تیم کین اولین سناتور دموکرات شد که صبحانه ملی نماز را کنار گذاشت

[ad_1]

یکی از سریال‌های بنیاد فلوشیپ، گروه مذهبی مخفی که صبحانه ملی نماز را اداره می‌کند و عموماً با نام خانواده شناخته می‌شود. این مجموعه بر اساس اسناد خانوادگی دریافت شده از TYT، شامل لیست مهمانان برای صبحانه و دعوت از آنها است.

یک سخنگوی گفت که سناتور تیم کین، دی-وا، رئیس مشترک سابق صبحانه ملی نماز، “هیچ قصدی” برای شرکت در مراسم سال آینده ندارد.

به دنبال درخواست‌های اخیر از اعضای کنگره برای فاصله گرفتن از این رویداد، TYT از تعداد انگشت شماری پرسید که آیا قصد دارند در رویداد فوریه 2022 شرکت کنند یا خیر. سخنگوی کاین، ایلزه زونیگا، پاسخ داد و گفت: «سن. کین از سال 2016 به صبحانه ملی نماز نرفته است و قصد شرکت در آن را ندارد.

زونیگا نگفت که چه چیزی منجر به تصمیم کین شد، اما ایمیل TYT به هشدارهای اخیر فعالان اشاره می کند مبنی بر اینکه مشارکت دموکرات ها در میان وعده های نماز به سازمان دهندگان راست افراطی کمک می کند تا شبکه های خود را گسترش دهند و مخالفت خود را با LGBTQ و حقوق باروری ادغام کنند.

لری راس، سخنگوی خانواده بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد. اما بیانیه کین مورد استقبال دو گروه از فعالان قرار گرفت که اعضای کنگره را با نگرانی در مورد این رویداد خصوصی و محرمانه خطاب کردند.

“ما برای رویاپردازی هیجان زده هستیم. فریدوم گفت: «کین انتخاب کرده است که در این رویداد سیاسی پولی شرکت نکند، که آمریکایی‌های غیرمذهبی را از خود دور می‌کند، تقسیم‌بندی قانون اساسی ایالت و کلیسا را ​​زیر پا می‌گذارد، و سابقه نگران‌کننده تعصب ضد دگرباشان جنسی را دارد». FFRF مدتهاست که با صبحانه مخالفت کرده و اخیراً از کین خواسته است که شرکت نکند.

مطالب مرتبط: تعصبات، تئوکراسی و دروغ: درون سازمان مخفی پشت صبحانه ملی نماز

گروه دیگری که زنگ خطر را به صدا در می آورد، گروه اروپایی حمایت از LGBTQ Forbidden Colors است. در پاسخ به گزارش TYT درباره اوکراینی‌های ضد دگرباشان جنسی شرکت‌کننده در صبحانه، رنگ‌های ممنوعه گزارشی را برای دموکرات‌ها در کنگره ارسال کرد و گفت که خوان وارگاس، کالیفرنیا، در شرکت خود در صبحانه دور در اوکراین در سپتامبر “گمراه” شده است. -فعالان راست ضد دگرباشان جنسی.

رمی بانی، مدیر اجرایی رنگ های ممنوعه، روز سه شنبه به تصمیم کین پاسخ داد. پس از سال‌ها نواختن زنگ روش‌های تقلبی جنبش LGBTQ +، بسیار خوب است که می‌بینیم سناتور بالاخره هدف واقعی سازمان‌هایی مانند صبحانه ملی نماز را دید که بانی آن را «بازگرداندن جهان به جامعه مردسالار» و تضعیف آن توصیف کرد. از منافع آمریکا

کین – که در سال 2016 ریاست این رویداد را بر عهده داشت تا اینکه پس از نامزد شدن برای معاونت رئیس جمهور حزب دموکرات از سمت خود کناره گیری کرد – آخرین عضو دموکرات کنگره است که از این رویداد که هر سال در اولین پنج‌شنبه سال 2018 برگزار می‌شود فاصله گرفته است. فوریه.

سایرین شامل نمایندگان چارلی کریست از فلوریدا، رو هانا از کالیفرنیا، آن کرک پاتریک از آریزونا و تد لیو از کالیفرنیا، و همچنین نماینده سابق جانیس هان، که اکنون سرپرست شهرستان لس آنجلس است، هستند. نورم اورنشتاین از موسسه آمریکایی کارآفرینی در پاسخ به گزارش‌های اخیر مبنی بر دعوت از مهمانان ضد LGBTQ به صبحانه، مدیر عامل قدیمی Chick-fil-A توییت ها“زمان پایان دادن به این مسخره است. یک صبحانه نماز ملی واقعی ایجاد کنید که پوششی برای فعالان جناح راست نباشد.»


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


با توجه به بیماری کووید، صبحانه امسال و شاید سال آینده به صورت مجازی برگزار شد. (هیچ اعلام رسمی وجود نداشت.) اما پرزیدنت بایدن و نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان ویدئوهایی را منتشر کردند که به عنوان بخشی از رویداد مجازی امسال منتشر شد.

دفتر پلوسی بلافاصله به این سوال که آیا او سال آینده دوباره شرکت خواهد کرد یا خیر پاسخ نداد. سخنگوی کاخ سفید درباره دخالت احتمالی بایدن گفت: «زمانی که چیزی برای به اشتراک گذاشتن داشته باشیم با شما باز خواهیم گشت.

در ماه اکتبر، FFRF به اعضای کنگره که در کمیته میزبان افتخاری 2021 شرکت کرده بودند نامه نوشت و از آنها خواست شرکت نکنند. کین یکی از آن دموکرات‌ها بود، اگرچه مشخص نیست که آیا او به طور خاص به خانواده اجازه داده از نام او در سال جاری استفاده کند یا خیر. زونیگا بلافاصله به سوالات بعدی پاسخ نداد. یکی از مقامات کنگره در اوایل سال جاری به TYT گفت که “آنها کار سختی داشتند که دموکرات ها را وادار کنند تا نام این رویداد را ببرند”.

کین در سه سال از پنج سال گذشته در کمیته میزبان افتخاری حضور داشته است. او سابقه شرکت در گروه های دعای کاپیتول هیل، دفاع از رازداری که آنها را احاطه کرده است، و ایجاد روابط با اعضای خانواده در هر دو طرف راهرو، از جمله سنسور کریس کونز، دی-دل، و جان بازمن، آر آرک را دارد. .

مانند اکثر دموکرات ها، کین از کمپین حقوق بشر رتبه بالایی دارد. در موارد نادری که او و تعداد معدودی دیگر از دموکرات‌ها از دستور کار شورای حقوق بشر خارج شده‌اند، طبق رای بعدی شورای عالی حقوق بشر، این اغلب با قوانین مربوط به مذهب مرتبط است.

متحدان دموکرات خانواده، از جمله کونز و وارگاس، از ارائه جزئیات در مورد نحوه برگزاری صبحانه یا بررسی‌های مناسب، در صورت وجود، برای اطمینان از اینکه دعوت‌نامه‌های صبحانه منصفانه صادر شده است و خود این رویداد برای اهداف سیاسی استفاده نمی‌شود، خودداری کردند. حتی دموکرات ها که از این رویداد فاصله گرفتند، از بحث در مورد عملکرد داخلی آن خودداری کردند.

در حالی که مسائل LGBTQ توجه گل های ممنوعه و سایر گروه های مدافع را به خود جلب کرده است، لیست شکایات FFRF در مورد صبحانه بسیار گسترده تر است. این شامل تعدادی از افشاگری‌های ناشی از اسناد داخلی خانواده در سال جاری است.

به عنوان مثال، TYT گزارش داد که تنها کمک کننده مالی به صبحانه، کشیش انجیلی فرانکلین گراهام، پسر بیلی گراهام و یکی از فعالان برجسته ضد دگرباشان جنسی در جهان است. (بزرگترین حامی شناخته شده خانواده در کل، ران کامرون، اعطاکننده جمهوریخواه است). با وجود اعتقاد مذهبی معروف بایدن به عنوان یک کاتولیک رومی، گراهام از شرکت بایدن در صبحانه ملی نماز در سال 2021 به عنوان فرصتی برای حمله به او به دلیل عدم تقوا استفاده کرد.

در میان زمزمه جناح راست مبنی بر اینکه بایدن در ویدئوی صبحانه خود کلمه “خدا” را نگفت، گراهام گفت که از اظهارات بایدن که گراهام آن را “خطرناک” خواند، زیرا او از الهیات مسیحی حمایت نمی کند، “غمگین” شده است.

از صبحانه نیز برای بالا بردن و حداقل در یک مورد برای ایجاد صداهای افراطی در سمت راست استفاده می شد.

بن کارسون به دلیل جناح راستی مشهور برای مخالفت با باراک اوباما در وعده صبحانه تبدیل شده است. سپس تعدادی از رهبران خانواده و همکاران موفق شدند مایک لیندل، مدیر عامل MyPillow را هم به مسیحیت انجیلی و هم به سیاست جناح راست تبدیل کنند.

طبق گزارشات خود لیندل، صبحانه ملی نماز – از جمله جلسات جانبی خصوصی و سخنرانی کشیش سنای ایالات متحده بری بلک – به رادیکال کردن سیاست‌ها و سلاح‌های اعتقادی لیندل کمک کرد. با حمایت آشنایان خانوادگی، لیندل سال گذشته به یکی از مشهورترین صداها تبدیل شد و موعظه کرد که دموکرات ها انتخابات ریاست جمهوری 2020 را دزدیده اند.

در فوریه، TYT گزارش داد که تعدادی از رهبران خانواده و بازیگران کلیدی صبحانه تقریباً بلافاصله پس از انتخابات از دروغ های انتخاباتی ترامپ حمایت کردند – بدون اینکه هیچ حمایتی از دموکرات ها در هنگام صرف صبحانه از دست بدهند.

این افشاگری‌های اخیر در رأس رازهایی است که توسط روزنامه‌نگار جف چارلت، نویسنده مقالات متعدد و دو کتاب درباره خانواده و یکی از افراد مسئول مجموعه مستند خانواده نتفلیکس، پراکنده شده است. شارلوت گفت که ریشه های این سازمان در قرن بیستم در واکنش جامعه تجاری مسیحی به ظهور نیروی کار سازمان یافته و اصلاحات New Deal فرانکلین دی. روزولت نهفته است.

با این وجود، داگ کو، رهبر قدیمی خانواده، برای شهرت غیرسیاسی سازمان ارزش قائل بود و آن را پرورش می داد. اما این امر مانع از مشارکت خودی ها و رهبران خانواده در قانون بدنام اعدام اوگاندا علیه LGBTQ نشده است.

کو در سال 2017 درگذشت و رهبری خانواده را به دست جمهوری خواهان محافظه کار مانند زک وامپ، نماینده سابق کنگره تنسی و دیوید بیزلی فرماندار سابق کارولینای جنوبی که بعداً توسط دونالد ترامپ به رهبری برنامه جهانی غذای سازمان ملل منصوب شد، سپرد.

سال بعد، رسوایی با جاسوسان روسی علنی شد – بر اساس حامیان ترامپ در داخل خانواده بود.

منبعی که در صبحانه شرکت کرده بود در اوایل سال جاری به TYT گفت که این رویداد تغییر کرده است. این منبع گفت: “ما فکر می کردیم که غیرحزبی هستیم: دموکرات ها استقبال کردند.” “من فکر کردم، بله، این از بسیاری جهات درست است، اما اکنون که چیزهایی درباره ترامپ وجود دارد، افراد طرد شده زیادی وجود دارند که محافظه‌کاران معمولی مسیحی هستند. این چیزی برای جمهوری‌خواهان محافظه‌کارانه است.”

اطلاعات بیشتر از TYT برای صبحانه ملی نماز و سازمان سایه پشت آن:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur