تست های کووید در خانه چقدر قابل اعتماد هستند؟ این چیزی است که ما می دانیم

[ad_1]

همانطور که نوع omicron همچنان در ایالات متحده گسترش می یابد، آزمایش های خانگی برای آنتی ژن COVID-19 به یک مورد مورد توجه تبدیل شده است.

در طول فصل تعطیلات، آزمایشات در خانه به پرکننده جوراب تبدیل شد. برخی از خانواده ها از اعضای خانواده می خواهند که قبل از حضور در گردهمایی مجدد چنین آزمایشاتی را انجام دهند. با این حال، به دلیل تقاضای زیاد، چنین تست هایی با کمبود مواجه هستند – و گزارش های زیادی از کمبود در فروشگاه ها در سراسر کشور وجود دارد.

در همین حال، برخی از شهرداری ها با افزایش موارد پس از تجمعات تعطیلات، آزمایش های رایگان را در خانه توزیع می کنند. در کانکتیکات، تقاضا بسیار بیشتر از عرضه است. مقامات بهداشت عمومی در شهرستان لس آنجلس شناسایی شده اند ارائه برنامه به صورت رایگان، کیت های کووید را در خانه از طریق پست به همه ساکنان شهرستان که علائم دارند یا در معرض آن قرار گرفته اند ارسال کنید.

با توجه به فقدان آزمایش‌ها و فقدان نسبی بحث‌انگیز در مقایسه با واکسن‌ها یا دستورات ماسک، درخواست آزمایش‌های رایگان یا کاهش‌یافته برای کووید یک ایده از نظر سیاسی محبوب است. در واقع، رئیس جمهور جو بایدن اخیراً اقدامات جدیدی را برای اطمینان از دسترسی آمریکایی ها به آزمایش رایگان اعلام کرد. به عنوان بخشی از این ابتکار، دولت بایدن قول داده است که نیم میلیارد آزمایش در خانه بخرد تا در زمستان امسال از ژانویه شروع شود و به آمریکایی ها رایگان ارائه شود.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


با این حال، مانند هر آزمایش پزشکی، انجام یک آزمایش خارج از یک محیط پزشکی کنترل‌شده گاهی اوقات می‌تواند منجر به نتایج اشتباه شود – زیرا فرد غیرمتخصص به اندازه یک پرستار یا فلبوتومیست به مدیر آزمایش پزشکی توجه ندارد. خوشبختانه، بسیاری از کارشناسان موافق هستند که آزمایش‌های خانگی برای COVID معمولاً کاملاً دقیق هستند، با این فرض که گیرنده دستورالعمل‌ها را به دقت دنبال می‌کند. دکتر روشل والنسکی، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC)، در مصاحبه‌ای با برنامه «TODAY» شبکه NBC، به حضار گفت که هر دو سالم و همچنین «مفید» هستند.

آزمایش‌های آنتی‌ژن واقعاً برای مواردی مانند آزمایش ماندن در مدرسه مفید است، جایی که ما هر روز یا یک روز در میان آزمایش آنتی‌ژن می‌گیریم، یا زمانی که از آن‌ها در آموزش عالی برای بررسی دانش‌آموزان هر چند روز یک بار استفاده می‌کنند، در اینجاست که آنها نیز عملکرد زیادی دارند. والنسکی گفت: خوب است.

“اما چیزی که ما تکرار می کنیم [is] والنسکی گفت که اگر آزمایش آنتی ژن منفی دارید و علائم دارید، باید ادامه دهید و آزمایش PCR را انجام دهید.

تست‌های خانگی برای کووید، که نباید به آزمایشگاه بازگردانده شوند، آزمایش‌های آنتی ژنی هستند که با تشخیص وجود موادی به نام آنتی‌ژن‌ها که پاسخ ایمنی در برابر COVID-19 را تحریک می‌کنند، کار می‌کنند. وجود آنتی ژن ها نشان دهنده ابتلای بیمار به ویروس SARS-CoV-2 است.

آزمایش‌های واکنش زنجیره‌ای پلیمراز، که به عنوان آزمایش‌های PCR نیز شناخته می‌شوند، استاندارد طلایی برای تشخیص ویروس در نظر گرفته می‌شوند – اما به زمان و نگهداری بسیار بیشتری نیاز دارند، که در نهایت به این معنی است که آزمایش‌های PCR می‌توانند حتی کوچک‌ترین اثری از ویروس را شناسایی کنند. نمونه های آزمایش PCR را می توان در خانه گرفت، اما باید در آزمایشگاه آنالیز شود.

در هر صورت، مزیت اصلی آزمایش آنتی ژن در خانه، توانایی آن در نتیجه دادن در 15 دقیقه است. اگرچه آنها برحسب نام تجاری متفاوت هستند، آزمایش‌های خانگی معمولاً به شرح زیر عمل می‌کنند: فرد سوراخ‌های بینی خود را پاک می‌کند و سپس نمونه را در معرض یک ماده شیمیایی مایع قرار می‌دهد، که سپس با تشخیص وجود آنتی ژن آزمایش، مثبت بودن یا نبودن آنها را مشخص می‌کند. چندین مورد از این تست ها در بازار وجود دارد، از جمله تست خانگی Ellume Covid-19، تست Abbott BinaxNOW، و Quidel QuickVue At-Home Covid-19.

در حالی که این درست است که بگوییم تست‌های PCR دقیق‌تر از تست‌های آنتی ژن خانگی هستند، تست‌های آنتی ژن هنوز نقش مهمی را ایفا می‌کنند – به‌ویژه زمانی که omicron در حال گسترش است.

دکتر امش آدالیا، دانشمند ارشد در مرکز جانز هاپکینز، به Salon گفت که تصمیم گیری در مورد آزمایش بستگی به علت دارد.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


“دو سوال در مورد تست COVID-19 وجود دارد: “آیا من برای بودن در بین افراد دیگر ایمن هستم؟” آدالیا گفت: «یا من از چه چیزی بدم می‌آید؟» آدالیا گفت: «این دو سؤالی است که همه آزمایش‌ها به آن‌ها پاسخ خواهند داد. وی گفت: وقتی صحبت از فرد مورد آزمایش می شود، اگر فقط بدون علامت آزمایش می کند تا ببیند آیا می تواند در اطراف افراد دیگر باشد یا خیر، آزمایش آنتی ژن کافی است. “اگر مثبت باشید، به شما می گوید که به اندازه کافی ویروس در بینی یا دهان خود دارید تا افراد دیگر را آلوده کنید. اگر منفی باشد، به شما می گوید که در این زمان برای دیگران خطری ندارید.

تست‌های آنتی ژن خانگی مانند BinaxNOW یا QuickVue دقتی در محدوده 85 درصد دارند، به این معنی که از هر 100 نفری که آلوده می‌شوند، 15 نفر را از دست می‌دهند. با این حال، زمانی که یک فرد دارای بار ویروسی بالایی است، به خوبی در تشخیص عفونت خوب شناخته شده است، به این معنی که در آن بیماری احتمال بیشتری وجود دارد که دیگران را آلوده کند. این تست بیشتر احتمال دارد که منفی کاذب بدهد تا مثبت کاذب (اگرچه همانطور که بررسی فناوری MIT نشان داد ممکن است مثبت کاذب رخ دهد). اگر آزمایش منفی باشد اما همچنان علائم را نشان دهد، آداجا گفت که باید به تلاش ادامه داد تا علت بیماری او را پیدا کند.

آدالیا گفت: برای کسانی که علائمی شبیه به کووید دارند، اما آزمایش آنتی ژن منفی است، “شما نمی خواهید افراد دیگر را بر اساس اولین آزمایش منفی در معرض دید قرار دهید.” “شما می خواهید دوباره این کار را انجام دهید و ممکن است مجبور شوید آزمایش دیگری بدهید. ممکن است نیاز به انجام آزمایش رسمی آنتی ژن در مرکز اورژانس یا آزمایش PCR داشته باشید. یا ممکن است آنفولانزا داشته باشید.

آدالیا تاکید کرد که آزمایشات PCR میزان عفونت را اندازه گیری نمی کند.

آدالیا گفت: “تست PCR مقادیر کمی از ویروس را جمع آوری می کند – بنابراین می توانید از COVID 10 هفته قبل بهبود پیدا کنید و همچنان در آزمایش PCR مثبت باشید، اما برای دیگران خطری ندارید.” “من فکر می کنم تست های آنتی ژن و تست های PCR بسیار ارزشمند هستند و هر دو نقش خود را دارند. اگر می‌خواهید تصمیم بگیرید که مسری هستید یا نه، اگر برای افراد دیگر خطری دارید، آزمایش آنتی ژن یک آزمایش خط اول در صورت داشتن علائم است.

اگر در آزمایش خانگی کووید-۱۹ تست کووید-۱۹ مثبت شد، چه؟

آدالیا گفت: “اگر مثبت هستید، پس جواب آزمایش آنتی ژن در خانه را دارید.”

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، اگر آزمایش خانگی شما مثبت بود، زمان قرنطینه فرا رسیده است.

نتیجه مثبت خودآزمایی به این معنی است که آزمایش ویروس را شناسایی کرده است و به احتمال زیاد عفونت دارید و مجبور هستید 10 روز در خانه بمانید یا خود را ایزوله کنید، اگر می توانید با دیگران تماس داشته باشید ماسک بزنید و از تجمعات خودداری کنید. CDC در وب سایت خود اعلام کرد، در داخل خانه برای کاهش خطر ابتلا به بیماری توسط شخص دیگری. “نتیجه منفی خودآزمایی به این معنی است که آزمایش ویروس را شناسایی نکرده است و ممکن است شما عفونت نداشته باشید، اما عفونت را رد نمی کند. .

در مورد آزمایشات آنتی ژن خانگی که به طور خاص نوع omicron را شناسایی می کند، مقامات بهداشتی ایالات متحده اخیراً گفتند که داده های اولیه نشان می دهد که ممکن است در هنگام شناسایی حساسیت کمتری داشته باشند. با این حال، آژانس هنوز آنها را به عنوان روشی برای آزمایش در خانه توصیه می کند.

FDA گفت: «سازمان غذا و دارو همچنان اجازه استفاده از این آزمایش‌ها را همانطور که در برچسب‌های مجاز نشان داده شده است، می‌دهد و مردم باید طبق دستورالعمل‌های موجود در آزمایش‌ها به استفاده از آن‌ها ادامه دهند». تست‌های آنتی‌ژن معمولاً نسبت به آزمایش‌های مولکولی حساسیت کمتری دارند و احتمال کمتری برای تشخیص عفونت‌های اولیه دارند.

ظهور Omicron:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر