ترازوی آشپزخانه

سعی در از دست دادن یا افزایش وزن دارید؟ سپس ترازو توزین بهترین همراه شماست.

این به شما کمک می کند تقریباً روزانه مانیتورینگ و پیگیری تغییرات وزن کنید. جدای از آن ، برخی از ترازوهای دیجیتال وزنه برداری مدرن برای ردیابی BMI ، درصد چربی بدن ، حجم عضلات لاغر ، وزن استخوان ، وزن آب و غیره طراحی شده اند.

برای اطمینان از اینکه فقط در ترازو توزین با کیفیت بالا سرمایه گذاری می کنید ، فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید …

نوع – ترازو های توزین در دو نوع – آنالوگ و دیجیتال موجود است. ترازو های دیجیتال نتایج دقیق تری نسبت به آنالوگ ارائه می دهند. زیرا ترازوهای آنالوگ برای محاسبه وزن از فنرهای داخلی استفاده می کنند که به مرور زمان فرسوده می شوند. دیجیتالی ها از باتری استفاده می کنند بنابراین ماندگاری بالایی دارند. و علاوه بر این خواندن در ترازوهای توزین دیجیتال نیز ساده و آسان است.
ظرفیت – این به حداکثر محدوده وزن اشاره دارد که یک ترازو توزین می تواند آن را کنترل یا نمایش دهد. بیشتر ترازو های توزین دارای وزن مخصوص وزن تا 150 کیلوگرم هستند. با این حال ، برخی از مدرن می توانند حداکثر 250 کیلوگرم را اندازه گیری کنند. ترازو توزین را انتخاب کنید که متناسب با دامنه ظرفیت توزین موردنیاز شما باشد. اگر ترازو توزین توسط اعضای خانواده شما نیز استفاده می شود ، دامنه وزن آنها را نیز در نظر بگیرید.
همچنین ، سکوی ترازو توزین باید به اندازه کافی بزرگ باشد که هر دو پا را به راحتی در خود جای دهد و از ویژگی ضد لغزش برای جلوگیری از خطرات احتمالی برخوردار باشد.

از جمله آنها ، توصیه می کنیم ویژگی های دیگری مانند اندازه ، مصالح ساختمانی ، سازگاری تلفن هوشمند و غیره را در نظر بگیرید . توضیحات مفصلی از این ویژگی ها را در راهنمای خرید ما ذکر کرده ایم .

در زیر لیستی از 10 ترازو وزنه برداری برتر در هند را ارائه داده ایم – که پس از چند ساعت تحقیق ، تجزیه و تحلیل و آزمایش در لیست کوتاه قرار می گیرند.

بهترین ترازو های توزین در هند
ترازو وزن بدن ویژگی
ظرفیت وزنی ضمانتنامه هم اکنون خریداری کنید
ترازو توزین HealthSense بدون برنامه 180 کیلوگرم 1 سال قیمت را بررسی کنید
ترازو توزین هوفن بدون برنامه 180 کیلوگرم 1 سال قیمت را بررسی کنید
ترازو توزین قابل شارژ دکتر Trust بدون برنامه 180 کیلوگرم 1 + 1 سال در
ثبت نام رایگان قیمت را بررسی کنید
ترازو توزین ایزابللا بدون برنامه 180 کیلوگرم NA قیمت را بررسی کنید
ترازو وزنه برداری Piesome بدون برنامه 180 کیلوگرم NA قیمت را بررسی کنید
ترازو توزین هوشمند دکتر اعتماد با برنامه 150 کیلوگرم 1 + 1 سال در
ثبت نام رایگان قیمت را بررسی کنید
ترازو توزین هوشمند ActiveX با برنامه 180 کیلوگرم 1 سال قیمت را بررسی کنید
ترازو توزین هوشمند HESLEY با برنامه 180 کیلوگرم 1 سال قیمت را بررسی کنید
ترازو توزین PowerMaxx با برنامه 180 کیلوگرم 1 سال قیمت را بررسی کنید
ترازو توزین هوشمند Mi با برنامه 150 کیلوگرم 1 سال قیمت را بررسی کنید
ماشین آلات توزین بدن B est آنلاین در هند 2020

 1. HealthSense فوق العاده بازگشت به محتوا | PS 126 ترازو
  HealthSense یک مارک تحسین برانگیز است که در زمینه ارائه محصولات بهداشتی و شخصی مانند ماشینهای توزین ، مانیتورهای فشار خون ، نبولایزر و سایر موارد پیشرو در زمینه بهداشت و درمان است. در بین محصولات این شرکت ، Ultra-Lite PS 126 به دلیل داشتن فناوری پیشرفته ، محکم و ویژگی های کاربرپسند ، در لیست ما جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است.

این محصول شریک کاملی برای افرادی است که می خواهند به اهداف مدیریت وزن برسند. فناوری Step-on آن دارای 4 سنسور G با دقت بالا است که در ارائه تعداد دقیق هر بار کمک می کند. تولید کننده کالیبراسیون خودکار را ارائه داده است ، به این معنی که دستگاه برای فعال کردن ترازو نیازی به ضربه زدن ندارد.

هنگامی که دستگاه در حال استفاده نیست ، باتری را به طور خودکار خاموش می کند. بدنه ABS و گوشه های گرد طراحی شده ارگونومیکی ، ایمنی بیشتری را ارائه می دهد. این سکوی گسترده و موج دار همچنین فضای کافی برای راحتی هر دو پا را در خود جای داده است.

ظرفیت توزین این ترازو توزین دیجیتال بین 5 کیلوگرم تا 180 کیلوگرم است. همچنین در واحد های دیگر اندازه گیری می شود که در صورت سهولت شما شامل پوند یا سنگ می باشد.

صفحه نمایش ال سی دی بزرگ و نور پس زمینه به شما امکان می دهد تا اعداد را حتی در شرایط روشنایی کم ببینید. همچنین هشدارهای مربوط به باتری و خطا را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین می توانید هنگام کار دقیق دستگاه ، آنالیز کنید.

چهار لنت سیلیکونی خیاطی ساخته شده ضد خاموش که در انتهای ترازو توزین ارائه شده است ، چنگ زدن کافی به دستگاه را فراهم می کند. بنابراین لازم نیست نگران استفاده از آن حتی در مناطق مرطوب باشید.

1 سال خدمات و ضمانت در مورد نقص ساخت ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر یا سؤالات بیشتر می توانید با 91 80 23426786 ، 41262836 تماس بگیرید یا برای آنها [email protected] بنویسید .

نکته مهم: وزن بدن با توجه به مصرف مواد غذایی و صبح زود معده خالی ، در طول روز نوسان دارد. بنابراین ، این نوسان جزئی نمی تواند تقصیر دستگاه محسوب شود.

عوامل مثبت

سنسورهای دقیق G
لنت های سیلیکون ضد لغزش در پایین
فناوری مرحله به مرحله
کالیبراسیون خودکار
واحدهای اندازه گیری: کیلوگرم ، پوند و سنگ
ظرفیت وزن – 5 کیلوگرم تا 180 کیلوگرم
LCD بزرگ و نور پس زمینه
انرژی کارآمد
1 سال گارانتی
عوامل منفی

کمی گرانقیمت
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو وزنی هوفن HO-18
  محصول دوم در لیست ما از برند هوفن است که به دلیل تهیه ترازوهای توزین دقیق در هند بسیار معروف است. مدل دستگاه توزین تناسب اندام HO-18 از این برند ظاهری جسورانه و طراحی جذاب دارد.

این محصول به طور خاص با سنسورهای با دقت بالا طراحی شده است که مطمئناً نتایج دقیقی را ارائه می دهد. سکوی قوی آن از شیشه خو تقویت شده ساخته شده است. دامنه آن تا 180 کیلوگرم است و می تواند اندازه گیری های آن را به اندازه دقیق 100 گرم نشان دهد.

این ترازو یک مکانیسم روشن / خاموش مرحله به مرحله و مرحله به مرحله آسان دارد. عملکرد خودکار اجازه می دهد ترازو وزن شما را هنگامی که روی آن بایستید ، بخواند. ویژگی خاموش کردن خودکار پس از قطع شدن آن ، 5 ثانیه ترازو را خاموش می کند.

جدای از آن ، این ترازو توزین همچنین از ویژگی های شگفت انگیز مانند نشانگر اضافه بار ، سیستم حسگر سنج فشار و سایر موارد برخوردار است.

این ترازو دارای یک صفحه نمایش ال سی دی بزرگ است که حتی در هنگام ایستادن روی ترازو نیز به راحتی قابل پیگیری است. ضمانت 1 ساله تولید کننده با این محصول ارائه می شود.

عوامل مثبت

سیستم حسگر سنج فشار بالا
شیشه خو قوی
نشانه اضافه بار
نشان می دهد که باتری کم است
ویژگی خاموش کردن خودکار
صفحه نمایش دیجیتال
ظرفیت: 2.3 کیلوگرم تا 180 کیلوگرم
عوامل منفی

برای نتایج دقیق باید به طور مرتب کالیبره شود
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو توزین دکتر اعتماد
  دکتر تراست یک برند آمریکایی است که در زمینه ارائه انواع دستگاه های پزشکی ، مانیتورهای بهداشتی و سایر محصولات مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان پیشگام است. مدل ترازو توزین پلاتینیوم به طور خاص با فناوری سنجش تشخیص داده شده و حاوی سنسورهای با دقت بالا طراحی شده است.

این فناوری با دقت 0.2 lb / 3 oz از نتایج سریع برخوردار است. همچنین دارای سکوی کالیبراسیون خودکار ، نتایج وزنی را در هر پوند یا کیلوگرم طبق نیاز شما فراهم می کند. ظرفیت توزین پلاتین Dr.Trust حداکثر 180 کیلوگرم است.

ویژگی های خاموش کردن خودکار در صورت عدم استفاده از دستگاه ، ترازو توزین را خاموش می کند. گوشه های گرد و صاف از بروز حوادث و صدمات در حین استفاده جلوگیری می کند. این دستگاه با باتری قابل شارژ 500mah تغذیه می شود که حداقل 2 تا 3 سال دوام می آورد.

صفحه نمایش بزرگ با نور پس زمینه از دید مناسب حتی در شرایط روشنایی کم برخوردار می باشد. از دیگر ویژگی های قابل توجه این محصول می توان به نشانگرهای کم باتری و اضافه بار اشاره کرد. همانطور که با باتری های قابل شارژ همراه است ، شما مجبور نیستید حتی پس از اتمام باتری ها ، وسایل جدید خریداری کنید.

در کنار تولید کننده محصول ، نوار اندازه گیری و دماسنج دیجیتال نیز به صورت رایگان ارائه می دهد. این ترازو توزین همراه با 1 سال ضمانت می باشد اما اگر در مدت 15 روز از خرید در وب سایت سازنده ثبت نام کنید می توانید تا 2 سال تمدید کنید. در صورت بروز هرگونه خطا ، توصیه می شود با خدمات مشتری آنها تماس بگیرید. سعی نکنید خود دستگاه را تعمیر کنید زیرا این امر ضمانت نامه را باطل می کند.

عوامل مثبت

فن آوری سنج سنج ثبت اختراع
خواندن صفحه نمایش LCD آسان است
6 میلی متر شیشه فوق العاده قوی
عملکرد خاموش خودکار
باتری کم و نشانه های اضافه بار
فناوری گام به گام فوری
ظرفیت تا 180 کیلوگرم
باتری قابل شارژ
عوامل منفی

هیچ چیز زیاد
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو توزین ایزابللا
  ایزابلا یک مارک محلی هندی است و چندین سال تجربه در ارائه محصولات با کیفیت بالا دارد. در میان محصولات آنها ، ما امروز در مورد ترازو وزن آنها صحبت خواهیم کرد. این محصول به دلیل طراحی شیک و دقت بالا توجه ما را به خود جلب کرده است.

این دستگاه مجهز به سنجهای کرنش دقیق و سنسورهای سلول محلی است و هر بار خواندن دقیق را تضمین می کند. یکی دیگر از ویژگی های هوشمند این محصول – روشن شدن خودکار و خاموش شدن خودکار است. این ویژگی اطمینان می دهد که باتری به سرعت خسته نمی شود.

ظرفیت توزین آن تا 180 کیلو گرم است و می تواند طبق نیاز شما وزن را در واحدهای اندازه گیری مختلف (کیلوگرم ، پوند ، خیابان) تأمین کند. به دلیل شیشه خو ضخیم ، نیازی به نگرانی در مورد سایش منظم و پارگی ندارید. سایر ویژگی های قابل توجه شامل نشانگرهای اضافه بار و کم مصرف بودن باتری است. نمایشگر LCD پیشرفته ، دید آسان در خواندن وزن را تضمین می کند.

عوامل مثبت

سنسورهای دقیق
شیشه ای ضخیم
صفحه نمایش بزرگ دیجیتال LCD
روشن / خاموش خودکار
گرمای بیش از حد و نشانه های باتری کم
به نظر می رسد جذاب
وزن سبک است
منفی

اثبات لغزنده نیست
جزئیات ضمانت نامه وجود ندارد
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو توزین Piesome

Piesome به دلیل ارائه محصولات الکترونیکی و محصولات بهداشتی قوی شناخته شده است. در ترازو توزین ترازو ، این ترازو توزین الکترونیکی به دلیل ویژگی ها و دقت شگفت انگیز ، جایگاه خود را در لیست ما قرار داده است.

فن آوری پیشرفته گام به گام آن اطمینان حاصل می کند که دستگاه به طور خودکار روشن و کالیبره می شود. سنسورهای دقیق هر بار نتایج دقیق را تضمین می کنند. در صورت عدم استفاده ، این دستگاه توزین بعد از 8 ثانیه به طور خودکار خاموش می شود.

خواندن صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه ، دید مناسب را حتی در شرایط روشنایی کم تضمین می کند. ظرفیت توزین این دستگاه حداکثر 180 کیلوگرم است. سایر ویژگی های هوشمند عبارتند از: نشانگر اضافه بار و عملکرد خودکار / خاموش.

عوامل مثبت

نتایج دقیق
صفحه نمایش ال سی دی
سنسور با دقت بالا
نشانه اضافه بار
شیشه سفت
عملکرد روشن / خاموش خودکار
ظرفیت حداکثر 180 کیلوگرم
نشانگر باتری و دما
عوامل منفی

جزئیات گارانتی ذکر نشده است
فقط در کیلوگرم می خواند
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو توزین هوشمند دکتر اعتماد
  همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، برند Dr Trust پیشگام در تهیه محصولات مرتبط با پزشکی در هند است. در بین مدل های آنها ، ترازو وزن گیری دیجیتال هوشمند برای حرفهایهای سلامتی و تناسب اندام مناسب است.

جدا از اندازه گیری وزن ، این دستگاه ها می توانند خدمات دیگری مانند مانیتور ترکیب بدن و تجزیه و تحلیل چربی نیز ارائه دهند. ویژگی ترکیب بدن می تواند 11 اندازه گیری مرتبط را با دقت اندازه گیری کند.

فن آوری سنج سنج ثبت شده و فناوری حسگر دقیق با دقت بالا ، نتایج دقیق هر بار را تضمین می کند. هنگامی که روی دستگاه می روید ، برای دقت کالیبره می شود. وزن آن تا 150 کیلوگرم یا 330 لیتر وزن دارد. این ماده با توجه به نیاز شما می تواند در اقدامات مختلف (کیلوگرم ، پوند ، سنگین) وزن لازم را فراهم کند.

گوشه های دستگاه صاف شده اند تا از صدمات غیر منتظره جلوگیری شود. از آنجایی که قابل شارژ است ، می توانید بدون نگرانی در مورد هزینه های باتری ، این دستگاه را برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. صفحه نمایش بزرگ LED در تمام شرایط روشنایی ، از دید مناسب برخوردار است.

این ترازو توزین می تواند از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل شود. این به شما کمک می کند تا کلیه فاکتورهای ترکیب بدن از جمله چربی ، BMI ، BFR ، توده استخوانی ، چربی احشایی و دیگران را همزمان کنید. این برنامه با Andriod an ioS سازگار است. همچنین می توانید داده های ترکیب بدن افراد مختلف ، تا 12 کاربر را ذخیره کنید.

این محصول با 1 سال ضمانت همراه است و در صورت ثبت محصول در 15 روز از خرید ، در وب سایت آنها می توانید تا 2 سال افزایش یابد.

عوامل مثبت

با برنامه آن همگام سازی می شود
می تواند BMI ، BMR و دیگران را جدا از وزن نشان دهد
سبک وزن
قابل حمل
صفحه نمایش LED پنهان
می توانید اندازه گیری 12 کاربر را ذخیره کنید
دقت بالا
فناوری مرحله به مرحله
پورت USB
گزینه خاموش یا خاموش کردن خودکار
نشانگر باتری کم
دماسنج رایگان و نوار اینچ
با بلوتوث قابل اتصال است
عوامل منفی

بسیار گران تر از دیگران است
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو توزین هوشمند ActiveX

ActiveX یک برند هندی است که محصولات الکترونیکی و محصولات بهداشتی و پرمصرفی از قبیل ترازو توزین را ارائه می دهد. ترازو توزین دیجیتال Savvy از ActiveXX یکی دیگر از بهترین محصولات ترازو توزین در هند با بالاترین دقت و صحت است.

این محصول به ویژه برای حرفهایهای سلامتی و تناسب اندام که عاشق تحلیل اهداف خود هستند ، طراحی شده است. این ترازو توزین داده های بدن از 13 معیار مختلف را ارائه می دهد که شامل چربی بدن ، آب ، حجم عضلات ، BMI ، توده استخوان ، چربی احشایی و سایر موارد می باشد.

داده های جمع آوری شده توسط دستگاه را می توان در برنامه ذخیره شده یا همگام سازی با برنامه که می تواند در playstore بارگیری شود ، ذخیره کرد. تولیدکنندگان این برنامه را بطور ویژه طراحی کرده اند تا داده های کاربران مختلف را ذخیره کنند. هر کاربر می تواند این داده ها را برای ردیابی اهداف تناسب اندام خود تجزیه و تحلیل کند.

از دیگر ویژگی های قابل توجه هوشمند این محصول می توان به کالیبراسیون خودکار ، خودکار و خاموش بودن آن اشاره کرد. سنسورهای با دقت بالا تعبیه شده در این محصول نتایج دقیقی را ارائه می دهند. ظرفیت توزین این محصول بین 5 تا 180 کیلوگرم است.

همانطور که دارای گواهینامه FDA / CE / FCC / RoHS است ، ترازو توزین وزن یکی از ترازو های قابل اعتماد وزن در هند است. تولید کننده 1 سال ضمانت جسمی یا ساختاری را ارائه می دهد.

عوامل مثبت

همگام سازی با Fitbit ، تلفن هوشمند ، سلامت Apple
می تواند 13 معیار مختلف ترکیب بدن باشد
سبک وزن و قابل حمل
دقت بالا
خاموش و روشن خودکار
فناوری مرحله به مرحله
گواهی FDA / CE / FCC / RoHS
عوامل منفی

بسیاری از مشتریان در اتصال ترازو وزن با IOS خطاها و مشکلاتی را تجربه کرده اند.
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو توزین هوشمند HESLEY

HESLEY یکی دیگر از مارک های جهانی است که در زمینه تولید محصولات مراقبت های بهداشتی تخصص دارد. ترازو توزین شخصی دیجیتال هوشمند آنها با تعدادی از ویژگی های سطح بالا همراه است و خوانش های دقیقی را ارائه می دهد.

این ترازو وزنه برداری بلوتوث با استفاده از بیوتکنولوژی پیشرفته به منظور ردیابی 18 ترکیب اساسی که شامل چربی پروتئین ، سن بدن ، وزن عضلات ، وزن استاندارد ، چربی احشایی ، چربی زیر جلدی ، توده استخوان ، BMR و میزان چاقی است. با اتصال این دستگاه به تلفن هوشمند ، می توانید داده های خود را ردیابی ، نظارت و ذخیره کنید.

این ترازو هوشمند به دلیل وجود سنسور G شکل که از فولاد منگنز ساخته شده است ، توانایی اندازه گیری حتی کوچکترین تغییرات وزن را دارد. ظرفیت توزین آن از 5 کیلوگرم تا 180 کیلوگرم متغیر است.

جدا از آن ، این ترازو توزین مجهز به ویژگی های هوشمندی مانند خودکار صفر خودکار ، پله برقی خودکار و سایر موارد است. از آنجا که وزن آن براق و سبک است ، می توانید همراه خود به سالن بدن سازی یا مکان دیگری بروید. راندمان این محصول توسط FDA / CE / FCC / RoHS تأیید شده است.

3 باتری AAA به همراه محصولی ارائه می شود که بسیار طولانی است. تولید کننده 1 سال ضمانت تولید نقص را ارائه می دهد.

عوامل مثبت

اتصال هوشمند
می تواند BMI ، BMR و دیگران را نشان دهد
سبک وزن
قابل حمل
دقت بالا
فناوری مرحله به مرحله
خاموش / خاموش خودکار
سازگار با Android و iOS
عوامل منفی

کاربران محدود برای ردیابی فعالیت تلفن همراه
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو توزین هوشمند PowerMaxx BCA-130

PowerMaxx پیشگام بوده است و محصولات بهداشتی و درمانی را ارائه می دهد. در بین محصولات آنها ، ترازو توزین بلوتوث به عنوان یکی از بهترین محصولات ترازو توزین در هند انتخاب می شود.

جدا از وزن شما ، آنالیز عمیق ترکیب بدن شما را نیز شامل می شود که شامل BMI ، چربی بدن و سایر موارد با استفاده از روش زیست سنجی است. می توانید این دستگاه را از طریق بلوتوث به تلفن های هوشمند ، تناسب Google ، سلامت سیب یا بیت مناسب خود متصل کنید. کاربران چندگانه می توانند داده های ترکیب بدن خود را از طریق این برنامه ذخیره و تجزیه و تحلیل کنند.

بدنه این محصول از شیشه خو ساخته شده است که باعث دوام آن می شود. سایر ویژگی های قابل توجه هوشمند عبارتند از خاموش یا روشن کردن خودکار ، گام بر روی فناوری ، یادآورهای توزین و سایر موارد.

صفحه LCD واضح و بزرگ ، بدون صدمه زدن به چشمان شما ، از دید مناسب برخوردار است. از آنجا که با 3 باتری AAA همراه است ، دستگاه بسیار طولانی قبل از زمان استفاده از جایگزین کردن آنها خواهد بود. تولید کننده 1 سال ضمانت تولید نقص را ارائه می دهد.

عوامل مثبت

اتصال هوشمند از طریق بلوتوث
سبک وزن و قابل حمل
دقت بالا
خاموش و خاموش خودکار
FDA ، CE ، FCC ، روه دارای مجوز هستند
شیشه فیبر خو
پشتیبانی از کاربران نامحدود
صفحه نمایش LCD را پاک کنید
13 تجزیه و تحلیل ترکیب بدن کلیدی
همگام سازی امن داده ها روی cloud
عوامل منفی

خدمات مشتری پسند نیست
اکنون در آمازون بخرید

 1. ترازو توزین هوشمند Mi

Mi Xiaomi با ارائه فناوری با کیفیت و قابل دسترسی برای همه ، چاپ پا را در سراسر جهان ایجاد کرده است. اگرچه چند سال به بازار هند وارد شده است ، اما بلافاصله از نردبان محبوبیت بالا رفت.

خوب ، امروز ما در مورد محصول ترازو وزن آن بحث خواهیم کرد. در مقایسه با سایر محصولات ترازو وزن بدن ، Mi Xiaomi ارزان است. جدا از ارائه داده های مربوط به وزن بدن ، به کلیه معیارهای سلامتی نیز کمک می کند.

تولید کنندگان ترازو ترکیب بدن Mi برای ارائه آمار دقیق سلامتی ، مجموعه ای از الگوریتم های پیچیده و آنالیز امپدانس بیوالکتریک پیشرفته را برنامه ریزی کرده اند. به منظور ارائه یک رویکرد واقع بینانه به اهداف سلامتی و تناسب اندام ، می توانید داده های جمع آوری شده توسط ترازو توزین را با برنامه مناسب Mi همگام سازی کنید.

در این برنامه تلفن همراه ، شما می توانید تمام داده ها و تجزیه و تحلیل نمودارها را مشاهده کنید – این باعث می شود ردیابی تناسب اندام و فعالیت های بهداشتی خود را آسان تر کنید. با استفاده از این برنامه می توانید پیگیری وزن بدن ، درصد آب بدن ، اهداف وزنی ، کیلومتر متوسط ​​پوشیده شده ، چربی بدن ، توده استخوان ، متابولیسم پایه و بسیاری موارد دیگر را نگه دارید.

این مزیت فقط به یک شخص محدود نمی شود. در حقیقت ، تمام خانواده می توانند از همان دستگاه و دستگاه برای پیگیری اهداف تناسب اندام / سلامتی خود استفاده کنند. این دستگاه برای شناسایی هر یک از اعضای خانواده و تمایز بین بزرگسالان و کودکان برنامه ریزی شده است. این می تواند تا 16 پروفایل مختلف را ذخیره کند.

هنگامی که به نظر می رسد ، ترازو توزین Mi با یک ساختار براق و جمع و جور طراحی شده است. شیشه خو قوی به اندازه کافی قوی است که می تواند مقداری از وزن بدن را در خود نگه دارد. با شفاف بودن ، شیشه خو دار انتقال پانل اصلی را برجسته می کند. برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی مانند لغزش ، افتادن ، این وسیله دارای پد ضد لغزش می باشد که حتی برای پاهای مرطوب نیز از گرفتن محکم اطمینان می کند.

صفحه نمایش LED به زیبایی پنهان می شود تا اینکه شخصی 3 ثانیه روی آن قدم بگذارد. سنسورهای منحصر به فرد ارائه شده در نور ، میزان روشنایی صفحه نمایش LED را با توجه به شرایط روشنایی اتاق تنظیم می کنند. شیک بودن با رنگ سفید خالص ، این ترازو ترکیب بدنه یک قطعه مناسب برای هر فضای داخلی می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه ، می توان آن را در هر مرکز خدمات mi تعمیر کرد.

توجه : افراد دارای ایمپلنت پزشکی الکترونیکی مانند ضربان ساز باید از استفاده از ترازو ترکیب بدن Mi جلوگیری کنند. برای زنان باردار ، ورزشکاران و افراد دارای مهارت خاص ، نتایج ارائه شده توسط این دستگاه ممکن است جامع نباشد.

عوامل مثبت:

طراحی تمیز و مینیمالیستی
دقت بالا
10 آمار دقیق ترکیب بدن
داده ها را می توان در برنامه Mi Fit همگام سازی کرد
می توانید پیشرفت را ردیابی کرده و داده ها را ذخیره کنید
قابل استفاده توسط کل خانواده است
کم مصرف فن آوری بلوتوث 4.0
می تواند به مدت 8 ماه فقط در 4 باتری استاندارد AAA اجرا شود
شناسایی خودکار کاربر
لنت های ضد لغزش برای ایمنی
می تواند تا 16 پروفایل مختلف را ذخیره کند
صفحه نمایش LED با روشنایی قابل تنظیم خودکار
دامنه وزن – 50 تا 150 کیلوگرم
1 سال گارانتی
عوامل منفی:

باتری گنجانده نشده است
بدون اطلاع رسانی مناسب برای تکمیل ردیابی
گزینه به اشتراک گذاری داده ها وجود ندارد
از آنجا که به رنگ سفید است ، گرد و غبار / خاک روی آن جمع شده به وضوح قابل مشاهده است.
اکنون در آمازون بخرید

چیزهایی که باید هنگام انتخاب ترازو وزن به دنبال آن باشید
ترازو وزن ایده آل به شما کمک می کند تا وزن خود را به طور منظم اندازه گیری کنید. اگر نتایج دقیق نباشد ، می تواند باعث کاهش وزن یا روال سلامتی شما شود. برای خرید بهترین دستگاه توزین در هند باید جنبه های خاصی را در نظر بگیرید.

در این راهنمای خرید ترازوهای توزین ، ما تمام اطلاعات و نكات لازم برای انتخاب صحیح را طبق نیازهای شما ارائه داده ایم.

 1. انواع دستگاههای توزین
  براساس مکانیسم و ​​سیستم نمایشگر ، ترازوهای توزین به سه نوع تقسیم می شوند – آنالوگ ، دیجیتال و بلوتوث فعال.

آنالوگ
این نوع دستگاه های توزین همچنین با عنوان ترازو مکانیکی شناخته می شوند و بر روی مکانیسم فنر کار می کنند. هنگامی که روی ترازو قدم می زنید ، بهار داخلی فشار می یابد و وزن آن را روی شماره گیری نشان می دهد. ترازوهای توزین آنالوگ برای کار نیاز به باتری ندارند.

آنها دارای یک سکوی بزرگ پا و شماره گیری های بزرگ هستند که به راحتی می خوانند. با این حال ، ترازو توزین آنالوگ اضافه کاری خواندن نادرست را فراهم می کند. علاوه بر این ، ترازو های آنالوگ نمی تواند برای اندازه گیری سایر فاکتورهای بهداشتی مانند BMI ، چربی بدن ، توده لاغر ، توده استخوانی ، وزن آب و غیره استفاده شود که با استفاده از ترازوهای دیجیتال امکان پذیر است.

ترازو های دیجیتال
وقتی دقت می شود ترازو های دیجیتالی دقیق تر هستند. آنها برای کار باتری نیاز به باتری دارند و صفحه نمایش بزرگی را برای نمایش خواندن وزن بدن دارند. آنها خواندن را در قالب شماره و نه به صورت آنالوگ ارائه می دهند.

چندین نوع ترازو توزین دیجیتال در بازار وجود دارد. برخی از آنها فقط خواندن وزن را ارائه می دهند. در حالی که برخی از افراد دارای سطح بالا همچنین اطلاعات اضافی را در اختیار شما قرار می دهند که شامل ترکیب بدن ، چربی بدن ، توده استخوان ، آب بدن ، BMI و موارد دیگر است. برخی از آنها می توانند داده های وزن بیش از یک نفر را ذخیره کنند.

ترازو توزین دیجیتال بلوتوث را فعال کنید
این یکی نسخه مدرن از ترازوهای توزین دیجیتال است. آنها می توانند با استفاده از فناوری بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل شوند. این کمک می کند تا داده های تلفن همراه هوشمند خود را ردیابی ، ردیابی و ذخیره کنید. برخی از جدیدترین ترازو های دیجیتال به ویژگی خودکار مجهز هستند – که هنگام قرار دادن پاها و برعکس ، ترازو توزین را تغییر می دهید.

 1. ظرفیت وزن
  بیشتر ترازو های توزین در هند ظرفیت استاندارد وزن 120 تا 150 کیلوگرم دارند. با این حال ، برخی از ترازو های سطح بالا توانایی نشان دادن نتایج دقیق تا 250 کیلوگرم را دارند. شما می توانید ماشین را بر اساس نیاز به وزن خود انتخاب کنید. اگر ترازو توزین را می خواهید که بیش از 250 کیلوگرم نشان می دهد ، یک واحد سنگین را انتخاب کنید.
 2. دقت
  نمایش نتایج دقیق ویژگی مهم ترازو توزین است. ترازو های دیجیتال تا زمانی که باتری کار کنند نتایج دقیقی را ارائه می دهند. ترازو مکانیکی یا آنالوگ با گذشت زمان نتایج نادرستی را ارائه می دهد زیرا چشمه ها به سرعت فرسوده می شوند.

اگر می خواهید صحت ترازو توزین را بررسی کنید ، ابتدا هر چیزی را با وزن شناخته شده مانند کیسه آرد 10 کیلوگرم وزن کنید. پس از حذف آنها ، ترازو توزین باید به صفر برگردد.

معمولاً دستگاههای توزین با افزایشهای کوچکتر دقت بهتری دارند. ترازو ایده آل افزایش حداقل 0.1 کیلوگرم را فراهم می کند.

4- دوام
در حین خرید ترازو توزین ، حتما کیفیت ساخت را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که این مدت طولانی تر خواهد بود. به بیان ساده تر ، بهتر است از ترازو های پلاستیکی خودداری کنید زیرا مستعد شکستن هستند. توصیه می کنیم شیشه (شیشه خو) ، فلز یا ترازو توزین چوبی را ترجیح دهید. از آنجا که این مواد با دوام ، مقاوم در برابر خرد و مقاوم در برابر ترک هستند که به تهیه قرائت دقیق کمک می کند. ترازو های توزین شیشه ای از مقاومت در برابر رطوبت نیز برخوردار هستند که باعث می شود آنها برای استفاده در مناطق مرطوب مانند حمام مناسب باشند.

 1. اندازه صفحه نمایش
  بیشتر ترازو های توزین نیاز دارند که کاربر هنگام چک کردن وزن مستقیم بایستد. بنابراین ، شما باید ترازوی را که صفحه نمایش خواندن روشن را ایجاد می کند ، بدون اینکه کاربر خم شود یا خم کند ، بررسی کنید.

اندازه نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم در نظر گرفتن است و حتی اگر می خواهید موارد دیجیتالی را انتخاب کنید بسیار مهم است. ترازو های دیجیتالی مختلف با اندازه های مختلف نمایش داده می شوند. شما می توانید هر کدام را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

توصیه می کنیم فقط از صفحه نمایش های بزرگ با شماره های بزرگ صفحه نمایش استفاده کنید ، زیرا آنها به بررسی خواندن حتی در شرایط روشنایی کم نور مانند صبح زود یا اتاق با تهویه کمتر کمک می کنند. برخی از ترازو های توزین با صدای الکترونیکی نیز همراه هستند.

 1. بستر های نرم افزاری کافی
  یک بستر گسترده فضای مناسب را برای کاربر فراهم می کند تا بتواند در هر دو پا بایستد. این موضوع برای افرادی که مشکلات پا و تحرک بیشتری دارند ، از اهمیت بیشتری برخوردار است. اندازه سکوی ایده آل از ترازو توزین 12 اینچ یا بیشتر است. با این حال ، همچنین به یاد داشته باشید که ترازو های بزرگ فضای ذخیره سازی بیشتری را به خود اختصاص می دهد. اگر ترازو را در حمام های کوچک قرار دهید ، می تواند مسئله ای باشد.
 2. واحد
  کاربران هندی بیشتر خواندن وزن را در کیلوگرم ترجیح می دهند. اما برخی از افراد ، به خصوص NRI ممکن است نمایش وزن را در پوند ترجیح دهند. برخی از ترازو های توزین در هند اندازه گیری وزن را در واحدهای مختلف ارائه می دهند. برخی از آنها حتی اندازه گیری های سنگ را نیز ارائه می دهند. بنابراین ، طبق اولویت خود انتخاب کنید.
 3. Skid-Proof
  این یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید هنگام خرید ترازو توزین شخصی به دنبال آن باشید. دستگاه های توزین با ویژگی های ضد لغزش ایمن تر هستند. اگر این ویژگی موجود نباشد ، احتمال سقوط خصوصاً خطر دارد ، به خصوص اگر در حمام خود از آن استفاده کنید. اگر در خانه خود افراد مسن دارید که قصد استفاده از ترازو توزین را دارند ، همیشه دستگاه وزنه برداری ضد لغزش را ترجیح دهید.
 4. شکل
  بیشتر دستگاههای توزین شخصی به دو شکل مختلف – مستطیل و دور – شکل می گیرند. شکل دستگاه هیچ تاثیری در خوانش یا صحت آن ندارد. این موضوع ترجیح شخصی است – بنابراین مطابق علاقه خود انتخاب کنید.
 5. عملکرد
  اگرچه این یک عامل بسیار کوچک است ، اما هنوز هم بسیار مهم است. برخی از ترازو توزین حمام نیاز به روشن یا خاموش کردن دستی دارند ، برخی از آنها به شیر یا کلیک نیاز دارند و برخی دیگر هنگام شروع کار به صورت خودکار روشن می شوند. این ممکن است برای اکثر مردم مسئله ای نباشد اما برخی ترجیح می دهند از ترازو وزن مناسب برای استفاده منظم استفاده کنند. بیشتر ترازوهای مدرن توزین دارای گزینه خاموش و خاموش کردن اتوماتیک برای صرفه جویی در مصرف باتری هستند.
 6. نشانه باتری کم
  این ویژگی اطمینان می دهد که هنگام کار باتری به شما اطلاع داده می شود. این به شما امکان می دهد تا باتری ها را در طی زمان تعویض کنید و از ایجاد هر گونه مزاحمت در عملکرد ترازو توزین جلوگیری می کنید.
 7. نمایشگر نور پس زمینه
  اگر از ترازو توزین شخصی در حمام استفاده می کنید ، ممکن است بخاطر نور کم نور خواندن قرائت را دچار مشکل کنید. بنابراین ، هر زمان که اقدام به خرید ترازو حمام می کنید ، توصیه می کنیم صفحه نمایش با نور پس زمینه را بررسی کنید. کمک می کند تا اندازه گیری ها به وضوح حتی در شرایط روشنایی تاریک و تاریک خوانده شود.
 8. ظرفیت حافظه چند کاربره
  برخی از ترازو های مدرن توزین دارای حافظه داخلی یا ابر مبتنی بر ابر هستند – این امکان را برای شما فراهم می کند تا وزن و داده های دیگر را برای کاربران یک یا چند کاربر ردیابی کنید. اگر ترازو توزین توسط همه اعضای خانواده شما استفاده می شود ، پس از داشتن ویژگی به شما امکان می دهد داده ها را بصورت جداگانه ردیابی کنید.
 9. باتری
  عامل مهم دیگری که باید هنگام خرید ترازو توزین در نظر بگیرید شامل طول عمر باتری است. برخی از ترازو های حمام دارای باتری های لیتیوم سلول دکمه ای هستند. اگرچه این باتری ها عمر طولانی دارند ، اما جایگزینی آنها پس از اتمام کار دشوار است. برخی ترازو ها از باتری های AA یا AAA استفاده می کنند. اگرچه این باتری ها از طول عمر کوتاه تری برخوردار هستند ، اما تعویض آنها آسان و ارزان است.
 10. اندازه گیری های اضافی
  دستگاه های توزین اساسی می توانند تنها وزن را بررسی کنند. اما برخی از ترازو های وزن بالا می توانند بیش از وزن را اندازه بگیرند. برخی از آنها در زیر ذکر شده است …

تجزیه و تحلیل چربی بدن – با استفاده از تحلیل امپدانس بیوالکتریک ، ترازو توزین می تواند درصد چربی بدن کاربر را اندازه گیری کند. این ویژگی برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند و باعث افزایش توده عضلانی می شوند ، مفید است.
توده عضلانی ناب – محاسبه توده عضلانی لاغر به افرادی که می خواهند با انجام تمرینات قدرتی ، به بهبود شکل بدن کمک می کنند.
ردیابی وزن – برخی از ترازو های توزین شخصی قادر به ردیابی وزن در طی یک دوره زمانی خاص مانند وضعیت داده های روزانه ، هفتگی و ماهانه هستند. این به کاربر کمک می کند تا تغییرات را ردیابی کند.

 1. قابلیت حمل
  ترازو های توزین قابل حمل و دستی همیشه گزینه بهتری هستند. ترازوهای توزین کوچکتر مسافرتی تر ، حمل و نقل بدون استرس دارند و حمل و نقل آسان از یک مکان به مکان دیگر.
 2. هزینه
  هزینه یک ترازو توزین معمولاً به اندازه و عملکرد آن بستگی دارد. دستگاههای توزین گران قیمت معمولاً دارای ساخت و سازهای باکیفیت ، دوام و ماندگاری بیشتری هستند. ترازو های توزین ارزان قیمت عمدتاً کمتر است. اطمینان حاصل کنید که یک کالای کم کیفیت را با قیمت بالاتر خریداری نمی کنید. قبل از خرید ترازو توزین شخصی ، بررسی ها ، مشخصات و مشخصات آن را با دقت بخوانید.

برخی از سؤالات متداول؟

 1. چگونه می دانید ترازو وزن من دقیق است یا نه؟
  در واقع ، بیشتر ترازو های توزین دقیق هستند زیرا قادر به اندازه گیری حتی یک دهم گرم هستند. اگر می خواهید صحت ترازو وزن خود را بررسی کنید ، از سکه ها استفاده کنید زیرا هر کدام 2.5 گرم وزن دارند. دستگاه توزین را روشن کنید ، مطمئن شوید نمایش وزن اولیه صفر است و یک سکه را روی ترازو قرار دهید. وزن را علامت گذاری کرده و 2 پنی دیگر را اضافه کنید ، بدون توجه به وزن بین هر یک. باید وزن هر پنی را دو برابر کنید. به عنوان مثال ، 2.5 گرم ، 5 گرم و 7 گرم. اگر وزن خاموش باشد ، احتمالاً دقت آن دستگاه نادرست است.
 2. کدام یک دقیق تر است – آنالوگ یا دیجیتال؟
  ترازو های دیجیتالی دقیق تر از آنالوگ به حساب می آیند ، زیرا خودشان از صفر شروع می شوند. در مقایسه با قیمت ها ، ترازو های دیجیتال بسیار ارزان تر از آنالوگ هستند. بنابراین ، خرید دیجیتال توصیه می شود.
 3. چگونه می توان از ترازو توزین استفاده کرد؟
  بسته به نوع استفاده شما ، دستگاه توزین شما می تواند بهترین دوست یا بدترین دشمن شما باشد. زیرا صحت معیارهای اصلی است. متغیرهای مختلفی وجود دارد که می توانند روی دقت دستگاه توزین تأثیر بگذارند. بنابراین ، در زیر ما به نحوه استفاده مناسب از ترازو توزین برای نتایج دقیق اشاره کردیم …
  همیشه روی یک سطح سخت مانند کف کاشی قرار دهید. هرگز ترازو توزین را روی سطح فرش قرار ندهید زیرا می توانید یک خواندن نادرست دریافت کنید. تداخل الیاف فرش می تواند منجر به قرائت دقیق شود.
  اطمینان حاصل کنید که ترازو توزین روی سطح سطح باشد. سطوح ناهموار می تواند منجر به نتایج نادرست شود.
  به دلیل ساییدگی منظم و پارگی ، ترازو منجر به قرائت نادرست خواهد شد. برای مقابله با این امر ، استفاده از دستگاه را محدود به خودتان کنید. به این ترتیب می توانید طول عمر دستگاه را افزایش دهید.
  برای نتیجه مناسب ، قبل از نوشیدن یا خوردن غذا از ترازو در صبح استفاده کنید.

4- آیا وزن خود را روزانه خوب است؟
به افراد توصیه می شود فقط یک بار در هفته (عمدتا در هر هفته) یک بار وزن کنند. وزن خود هر روز می تواند تأثیر منفی بر شما بگذارد.

 1. وزن بیشتری در شب دارم. آیا مشکلی در دستگاه توزین من وجود دارد؟
  معمولاً وزن بدن 2 تا 4 پوند در نوسان است. در واقع ، شما وزن کمتری در صبح و کمی بیشتر در عصر خواهید داشت. این به دلیل غذایی است که شما در طول روز مصرف می کنید.

قبل از بسته بندی چند کلمه …
برای ردیابی کاهش وزن یا سلامتی شخصی شما باشد ، ترازو توزین بهترین رفقای شما هستند. آنها به شما کمک می کنند وزن خود را ردیابی کنید و تحلیل کنید که روال سلامتی شما کار می کند یا نه. داشتن ترازو وزن با کیفیت مناسب در اتاق خواب یا حمام شما ساده ترین راه برای پیگیری وزن شما است. ترازو وزن دیجیتال نتایج تقریباً دقیقی به شما می دهد و هرگونه حدس و گمان را قطع می کند.

با این وجود ، اگر از ترازو توزین استفاده کنید که نتواند نتایج دقیقی نشان دهد ، همه چیز اشتباه خواهد بود. بنابراین ، خرید صحیح آن بسیار مهم است. توصیه می کنیم راهنمای خرید خود را بخوانید تا هنگام خرید دستگاه توزین هیچ اشتباهی نداشته باشید.

در گذشته، که آن را به انتخاب ما می آید، ما واقعا دوست دارم HealthSense فوق العاده بازگشت به محتوا | PS 126 ترازو به دلیل کیفیت، دقت و خوانش دقیق آن است. این ترازو وزن سبک و با دوام وزن است و دامنه وزنی وسیعی از 5 کیلوگرم تا 180 کیلوگرم دارد و می تواند خوانش هایی را به صورت کیلوگرم ، پوند و سنگ ارائه دهد. از فضای پا کافی برای ایستادگی راحت و صفحه نمایش LCD بزرگ برخوردار است که به راحتی قابل خواندن است.