جدای از شوخی، نیکول کیدمن در پربیننده ترین «ریکاردو بودن» آرون سورکین مورد تحسین قرار گرفت.

[ad_1]

متنفر از تماشای Ricardo’s Being، درام باورنکردنی نویسنده / کارگردان آرون سورکین – بر اساس اتفاقات واقعی – در مورد یک هفته سخت در زندگی لوسیل بال (نیکول کیدمن) و دسی آرناز (خاویر باردم) وسوسه انگیز است. اگرچه فیلم مشکلات بی شماری دارد، لعنتی، با کمی تمجید، بیشتر قابل تماشا است.

علامت تجاری سورکین، دیالوگ های فراکلامی، البته در جلو و مرکز قرار دارد، و صحنه های زیادی از راه رفتن و صحبت کردن شخصیت ها وجود دارد. اما نزاع بین نویسندگان مادلین پو (آلیا شوکات) و باب کارول (جیک لیسی) بر سر اینکه چه کسی جوک بهتری را دریافت کرده است خسته کننده است و سرزنش های “هوشمندانه” بین ویلیام فرولی (جی کی سیمونز) و ویویان ونس (نینا) آریاندا می تواند گاهی اوقات احساس کنید که مانند یک آهنگ خنده حفظ می شود. دیالوگ سورکین زمانی بهترین کار را انجام می دهد که لوسی در درک کلمات و معنی زمانی که شخصیت های دیگر با او صحبت می کنند دقیق باشد. آنها را مجبور به تجدید نظر در مورد پذیرش اظهارات آنها به عنوان توهین یا صرفاً خواندن آنها به عنوان اثبات حماقت خود می کند. یک مثال عالی از آن زمانی است که او پس از ملاقات با رئیس RKO، که قرارداد خود را با استودیو لغو می کند، حرف آخر را می زند.

لوسی در اینجا شیرینی سختی است، و انتخاب بازیگران کیدمن، که از زمان اعلام آن مورد بحث قرار گرفته است، کار می کند زیرا لوسی عصبی و آسیب پذیر است تا خنده دار. کیدمن باعث می شود بینندگان مجموعه احساسات او را احساس کنند. با این حال، این بازیگر هرگز در نقش ناپدید نمی شود، اما این یک بازی قابل ستایش است.

مطالب مرتبط: با “محاکمه شیکاگو 7” داستانی از نافرمانی دریافت می کنیم که امروز بسیار مرتبط است.

مانند دسی، دستور باردم نیز قوی است، حتی اگر شبیه آخرین بازیگر مشهور کوبایی باشد که توسط شاعر و رمان‌نویس رینالدو آرناس به تصویر کشیده شده است. باردم دسی را در یک لحظه کمیک یخ زده در مورد غرق کردن “h” بعد از “g” هنگام بیان “وستینگهاوس” و اجرای کاریزماتیک تعداد انگشت شماری از اعداد جذاب می کند. اما او همچنین شجاعت واقعی را در صحنه‌های لباس در استودیو نشان می‌دهد – اگرچه زمانی که دسی با لوسی می‌جنگد، در زمین محکم‌تری قرار می‌گیرد.

ریکاردوس بودن زمانی آغاز می شود که والتر وینچل در برنامه رادیویی یکشنبه خود پیشنهادی پنهانی ارائه می دهد که لوسیل بال یک کمونیست است. لوسی اعتراف می کند که 20 سال پیش “جعبه را چک کرده است”، اما هرگز به جلسه ای نرفته و به حزب کمونیست نپیوسته است. اگر رسانه ها ماجرا را ضبط کنند، به حرفه حرفه ای این زوج پایان می دهد.

زمانی که مجله Confidential داستانی مبنی بر خیانت دسی به همسرش منتشر کرد، بمب دیگری منفجر شد. با این حال، این زوج اعتراف می کنند که عکس قدیمی است و احتمالاً این داستان نادرست است. دسی آن را انکار می کند و لوسی می خواهد او را باور کند.

وضعیت سومی که پیش می آید این است که لوسی باردار است و این پیشرفت باید در نمایش ثبت شود. افسوس، جس اوپنهایمر (تونی هیل) مجری برنامه اصرار دارد که مدیران اجازه نمی دهند.

سورکین در اینجا مطالب زیادی برای بررسی رابطه بین سلبریتی های این زوج در زمان کسب بیشترین شهرت و نحوه برخورد آنها با این مشکلات به تنهایی و با هم دارد. اما چرا فقط سه صفحه بچرخانید در حالی که می توانید شش صفحه بچرخانید؟ سورکین «ریکاردوس بودن» را با صحنه‌های غیرضروری، مانند مجموعه‌ای از مصاحبه‌های چند دهه بعد با جس (جان روبینشتاین)، مادلین (لیندا لاوین) و باب (رونی کاکس) در هم می‌کوبد تا لایه‌هایی از زمینه را فراهم کند. این وقفه‌های آموزشی بیش از حد به نظر می‌رسند و یک مدل کسب‌وکار نمایشی آزاردهنده زیرک را نشان می‌دهند.

سورکین همچنین داستان خود را در مورد تمرین، مسدود کردن و فیلمبرداری یک قسمت از “من لوسی را دوست دارم” با عنوان “مبارزه بین فرد و اتل” شرح می دهد. (ما استعاره را درک می کنیم، آرون!) این به لوسی اجازه می دهد تا نحوه کنترل اشیاء را در برنامه خود به تصویر بکشد، تا رقص کمدی فیزیکی مجموعه ای از میزهای شام در ساعت دو بامداد. لوسی همچنین نگران این است که جوک افتتاحیه، وزن ویوین ونس و همکاری با کارگردانی به نام دان گلس (کریستوفر دنهام) قابل قبول باشد. او همچنین امیدوار است که با درخواست از جس برای تهیه‌کننده اجرایی سریال Desi، ازدواج خود را نجات دهد. اکنون سورکین تا 12 صفحه دارد. زمانی که برخی فرو می ریزند، احساس خستگی یا لرزیدن سخت است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


همه این درام جریان دارد و جریان دارد، اما هرگز محو نمی شود. خط داستانی کمونیستی مانند شمشیر داموکلس در پس‌زمینه آویزان است و در نهایت به لحظه‌ای تبدیل می‌شود که درست قبل از ضبط اپیزود هفته، «بکن یا بمیر»، اما تنش زیادی در داستان ایجاد نمی‌کند. بهتر است برای نشان دادن moxie لوسی استفاده شود. او به خاطر “چک کردن جعبه” عذرخواهی نمی کند و از اینکه دسی به مردم می گوید “جعبه اشتباهی را علامت زده است” عصبانی است، گویی که افکار و اعمال خود را کوچک می کند.

این احساسات به نگرانی های او در مورد ازدواجش و اینکه لوسی و دسی واقعاً چقدر زمان کمی را با هم می گذرانند، سرازیر می شود. حتی اگر ریکاردوس بودن تا حد زیادی دیدگاه لوسی را بپذیرد، حداقل هدفی را دنبال می کند. صحنه ترک باشگاه دسی پس از یک نمایش باعث می شود که طرفداران جوانش را نادیده بگیرد تا به ملاقات همسرش برود. وقتی لوسی در یک برنامه شرکت می کند، در عوض، همه در باشگاه او را مسخره می کنند. عدم تعادل رابطه آنها در همه جا احساس می شود، حتی در نگاهی به گذشته، زمانی که او از حضورش در “High Street” هیجان زده می شود، درست زمانی که دسی قرار است به تور برود.

سورکین همچنین با نشان دادن گستاخی لوسی در هر فرصتی، از توهین های مکرر به کارگردانش گرفته تا دیکته کردن شرایط تبدیل برنامه رادیویی خود به نام «شوهر محبوبم» به کمدی تلویزیونی «من لوسی را دوست دارم» را به اتاقی پر از مدیران جبران می کرد. لحظاتی که لوسی پتانسیل کمیک لوسی را که انگور پا می کند تصور می کند بسیار قوی تر است، یا زمانی که او و ویلیام فرولی در یک میله قلب دارند.

ریکاردوس بودن هرگز نمی‌فهمد چه چیزی لوسی را وادار می‌کند، حتی اگر کیدمن وارد ذهنیت مصمم خود شود. اما تماشای لوسی ناامید که پس از یک کشف ناخوشایند در میان باران قدم می‌زند، زنبق را طلایی می‌کند.

مطالب مرتبط: 16 برنامه تلویزیونی نوستالژیک کلاسیک برای تماشای همراه با بچه ها

فیلم سورکین می تواند از بسیاری جهات شلخته به نظر برسد. پاک‌شناسان «من لوسی را دوست دارم» ممکن است به این واقعیت بخندند که «نبرد فرد و اتل» در فیلم در واقع قسمت 22 فصل 1 است، نه قسمت 37، همانطور که توسط «ریکاردوس بودن» نشان داده شده است. سازنده فیلم می تواند مجوز شعری برای ارجاع به آهنگ معروف لوسی “Vitametavegamin” (فصل 1، قسمت 30) دریافت کند. اما ممکن است فقط بخشی از چرخش صفحه سورکین باشد. او در اینجا بیش از حد تحمل می کند. بخشی از آن نتیجه می دهد. سیمونز و شوکات پشتیبانی قابل اعتمادی را ارائه می‌کنند و ظاهر فیلم از صحنه‌ها تا لباس‌ها عالی است. اما بیشتر Being the Ricardos فاقد جادویی است که سعی می کند به تصویر بکشد.

«ریکاردوس بودن» در حال حاضر روی پرده سینماها است و از سه شنبه 21 دسامبر از پرایم ویدیو پخش می شود. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=WvrjCdtB0zM

داستان های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme