تلاش محافظه کارانه برای قربانی شدن: چرا قربانی جناح راست به سرعت در حال گسترش است

[ad_1]

در پایان ماه نوامبر، نسخه جدیدی از COVID-19 توسط محققان در بوتسوانا و آفریقای جنوبی کشف شد. در عرض چند روز، نوع omicron به کالیفرنیا رسید و اولین مورد مستند در ایالات متحده را نشان داد. در پایان ماه دسامبر، omicron نه تنها به سویه غالب در ایالات متحده تبدیل شد، بلکه به سرعت گسترش یافت تا تعداد موارد روزانه بسیار بالاتر از جهش اخیر دلتا باشد.

یکی از بزرگترین خطرات omicron نرخ بالای عفونت های پیشرفتی است که در آن افراد واکسینه شده هنوز به ویروس آلوده هستند. در حالی که افراد واکسینه شده، به ویژه آنهایی که تقویت شده اند، تمایل دارند علائم بسیار، در صورت وجود، خفیف تری داشته باشند، اما همچنان توانایی انتشار ویروس را دارند. تنها در چند هفته، Omicron در سراسر کشور فوران کرد و بر ظرفیت بیمارستان تاکید کرد، پروازها را لغو کرد، تجمعات تعطیلات را مختل کرد و مهمتر از همه، زندگی را تهدید کرد. به گفته دانشگاه جان هاپکینز، بیش از 39000 آمریکایی از اول دسامبر تا کریسمس بر اثر این ویروس جان خود را از دست دادند.

با همه حساب ها، دلیل اصلی که omicron باعث ایجاد چنین هرج و مرج در ایالات متحده می شود، نرخ پایین واکسیناسیون است. ایالات متحده با کمی بیش از 61 درصد واکسیناسیون کامل، در میان پایین ترین واکسن ها در جهان توسعه یافته قرار دارد. کوبا بیش از 84 درصد به طور کامل واکسینه شده است. حتی برزیل، تحت ریاست جمهوری ژایر بولسونارو، که در حال مبارزه با واکسن ها است، تقریباً 67 درصد به طور کامل واکسینه شده است. بولسونارو، مانند ترامپ، از ابتدا نسبت به تهدیدات کووید تردید داشت. با این حال او غیرمنطقی بودن ترامپ را به سطحی کاملاً جدید رساند. ادعاهای یک سال پیش واکسن Pfizer-BioNTech “می تواند مردم را به تمساح یا خانم های ریش دار تبدیل کند” – و حتی کشور او بیشتر واکسینه شده از ایالات متحده

متصل: بایدن مراقب باشید: جمهوری خواهان در نسخه جدید کووید فرصتی می بینند

اگرچه هنوز چیزهای زیادی درباره Omicron و پیامدهای سلامت عمومی آن باید یاد بگیریم، یک چیز واضح است: تنها دلیلی که کشور در چنین خطر شدید سلامت عمومی قرار دارد این است که حزب جمهوری خواه با متقاعد کردن حامیان خود برای عدم باور به این بیماری همه گیر را برای منافع سیاسی مسلح کرده است. در علم و مخالفت با هر سیاستی، هر چقدر هم معقول باشد، اگر از جانب یک دموکرات باشد.

ما زمانی را صرف تحلیل ترفند دست راستی کاشتن بی اعتمادی به واکسن ها در حوزه انتخابیه جمهوری خواه کردیم، حرکتی که به معنای واقعی کلمه حامیان و گاه رهبران و کارشناسان جمهوری خواه را کشت. اما کاری که ما انجام نداده‌ایم این است که بپذیریم پاسخ درست به همه‌گیری بخشی از یک رویه سیاسی گسترده‌تر است: سندرم قربانیان هولیگان.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


برخی از شما با DARVO، مخفف انکار، حمله و تبدیل قربانی و مجرم آشنا هستید. DARVO رفتار آزارگران روانی را در زمانی که آنها برای رفتار خود پاسخگو هستند توصیف می کند. دونالد ترامپ و حامیانش به وضوح عادات داروو را نشان می دهند. آنها به جای پذیرش تقصیر هر کاری که انجام می دهند، روی می آورند و کسانی را که آنها را به ایجاد مشکل متهم می کنند سرزنش می کنند. با این حال، سندرم قربانی هولیگان (VBS)، همانطور که من آن را توصیف می کنم، کمی متفاوت از DARVO است. در DARVO، سوء استفاده در اولویت قرار می گیرد و DARVO تنها زمانی ظاهر می شود که از مهاجم خواسته شود مسئولیت را بپذیرد. اما با VBS، فریادهایی که می گویند شما قربانی هستید حرف اول را می زند و برای توجیه آزار اصلی استفاده می شود. قلدر تحت VBS همیشه در دفاع از خود عمل می کند.

این مثال را در نظر بگیرید: دکتر مهمت اوز، یکی از نامزدهای سنای پنسیلوانیا، در مصاحبه اخیر با فاکس نیوز، پیشنهاد کرد که آمریکایی ها قربانی قوانین «جهانی» پرزیدنت بایدن برای COVID-19 شده اند، که آزادی ما را محدود می کند. به گفته اوز، شهروندان ایالات متحده از دولت می خواهند که از سر راه خود دست بردارد و از تهدید آنها به اطاعت دست بردارد.

با کنار گذاشتن حماقت محض دکتری که پیشنهاد می‌کند ما به «رویکردهای متفاوت» تا حد امکان برای همه‌گیری نیاز داریم، نتیجه مهم این ادعای اوز است که سیاست‌های بایدن برای آزار و اذیت جامعه از طریق ارعاب آنها از طریق سلب آزادی‌هایشان طراحی شده است. از بین بردن حیثیت آنها با این منطق، امتناع از پوشیدن ماسک، واکسن زدن یا حمایت از سیاست های بهداشت عمومی یک محافظت معتبر است، نه یک رفتار آزاردهنده که همه را در معرض خطر قرار می دهد.

و برای جلوگیری از شک، حق صرفاً امتناع از واکسینه شدن و پیروی از دستورالعمل های بهداشت عمومی نیست. در مواجهه با همه‌گیری، آنها تصمیم گرفته‌اند با آزار و اذیت تهاجمی واکنش نشان دهند: درگیر شدن در رویارویی خشونت‌آمیز بر سر سیاست‌های مبدل، حمله به معلمان، تهدید علیه اعضای هیئت‌مدیره مدرسه، ترول کردن اجباری دانشمندان کوویدزبان، و موارد دیگر. در واقع، راست افراطی خشونت آمیز همراه با COVID-19 در ایالات متحده فوران کرد.

شبیه به “سندرم برنده بیمار” که پس از انتخاب رئیس جمهور سابق ترامپ دیدیم، VBS ادعا می کند که افراد راست به طور مداوم قربانی دولت خود می شوند و واکنش تهاجمی کاملا منطقی است.

دقیقاً همین منطق پیش‌زمینه حمله به ساختمان کنگره آمریکا در 6 ژانویه 2021 بود و ما می‌توانیم همین منطق را در واکنش‌های جناح راست به تحقیقات مجلس نمایندگان درباره این حمله ببینیم. تیلور بودوویچ، سخنگوی ترامپ گفت: «دموکراسی مورد حمله قرار گرفته است. با این حال، نه از سوی افرادی که به طور غیرقانونی در 6 ژانویه 2021 وارد ساختمان کنگره شدند، بلکه از سوی کمیته‌ای که اعضای آن هر روز آزادانه در سالن‌های آن پرسه می‌زنند. درست است، به گفته بودوویچ، تهدید واقعی برای دموکراسی ما آن دسته از مقامات منتخب هستند که در حال تحقیق در مورد آنچه در 6 ژانویه اتفاق افتاد هستند، نه افرادی که به ساختمان کنگره حمله کردند. این افراد با این منطق تحریف شده، صرفا قربانی تقلب در انتخابات بودند.

داره بدتر میشه


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


کارت قربانی نیز در قلب پرونده کایل ریتنهاوس قرار داشت. Rittenhouse ادعا می کند که برای دفاع از خود سه مرد را با یک تفنگ نیمه خودکار AR-15 به ضرب گلوله کشته است. ریتنهاوس در شهادت خود گفت تنها دلیلی که او حتی در شب تیراندازی به کنوشا، ویسکانسین رفت، ارائه کمک های اولیه به افراد نیازمند بود. Rittenhouse در آن زمان هوشیار نبود. در عوض، او قبلاً یک قربانی بود و در صورت حمله به کسی، آماده ادعای دفاع از خود بود. در بیانیه ای پس از حکم صادر شده توسط والدین قربانیان، آنها خطرات VBS Rittenhouse را فاش کردند. به گفته آنها، این حکم “این پیام غیرقابل قبول را ارسال می کند که غیرنظامیان مسلح می توانند در هر شهری ظاهر شوند، خشونت را تحریک کنند و سپس از خطری که ایجاد کرده اند برای توجیه تیراندازی به مردم در خیابان استفاده کنند.”

بنابراین، VBS نه تنها توسط قانون برای ترویج فاجعه بهداشت عمومی استفاده می شود، بلکه به معنای واقعی کلمه برای توجیه قتل مسلحانه و شورش مسلحانه استفاده می شود. از آنجایی که اجازه می دهیم حق همچنان به عنوان قربانیانی که مجروح شده اند، مجروح شده اند، تهدید شده اند توصیف شود و بنابراین باید برای دفاع از خود تهاجمی عمل کنند، هر چه به جنگ داخلی نزدیکتر می شویم. در واقع، یک نظرسنجی اخیر توسط موسسه مطالعات دین عمومی نشان داد که 30 درصد از جمهوری خواهان معتقدند که “میهن پرستان واقعی آمریکایی” ممکن است برای نجات کشور به خشونت متوسل شوند. نزدیک به 40 درصد هنوز بر این باورند که انتخابات به سرقت رفته است.

بنابراین از آنجایی که همه‌گیری سندرم قربانیان هولیگان به جامعه راست‌گرا گسترش می‌یابد، از هر گزینه جدید برای همه‌گیری کووید-19، تهدیدی برای کشور ما بیشتر خواهد بود. تا زمانی که با تهدیدات واقعی ملت خود مقابله نکنیم، نه تنها COVID-19 را متوقف نخواهیم کرد. ما اجازه خواهیم داد که خطرات واقعی برای سلامت ما و سلامت دموکراسی ما همچنان گسترش یابد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme