تصرف دادگاه عالی توسط راست رادیکال به پایان رسیده است

[ad_1]

درک اینکه چرا راست به نظر می رسد برای طولانی کردن همه گیری مرگبار کووید-19 مصمم است بسیار دشوار است، اما واضح است که آنها مصمم هستند. از سیاستمدارانی که الزامات ماسک را ممنوع می‌کنند تا افراد مشهور رسانه‌ای که اطلاعات نادرست درباره واکسن‌ها را منتشر می‌کنند، نمی‌توانیم از این واقعیت فرار کنیم که جمهوری‌خواهان و متحدانشان به سادگی اهمیتی نمی‌دهند که بیش از 850000 آمریکایی در کمتر از دو سال از این بلای جان باخته‌اند و صدها هزار نفر. هنوز هم می میرند زیرا از دریافت واکسن های نجات دهنده امتناع می کنند. این واقعیت که اکثریت آنها رای دهندگان آنها هستند که مرده اند زیرا آنها به تئوری های توطئه جناح راست اعتقاد دارند، به سادگی گیج کننده است، اما آنها به وضوح متقاعد شده اند که از نظر سیاسی برای آنها خوب است و به آنها نمره عالی می دهد.

من حدس می‌زنم، برخلاف تمام شواهد خلاف این، امیدوار بودم که گوشه‌ای از جهان محافظه‌کار سابق وجود داشته باشد که فراتر از بهره‌برداری از یک فاجعه بهداشتی جهانی به نفع خود است، اما این یک توهم احمقانه بود. حتی دیوان عالی کشور نیز نتوانست اهداف حزبی و ایدئولوژیک آنها را در مواجهه با یک بحران فاجعه بار رد کند. دیروز، آنها به متعصبان ضد موم فاکس نیوز و اینفو-وارز پیوستند و خواسته های دولت بایدن برای “موم یا آزمایش” برای تجارت بزرگ را مسدود کردند. اگر آنها می توانستند قوانین را کمی بیشتر تغییر دهند، اکثریت بدون شک برای یک مهمانی شب گذشته به تاکر کارلسون خواهند پیوست.

دادگاه موفق شد با سه لیبرال به علاوه قاضی جان رابرتز و قاضی برت کاوانا اکثریت را به دست آورد – اگرچه این واقعیت که چهار قاضی به جلوگیری از این امر رای دادند، خیره کننده است. با این حال، به یاد داشته باشید که هنوز مواردی برای این اصطلاح وجود دارد، بنابراین حدس می‌زنم محافظه‌کاران همچنان امیدوارند که کاوانا یا رابرتز را متقاعد کنند تا در سمت تاریک جاده به آنها بپیوندند. در حال حاضر، دولت فدرال این حق را دارد که به مؤسساتی که به بیماران مدیکر و مدیکر خدمات ارائه می دهند دستور دهد تا از کارمندان خود بخواهند که عمداً بدون دلیل موجه ویروس کشنده را به بیماران خود منتقل نکنند. لحظه نادری از عقل سلیم.

با این حال، کافی است ببینیم که کل بخش راست‌گرای نظام سیاسی ایالات متحده، تا دیوان عالی، با هم کار می‌کنند تا تلاش‌های همه‌گیری را خنثی کنند تا بتوانند رقبای سیاسی خود را به خاطر شکست در کنترل همه‌گیری سرزنش کنند. در مورد کار تیمی صحبت کنید.

مطالب مرتبط: بایدن مراقب باشید: جمهوری خواهان فرصتی را در نسخه جدید کووید می بینند

گزارش‌های اولیه نشان می‌دهد که شرکت‌های بزرگی که باید تحت تأثیر این مأموریت قرار می‌گرفتند، در این موضوع اختلاف نظر دارند. برخی، مانند خطوط هوایی یونایتد، که دستورات خود را تحمیل کرد، گفتند که 99 درصد مطابقت دارند و از نتایج راضی هستند. برخی دیگر قصد دارند برنامه های خود را اکنون که دوره فدرال آنها به پایان رسیده است کنار بگذارند. و اگر کسی این توهم را داشت که درباره آزادی، بازارها یا یک دولت کوچک است، ایده هایی که قبلاً ستون فقرات تفکر محافظه کار بودند، برخی از ایالت های قرمز ممنوعیت هایی را اعمال کردند. کارفرمایان خصوصی نیاز به واکسن بنابراین بدون دستور فدرال، حتی کارفرمایانی که می‌خواهند از نیروی کار و مشتریان خود محافظت کنند، مجبور می‌شوند اجازه دهند کارگران واکسینه نشده بیمار شوند، ویروس را منتقل کنند و هزینه‌های آن را متقبل شوند. ظاهراً دیوان عالی موافق است که این منطقی است، که وحشتناک است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


نظر اکثریت بر اساس این ایده است که اداره ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) از اختیارات خود فراتر رفته است، زیرا کووید مختص محل کار نیست. آنها می گویند که از آنجایی که مردم می توانند آن را در جای دیگری دریافت کنند، آژانسی که وظیفه تضمین ایمنی در محل کار را دارد، این قانون را ندارد. من فقط می خواهم به این نکته اشاره کنم که این استدلال برای افرادی که در یک سال و نیم گذشته از خانه کار کرده اند، همراه با کارکنان مدرسه، کارگران خط مقدم و اصولاً هر کسی که برای امرار معاش کار می کند، کاملاً شگفت انگیز خواهد بود. .

این پوچ است. البته کووید احتمالاً بیش از هر جای دیگری در محل کار در حال گسترش است. این توجیه اصلا منطقی نیست. افراد می توانند در مکان هایی غیر از محل کار با آزبست مسموم شوند، اما کارفرمایان همچنان باید اطمینان حاصل کنند که نمی توانند آن را در محل کار دریافت کنند. اختلاف نظر سه قاضی عاقل نشان داد که تصمیم اکثریت چقدر مضحک بوده است:

“در قلب همه چیزهای دیگر در این مناقشه یک سوال ساده و واحد وجود دارد: چه کسی تصمیم می گیرد که به چه نوع محافظت و چه نوع کارگران آمریکایی Covid-19 نیاز دارند؟” آژانس با تجربه در زمینه بهداشت و ایمنی در کار، به عنوان کنگره و رئیس مجاز؟ یا دادگاهی که اطلاعی از نحوه حفاظت از مشاغل ندارد و از مسئولیت خسارات ناشی از آن جدا است؟»

آنچه که هنوز توضیح داده نشده است، اما واقعاً در همه این موارد برجسته شده است، دستور کار گسترده تر این دیوان عالی است. همانطور که استاد حقوق کیم وله در این مقاله برای آتلانتیک توضیح داد، این تصمیم اولین رگبار در جنگ صلیبی دادگاه محافظه کار برای نابودی دولت اداری است:

«اگر کنگره در توانایی‌اش برای استخدام آژانس‌هایی برای انجام جزئیات وظایف گسترده‌اش دچار مشکل شود، زندگی در ایالات متحده می‌تواند به طرز چشمگیری تغییر کند. آژانس ها قوانین و مقرراتی را وضع می کنند که بر بازارهای سهام، ایمنی محصولات مصرفی، استفاده و قاچاق سلاح گرم، حفاظت از محیط زیست، تبعیض در محل کار، کشاورزی، هوانوردی، ارتباطات رادیویی و تلویزیونی، موسسات مالی، انتخابات فدرال، گاز طبیعی و برق، ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری بزرگراه ها، واردات و صادرات، داروهای انسانی و دامپزشکی و حتی صدور مجوز و بازرسی نیروگاه های هسته ای.

این هدف است. این که آنها از یک بیماری کشنده که هر روز هزاران نفر را می کشد برای ابتلا به آن استفاده کنند، عجیب است، اما آنها یک ماموریت دارند و هیچ چیز آنها را متوقف نمی کند. در واقع، یک مکتب فکری کامل به این ایده اختصاص داده شده است که نه تنها تصویب مقررات برای آژانس های فدرال مغایر با قانون اساسی است، بلکه کنگره در وهله اول حق ندارد این وظیفه را به آنها محول کند. از این منظر، سلامت و ایمنی عمومی تنها یک وظیفه دولتی است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


اگر شما از جمله افرادی نیستید که دسیسه های تاریک جامعه حقوقی جناح راست را دنبال می کنند و می توانند شما را سرزنش کنند، ممکن است این ایده همچنان برای شما آشنا به نظر برسد زیرا آن را از منابع کمتر والا دیگر شنیده اید. به یاد بیاورید که از زمانی که استیو بنن به سطح ملی آمده است، هیچ کس دیگری به جز «تخریب دولت اداری» درباره «تخریب دولت اداری» صحبت نکرده است. او اخیراً به مردم گفته است که در حال آموزش 4000 “سرباز شوک” است که در اولین روزی که دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور بازنشسته می شود، آماده هستند تا تمام آژانس های فدرال را تصاحب کنند، بوروکراسی را پاکسازی کنند و مقررات دولتی را لغو کنند.

هدف از بین بردن دستگاه نظارتی دولتی که آمریکا را به کشوری جهانی تبدیل می‌کند، با جمهوری‌خواهان از بنن گرفته تا سناتور میت رامنی از یوتا، لیز چنی، نماینده وایومینگ، جان رابرتز، قاضی ارشد و هر محافظه‌کاری در میان آنها مشترک است. و این یکی از رادیکال ترین برنامه هایی است که هر جناح سیاسی تاکنون پیش برده است. اگر می‌خواهید بدانید چرا همه جمهوری‌خواهان از دونالد ترامپ حمایت کردند، حتی زمانی که می‌دانستند او به طرز چشمگیری مناسب نیست، همین بود. آنها قضاوت خود را دریافت کرده اند و رویای آنها در شرف تحقق است. متأسفانه، این یک کابوس برای بقیه است.

مطالب مرتبط: چگونه بی‌کفایتی آشفته ترامپ و «ساختارشکنی» «دولت عمیق» ما را به اینجا رساند

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر