ژانویه رخ داده وجود ندارد. این شورشی بود که توسط ترامپ تحریک شد تا انتخابات را سرنگون کند تا بتواند به عنوان رئیس جمهور غیرقانونی منصوب شود.

متأسفانه، رفتار کثیف کروز در روز سه شنبه یک ناهنجاری نبود، بلکه بخشی از بازخورد بزرگتر در مورد افسردگی بود.

تئوری‌های توطئه راست افراطی ابتدا از باتلاق‌های Infowars و انجمن‌های آنلاین مختلف که ترامپ را دوست دارند فوران کردند. جمهوری‌خواهان کنگره که از توجه و کمک‌های مالی ناامید بودند، سپس از جلسات استماع کنگره برای انتشار این تئوری‌های توطئه استفاده کردند، زیرا می‌دانستند که این تئوری‌ها به صورت ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شوند و در فاکس نیوز نمایش داده می‌شوند. این ویدئوهای خوب تولید شده، به نوبه خود، دروغ را مشروعیت می بخشند و افراد در تب رویایی را تشویق می کنند که به تولید تئوری های توطئه ادامه دهند. همه چیز اعتیاد آور است و هم سیاستمداران جمهوری خواه و هم مخاطبان آنها به تئوری های توطئه مضحک بیشتری نیاز دارند تا به همان اختلال ادامه دهند.

مطالب مرتبط: چرا آنها از او متنفرند: دکتر فائوچی حقوق کار می کند زیرا عمیق ترین ناامنی های آنها را آشکار می کند.

کروز حتی تنها جمهوری خواه در سنا نبود که روز سه شنبه از این تاکتیک استفاده کرد.

در طول جلسه دیگری در سنا توسط کمیته بهداشت و آموزش، سناتور رند پل از کنتاکی و راجر مارشال از کانزاس از حضور دکتر آنتونی فائوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی و حق شیء نفرت مورد علاقه استفاده کردند – برای تولید بیشتر. فیلم تبلیغاتی هر دوی این افراد تئوری‌های توطئه پیچیده و عمداً احمقانه‌ای را درباره دکتر فائوچی منتشر کردند، که هر دو نشان می‌داد او به‌نوعی ویروس کرونا را ایجاد کرده است و کووید-۱۹ یک فریب سوسیالیستی است.

بله، این ایده ها با یکدیگر در تضاد هستند. خیر، افرادی که ادعا می کنند به این نظریه ها اعتقاد دارند، علاقه ای به این تناقض ندارند. طبق معمول، هدف معقول نبودن، بلکه خرد کردن گفتمان عقلانی به خاک است.

به عنوان یک امتیاز اضافی، مارشال همچنان به اتهامات نادرست خود مبنی بر اینکه دکتر فائوچی وضعیت مالی خود را مخفی می کند، ادامه داد، با این نیت ظاهری که به این معنا باشد که دکتر فائوچی به نحوی مخفیانه از این بیماری همه گیر سوء استفاده می کند. همان بیماری همه گیر که تئوری های توطئه جناح راست به عنوان یک سلاح بیولوژیکی به تصویر می کشند، اما نه یک تهدید واقعی. دکتر فائوچی از همه اینها به تنگ آمده بود و در میکروفون داغ مارشال را “احمق” خطاب کرد. متأسفانه مارشال واقعا احمق نیست. او یک فرصت طلب بدبین است که به عمد اطلاعات نادرست تولید می کند تا نام مبتنی بر GOP خود را افزایش دهد و درآمد بیشتری کسب کند. رک و پوست کنده، مارشال از اینکه دکتر فائوچی او را “احمق” خطاب کرد هیجان زده به نظر می رسد. او داستان را با تکیه بر نفرت شناخته شده مبتنی بر جمهوری خواهان از دکتر فائوچی حرکت داد. هیچ راه بهتری برای جلب توجه و کسب درآمد در محافل جمع آوری کمک های مالی GOP وجود ندارد تا اینکه خود را به عنوان یک محرک اصلی لیبرال معرفی کنید.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


بنابراین سیاست جناح راست را باید به عنوان نسخه وارونه مبارزه حرفه ای درک کرد، جایی که شخصیت های واقعی مانند دکتر فائوچی مانند کفش های پاشنه دار بازسازی می شوند و شرورهای واقعی مانند رند پل و تد کروز نقش یک شخص را بازی می کنند. جمهوری خواهان با منحرف کردن جلسات کنگره برای برگزاری این بازی های کشتی، نه تنها پول مالیات دهندگان را هدر می دهند و هدف ظاهری جلسات جمع آوری حقیقت را از بین می برند، بلکه از اعتبار کنگره برای گسترش گسترده تر تئوری های توطئه خود استفاده می کنند. این بی نظمی است که پایگاه حزب جمهوری خواه را از واقعیت دور می کند و به ایدئولوژی فاشیستی عمیق تر می برد.

مطالب مرتبط: جمهوری خواهان استماع تهدیدات جدی امنیت ملی را به اپیزود دیگری از شروع لیبی تبدیل کردند

ما فقط باید به جلسه استماع کمیته ژانویه گذشته در 6 ژانویه نگاه کنیم، جایی که کنگره شهادت مقامات مجری قانون را شنید که در طول قیام در آنجا حضور داشتند تا ببینیم وقتی جمهوری‌خواهان بی‌وجدان از گوش دادن به میکروفون منع می‌شوند چه اتفاقی می‌افتد. این استماع اطلاعات واقعی را تولید می کند که توسط عظمت و تئوری های توطئه جمهوری خواهانی که برای دیوانه ترین پایگاه رقابت می کنند، مورد توجه قرار نمی گیرد.

در حالی که ممکن است هیچ راه قانونی برای دموکرات‌هایی که چکش‌ها را کنترل می‌کنند وجود نداشته باشد تا سوء استفاده از جلسات استماع را از این طریق بپوشانند، زمان آن فرا رسیده است که احتمال سکوت جمهوری‌خواهان یا حداقل به حداقل رساندن میزان سوء استفاده از فرآیند استماع را بررسی کنیم. تبدیل جلسات استماع کنگره به چیزی فراتر از ضبط جلسات Infowars نه تنها برای کنگره ناخوشایند است، بلکه دموکراسی ما را تضعیف می کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر