بیایید دوباره «کبرا کای» را عالی کنیم: سریال با حکایتی درباره خطرات دو حزبی بازمی گردد.


گاهی اوقات از کسانی که دوستشان داریم بیش از حد می خواهیم. ما از آنها می خواهیم که انتظارات ما را برآورده کنند و به وعده های خود عمل کنند. وقتی شکست می‌خورند، توضیح می‌دهیم که عصبانی نیستیم، بلکه فقط ناامید هستیم.

ما می توانیم در مورد والدین یا سیاستمداران صحبت کنیم. اعمال این ادعاها در مورد کبرا کای نیز مؤثر است، زیرا نمایشی است برای کودکان و بزرگسالان تأثیرگذاری که تماشا می‌کنند، یعنی سنسی نیش عقاب جانی لارنس (ویلیام زابکا)، میاگی-دو سنسی دانیل لا روسو (رالف ماسیو) و غاصب کبرا کای. جان کریس (مارتین کوو).

این باعث می‌شود «کبرا کای» یک سریال تلویزیونی برای نوجوانان باشد، هرچند که در آن کودکان و بزرگسالانشان پس از کتک زدن یکدیگر در موقعیت‌های مختلف، به وضوح وجودی دست می‌یابند، از جمله مواردی فراتر از این: خانه دانیل. جشن مجلسی؛ بازی هاکی؛ زنبورهای سیب؛ و کتابخانه مثل “دگراسی” است، می بینید، فقط با مبارزه تن به تن.

ماجراهای باشگاه مبارزه دانیل و جانی همچنین به عنوان یک تمثیل هشداردهنده در مورد مردانگی سمی و اثرات مضر اعتیاد به نوستالژی، از جمله موارد دیگر، دو چندان شد. در رقابت بین Miyagi-Do و Cobra Kai، هشدارهایی در مورد آنچه که می تواند نتیجه قبیله گرایی و تعهد افراطی به سلطه باشد وجود دارد.

اما اگر فصل سوم به دلیل بی‌معنی به نظر می‌رسید رنج می‌برد، می‌تواند به این دلیل باشد که او فصل 4 را در مورد خطرات اعتماد به دو حزب‌سازی هشدار می‌داد. می دانید، این فضیلت ستودنی سیاستمدارانی که با حسن نیت بر سر مصالحه مذاکره می کنند. رئیس جمهور فعلی قسم می خورد که این امکان پذیر است. همه در دو دهه گذشته چشمان خود را باز کرده اند.

دوحزبی تنها زمانی کار می کند که هر کشوری آماده باشد کارت های خود را به اندازه کافی برای انجام معاملاتی که دست همه را تقویت می کند، نشان دهد. در غیر این صورت، این فقط یک نفر است که به سراغ دیگری می رود و آماده قطع آن است.

مطالب مرتبط: اگر کبرا کای حرکات جدیدی یاد نگیرد، ممکن است وقت آن رسیده باشد که نتفلیکس پاهای خود را جارو کند.

فصل جدید «کبرا کای» این را تحت عنوان افتخار و وفادار ماندن به سنت‌هایی که در روزهای خوب گذشته موفق بوده است، اجرا می‌کند و نشان می‌دهد که چقدر احمقانه است که روی حریف حساب کنید تا به هر هدفی پایبند باشد. تا آنها شما را نابود کنند.

جانی که دوباره ما را به عنوان قهرمان دوران ترامپ معرفی کرد، در سال 2018 توسط شاگرد ستاره کبرا کای و پسر جانشین میگل (Xolo Mariduena) قهرمان مسابقات کاراته زیر 18 سال شد. جانی هرگز به عنوان یک شرور به تصویر کشیده نمی‌شود، بلکه صرفاً یک مرد میانسال است که بدفهم شده است که ناامیدانه می‌خواهد شکوه از دست رفته‌اش را بازیابد.

او و دنیل ممکن است با یکدیگر خشمگین باشند و زمینه مشترک کافی برای شریک شدن آبجو پیدا کنند، اگرچه هر از گاهی قدم های آنها برای شادی و نشاط به دلیل راهنمایی دنی از پسر جدا شده جانی رابی (تانر بوکانان)، که او در نهایت با دانیل شروع به ملاقات می کند مجبور می شود. دختر سام (مری ماوزر). ).

سپس فصل سوم کریس آمد، زمانی که شتاب سریال تقریباً به دلیل تعهد نویسندگان به فیلم‌های اصلی خفه شد، که مانند بسیاری از فرنچایزها، کیفیت آنها با هر اکران جدید کاهش می‌یافت. Cove از Crazy یک شرور تأثیرگذار می‌سازد که سیگار برگ‌ها را آزار می‌دهد، اما کسی که انگیزه‌اش هرگز به اندازه کافی تثبیت نشده است و نمی‌تواند فصل را در قلمرو جدید پایه‌گذاری کند.

در عوض، جاش هیلد، جان هرویتز و هایدن شلوسبرگ، خالقان نمایش، در نهایت با عزم کریس به این نتیجه می رسند که تمام نتایج دوباره در یک تورنمنت کاراته دیگر در همه دره ها مشخص می شود. در همان جایی که دنیل در سال 1984 جانی و در سال 1985 کریس را شکست داد. . و جایی که میگل در سال 2018 پیروز شد.

خطر تکرار داستان موضوع اصلی کبرا کای است، اما در پایان چرخه نسبتا کم عمق، این کاهش کمتر از نشان دادن یک مارپیچ خلاقانه از مرگ در راستای این ایده نبود.

اما این فصل قبل از قیام 6 ژانویه به پایان رسید، قبل از اینکه کنگره جدید با اکثریت دموکرات و رئیس جمهور از دموکرات ها و جمهوری خواهان خواستند تا با هم برای منافع مشترک همکاری کنند، علی رغم عدم علاقه کامل حزب جمهوری خواه.

خطوط داستانی فصل چهارم ممکن است مدت ها قبل از همه اینها ترسیم شده باشد، با توجه به اینکه قبل از اولین فصل سوم ساخته شده است. با این وجود، تشابهات بین رقابت سه جانبه میاگی-دو دانیل، دندان عقاب جانی، و کبرا کای به رهبری کریس و شریک بازگشته‌اش تری سیلور (توماس ایان گریفیث) و حزب‌گرایی سردرگم که دموکراسی را تهدید می‌کند، به اندازه کافی واضح است که بتواند استعاره را احیا کند. ارتباط نمایش، خواه عمدی یا تصادفی.

تاکنون، کبرا کای، میاگی-دو و نیش عقاب شاگردانی دارند که سبک های هر مدرسه را مطالعه کرده اند. البته، کبرا کای، همانطور که اکنون است، نسخه‌ای نیست که جانی پس از تأثیر میگل روی او که «ابتدا ضربه، ضربه سخت، بدون رحم» را به یک فلسفه مثبت مبتنی بر اعتماد و اطمینان تبدیل کرد، احیا شد.

از سوی دیگر، کریس یک مستبد کاریزماتیک است که قدرت را از طریق خشونت آموزش می‌دهد، رویکردی که توری به پیتون لیست، زن جوانی که از عصبانیت او رانده شده است (و یکی از کسانی که در این فصل برجسته است) اتخاذ کرده است.

برای شکست دادن کریس، جانی و دانیل یک آتش بس برقرار می کنند و جاخالی را با هم ترکیب می کنند. اما همه هنوز در راه هستند. دانیل از آموزه‌های آقای میاگی حمایت می‌کند و بیش از حد به آن‌هایی که از او آموخته‌اند اعتماد دارد، احساس افتخار او را به اشتراک می‌گذارد. تهاجمی جانی روش مشت، سبک دفاعی میاگی را تحریک می کند. دنیل از طرفداران سافت راک دهه 80 است، جانی عاشق متال دوران ریگان است. دشمنی دیرینه آنها همیشه آنها را از ایجاد یک مشارکت برابر باز می دارد.

با این حال، شاید عجیب باشد که جانی را به عنوان جناح مترقی حزب مشترک آنها تصور کنیم، اما. . . او آنجاست. او می داند که دشمن چقدر می تواند بی رحم باشد، به همین دلیل است که گروه کوتاه او در یک تله کزاز در یک انبار تمرین می کنند. بنابراین آنها می توانند برای هر چیزی آماده باشند. دنیل به روش استاندارد انجام کارها اعتماد دارد و آنقدر مطمئن است که میاگی-دو مسابقات را در کیف خود دارد که دانش آموزانش را از یادگیری سبک “اولین ضربه” جانی منع می کند.

همانطور که این شکاف نقاط قوت پسران خوب را تقسیم می کند، شاگرد سابق دنیل رابی به استیو بنن از کبرا کای تبدیل می شود و کتاب میاگی-دو را با دانش آموزان دیگر به اشتراک می گذارد تا بتوانند آنها را در مسابقه شکست دهند. سام می‌داند که رابی چه می‌کند، میگوئل و هاوک (یعقوب برتراند)، یکی دیگر از کبرای اصلاح‌شده. اما دنیل که به افتخار ناموجود رابی اعتماد دارد، سرسخت است.

اگر باید به مسابقات کاراته در تمام دره‌ها در این فصل به عنوان یک انتخاب نگاه کرد – که می‌تواند باشد، زیرا در توافقنامه مقرر شده است که بازنده‌ها دوجوهای خود را ببندند و دیگر هرگز آموزش ندهند – پس آنجا چه اتفاقی می‌افتد و نتیجه باید باشد. به عنوان یک درس و یک هشدار دیده می شود.

شاگردان کبرا کای گاهی اوقات ممکن است تردید کنند، اما هرگز از معلمان خود یا یکدیگر جدا نمی شوند. آنها به رهبری توری و رابی، از کریس و سیلور عقب می مانند و حتی زمانی که قرار است دوستانشان را نابود کنند، عقب نشینی نمی کنند.

و به لطف نقره‌ای بسیار غنی، دوجو دارای جیب‌های عمیقی است. سیلور درخشان‌ترین تجهیزات کبرا را می‌خرد، بهترین ورزشکاران منطقه را جذب می‌کند و به کودکان منتخب مانند مربیان رابی کنی پین (دالاس دوپری یانگ) آموزش می‌دهد تا شکنجه‌گران خود را تحت کنترل درآورند. فراتر از دوجو، این لانه مارها است که باعث می شود شیطان باحال به نظر برسد.

او تنها زمانی یک پیروزی کلیدی در مسابقات میاگی-دو به دست می آورد که دانیل و جانی متوجه می شوند که باید برای شکست دادن خودکامگان کبرا کای متحد شوند، مردانی که مصمم هستند به بچه ها هیولا بودن را بیاموزند. اما آنها برای شکست دادن دشمنی که هفته ها است محکم با هم متحد شده اند، خیلی دیر به این درک می رسند.

اشتباه نکنید، “کبرا کای” همچنان خنده دار است. مهم نیست که درگیری اصلی مربوط به یک استودیوی کاراته در یک باشگاه استریپ است که توسط چند پسر قدیمی اداره می شود. این نمایشی است که در آن بزرگسالان گفتگوهای جدی با اصطلاح جنگ کاراته دارند.

با این حال، بازی عالی زابکا غیرقابل انکار است و ماریدوئنا و بوکانان به عنوان بازیگر هم سطح شده اند. در میان بازیگران جوان‌تر، این دو، همراه با برتراند، لیست (که توری در این فصل همدلی فزاینده‌ای پیدا می‌کند) و یانگ ما را متقاعد می‌کنند که در این شکست سرمایه‌گذاری کنیم.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


ورود گریفیث تضمین می کند که چیزهای زیادی برای دور زدن وجود دارد، اگرچه فیلمنامه در نهایت وفاداری سرسختانه سیلور به کریس را در مواقعی که منطقی نیست توجیه می کند. کریس یک رهبر فرقه، یک دیکتاتور است. اما سیلور سیاستمداری نرم‌تر است، می‌تواند حرف‌های درست را بزند و همه را متقاعد کند که برنده هستند، به شرطی که مثل او این کار را انجام دهند. این گواه بر این است که این گسترش ظاهراً جزئی فیلم محرمانه بودن تأیید فساد را درک می کند.

فصل 4 با تجدید عهد دنیل برای ادامه مبارزه به پایان می رسد و ستاره دیگری را از دنباله قبلی “Karate Kid” برای کمک جذب می کند. این چهره ممکن است یکی از آخرین چهره های مشهور این مجموعه باشد قبل از اینکه فیلمنامه نویسان مجبور شوند «بچه بعدی کاراته» اثر هیلاری سوانک را صدا بزنند. اگر این اتفاق بیفتد، بگذارید دلایل عمیق‌تری نسبت به زنده نگه داشتن دهه 80 داشته باشد.

با این حال، دیدن دوباره کبری کای در دور چهارم بسیار خوشحال کننده بود. این فصل به ما یادآوری می‌کند که این نمایش زمانی که صحبت از فیلم‌های آرشیو و کاراته کیایی به میان می‌آید بهترین است. هر بار که به آمریکایی‌ها می‌گوید ما کی هستیم و در حال حاضر کجا هستیم، از یک سرگرمی نوجوان دیگر به یک افسانه موفق تبدیل می‌شود که به ما اجازه می‌دهد بدانیم که نباید خیلی زود او را بشماریم.

هر چهار فصل سریال «کبرا کای» در حال حاضر از شبکه نتفلیکس در حال پخش است.

داستان های بیشتری مانند این:


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر