جانت جکسون بالاخره کنترل میراث قانونی خود را در مستندهای اجباری به دست می آورد

[ad_1]

“جانت جکسون” از یک عمر. یک رقص رقص است که ترکیبی از رعد و برق و آرامش است و برای موضوع و زندگی آن مناسب است. بسیاری از آنچه در مورد داستان او می دانیم از منابع خارجی یا پاس های ناقص گفته شده است، با تحلیل اخیر نیویورک تایمز که “به اصطلاح “عیب کارکرد کمد لباس” را در نمایش نیمه وقت Super Bowl در سال 2004 ارائه کرده است.

اما واقعیت جانت جکسون با تصویر محافظه‌کاران و رسانه‌های سرگرمی که پس از این حادثه ترسیم شد، در تضاد است. او یک شخص خصوصی مشهور است که توسط کارگردان مستند چهار قسمتی‌اش بن هیرش شناخته می‌شود و شخصیت مغلوب او را در مقابل فریادها و شور و شوقی قرار می‌دهد که هر جا در میان شهرتش به او سلام می‌دهد.

وقتی چنین ویدئوهایی آرامش اعترافات مجری را می شکند، ما از شهرت زنی که به عنوان یک مجری بزرگ شده است، علیرغم میل او به یک زندگی عادی، چقدر تکان دهنده است – چیزی که او هرگز نمی توانست به عنوان دختر جوزف جکسون و خواهر کوچکش داشته باشد، قدردانی می کنیم. از مایکل

مرتبط: بی عدالتی اعمال شده در مورد جانت جکسون فقط در گذشته نیست – “شکست” نیز کافی نیست

جانت جکسون. خود را به عنوان چشم انداز نهایی و رسمی در مورد زندگی خواننده با نقطه در انتهای عنوان اعلام می کند، حتی اگر در سن 55 سالگی کار او به پایان نرسیده باشد. برعکس، این مطالعه درباره زندگی جکسون که توسط هنرمند و برادرش رندی تهیه شده است، در زمانی می‌آید که برنده شش‌بار جایزه گرمی در موقعیت رنسانس قرار می‌گیرد.

این همچنین یادآور تاریخ شگفت انگیز خانواده او، همراه با یک دعوت ظریف برای ارزیابی مجدد جایگاه او در این خط است. به عنوان یک برادر و خواهر، جانت همیشه به مایکل و رندی نزدیک بوده است. به عنوان مجری، جهان آنها را در رقابت با یکدیگر قرار داده است. جکسون در اوج محبوبیتش نمی‌توانست از ارتباط با مایکل یا برخورد برخی‌ها اجتناب کند، گویی دستاوردهایی که خودش به دست آورده بود به نوعی بازتاب شهرت او بود. این بدان معنی بود که خرابی های حقوقی و اعتباری او نیز به مشکل او تبدیل شد.

با توجه به اینکه اینها مستندهای کاملاً متفاوت، زنان و زندگی هستند، ممکن است توصیف ارزش جانت جکسون مفید باشد. همراه با “تینا” سال گذشته. اگر قدرت این فیلم این باشد که ما را وارد زندگی زنی کند که دائماً به بقا و غلبه بر آن متصل است، به ما یک سلبریتی و زنی می دهد که باید بیشتر قدر آن را به خاطر نمونه تکامل و دگرگونی اش که به نسلی از او بخشید. زنان جوان

جکسون نقش مهمی در تاریخ جامعه گسترده تر زنان جوان ایفا کرده است که استقلال و آزادی خود را بر بدن، تمایلات جنسی و اعتماد به نفس خود ابراز می کنند. همانطور که رجینا کینگ به اختصار در ساعت دوم بیان می کند، برای زنان جوان، که با داستان جدایی از پدرش و الهام گرفتن زمام زندگی و حرفه او الهام گرفته شده است، این طرح است.

نسل ایکس با جکسون بزرگ شد، که معرفی او به مخاطبان انبوه از طریق نقش‌هایی در فیلم‌های Good Times و Glory در دوران نوجوانی او انجام شد. آلبوم او در سال 1986 “کنترل” آغاز دوران R&B نیو جک سوئینگ بود، صدایی که تا حدی توسط تهیه کنندگان آن جیمی جم و تری لوئیس تنظیم شد.

با این حال، جکسون تا سال 2016 نامزدی را برای ورود به تالار مشاهیر راک اند راک دریافت کرد، اگرچه در سال 2007 واجد شرایط بود، زیرا سینه‌هایش به طور تصادفی در تلویزیون ملی به مدت نه و شانزدهم ثانیه در طول آن زمان نمایش داده شد.

تعداد زیادی تک‌آهنگ رکوردشکنی و پرفروش در دهه‌های 1980، 1990 و 2000 وجود ندارد که به‌طور ناگهانی و ناعادلانه مانند جکسون از رادار ما ناپدید شدند، و حتی تعداد کمتری از او نادیده گرفته شدند. از صنعت سرگرمی

جهان هنوز هم عشق زیادی به او دارد، که با مشارکت هنرمندان و معتمدان مشهور حاضر در “جانت جکسون” تأیید می شود، که نظرات خود را در مورد معنای جانت برای آنها، موسیقی و فرهنگ گسترده تر به اشتراک می گذارند. کسانی که پروژه FX / نیویورک تایمز را برای جکسون تماشا کردند و متعجب بودند که آرای حامیان او کجاست، اکنون پاسخ خود را دارند.

در کنار افراد برجسته ای مانند میسی الیوت، رجینا کینگ، دبی آلن، ساموئل ال جکسون، همکارانی مانند جم، لوئیس، پائولا عبدل که رقص ویدئوهای کنترل، وین اسکات لوکاس استایلیست و همسر سابقش جیمز دبارج را بر عهده داشته اند، در میان آنها وجود دارد. دیگران.

طبق آنچه که لوکاس در ماه نوامبر به Page Six گفت، جکسون از همکارانش خواست که در مستند دیگر بازی نکنند، که مطابق با چیزی است که ما از هنرمندی انتظار داریم که به طور قابل درک، به دقت بر آنچه تماشاگران از او می بینند نظارت می کند.

با گفتن این جمله، “جانت جکسون.” او به دلیل گشودگی عاطفی جکسون، که گاهی باعث ناراحتی ملموس او می شود، صمیمیت کم ندارد. هرش که ممکن است در مورد زندگی شخصی خود محتاط باشد، در پاسخ های خود به آسیب پذیری های کافی اشاره می کند تا به ما کمک کند تنهایی منحصر به فرد غوطه ور در هویت او را درک کنیم.

آیا نام جکسون تا به حال مثل یک بار احساس می شود؟ او در یک نقطه از او می پرسد. جکسون در این مرحله به این سوال پاسخ می دهد، اما برای هر کسی که به کل این پاسخ نگاه می کند، جوهر آن چهار ساعت است.

جانت (شبکه مادام العمر)

طرفداران هشتگ #JusticeForJanet را در سال 2017 پس از اعلام بازگشت برنامه ریزی شده جاستین تیمبرلیک به عنوان تیتر اول نیمه نمایش Super Bowl 2018 ایجاد کردند، همان سالی که گروه مستند شروع به فیلمبرداری از هشتمین تور کنسرت جکسون کردند و دوربین ها را پنج سال بعد به کار خود ادامه دادند. هیرش این فیلم‌ها را به همراه مصاحبه‌ها و ویدئوهای خانگی بی‌سابقه‌ای که توسط همسر دوم جکسون، رنه الیزوندو جونیور، در آن زمان گرفته شده بود، تقطیر کرد.

محصول خالص یک محافظ صیقلی در برابر ضربه جکسون به عنوان یک واحد مجزا از ماشین است که توسط پدرش طراحی شده است، که همچنین به سوالاتی پاسخ می دهد که او را در طول حرفه اش آزار می دهد.

برخی از آنها شایعاتی هستند که او باید آنها را از بین ببرد، از جمله یکی در مورد نوزاد مخفیانه ای که ظاهراً در طول ازدواج بسیار کوتاه و محکوم به فنا با دیبارج به دنیا آمد. دیگران درگیر گمانه‌زنی‌های بزرگ‌تری هستند که او در تمام زندگی‌اش با آن دست و پنجه نرم کرده است، به‌ویژه در مورد رابطه‌اش با مایکل، که در کودکی با او بسیار صمیمی بود.

به طور کلی، دو ساعت برنامه ریزی شده برای بررسی، تعادلی بین درون نگری، تأمل و اشتیاق ایجاد می کند. نیمه اول کلاس یک بیوگرافی تمیز است که با بازگشت به خانه دو خوابه جکسون به مساحت 670 فوت مربع در گری، ایندیانا آغاز می شود، جایی که جو و کاترین جکسون 9 فرزند خود را با امکانات متوسط ​​بزرگ کردند.

جکسون تا سال 1974 که جکسون در لاس وگاس اجرا کرد، اولین بازی حرفه ای خود را انجام نخواهد داد. بر خلاف آنچه که بیشتر تصور می‌کنند، او فاش می‌کند: «به یاد نمی‌آورم که هرگز از من سؤال شده باشد. این اعتراف به عدم تمایل او به ادعای ستاره ای که پدرش برایش در نظر گرفته بود، به اوج این کار تبدیل شد و تعویض صندلی های مکرر او و تردید در صدایش به ما نشان داد که او واقعی است و از غم و سپاس خورشی فریبنده ایجاد کرد. .

جکسون با اجازه دادن به محتوا و کارگردانی مستند، مراقبت کرده است تا میراث جوزف را حفظ کند و حتی بخشی از آن را نجات دهد، که سایر مستندها، نسخه‌های خاص و داستانی زندگی مایکل آن را توهین آمیز توصیف کرده‌اند. «انضباط بدون عشق استبداد است. و آنها ظالم نبودند، “او گفت. آنها فقط ما را دوست داشتند و از ما می خواستند بهترین باشیم.

جانت، رندی، تیتو و رب، تنها خواهر و برادرهایی هستند که در دو قسمت اول ظاهر می شوند، تمایلات انضباطی پدرشان یا تسلط تزلزل ناپذیر او بر زندگی فرزندانش را انکار نمی کنند.

تیتو با نگاهی به اصرار پدرشان برای اجرای جانت، اشاره‌ای از شوک را پذیرفت. با این حال، او می گوید: “اگر او این کار را نمی کرد، ما جانت جکسون را نمی گرفتیم.”

ظاهر این زن در ساعت دوم غالب می شود و اوج احساسی را می بندد که برای تشویق گروه کر یا آواز طراحی شده است. این بدون اشاره ای به طعنه گفته می شود – این واقعاً یک سکانس زنده و جهنمی برای هر کسی است که “ملت ریتم” را به عنوان یک رعد جهانی قدردانی می کند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


تیزر برای ساعت سوم به بررسی عمیق چگونگی جان سالم به در بردن جکسون از طوفان ناشی از اتهامات سوء استفاده جنسی از کودکان علیه مایکل و تغییر شهرت بعدی او در اوایل دهه 1990 اشاره دارد.

با توجه به رابطه خانوادگی نزدیکی که هیرش و جکسون در دو قسمت اول برقرار کردند، شک نیست که هر گونه افشاگری غیرمنتظره ای در مورد رابطه او با مایکل در این ساعت منتشر شود. (در ابتدای مستند، او اشاره می کند که رابطه آنها در زمان اکران “Thriller” در سال 1982 شروع به تغییر کرد).

اگر در نیمه دوم «جانت جکسون» شگفتی‌هایی در کارنامه جکسون وجود داشته باشد.

تیمبرلیک اخیراً چیزی در مورد نقش خود در گروه بازیگران و سود حاصل از اخراج غیررسمی جکسون از پخش و رادیو فیلمبرداری نکرده است. بین گنجاندن تریلر برای پیش‌نمایش صحنه‌ای از سال 2018، که تأیید می‌کند او به او روی آورده است، و این واقعیت که آن‌ها از همان تبلیغ‌کننده هستند، دور از انتظار نیست که مشارکت او تا اولین قسمت این قسمت مخفی بماند. .

اگر تیمبرلیک ظاهر شود، به جای اصلاح تصویر کمی تحریف شده خود، باید به نفع او باشد که جایگاه شایسته خود را در آسمان فرهنگ پاپ بازگرداند. سطح فرمانی که جکسون و هیرش این قطعه را شکل دادند نشان می دهد که مخاطب نباید انتظار دیگری داشته باشد.

اول از همه، جانت جکسون. یادآوری این است که پشت همه دستاوردها، ناکامی های شخصی و تلاش برای دستیابی به دستاوردهای هنری، انسانی است که همیشه این احساس را نداشته که زندگی اش تا رسیدن به عنوان موفقیت در موسیقی ادامه داشته است.

کنترل و جانشین آن، Rhythm Nation 1814 در سال 1989، رکوردهای فروش را شکست و جانت را رسما از زیر سایه برادرش مایکل خارج کرد. او اولین زنی است که نامزد دریافت جایزه گرمی به عنوان تهیه کننده سال شد و همچنان رکورد بزرگترین تور اولین تور تاریخ را در اختیار دارد.

با این حال، در صحنه ابتدایی مستند او، در حالی که لیموزین او از کنار نقاشی دیواری سیاه و سفید دستگیر کننده جکسون مشرف به خیابان اصلی می گذرد، او فقط شامل پنج برادر بزرگترش می شود.

او در حال حاضر نگران نیست. اوه نگاه کن! من هرگز آن را ندیده ام. جکسون قبل از اینکه شروع به گریه کند با خوشحالی می گوید دوربین را بچرخان… اوه، من آن را دوست دارم. “این خیلی شیرین است. همه به بالا نگاه می کنند. به استثنای مایک، او مستقیم به جلو نگاه می کند. همیشه خیلی کنجکاو

این ادای احترام به همراه ساختمانی که روی آن نقاشی شده بود در نوامبر 2020 تخریب شد که مایه تاسف است. اما همچنین فرصتی را برای نسخه آینده شامل کوچکترین خواهر آنها فراهم می کند. او همیشه لیاقت این را داشت که در کنار دیگران باشد.

جانت جکسون. در دو شب در ساعت 20، جمعه، 28 ژانویه و 20:00، شنبه، 29 ژانویه در Lifetime نمایش داده می شود. تریلر آن را در زیر از طریق یوتیوب تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch?v=yPHFcDHJYTU

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر