جاده جورجیا: آنچه دموکرات ها در سال 2021 در مورد چگونگی پیروزی در انتخابات در جنوب آموختند

[ad_1]

کوری شکلفورد می دانست که می تواند روی جورجیا حساب کند فراماسون پرنس هال – به نام برده آزاد شده که اولین رئیس سیاهپوست گروه مدنی را در سال 1784 ایجاد کرد. اما ما آنجا هستیم.

شرلی شرود، که پروژه آموزش جامعه جنوب غربی جورجیا از دهه 1960 فعال بوده و به زنان جوان در کارکنان خود اعتماد می کند تا با رای دهندگان روستایی ارتباط برقرار کنند – حتی در زمان همه گیری. من واقعاً به آنها اجازه دادم این برنامه را بگیرند و فقط بروند و کار کرد.”

و کیت ردینگز، که جورجیا را اداره می کند Omega Psi Brotherhood Phi و در برانزویک زندگی می کند جایی که سه مرد سفیدپوست احمد آربری، یک دونده سیاه‌پوست را در فوریه 2020 کشتند او می‌دانست که نه او و نه اعضایش نمی‌توانند در انتخابات 2020 غیر فعال باشند.

نظرات آنها برگرفته از تاریخ شفاهی سازماندهی توده ای در جورجیا است که به مشارکت تاریخی ایالتی و انتخاب نامزدهای دموکرات برای ریاست جمهوری و سنای ایالات متحده انجامید. کتاب الکترونیکی، “جاده گرجستان: چگونه در انتخابات پیروز شویم“، درباره نگرش ها، ارزش ها، تاکتیک ها، چالش ها و تصمیماتی می گوید که در سال 2020 در پیروزی حق رای در قرن 21 متحد شدند.

ری مک‌کلندون گفت: «آنچه در سال 2020 در گرجستان اتفاق افتاد، جلوه‌ای از اتحاد، کنار گذاشتن نفس و گفتن این بود که اگر از طریق هماهنگی، همکاری و ارتباط با هم کار کنیم، می‌توانیم بسیار مؤثرتر و کارآمدتر باشیم.» NAACP در آتلانتا رئیس کنش سیاسی و نویسنده همکار کتاب الکترونیکی. زمانی که این اتفاق افتاد، ما به گروه بسیار مؤثرتری تبدیل شدیم.»

سازمان دهندگان کمپین این مدل را با مقداری موفق باشید در انتخابات نوامبر 2021 و ما امیدواریم که در انتخابات میان دوره ای فدرال 2022 این مدل را در جنوب مستقر کنیم. GOP گرجستان در تلاش است تا برای کپی کردن این الگو با باز کردن مراکز اجتماعی در محله های سیاهپوست.

راه گرجستان، که توسط استیون روزنفلد از Voting Booth نوشته شده است، شامل آرای سه دوجین سازمان دهنده از تعدادی از سازمان های حقوق مدنی و حقوق مدنی است که به جوامع رنگین پوست در گرجستان خدمت می کنند. آنها با هم، تلاشی مصمم برای دستیابی به جوامع خود به شیوه ای هماهنگ و بی سابقه انجام داده اند. آنها با تمرکز بر رأی شروع نکردند، بلکه ابتدا گوش دادند، تأیید کردند و به دنبال برآوردن نیازهای محلی بودند. این تلاش‌ها هزاران نفر را که در رادار هیچ حزب سیاسی – یا لیست تماس‌ها – نیستند، بر آن داشته تا در انتخابات 2020 رای دهند.

او می گوید: «شغل شما فقط رأی دادن نبود، بلکه مسائل دیگری بود که مردم به آن علاقه داشتند و برایشان مهم بود و زندگی شان را تحت تأثیر قرار می داد». دکتر گلوریا برومل تینوبو در مصاحبه اش با شرود در “راه گرجستاناین واقعاً ماهیت سازمان‌دهی رابطه‌ای است – اینکه شما با افرادی خارج از فرآیند رأی‌گیری رسمی رابطه داشته باشید.»

ساخت تا سال 2020

در داخل NAACP، فراماسون ها، برادری سیاه پوستان و جوامع زنان (معروف به الهی نه) و گروه های حقوق مدنی، رهبری می دانستند که انتخابات 2020 بسیار مهم خواهد بود. بسیاری از رهبران در این سمت های داوطلبانه ناامیدی خود را پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 یادآوری کردند، جایی که مشارکت در میان جوامع رنگین پوست ناامیدکننده بود. انتخابات مهم بعدی، رقابت فرمانداری جورجیا در سال 2018، جایی که استیسی آبرامز دموکرات به برایان کمپ جمهوری خواه شکست خورد، تعهد مدنی عمیقی را نشان داد که باید از آن بهره برداری کرد. اما فعالان و رای دهندگان باید درگیر می شدند.

او گفت: “من شروع به درک آنچه که باید در آینده انجام دهیم.” ریچارد رز، رئیس NAACP در آتلانتا، که خاطرنشان کرد که 77 درصد از رای دهندگان سیاه پوست در جورجیا در 19 استان از 159 شهرستان زندگی می کنند. «آنچه می دانستم این بود که مردم مایل به کمک هستند. جوانان حاضرند وقت خود را رها کنند. اعضای انجمن‌های برادری، انجمن‌های خانواده و فراماسون‌های مختلف می‌خواستند کمک کنند. اما تکه تکه شده بود.

سال 2020 مجموعه ای از رویدادهای متمرکز را به همراه داشت. قبل از همه‌گیری کووید-19 در ماه مارس، سرشماری ایالات متحده یک بار در دهه آغاز می‌شد. رز و بسیاری دیگر نگران بودند که جوامعشان دست کم گرفته شود. یکی از موانعی که کمتر مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد، ناامنی غذایی – گرسنگی است. افرادی که نگران وعده غذایی بعدی خود بودند نمی توانستند صبر کنند تا شمارش کنند یا رای دهند. این واقعیت گروه هایی مانند NAACP و دیگران را به افزایش توزیع غذا سوق داده است. این تنظیمات منجر به ارتباطاتی شد که در آن افراد بعداً در مورد واکسن ها مطلع شدند و برنامه ریزی کردند که رای دهند.

او گفت: «ما از این توزیع های غذایی و صف های طولانی استفاده کردیم تا مردم به سرشماری پاسخ دهند. فیوز بابی، فعال حقوق مدنی. این همان جایی است که این ایده به وجود آمد تا مردم را در روز شکرگزاری تغذیه کند و آنها را تشویق کند که برگردند و در دور دوم رای دهند… ببینید، همه چیز برای جشن گرفتن است در حالی که ما در میانه راه هستیم. [challenging] چیزی.”

همه‌گیری، تقاضا برای فاصله‌گذاری اجتماعی و میراث محلی مراقبت‌های بهداشتی ضعیف در میان جوامع کم‌درآمد در کشور، سازمان‌دهندگان را مجبور به نوآوری کرده است.

Reddings از Omega Psi Phi گفت: “با ورود به بیماری همه گیر، ما باید مبتکر باشیم زیرا تجمعات، جلسات و راهپیمایی های قدیمی امن نبودند.” «بنابراین سازمان‌های مختلف، گروه‌های مختلف استراتژی‌های متفاوتی برای تبلیغ ارائه کردند. بیلبوردها بود. اتوبوس هایی بودند که از شهری به شهر دیگر با اطلاعات رای دهندگان می رفتند. تلفن بانکی بود که خواهر و برادرها تلفنی تماس می گرفتند و بعد از تماس تماس می گرفتند. انفجارهای ایمیل، کاروان‌ها، موتورسیکلت‌ها وجود داشت.»

در حالی که رای دهندگان سیاهپوست جزو قابل اعتمادترین پایگاه های حزب دمکرات هستند، با توجه به اینکه 85 درصد به طور معمول به دموکرات ها در سراسر جنوب رای می دهند. مرکز مواضع مشترک آندریا میلر – چندین سازمان دهنده گفتند که این کار انبوه حمایت لجستیکی یا مالی کمی از حزب دمکرات گرجستان داشت.

فیوز گفت: «این لزوماً عملیات حزب دمکرات گرجستان نیست. «بدون توهین، می‌خواهم بگویم که بیشتر بودجه و منابع ما از خارج از هر حزب سیاسی تأمین می‌شود. و آنها مستقیماً از آن سازمان های مردمی غیر حزبی می آیند که ما با آنها تعامل داشتیم – و پسر، آیا ما تعامل داشتیم؟

میلر گفت که بسیاری از رای دهندگانی که توسط سازمان دهندگان ائتلاف نظارت می شوند مدت هاست که توسط احزاب سیاسی اصلی نادیده گرفته شده اند و این رای دهندگان اعضای هیچ حزبی به حساب نمی آیند.

او گفت: “متأسفانه، رای دهندگانی که ما با آنها تماس گرفتیم در واقع توسط کسی فراخوانده نشدند.” آنها توسط نامزدها فراخوانده نشدند. احزاب سیاسی آنها را فراخوانی نکردند. بنابراین آنها رای دادن را متوقف کردند، به این معنی که نامزدها و احزاب سیاسی آنها را فراخوانی نخواهند کرد.”

چندین نگرش وجود داشت که ظهور کرد و دامنه را شکل داد. همه‌گیری گروه‌ها را مجبور به نوآوری کرده است. سازماندهی محلی در اولویت بود. استخدام کارکنان کمپین محلی، از جمله نوجوانانی که می دانستند کجا و چه زمانی رای دهندگان را پیدا کنند، بر داوطلبان خارج از ایالت ارجحیت داشت. آموزش اعضای خانواده و جماعت برای استفاده از رسانه های آنلاین در ابتدا یک ضرورت بود، اما به فرصتی تبدیل شد که کمپین را گسترش داد.

تیفانی کار از پروژه آموزش جامعه جنوب غربی جورجیا گفت: «COVID-19 واقعاً به نسل‌های جوان کمک کرده تا با نسل‌های قدیمی‌تر ارتباط برقرار کنند. “من در مورد خودم و خانواده ام می دانم، مادرم همیشه با من و برادرم تماس می گیرد و می پرسد “چطور با زوم کار می کنی؟” “چگونه می توانم به این جلسه مجازی بپیوندم؟” “چگونه وارد فیس بوک شوم؟” ” “چگونه این کار را انجام دهم و چگونه آن را انجام دهم؟ بنابراین این واقعاً در را برای نسل قدیمی‌تر باز کرد تا درباره فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنند و ببینند که چقدر راحت و با چه سرعتی می‌توانید به افراد زیادی در یک زمان دسترسی داشته باشید.”

رهبران گروه های مختلف در مورد جذب اعضای خود و دسترسی به جوامع خود – در مناطق روستایی، در شهرها و در کالج ها و دانشگاه ها صحبت کردند. آنها اغلب جوانان را در خط مقدم رها می کنند. آنها رویدادهایی ایجاد کردند که لحن را تنظیم می کرد و بسیار قابل مشاهده بود، اما پیام های شخصی را حفظ می کرد. آنها از رسانه های مختلفی استفاده کردند که گروه های سنی مختلف با آنها آشنا بودند.

وی گفت: ما دانشجویان خود را دعوت کردیم و این اطلاعات را در اختیار آنها قرار دادیم سیگما گاما رو سلستین لوان. او گفت: «ما هیچ کس در سنین خود را بیرون از این گفتگو رها نکردیم، از 18 ساله گرفته تا 100 ساله ما. همه این اطلاعات را دریافت کردند و اگر به دلایلی نمی توانستند رای دهند، این اطلاعات را داشتند تا به یکی از بستگان یا اعضای کلیسا بدهند. بنابراین، دوباره، این بود که مطمئن شویم آنها حقوق خود را درک می کنند.”

ماسون ها گفتند: «ما باید در ایجاد جو عمدی عمل می کردیم. ماروین نونعلی. «ما شتاب ایجاد کردیم، به ساختن و ساختن مخاطبان ادامه دادیم، اما مهمتر از آن، کاری که ادامه دادیم روی ذهن آنها کار می کرد. و این زیبایی کل این حرکت بود: غذا، موسیقی، موتور سیکلت [and motorcades] … همه چیز نقش داشت.»

از آنجایی که انتخابات مجلس سنای ایالات متحده در ماه نوامبر بر دور دوم در ژانویه متمرکز بود، مرکز مواضع مشترک که تا به امروز دارای 40000 داوطلب در سراسر کشور بود که برای رای دهندگان سیاه پوست در ایالت های جنوبی کارت پستال می نوشتند، همچنین صدها هزار پیام متنی ارسال کرد و ده ها پیامک ارسال کرد. هزاران تماس تلفنی، تمام توجه او را به نشت معطوف کرد.

تا آن زمان، تلاش‌های خط مقدم متعددی برای استفاده از ابزارهای مختلف مرکز داده – برای شناسایی واجدین شرایط رأی دادن، دسترسی به آنها از طریق کارت پستال (اگر شماره تلفن آنها در فهرست‌های سیاسی نادرست است)، داده‌ها) یا از طریق پیامک یا تلفن انجام شده است. ، و با راه رفتن از در به در.

میلر از مرکز مواضع مشترک گفت: «آنچه که بسیار چشمگیر بود این بود که سازمان ها با هم کار می کردند، نه رقابت، و هر یک از ما واقعاً از نقاط قوت خود استفاده کردیم. قدرت ما این است که ابزارها و پلتفرم های دیجیتال بسازیم، و این واقعاً تفاوت ایجاد کرد، و ما مطمئن شدیم که این تلاش را تکرار نمی کنیم – به جای 40 گروهی که در آتلانتا کار می کنند، کل ایالت را پوشش می دهیم.

مک کلندون از NAACP با اشاره به نتایج دور دوم مجلس سنا و مشارکت بالای غیرمنتظره در جوامع سیاه پوست در جورجیا و ویرجینیا که بر انتخابات عمومی نوامبر 2021 متمرکز بود، گفت: “این چیزی است که در سال 2020 و 2021 کار می کند.” نتیجه چندین سال تصمیم گیری است که زمان آن فرا رسیده است که با هم متحد شویم و خود را از طریق اثربخشی و کارآمدی همکاری نشان دهیم. ما اکنون آماده هستیم تا این را به چندین کشور در میدان نبرد گسترش دهیم تا برای سال 2022 آماده شویم.”

این مقاله توسط Voting Booth، پروژه ای از موسسه مستقل رسانه تهیه شده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر