تفاوت سشوار AC با DC

Rusk در حال قطع سشوار CTC Lite است. ما در حال آزمایش سشوار سالنی خوب گزینه های جایگزین هستیم و این راهنما را با یافته های خود به روز می کنیم.

Rusk CTC Lite ، برترین انتخاب ما ، تقریباً مشابه Rusk W8less است اما گران قیمت آن کمی بیشتر است. این یک انتخاب عالی است که باید در نظر بگیرید اگر گزینه برتر ما به فروش رسیده است یا قیمت سشوار حرفه ای آرایشگاهی اینکه شما به شدت یک براق مشکی را به یک براق سفید سفید ترجیح می دهید. دستگیره نیز خوب است ، گرچه فاقد شیار تقویت کننده چسب است که باعث می شود W8less احساس خوبی در دست ما داشته باشد. اگر موهای فر دارید ، یک وجه عمده دارد: این یک دیفیوزر دارد ، در حالی که انتخاب برتر ما ، W8less ، اینگونه نیست.

در مقایسه با انتخاب برتر ما ، این مدل به همان اندازه سبک است و در آزمایشات ما جریان هوایی را تولید می کند که به همان سرعت و تقریباً گرم است. دکمه ها به خوبی قرار گرفته اند. بند ناف CTC Lite کمی بهترین مارک سشوار سالنی طولانی تر (8.5 فوت) از سیم W8less است. نازل نیز کمی کوتاهتر است و مانور آن را کمی راحت تر می کند.

یک راسک مشکی CTC در کنار دو پیوست آن.
نمای نزدیک از دکمه های سشوار Rusk CTC.
عکس: روزت راگو

یک راسک مشکی CTC در کنار دو پیوست آن.

نمای نزدیک از دکمه های سشوار Rusk CTC.
بعد از تقریباً سه سال آزمایش ، هنوز هم قوی است. این گارانتی دو ساله Rusk W8less را دارد.

انتخاب بودجه: Infiniti Pro by Conair 1875-Watt Salon Performance AC Motor Styling Tool
Conair Infiniti Pro در کنار پیوست هایش.
عکس: روزت راگو
انتخاب بودجه
Infiniti Pro by Conair 1875-Watt Salon Performance AC Motor Styling Tool
Infiniti Pro by Conair 1875-Watt Salon Performance AC Motor Styling Tool
سریع اما سنگین
اگرچه این خشک کن به همان سرعت مدل های گران قیمت سشوار سالنی است ، اما یکی از سنگین ترین دستگاه هایی است که ما آزمایش کرده ایم و جدا شدن اتصالات آن به سختی امکان پذیر است.

25 دلار از آمازون
در آزمایشات ما ، جریان هوا از Infiniti Pro by Conair 1875-Watt Salon Performance Tool Motor Styling Tool تقریباً به همان سرعتی بود که گرم بود و سرعت آن 45 گرم بر ساعت و 150 درجه فارنهایت بود. این مدل نیز بطور قابل توجهی ارزانتر است.

دلیل اصلی این که انتخاب برتر ما نیست ، وزن آن است. با وزن 1.2 پوند ، به خصوص پس از چند دقیقه خشک شدن ، نگهداری آن بسیار سنگین تر است.

این بند ناف دارای 6 فوت طول است – نه کاملاً به اندازه انتخاب بالا ، بلکه بلندتر از سیمهای مدلهای دیگر که می توانید در داروخانه پیدا کنید.

Infiniti Pro به طور معمول دارای یک کنسانتره و یک دیفیوزر است بهترین مدل سشوار سالنی (اگرچه برخی از رنگ ها مانند سیاه فقط با کنسانتره ارائه می شوند). این قطعات به نازل می چسبند ، اگرچه به نظر می رسد ممکن است پیچ شوند ، که در ابتدا برای ما گیج کننده بود.

Conair اینفینیتی پرو را با چهار سال ضمانت چشمگیر (PDF) پوشش می دهد. این خشک کن معمولاً در شش گزینه رنگی موجود است.

انتخاب به روزرسانی: سشوار Dyson Supersonic
سشوار Dyson Supersonic در کنار سه اتصال دهنده آن.
عکس: روزت فروش سشوار سالنی راگو
انتخاب را ارتقا دهید
سشوار Dyson Supersonic
سشوار Dyson Supersonic
یک لذت برای استفاده
گران است ، اما طراحی منحصر به فرد استفاده از آن را فوق العاده زیبا می کند: هیچ لرزی وجود ندارد و ضمیمه های مغناطیسی ساده برای تعویض آن سبک سازی را آسان تر می کنند.

400 دلار از Bed Bath & Beyond
400 دلار از بهترین خرید
این از سایر گزینه های ما موثرتر نیست ، اما اگر می خواهید لذت بخش ترین بهترین برند سشوار حرفه ای سالنی تجربه را داشته باشید ، سشوار Dyson Supersonic این شرایط را فراهم می کند. این خشک کن دارای طراحی غیرمعمولی است که استفاده از آن را فوق العاده زیبا می کند. به هیچ وجه ارتعاش نمی کند (همه خشک کن های دیگر فقط کمی لرزش دارند و تا زمانی که آن را نگه ندارید اثر آن خیلی محسوس نیست) و پیوست های مغناطیسی ساده برای تعویض آن سبک سازی را با دیفیوزر یا کنسانتره راحت تر می کند . خشک کن دارای یک سیم 9 فوت است.

این خشک کن سریعترین سرعت باد را از همه خشک کنهایی که آزمایش کرده ایم دارد (70 مایل در ساعت با اندازه 2 اینچ). با این حال ، سرعت هوا نیز موهای ما را بیشتر درهم می کند و Good Housekeeping حتی تنظیمات سرعت پایین را نیز بسیار قوی می داند. (با 40 دلار اضافی ، می توانید دیفیوزر ملایم Dyson را خریداری کنید.)  بهترین سشوار سالنی اگرچه سایر بررسی کنندگان (فیلم) دریافته اند که Dyson گاهی اوقات می تواند موهای خود را سریعتر از رقابت خشک کند ، اما بعد از اینکه ما یک هفته آزمایش دقیق زمان بندی شده را روی موهای خود انجام دادیم ، خرید سشوار سالنی متوجه شدیم که این به طور مداوم درست نیست: خشک کردن مو با Dyson گاهی اوقات کمی بیشتر از انتخاب برتر ما طول می کشد.

متصل کننده های متمرکز کننده و پخش کننده به صورت مغناطیسی به نازل متصل می شوند ، ویژگی بسیار خوبی که در خشک کن های دیگر مشاهده نکرده ایم. آنها داغ نمی شوند ، زیرا از دو لایه پلاستیک ساخته شده اند که هوا بین آنها شکاف دارد ، بنابراین می توانید آنها را در اواسط جلسه بچرخانید یا بردارید ، برخلاف خشک کن های دیگر ، که باید اتصالات را با دقت یا زاویه انجام دهید خشک کن را ناخوشایند تغییر دهید.
اگرچه احساس و وابستگی های خشک کن Dyson در مقایسه با انتخاب های ما بهبود بهترین برند سشوار سالنی یافته است ، ما همچنین ویژگی هایی پیدا کردیم که دوست نداشتیم و چند موردی که در مورد آنها خنثی بودیم.

موقعیت دکمه های سرعت و گرما در پشت سر خشک کن دسترسی به آنها را دشوار می کند و دکمه خنک کننده در نقطه ای ناجور ، در بالای دسته قرار دارد. اگر سرعت و دما را زیاد تغییر ندهید ،