ترک کووید: چرا Omicron معلمان و دانش آموزان را مجبور به ترک کلاس درس می کند

[ad_1]

هزاران دانش‌آموز و معلم در ایالات متحده به دلیل فقدان تدابیر امنیتی در مدارس خود در برابر COVID-19 در حال ترک و شکست هستند، پیشرفتی که در بحبوحه افزایش بی‌سابقه موارد ابتلا به ویروس کرونا رخ می‌دهد زیرا گزینه Omicron کشور را متلاشی می‌کند.

به گزارش نیویورک پست، صدها دانش آموز در نیویورک ظهر سه شنبه کلاس درس را ترک کردند تا به انتخاب مدرسه خود برای ادامه تحصیل شخصی با وجود افزایش موارد COVID-19 در ماه گذشته اعتراض کنند. این تظاهرات، که به ویژه شاهد مشارکت بالای دبیرستان فناوری بروکلین، دبیرستان Stuyvesant و علوم برانکس بود، خواستار انتقال فوری به آموزش از راه دور تا زمان فروکش همه‌گیری شد. فعالان دانش آموزی همچنین خواستار آن هستند که مدارس آنها برای محافظت از خود و کارکنان، الزامات آزمایشات معمول، غربالگری سلامت و فاصله گذاری اجتماعی را دو برابر کنند.

این تظاهرات در زمانی برگزار می‌شود که حضور دانش‌آموزان در سطح شهر بسیار کم است. بر اساس گزارش وزارت آموزش و پرورش نیویورک، تنها 45 درصد از دانش آموزان جمعه گذشته در کلاس شرکت کردند – حدود نیمی از فعالیت های معمولی. چندین دانشجوی تظاهرکننده به AMNY گفتند که از شرکت در کلاس ها خودداری کردند زیرا از انتقال ویروس به خانه برای اعضای خانواده خود که بسیاری از آنها دچار نقص ایمنی بودند محتاط بودند.

روز سه‌شنبه، این شهر بیش از ۷۰۰۰ مورد ابتلای دانش‌آموزان به ویروس کرونا و تقریباً ۱۲۰۰ مورد از کارکنان را گزارش کرد. از آنجایی که بسیاری از مدارس در نیویورک در محله های تنگ کار می کنند، دانش آموزان و معلمان نسبت به پتانسیل بالای شیوع بیماری هشدار می دهند. علی‌رغم این ترس‌ها، شهردار اریک آدامز که در اوایل ژانویه به قدرت رسید، از تعطیلی مدارس خودداری کرد و تاکید کرد که شهر “باید زندگی با کووید” را بیاموزد.

مرتبط: با پایان یافتن مرخصی استعلاجی فدرال کووید، کارگران برای بازگشت به کار تحت فشار هستند

تئو دمل، دانش آموز 14 ساله کلاس هشتمی که کمک کرد این تظاهرات را سازماندهی کرد و گفت که موضع سالن آدام اشتباه است و به این معنی است که شهردار ویروس را به دلایل سیاسی کم اهمیت جلوه داده است.

من با آقای آدامز صحبت کردم. دمل در مصاحبه ای گفت: او یک سیاستمدار است. رتبه‌های محبوبیت او احتمالاً کاهش می‌یابد. و در سطح ملی، ممکن است به نظر برسد که او آن را کنترل نمی‌کند – که، صادقانه بگویم، او این کار را نمی‌کند.»

مطالب مرتبط: والدین لیبرال به دلیل تعطیلی مدارس مرتبط با کووید، ذهن خود را از دست می دهند

به گزارش کلمبیا تریبون، در کلمبیا، میسوری، بیش از 120 دانش آموز دبیرستان هیکمن در اعتراض به تصمیم مدارس دولتی کلمبیا برای تعلیق دستور ماسک خود، تلاش های مشابهی را هماهنگ کردند.

بنا بر گزارش ها، تصمیم هیئت در 4 ژانویه در بحبوحه افزایش قابل توجه موارد در سیستم مدرسه ایالتی اتخاذ شد. بر اساس ارقام ولسوالی، درصد 14 روزه 10000 نفر در این ولسوالی از 123 به 139 در یک روز هفته گذشته افزایش یافته است. این هفته، KOMU اعلام کرد که حدود 187 دانش آموز در حال حاضر از کووید رنج می برند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


یک طومار آنلاین که توسط هزاران دانش آموز امضا شده است، از هیئت مدیره می خواهد که “تجدید ارزیابی و بحث کند [its] اقدامات احتیاطی ایمنی COVID.”

سازمان دهندگان طومار به هیئت مدیره نامه نوشتند: “جامعه ما به مدت چهار روز متوالی به پرونده های فعال با رکورد بالا رسیده است.” همانطور که در ارتباطات جمعی خود بیان می کنید، از دستورالعمل های وزارت بهداشت پیروی نمی کنید.

طبق گزارش The Boston Globe، در بوستون، طومار مشابهی توسط ویلیام هو، یکی از اعضای ارشد مدرسه لاتین بوستون، در بحبوحه شیوع “بسیار هشداردهنده” که برای اولین بار سه هفته پیش در این مدرسه شناسایی شد، راه اندازی شد. این طومار، با حمایت بیش از 7200 امضاکننده، چارلی بیکر، فرماندار ماساچوست را تشویق کرد تا به دانش آموزان اجازه آموزش از راه دور را بدهد تا زمانی که شیوع Omicron ناپدید شود.

مطالب مرتبط: بیش از یک سال پس از همه گیری، وضعیت کودکان ما خوب نیست

“سخت ظالمانه سخنان فرماندار چارلی بیکر، “ما مدرسه شخصی را مدرسه می دانیم”، نمونه وحشتناکی از یک سیستم آموزشی حیرت زده و سردرگم است. هو در طومار خود می نویسد: «به مدارس حتی فرصت نقل مکان داده نمی شود. “فرماندار بیکر به طور فعال چه چیزی را در اینجا تایید می کند؟” آیا نواحی مدارس آنقدر غرق در حفظ “عادی” هستند که نمی خواهند در سلامت و ایمنی جوامع ما تفاوتی ایجاد کنند؟”

میشل وو، شهردار بوستون، همچنین به یکی از شعبه‌های NBC گفت که سیاست بیکر بسیار سخت‌گیرانه است و با توجه به اینکه ۲۰۰ کارمند قبلاً به دلیل کووید بیماری بودند، از گزینه راه دور پشتیبانی می‌کند. وو گفت: “بسیاری از این مدارس در حال حاضر برای ارائه آموزش از راه دور آماده می شوند، چه توسط ایالت محاسبه شود.”

تظاهرات‌های دانش‌آموزی در زمانی رخ می‌دهد که درگیری شدید بین معلمان و ولسوالی‌های سراسر کشور وجود دارد، که به شدت در مورد باز نگه داشتن مدارس با افزایش موارد COVID-19 اختلاف نظر دارند.

این تضاد اولین بار در هفته گذشته هنگامی که مدارس دولتی شیکاگو (CPS) کلاس‌ها را تعطیل کردند، پس از اینکه اتحادیه معلمان شیکاگو (CTU) با رای قاطع به پایان دادن به یادگیری شخصی رای داد و یادگیری از راه دور را با توجه به نگرانی‌های بهداشتی COVID-19 انتخاب کرد، در کانون توجه قرار گرفت. این رای با حمایت 73 درصد از 25000 عضو اتحادیه، همچنان بر حدود 360000 دانشجو و کارمند در سراسر شهر تأثیر می گذارد. این اتحادیه مدعی است که CPS در ارائه ماسک‌ها، آزمایش‌ها و اقدامات غربالگری بهداشتی مناسب برای معلمان و دانش‌آموزان کوتاهی کرده است و فضای مساعدی برای شیوع بیماری در مدارس این شهر ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط: پس از لغو کلاس های مدارس دولتی شیکاگو، محافظه کاران علیه محدودیت های COVID اعتصاب کردند

شهردار شیکاگو، لوری لایت فوت، که روز سه‌شنبه آزمایش کووید-19 مثبت اعلام شد، با آموزش از راه دور مخالفت کرد و گفت که برای والدین بسیار گران است.

در روز چهارشنبه، لایت‌فوت و CTU به توافقی دست یافتند که آستانه‌های بسته شدن کمی بالاتر و الزامات آزمایشی بهبود یافته را تضمین می‌کرد، اما شهردار به اتحادیه اجازه نداد که آموزش از راه دور را یک گزینه، یکی از الزامات اصلی اتحادیه قرار دهد. اتحادیه به نوبه خود این معامله را “بیشتر از هیچ، اما کمتر از آنچه ما می خواستیم” خواند.

اگرچه شیکاگو هفته گذشته بیشتر سرفصل ها را به خود اختصاص داد، اما این تنها شهری نیست که معلمان در آن تظاهرات کرده اند.

ماه گذشته، حداقل 40 معلم در دبیرستان اولنی چارتر در فیلادلفیا پس از مرگ آلینا تاچ 17 ساله بر اثر کووید، خواستار بیماری شدند و استدلال کردند که مدرسه اقدامات احتیاطی کافی برای محافظت از دانش آموزان و کارکنان خود در برابر ابتلا به ویروس انجام نداده است.

سارا کنی، معلم تاریخ آفریقایی-آمریکایی کلاس دهم در Olney، به The Philadelphia Inquirer گفت: «مرگ آلن باید زنگ خطری برای مدیران شرکت اولنی چارتر باشد.

کنی گفت: «ما به یک استراتژی قوی‌تر برای کاهش کووید نیاز داریم، که باید شامل آزمایش، پرستاران بیشتر، طرح فاصله‌گذاری فیزیکی در اتاق غذاخوری، پایبندی شدیدتر به ماسک‌ها و کلینیک واکسن در محل باشد.»

Aspira، Inc.، شرکتی که Olney را اداره می کند، گفت که معلمان “به پروتکل های ایمنی اضافی بدون استناد به بیانیه های دقیق مرتبط نیاز دارند – و علیرغم این واقعیت که مدیریت مدرسه اقدامات گسترده ای را برای محافظت از سلامت و ایمنی انجام داده است.” دانش آموزان و کارکنان.”

اولنی خیلی زود پس از مرگ تاچ به آموزش از راه دور روی آورد و گفت که تا یک هفته بعد از تعطیلات کریسمس دور خواهد ماند.

در همین حال، در اوکلند، کالیفرنیا، دانش‌آموزان و والدین در حال حاضر انتظار دارند که دومین معلمشان وزن کم کند، پس از آن که ائتلافی متشکل از 503 معلم از 12 مدرسه در جمعه گذشته در همبستگی با دانش‌آموزان خشمگین از ناامنی ناشی از کووید در مدرسه خود، بیمار شدند.

بر اساس گزارش The San Francisco Chronicle، کلاس‌های درس در هفته‌های اخیر با نرخ بالای غیبت در بین دانش‌آموزان و معلمان کاهش چشمگیری داشته است. دانش‌آموزان در منطقه همچنین اعلام کردند که آماده اعتصاب هستند تا زمانی که الزامات ایمنی آنها برآورده شود، و در طوماری با حمایت بیش از 1200 امضاکننده نوشتند که مدارس باید به آموزش از راه دور روی آورند، مگر اینکه ماسک‌های KN95 را برای دانش‌آموزان فراهم کنند. PCR نیمه هفتگی و تست های سریع.

اگرچه بسیاری از مطبوعات گفتند که والدین مخالف تعطیلی مدارس نیستند، اما نظرسنجی اخیر Axios نشان داد که 56 درصد از آموزش از راه دور برای جلوگیری از گسترش کووید حمایت می کنند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر