بهترین کیبوردهای بازی 2020: بررسی ها و راهنمای خریدار

آیا تا به حال به دلیل اینکه تجهیزات سخت افزاری شما هنگام جنگ به شما خیانت کرده است ، با صدای بلند فحش داده اید (که این چیزی برای گیمر نادر نیست ، ما می ترسیم)؟ آیا سرخوردگی باعث پمپ شدن خون شما می شود و باعث می شود صفحه کلید QWERTY سنتی خود را روی دیوار در اتاق قرار دهید؟ در عصر مدرن فن آوری ، این احساس باید باشد که فرد را برای مدت زمان مناسبی بدبخت کند.

اما نگران نباشید ، amigos ، برای این مقاله در اینجا قصد دارد همه ناامیدی ها و ناامیدی هایی را که ممکن است در آینده با آن روبرو شوید ، صرفاً به دلیل سخت افزار بازی منسوخ یا ناقص بازی ، ذخیره کنید .

نمایش کلیدهای TOP 15 بازی در حال حاضر!

بنابراین ، همه بازیکنان را در آنجا بخرید! لحظه ای از صفحه نمایش خود دور شوید و بیایید ، با سفری همراه ما شوید که قصد دارد ماجراهای شما را در دنیای بازی حتی از گذشته جالب تر کند! از آنجا که امروز ، در این بحث ، ما به شما کمک می کنیم بهترین نوع مهمترین سلاح مورد استفاده در دنیای بازی ، در سراسر جهان را پیدا کنید: صفحه کلید.

اما قبل از اینکه ما به شما بهترین کیبوردهای بازی در تجارت بپردازیم ، باید بدانیم ویژگی های اصلی و ویژگی های صفحه کلید بازی شاهکار چیست؟ یکی که یک گیمر حرفه ای دوست دارد با آن بازی کند. بنابراین اولین سؤال ما این است: چه چیزی صفحه کلید بازی را بهترین می کند؟

بهترین کیبوردهای بازی: چگونه یکی را انتخاب کنیم؟
این ممکن است کمی دیوانه به نظر برسد ، اما دقیقاً مثل شمشیر باید درست در دست شمشیر احساس شود ، به همان روش ، یک صفحه کلید باید با سبک بازی شما کلیک کند. و چرا نباید؟ از این گذشته ، ما در مورد مهمترین ابزار موجود در دنیای بازی شما صحبت می کنیم. اگر می توانید ویژگی های مورد نظر خود را در صفحه کلید بازی خود وارد کنید ، نیمی از نبرد را قبلاً برنده شده اید.

خوب ، ما به یک موضوع بسیار عمیق فکر کرده ایم. ما لیستی از ویژگی هایی را ایجاد کرده ایم که می خواهید قبل از عزیمت ، به دنبال کیبورد بازی ایده آل برای چالش های دنیای دیجیتال خود باشید. بگذارید اکنون به آنها نگاه کنیم:

1) اندازه
اندازه صفحه کلید متفاوت است ، در صورتی که قبلاً متوجه نشده اید. تعیین کننده اصلی اندازه یک صفحه کلید تعداد کلیدهای صفحه کلید است. به عنوان مثال ، یک صفحه کلید با اندازه کامل ، تمام کلیدهای ضروری ، چند کلید عملکرد اضافی و یک پد عددی را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که چنین صفحه کلیدها ابزاری عالی برای کارهای روزمره هستند ، به وضوح آنها مانعی را برای گیمرها به وجود می آورند. دلیل این امر فضایی است که آنها در اختیار دارند و دستیابی به ماوس را دشوارتر می کند.

این صفحه کلید را با چیزی مانند صفحه کلید بدون کلید بدون مقایسه مقایسه کنید. این یکی بدون پد عددی است و از این رو ، برخی از گیمرها این نوع را برای اهداف بازی راحت تر می دانند. یک صفحه کلید جمع و جور همچنین می تواند راه حل مشکل شما باشد. در پایان ، این درخواست شماست که با چه سبک کیبوردی از اهداف بازی راحت هستید.

2) Vibe با صفحه کلید در ارتباط است
این یک نکته بسیار جالب است. به یاد بیاورید که از کودکی ، اگر صدای دکمه را نشنیدید ، احساس رضایت را احساس کردید که با فشار دادن آن ، صدای کلیک مشخصه ایجاد می شود؟ گیمرها معمولاً روی دکمه های صفحه کلید خود بسیار سخت کار می کنند ، و اگر همه آنها نرم و نرم هستند ، فقط به یک گیمر جذاب نمی شوند. حال باید از خود بپرسیم که کدام صفحه کلید باعث ایجاد صدای کلیک می شود و در هنگام فشردن کلیدهای آنها کدام یک از آنها احساس نرم و ضعف می کنند؟ خوب ، پاسخ این سؤال در کیبوردهای بازی مکانیکی و Membrane است.

اجازه دهید ابتدا نگاهی به صفحه کلیدهای Membrane بیندازیم. این صفحه کلیدها متنوع و موثر هستند. با این حال ، این یک انتخاب ایده آل برای بازی نیست. صفحه کلیدهای غشایی برای عملکرد آنها به لایه ای از سیلیکون یا لاستیک بستگی دارند. این لایه به عنوان نقطه تماس الکتریکی عمل می کند و همچنین چشمه مورد نیاز برای فشردن کلیدها و کار درست را فراهم می کند. این در نهایت به مطبوعات نرم منجر می شود که می تواند گاه گیمر را گیج کند. از این رو ، این صفحه کلیدها به سختی به عنوان صفحه کلید بازی ایده آل در نظر گرفته می شوند. با این حال ، این صفحه کلیدها نسبتاً مقرون به صرفه هستند.

و اکنون به صفحه کلیدهای مکانیکی نگاهی بیندازید. به جای یک لایه از مواد نیمه هادی ، هر یک از این کلیدها دارای سوئیچ هستند که در نهایت احساس لامسه را ایجاد می کنند و سر و صدای کلیک که هر گیمر در هنگام بازی از آن تغذیه می کند. امنیت بسیار بیشتری هنگام بازی با کیبوردهای مکانیکی وجود دارد ، زیرا می دانید که حرکت شما مطابق برنامه ریزی شده به جای لرزش های نامشخص از صفحه کلیدهای غشایی انجام شده است. اوه ، و صفحه کلیدهای مکانیکی نسبت به صفحه کلیدهای غشایی دارای طول عمر بسیار طولانی تری هستند.

3) نورپردازی
روشن کردن چیزها طبیعتاً به هاله های اطراف سیستم بازی شما اضافه می کند. اولین علامت شناسایی صفحه کلید بازی های امروزی ، چراغ های درخشان است که مشاهده کنندگان را از طریق سوسو زدن و ضرب و شتم ریتمیک خود مبهوت می کنند.

اما در مورد این چراغ ها نیز چیزی تاکتیکی وجود دارد. برخی از گیمرها بر اساس استفاده از آنها ، کلیدها را بر اساس استفاده از آنها ، کلیدها را در مناطق مختلف بر روی صفحه کلیدهای بازی خود تقسیم می کنند. سپس ، آنها این مناطق را با رنگ های مختلفی روشن می کنند که در هنگام بازی مزیت واقعی آنها را فراهم می کند. آیا شما فکر می کنید “چرا”؟

انگشتان آنها به طور خودکار سریعتر به سمت چراغهای درخشان حرکت می کنند و بر این اساس تنظیم می شوند. فقط این کار را به خاطر سرگرمی انجام دهید ، اگر نه چیز دیگری و خرید یک صفحه کلید بازی با نور پس زمینه supercool!

4) N-Key Rollover- NKRO
این اصطلاحی است که بیشتر گیمرها قبلاً با آن در سراسر جهان آشنا هستند و هنگام خرید صفحه کلید بازی ، آن را بسیار مهم می دانند. به عبارت ساده ، NKRO به معنای چند کلید است که می توانید توسط صفحه کلید بازی شما هنگام فشار دادن به یکدیگر تشخیص داده شود. اما چگونه این مهم است؟

تصور کنید که در یک بازی ، باید 5 کلید را با هم فشار دهید تا آخرین هیولا را بکشید و از این رو ، دور را کامل کنید. با این حال ، صفحه کلید شما به سادگی نمی تواند بیش از سه پرس را به صورت ترکیبی ثبت کند. حالا ، این یک مشکل است ، نه؟ اما اگر با این مسئله روبرو بودید ، بیایید بگوییم که آیا شما یک کلید 6KRO یا 6 کلید داشتید؟ یا حتی بهتر ، یک 10KRO که دلالت بر این دارد که تمام دکمه های فشار یافته توسط ده کلید توسط رابط ثبت می شوند.

بیایید مفهوم NKRO را به روشی ساده تر درک کنیم. این شماره از یک صفحه کلید بازی به دیگری متفاوت است. با کمال تعجب ، چند تخته گران قیمت در آنجا وجود دارد که دارای یک نسبتاً پایین NKRO هستند. برای تعیین بهترین چیزی که مناسب شماست ، فقط سعی کنید هر بار بازی خود را بفهمید که چند کلید استفاده می کنید. دامنه آن بسته به افراد مختلف 6-10-10 است.

اکنون که با این اصطلاح مهم آشنا هستید ، بیایید جنبه دیگری را که مستقیماً با NKRO در ارتباط است بحث کنیم.

5) ضد روح
یکی از اصلی ترین نیازهای کلیه صفحه کلیدهایی که برای اهداف بازی طراحی شده اند ، ضد روح-شبح سازی هنوز اصطلاحی نسبتاً ناشناخته برای بسیاری از گیمرهاست ، دقیقاً مانند NKRO. به عبارت ساده ، این ویژگی است که باعث می شود صفحه کلید شما فشردن کلیدهای جعلی را ثبت نکند. به نظر می رسد این یک بیانیه ساده است ، اما باز هم ، چیزی که می تواند به شدت بر خروجی تأثیر بگذارد.

NKRO و ضد ارواح دو اصطلاح هستند که مکمل یکدیگر هستند. تصور کردن کیبورد بازی که این دو ویژگی را ندارد ، غیرممکن است. به بیان ایمن ، از خرید هر کیبورد بازی که نتواند این دو ویژگی را ارائه دهد ، خودداری کنید.

6) کابل USB
کابل های USB معمولاً به دو نوع مختلف بافته و بافته طبقه بندی نمی شوند. بگذارید ابتدا به این موارد نگاهی بیندازیم و سپس تصمیم بگیریم که کدام یک برای اهداف بازی شما بهترین است.

کابل های USB بافته یک لایه محافظ اضافی را ارائه می دهند. آنها همچنین از نوع مقاوم در برابر لرز هستند ، از این رو پیچش و خم شدن سیم به حداقل می رسد. اگر متأسفانه ، در هر حادثه ، کابل USB شما در برابر یک لبه کاملاً تیز مالیده می شود ، ابتدا بریک شما را پاره می کند. به طور کلی کابل های USB بافته بسیار انعطاف پذیر و با دوام تر هستند.

کابل های USB بدون سیم در مقایسه با سیمهای بافته ، سایه های متضاد را نشان می دهند. آنها همان دوام کابل های بافته را دوام نمی دهند.

با این حال ، تا آنجا که عملکرد در نظر گرفته شده است ، هیچ تفاوت عمده ای بین دو کابل مشاهده نمی شود. هر دو کابل در هر سناریوی بازی کاملاً خوب کار می کنند. اگر قیمت ها یکسان هستند ، توصیه می کنیم حتماً برای محافظت بیشتر بروید ، و کابل های USB بافته یا صفحه کلید بازی که کابل USB بافته دارد را تهیه کنید.

به اندازه کافی خوب با پچ پچ در مورد ویژگی هایی که انتظار دارید در بهترین کیبورد برای بازی وجود داشته باشد. این زمان است که ما چیزهای واقعی را که در دنیای بازی وجود دارد به شما نشان می دهیم. اجازه دهید نگاهی به برخی از بهترین کیبوردهای بازی بپردازیم که داغترین گزینه های بازار هستند.

15 بهترین کیبورد برتر بازی 2020

 1. صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair K70 RGB MK.2
  Corsair K70 RGB MK.2 بهترین کیبورد بازیبیایید ابتدا در مورد ظاهر صحبت کنیم. نورپردازی RGB موضوع مزاحم را دنبال می کند ، به این معنی که به هر کلید به طور معمول یک رنگ مستقل داده می شود. این بدان معنی است که شما می توانید صفحه کلید بازی خود را به روشی که دوست دارید با کمک این ویژگی جالب چند RGB تنظیم کنید.

این صفحه کلید بازی مکانیکی در دو سبک ، مشخصات پایین و صفحه کلید مکانیکی کامل موجود است. این قاب دارای قاب ساخته شده از آلومینیوم است ، اما نه فقط آلومینیوم معمولی. عنصر مورد استفاده در اینجا درجه هواپیما و برس است.

همانطور که قبلاً نیز گفتیم ، ضد Ghosting از ویژگی های بارز صفحه کلید بازی استاندارد است. این یکی از ویژگی های آن است ، با یک کلید مجدد 104 کلید. بنابراین همه مطبوعات شما تقریباً ثبت شده اند ، لازم نیست نگران این موضوع باشید!

کلیدهای کلید ویژگی مهم هر صفحه کلید بازی است. این محصول خاص مورد بحث دارای 100 درصد سوئیچ های لیزر طلا CHERRY MX است. در نتیجه ، دقت ، دوام و قابلیت اطمینان افزایش یافته و در طول واقعه واقعی بازی تجربه می شود.

این کیبورد بازی مکانیکی دارای چندین قدرت دیگر نیز هست که آن را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند. به عنوان مثال ، این دستگاه دارای 8 مگابایت حافظه پردازنده است. این تضمین می کند که می توانید تنظیمات شخصی شده خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن آنها ذخیره کنید. از دیگر ویژگی های مهم می توان به یک USB گذر ، کلیدهای چندرسانه ای همه کاره و کلیدهای صفحه بافتی اشاره کرد. ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که گذر USB به معنای یک درگاه USB اضافی برای راحتی است.

بسیاری از مشتریان بعد از خرید این محصول از شکایت خود شکایت نکرده اند که نوع خود صحبت می کند.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. HyperX Alloy FPS Pro – صفحه کلید بازی مکانیکی Tenkeyless
  HyperX Alloy FPS Pro – صفحه کلید بازی مکانیکی Tenkeylessاین بهترین صفحه کلید مکانیکی برای بازی بدون NUMPAD است. تعداد کل کلیدهای موجود در مدل tenkeyless 87 است. اگر شما به دنبال نسخه کامل این صفحه کلید مکانیکی هستید ، با 104 کلید نیز موجود است.

قاب این صفحه کلید بازی از فولاد جامد ساخته شده است تا از ماندگاری بسیار مطلوبی برخوردار باشد. تولید کنندگان طول عمر حدود 50 میلیون ضربه را تخمین می زنند. مانند هر صفحه کلید بازی مناسب ، این ویژگی همچنین دارای ویژگی های ضد روح و NKRO است. حالا بگذارید در مورد کلیدهای کلید صحبت کنیم.

این دستگاه دارای کلیدهای مکانیکی Cherry MX به دو رنگ آبی و قرمز است. البته این به شما کمک می کند تجربه ای بهتر از بازی را تجربه کنید ، همانطور که قبلاً نیز گفتیم. کلیدهای کلید از روکش طلا هستند ، از این رو محافظت در برابر زنگ زدگی و گرد و غبار.

نورپردازی قرمز پویا یکی از ویژگی های مهم این محصول است. الگوی بجای مناطق فردی است ، هر کلید دارای یک رنگ است. در کنار این ویژگی ها ، این صفحه کلید مکانیکی فاکتورهای جذاب دیگری نیز دارد. اینها شامل یک کابل USB بافته است که قابل جدا شدن نیز می باشد ، صفحه کلید مخصوص بازی و استراحت مچ دست.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی مکانیکی Redragon K552
  صفحه کلید بازی مکانیکی Redragon K552جالبترین ویژگی این محصول شاید تنوع موجود در مورد نور پس زمینه باشد. شما می توانید این صفحه کلید بازی مکانیکی را با گزینه های مختلف نور پس زمینه از جمله گزینه های قرمز ، RGB و نور پس زمینه سفید خریداری کنید. نه تنها این ، این محصول به خوبی در رنگ سیاه و سفید نیز موجود است.

این صفحه کلید بازی مکانیکی یک مدل 87 کلید است که دارای 12 کلید چندرسانه ای است. برای جلوگیری از ناراحتی ، کلیدهای پنجره را می توان غیرفعال کرد. به شما امکان می دهد نورپردازی را تنظیم کنید ، این صفحه کلید دارای فریم فلزی است. این دستگاه همچنین دارای سوئیچ های مکانیکی است که معادل آبی گیلاس هستند. بدیهی است ، این بدان معنی است که صفحه کلید از ماندگاری و دوام بسیار بالاتری برخوردار است.

کابل های USB تعیین کننده مهم کارایی هر صفحه کلید بازی است. این محصول خاص که مورد بحث است از کابل USB با سرعت بسیار بالا بهره می برد. انتهای اتصال USB از روکش طلا است که احتمال خوردگی توسط یک عامل بزرگ را به حداقل می رساند.

یکی از مهمترین عواملی که همیشه هنگام خرید صفحه کلید بازی رایانه ای شخصی باید به خاطر داشته باشید فضایی است که آن را اشغال می کند. خوب ، این مورد مورد بحث یک فضای صرفه جویی فضاست. همچنین ، در صورتی که احساس می کنید روزی دستگاه را تمیز می کنید ، صفحه کلید قابل جدا شدن است.

با این حال ، اگر به دنبال یک کیبورد مکانیکی با کلیدهای بزرگتر بودید ، پس شاید دوست دارید به دنبال آن باشید. همچنین ، این محصول خاص با استراحت مچ عرضه نمی شود. بنابراین شما مجبورید این کار را به تنهایی مدیریت کنید.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی Corsair K55 RGB
  صفحه کلید بازی Corsair K55 RGBاین یکی از صفحه کلیدهای بازی است که دارای مناطق دارای نور پس زمینه RGB است. سه تا دقیق باشد ده حالت از پیش تنظیم شده RGB به سرگرمی می افزاید و طیف گزینه ها را نیز گسترده تر می کند. شما به یک نرم افزار برای چراغ های RGB نیز احتیاج ندارید.

این صفحه کلید دارای 110 کلید با ضد Ghosting و NKRO ، این یکی از بهترین صفحه کلیدهای بازی است که احتمالاً در سال 2020 با آن روبرو هستید.

این صفحه کلید بازی به جای سوئیچ های گیلاس مورد استفاده در صفحه کلیدهای مکانیکی همانطور که در ابتدا مورد بحث قرار گرفت ، از کلیدهای غشایی استفاده می کند. بنابراین اگر به دنبال چیزی با دست انداز کمی لمسی تر بودید ، می ترسیم که بخواهید این لیست را جستجو کنید یا محصولی را که قبلاً مورد بحث قرار گرفته است انتخاب کنید.

در این صفحه کلید بازی غشایی 6 کلید ماکرو وجود دارد. البته این تجربه متفاوت از صفحه کلید بازی مکانیکی است. تا آنجا که کابل USB در نظر گرفته می شود ، یک نوع معمولی بدون سیم است. استراحت مچ دست برای یک تجربه بازی صاف و بهتر در دسترس است. با این حال ، کمی ارزان تر است ، و از این رو ، تفاوت قابل توجهی در کیفیت از مچ دست استاندارد استراحت می کند.

یکی از مواردی که توسط مشتریان گزارش شده است ، کلیدهای نادرست Caps و کلیدهای قفل NUM هستند. اما این یک مسئله قابل حل است. جدا از این ، هرکسی که به دنبال صفحه کلید بازی ممبران است ، یک انتخاب عالی است.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی Logitech G213
  صفحه کلید بازی Logitech G213یکی از مواردی که سازندگان این صفحه کلید بازی به آن افتخار می کنند سرعت عملکرد آن است. به هر حال ، این صفحه کلید بازی بسیار کارآمدتر در مقایسه با صفحه کلیدهای بازی استاندارد است. میزان تحقق فشار دادن کلیدهای صفحه نمایش در عمل فقط شگفت انگیز است.

در صورت انتخاب این صفحه کلید بازی ، شانس بیشتری برای شخصی سازی تنظیمات به شما پیشنهاد می شود. می توانید حداکثر پنج منطقه روشنایی را به تنهایی با طیف گسترده ای از روشنایی موجود تنظیم کنید. این امر بدیهی است که به یک گیمر کمک می کند تا محیطی مناسب برای سبک شخصی خود ایجاد کند.
کلیدهای اختصاصی برای کنترل عملیات چندرسانه ای وجود دارد ، از این رو از لزوم مکث بازی صرفاً برای تنظیم صدا جلوگیری می کنید. این صفحه کلید مخصوص بازی دارای کلیدهای کلید مکانیکی است. 12 کلید برنامه نویسی کاربردی برای آسان تر و روان تر کردن کارها در طول گیم پلی وجود دارد.

در مورد ساخت و طراحی کلی این صفحه کلید بازی مکانیکی ، دوست دارد چیزهای زیادی داشته باشد. این یک گزینه هوشمند ، باریک و بادوام است. به یاد داشته باشید که چگونه ما در مورد نیاز احساس vibe مرتبط با صفحه کلید بازی صحبت کردیم؟ خوب ، این صفحه کلید بازی با داشتن کلیدهای آن برای لمس کردن طبیعت ، ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد.

برخی از خریداران به خصوص از طرح رنگ ها راضی نبودند ، بنابراین شاید این چیزی باشد که تولید کنندگان هنوز می توانند روی آن کار کنند. استراحت مچ دست نیز قابل جدا شدن نیست ، بنابراین شما با آن گیر می کنید.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی Razer Cynosa Chroma
  صفحه کلید بازی Razer Cynosa Chromaاین کیبورد بازی تقریباً 80 میلیون طول عمر دارد ، در مورد طول عمر صحبت کنید! این صفحه کلید بازی دارای یک کلید 10 کلیدگرد به همراه ضد روح است. در این صفحه کلید شگفت انگیز تقریباً 16.8 میلیون رنگ از کلیدهای دارای نور پس زمینه جداگانه پشتیبانی می شود. این محصول همچنین دارای برنامه نویسی کلان است.

این صفحه کلید بازی غشایی است. اگر شما از طرفداران رویکرد نرم و بی صدا بازی هستید ، این صفحه کلید غشایی یک انتخاب ایده آل برای شماست. از نظر وزن هم آنقدر سنگین نیست ، بنابراین یک مزیت اضافه برای شما وجود دارد. این در سبک های مختلف موجود است ، بنابراین شما نیز می توانید انتخاب کنید.
در صورت بروز حادثه ، بیش از حد وحشت نکنید. دستگاه به گونه ای ساخته شده است که آسیب های ناشی از مایعات ریخته شده را به حداقل می رساند.

حالا برای چند منفی هیچ پورت USB بر روی صفحه کلید وجود ندارد ، بنابراین نمی توانید آن را به ماوس وصل کنید. اگر از پلی استیشن استفاده می کنید ، پس یک خبر بد برای شما وجود دارد زیرا نمی توانید رنگ ها را در پلی استیشن تغییر دهید. شاید گاهی اوقات برنامه راننده را اجرا کنید زیرا گاهی اوقات ، چراغ ها به طور خودکار بالا نمی روند.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. Razer Huntsman Elite شماره 1 فروش صفحه کلید بازی ایالات متحده
  Razer Huntsman Elite شماره 1 فروش صفحه کلید بازی ایالات متحدهاین یک صفحه کلید بازی مکانیکی است که در سه رنگ موجود است. این موارد شامل مشکی مات ، سفید جیوه و صورتی کوارتز است. می توانید این صفحه کلید را به تنهایی یا با یک تشک موس RGB خریداری کنید. دو سبک وجود دارد که این صفحه کلید مکانیکی در دسترس است. این افراد شامل یک شکارچی و یک نخبه شکارچی است.

کلیدهای مکانیکی نصب شده در این دستگاه نسبت به صفحه کلیدهای بازی استاندارد شما بسیار کارآمد هستند. تولید کنندگان به فناوری پرتو نوری که از آنها برای فعال سازی استفاده می شود ، افتخار می کنند. در نتیجه به معنای خروجی ثبت دقیق کلید است.
برای ساخت این صفحه کلید مکانیکی ، از آلومینیوم به روشی استفاده می شود که مطابق با الزامات هر کیبورد بازی مدرن است. در نتیجه قاب دستگاه محکم است. این دستگاه مجهز به استراحت مچ است تا از نظر ارگونومیکی کارآمد باشد.

3 کلید چندرسانه ای در این صفحه کلید بازی نصب شده است. اینها برای تنظیم کارکردهای مختلف مانند حجم و روشنایی استفاده می شوند. کلیدهای دارای نور پس زمینه به صورت جداگانه ویژگی مهم این محصول است. بازخوانی کلیدی و پشتیبانی کلان قابل برنامه ریزی در دسترس است.

با کمک حافظه پردازنده می توانید تنظیمات را شخصی سازی کنید. ذخیره سازی ابر اطمینان حاصل می کند که آنها تا آنجا که می خواهید وجود دارند. این صفحه کلید همچنین دارای یک شماره گیری دیجیتالی است که می تواند از طریق مسیری بسیار سریعتر به عملکرد مورد نظر دسترسی پیدا کند.

نکته منفی کمی صدای بلند است که کلیدهای این صفحه کلید بازی هنگام فشار دادن ایجاد می کنند. اگر به دنبال آرامش هستید این ایده آل نیست. همچنین ممکن است لازم باشد چند لحظه منتظر بمانید تا صفحه کلید کاملاً پاسخگو شود.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. BlackWidow Lite Keyboard Keyboard Keyboard
  صفحه کلید BlackWidow Lite مکانیکی بدون کلیدسه رنگ وجود دارد که این صفحه کلید بازی مکانیکی در دسترس است. این موارد شامل سیاه مات ، سفید جیوه و نسخه محدود طوفان ویژه است. نیروی تحریک حدود 45G است که برای یک تجربه بازی صاف ایده آل است.

از ویژگی های خاص این محصول می توان به کمک فنرهای صدا O-ring اشاره کرد. آنها در کاهش سر و صدای کلیدی کمک می کنند ، که برای بیشتر گیمرها آزار دهنده است. آنها همچنین به طور موثر فاصله سفر بین دو کلید را کاهش می دهند. 80 میلیون ضربه صفحه کلید طول عمر این صفحه کلید بازی مکانیکی است.

کلیدهای دارای نور پس زمینه به صورت جداگانه که دارای روشنایی LED سفید است از ویژگی های برجسته این دستگاه است. شما کنترل کاملی بر شخصی سازی دارید ، از این رو می توانید میزان روشنایی را مطابق راحتی خود تنظیم کنید. پشتیبانی از ماکرو و اجرای کامل تمام ترکیب های کلیدی توسط این صفحه کلید مکانیکی تسهیل می شود.

همانطور که از این عنوان پیداست ، این یک صفحه کلید مکانیکی بدون کلید است که دارای کابل USB قابل جدا شدن است. طول کابل نیز نسبت به سایر کیبوردهای دیگر طولانی تر است. این طرح با صفحه کلیدهای بازی استاندارد امروزی سازگار است.

با وجود نوازش کلیدی ، یک مسئله وجود دارد. کلیدها به همان راحتی نگران نمی شوند که ممکن است دوست داشته باشید آنها را انجام دهند. همچنین ، این صفحه کلید از کلیدهای چندرسانه ای زیادی برخوردار نیست.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی مکانیکی Logitech G910 Orion Spark RGB
  صفحه کلید بازی مکانیکی Logitech G910 Orion Spark RGBیکی از ویژگی های اصلی این کیبورد این است که سرعت فعال سازی تقریباً 25 درصد سریعتر از کیبوردهای مکانیکی متوسط ​​است که یکی از ویژگی های اصلی این کیبورد است. در دو رنگ شامل مشکی و چند رنگ موجود است. این ابزار ورودی از کابل 6 فوت برخوردار است. طول عمر این صفحه کلید مکانیکی 70 میلیون سکته مغزی تخمین زده شده است.

از آنجا که این یک ویژگی اصلی برخی از صفحه کلیدهایی است که ما تاکنون در مورد آنها صحبت کردیم ، نورپردازی RGB کاملاً قابل تنظیم است. نورپردازی در هر کلید یعنی فردی است و می تواند به صورت شخصی نیز انجام شود. یک پانل کنترل تک لمسی برای اجرای توابع چندرسانه ای نصب شده است. این یک ویژگی بسیار جالب است زیرا به گیمر کمک می کند تا حجم و سایر تنظیمات را تنظیم کند بدون اینکه در واقع بازی را تمام کند.

نه کلید G وجود دارد ، که گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید ترکیبی را که دوست دارید ایجاد کنید و مطابق رضایت و خواست خود آنها را اجرا کنید. در کل این صفحه کلید مکانیکی بازی 113 چند کلید با ویژگی ضد روح (Ghosting) وجود دارد.

برنامه کنترل Arx و صفحه ایستگاه docking صفحه کلید جایزه ای است که در بیشتر صفحه کلیدهای بازی مکانیکی رقیب پیدا نخواهید کرد. این ویژگی به شما کمک می کند تا بدون مکث کردن بازی ، به داده های بازی ذخیره شده در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود برسید. با این حال ، اسکله آنقدر محکم نیست که دوست دارید باشد.

فاصله اصلی آن چیزی نیست که شما راحت می نامید. اگر کمی طولانی تر از حد نرمال بازی کنید ، به خستگی و گرفتگی منجر می شود. در این محصول از یک کابل بدون سیم استفاده شده است ، بنابراین شما باید با استفاده از این کیبورد بازی مکانیکی در اطراف لبه ها محتاط باشید.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی Razer Ornata Chroma
  صفحه کلید بازی Razer Ornata Chromaبا صفحه کلیدهای مکانیکی و غشایی کافی است. حالا بگذارید یک صفحه کلید بازی mecha-membrana هیبریدی را مورد بحث قرار دهیم. کلیدهای کلید در این صفحه کلید مکانیکی و بسیار لمسی هستند. اینها این حس لامسه را روی غشایی کاملاً نرم و نرم ایجاد می کنند.

همانطور که در مورد کیبوردهای بازی Razer قبلاً مورد بحث قرار گرفته است ، این کلید همچنین دارای 16.8 میلیون رنگ با کلیدهایی است که بصورت جداگانه دارای نور پس زمینه است. این دستگاه از پشتیبانی کامل برای بازی های کلان برخوردار است و به یک گیمر امکان می دهد ترکیب های کلیدی پیچیده ای را با کمال در طول بازی انجام دهد.

به نظر می رسد محصولی بسیار با دوام است. ساخت چارچوب آن شامل صفحات فلزی بالا از نوع نظامی بود. طول عمر این صفحه کلید بازی mecha-membrane حدود 80 میلیون کلید تخمین زده شده است. این دستگاه همچنین دارای استراحت قابل جدا شدن از مچ است که باعث می شود کل قضیه بازی از نظر ارگونومیک امکان پذیر تر شود.

سیناپس Razer به شما امکان می دهد تا تنظیمات خود را در حافظه ابر ذخیره کنید. رم حدود 2 مگابایت است. صفحه کلید دارای یک درگاه USB 2.0 است. برخی از اشکالات گزارش شده با سوسو زدن نور متناوب وجود دارد ، اما اگر شما در به روزرسانی مداوم خوب هستید ، از بین می روند.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی های کیبورد Havit Rainbow Backlight Wired
  صفحه کلید بازی Havit Keyboard Rainbow Backlight Wiredاین صفحه کلید بازی در چندین رنگ مختلف موجود است. این موارد شامل مشکی ، سفید و مشکی مات است. همچنین می توانید یک بسته کامل از جمله صفحه کلید ، ماوس ، پد موس و هدست را نیز خریداری کنید. این صفحه کلید دارای کلیدهای دارای نور پس زمینه رنگین کمان است ، به این معنی که هفت رنگ مختلف را به تصویر می کشد.

ترکیب صفحه کلید و ماوس از ویژگی های بسیار ویژه این کیبورد است. سهولت دسترسی قابل ستایش است. برای استفاده از دسته کوچک موسیقی جاز ، به نرم افزار پیچیده ای نیاز ندارید ، به سادگی وصل و بازی کنید. طراحی و سبک نیز از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و این به معنی فضای بیشتر روی میز شما و خستگی کمتری است.

این صفحه کلید دارای پنج کلید چندرسانه ای برای دستکاری عملیات مانند میزان صدا است. کلیدهای WASD نیز قابل تعویض هستند. برای جلوگیری از هر نوع ناراحتی می توانید کلید Win را هنگام بازی غیرفعال کنید. چراغ های موجود در این صفحه کلید را نیز می توان خاموش کرد. ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که پس زمینه صفحه کلید دارای نور پس زمینه است و خود کلیدهای شخصی نیستند.

اگر هنوز از ماهیت آن سؤال می کنید ، این یک صفحه کلید بازی غشایی است. این صفحه کلید در کل رم 1 مگابایتی دارد. در صورت بروز حادثه ناگوار مانند نشت مایع ، وحشت نکنید. سوراخ های زهکشی وجود دارد که در پشت صفحه کلید واقع شده است ، از این رو آسیب را تقریباً فوراً به حداقل می رسانید. دو نگهدارنده لاستیکی نیز برای جلوگیری از ریزش این صفحه کلید بازی وجود دارد.

به طور کلی ، مشتریان از نظرات خود در مورد این صفحه کلید بازی مکانیکی ابراز رضایت کرده اند. اگرچه ، مواردی وجود دارد که موارد کمی در مورد سفارشی سازی نور وجود دارد. اما آنها به راحتی به اندازه کافی ثابت هستند.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair K70 RGB MK.2
  صفحه کلید بازی مکانیکی Corsair K70 RGB MK.2این یک صفحه کلید بازی مکانیکی است که در دو سبک موجود است. اینها شامل سبک مکانیکی و مکانیکی کم مشخصات است. تا آنجا که تنوع در نظر گرفته می شود ، در دو رنگ موجود است. این موارد شامل RGB و نسخه قرمز است. می توانید این صفحه کلید را به تنهایی یا با یک تشک ، ماوس و هدست خریداری کنید.

این صفحه کلید بازی با استفاده از آلومینیوم درجه هواپیما ساخته شده و طول عمر بیشتری دارد. این دستگاه حداکثر 8 مگابایت ظرفیت ذخیره سازی دارد ، بدون نیاز به نرم افزار خارجی می توانید تا سه پروفایل شخصی را ذخیره کنید.

در کل این صفحه کلید مکانیکی 104 کلید وجود دارد. مانند این که این ویژگی از کلیه صفحه کلیدهای بازی استاندارد است ، این محصول همچنین دارای ضد روح و NKRO است. از این رو ، تمام کلیدهایی که در طول گیم پلی فشار می دهید ثبت شده است. کلیدهای مکانیکی 100٪ CHERRY MX هستند. آنها یک محصول قابل اعتماد تولید می کنند. کلیدهای کلید دارای روکش طلا هستند.

در صورت نیاز به وصل کردن ماوس ، یک درگاه USB اضافی نیز موجود است. نورپردازی RGB باعث می شود کل فضای بازی بسیار رنگارنگ شود ، کنترل سفارشی سازی این ویژگی بسته بندی را تکمیل می کند.

کلیدهای چندرسانه ای نیز وجود دارند که فقط برای کنترل عملکردهای چندرسانه ای نصب شده اند. یکی دیگر از ویژگی های مطلوب این صفحه کلید بازی مکانیکی استراحت مچ دست قابل جدا شدن است.

ارگونومیک ، اقتصادی و عالی. اولین انتخاب بسیاری از گیمرهای حرفه ای در سراسر جهان! چند مشتری از سطح صاف بودن کلیدها شکایت دارند اما این چیزی بیشتر در مورد ترجیحات شخصی است.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. HyperX Alloy FPS Pro – صفحه کلید بازی مکانیکی Tenkeyless
  HyperX Alloy FPS Pro – صفحه کلید بازی مکانیکی Tenkeylessاین صفحه کلید بازی مکانیکی در دو نسخه موجود است. یکی نسخه کامل و دارای 104 کلید است. نسخه دیگر نسخه بدون کلید است که 87 کلید را نشان می دهد. نسخه بدون کلید بدون NUMPAD است. این صفحه کلید با استفاده از یک قاب فولادی جامد ساخته شده است. این در نهایت منجر به صفحه کلید بازی مکانیکی می شود که می تواند در طولانی مدت عوامل خارجی را تحمل کند. کیبورد برای کامپیوتر طول عمر آن 50 میلیون ضربه کلید برآورد شده است.

برای یک تجربه بازی سریع و بسیار پاسخگو ، کلیدهای مکانیکی Cherry MX دارای کلیدهای مکانیکی قرمز یا آبی Cherry MX هستند. انتهای سوئیچ ها از روکش طلا به منظور ایجاد مقاومت در برابر خوردگی ناشی از عوامل خورنده مانند گرد و غبار است. نورپردازی LED قرمز پویا یکی از جالبترین ویژگی های این صفحه کلید بازی مکانیکی است. درمجموع ، 6 ماژول LED وجود دارد و سطح روشنایی کلی را محاسبه می کند.

در کنار NKRO ، این صفحه کلید بازی مکانیکی دارای ضد روح نیز هست. می توانید هنگام فعال شدن حالت بازی ، کلید Win را غیرفعال کنید. کلیدهای رسانه نیز نصب شده اند ، باید Fn + F5-F8 را فشار دهید. می توانید در صورت تمایل چراغ های قرمز قرمز را خاموش کنید. سیستم عامل هایی که این صفحه کلید بازی با آنها سازگار است شامل ویندوز 10 ، 8.1.8 و 7 است.

این دستگاه از کابل بافته جداشونده بهره می برد. یکی از مزایای داشتن کابل بافته برای صفحه کلید بازی PC این است که به کاهش آسیب کابل ناشی از پوشیدن و پارگی کمک می کند. 2 اتصال USB وجود دارد که ضریب قابلیت حمل را افزایش می دهد.

در میان جوانب مثبت ، تولید کنندگان می توانستند با کلیدهای کلیدی کار بهتری انجام دهند. آنها از نوعی هستند که احتمالاً شما در صفحه کلید بازی مکانیکی عادی پیدا کرده اید. همچنین پس از قرار دادن فلز در توضیحات ، قسمت صفحه کلید پایین از پلاستیک ساخته شده است که نوعی ناامید کننده است.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی مکانیکی Anne Pro 2
  صفحه کلید بازی مکانیکی Anne Pro 2این صفحه کلید بازی مکانیکی در دو رنگ موجود است. این موارد شامل سفید و سیاه است. اتصال بلوتوث یک ویژگی منحصر به فرد برای این دستگاه است ، در بیشتر صفحه کلیدهایی که قبلاً در مورد آنها بحث کرده ایم ، نمایش داده نمی شود. این ویژگی نیاز به باتری با ماندگاری طولانی دارد. از این رو ، باتری 1900 mah برای استفاده طولانی مدت از بلوتوث مورد نیاز است. با یک هزینه مجزا ، این صفحه کلید بازی می تواند چندین روز زنده بماند. می توانید آن را خاموش کنید در حالی که از صفحه کلید برای صرفه جویی در مصرف برق استفاده نمی کنید.

کلید FN یکی از مهمترین ویژگی های این صفحه کلید بازی مکانیکی است. این امکان را به شما می دهد تا به عملیات رسانه و تنظیمات شخصی سازی دسترسی پیدا کنید. با فشار دادن کلید FN دو بار می توانید به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. به طور پیش فرض ، Right Shift ، Fn1 ، Fn2 و Control Right هنگام ضربه زدن به کلیدهای جهت دار رفتار می کنند. این یکی دیگر از ویژگی های این صفحه کلید بازی است که باعث می شود آن را با سایر رقبا متفاوت کند.

16 گروه کلیدی کلیدی وجود دارند که به یک گیمر کمک می کنند تا ترکیب های کلیدی پیچیده را برای دستیابی به یک هدف انجام دهد. صفحه کلید کاملاً دارای نور پس زمینه RGB با گزینه های موجود برای سفارشی سازی است. سفارشی سازی با کمک نرم افزار امکان تولید محیط بازی دلربا را فراهم می کند.

این صفحه کلید بازی مکانیکی با Xbox One و سیستم عامل های مختلفی از جمله ویندوز 7 ، 8،8.1 و 10 نیز مناسب است. 16 تعداد گروه های کلیدی کلیدی است.

برخی شکایات راجع به روشنایی RGB و مشکلات مربوط به طول عمر باتری که توسط برخی از مشتریان گزارش شده است ، ممنوع است ، رتبه کلی این صفحه کلید بازی بسیار مناسب است.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!

 1. صفحه کلید بازی بی سیم Klim Chroma
  صفحه کلید بازی بی سیم Klim Chromaاین صفحه کلید بازی به دو رنگ مشکی و فلزی در دسترس است. این یک صفحه کلید بازی غیر مکانیکی با سرعت سریع اجرای آن است. ضد دستگاه شبح توسط این دستگاه پشتیبانی می شود. از نظر ارگونومیک ، این صفحه کلید بازی غشایی یک انتخاب مناسب است. عمر باتری این صفحه کلید در حدود 17 ساعت است.

اگر به دنبال صفحه کلید بازی هستید که بسیار بلند نباشد ، این یکی گزینه ایده آل برای شماست. طراحی این دستگاه نیز بسیار جذاب است؛ در این صفحه کلید بازی باریک و هوشمندی کاملاً تجلی یافته است. و اگر قاب صفحه کلید در حال حاضر به اندازه کافی جذاب نبود ، رعد و برق کروم این معامله را مهر می زند.

طول عمر این صفحه کلید بازی غیر مکانیکی 20000000 ضربه زدن به کلید برآورد شده است که عدد مبهمی است. یکی از مهمترین دلایل ماندگاری این دستگاه نحوه ساخت آن است .. یک ضمانت پنج ساله توسط سازندگان این کیبورد بازی ارائه می شود. برای اضافه کردن به همه اینها ، ضد آب است!

در میان معدود منفی که با این صفحه کلید بازی مرتبط است ، بزرگترین آن روشنایی است. در صورت تمایل نمی توانید نور را به یک رنگ ثابت کنید ، زیرا هیچ راهی برای شخصی سازی آن وجود ندارد. همچنین ، روشنایی حتی در بین خود کلیدها نیز نیست.

آخرین قیمت را هم اکنون بررسی کنید!
لوازم جانبی مرتبط با بهترین کیبوردهای بازی
حال که ویژگی های بهترین کیبورد بازی ، تفاوت بین انواع اصلی کیبوردهای بازی و بهترین کیبوردهای بازی را می دانیم ، اکنون زمان آن رسیده است که نگاهی به برخی از لوازم جانبی مرتبط با کیبوردهای بازی بپردازیم. ما همچنین قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید بهترین لوازم جانبی را انتخاب کنید.

1) موس بازی شایسته
ما در اینجا قصد نداریم نگاهی دقیق به انواع مختلف موس بازی داشته باشیم. با این حال ، چند ویژگی وجود دارد که باید هنگام خرید یک ماوس بازی در ذهن خود داشته باشید:

 1. تصمیم بگیرید که نیاز شما در مورد حساسیت ماوس چیست. ماوس لیزری آخرین روند است ، اما گزینه های نوری نیز گزینه بدی نیستند. حساسیت همچنین تحت تأثیر برخی عوامل دیگر مانند پد موس قرار دارد.
 2. قطعنامه مهم است. سرعت حرکت مکان نما با سرعت بسیار زیاد بستگی به وضوح ماوس دارد که در نقاط در هر اینچ یا DPI اندازه گیری می شود. DPI بالاتر معمولاً نشانگر یک بازی موس با عملکرد بهتر است ، اما فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد. این روزها می توانید DPI را در پرواز تنظیم کنید ، به این معنی که می توانید طبق تقاضای دقت در یک بازی ، بین DPI کم و زیاد قرار دهید.
 3. اگر شما یک گیمر حرفه ای هستید ، می خواهید برای چند ساعت از ماوس استفاده کنید. از این رو ، جنبه ارگونومیک ماوس بازی نیز چیزی است که شما باید قبل از خرید آن را در نظر بگیرید. مطمئن شوید که ماوس بازی شما صفحه کلید بازی شما را تکمیل می کند ، و هر دو باعث ایجاد گرفتگی یا خستگی نمی شوند. در برخی از محصولات می توانید وزن هایی را برای تنظیم وزن ماوس بازی خود حذف یا اضافه کنید. داشتن دکمه های جداگانه برای انتخاب عملکرد متفاوت نیز از بین نمی رود.
 4. به دنبال ماوس بازی نباشید که به شما امکان نمی دهد ویژگی ها را شخصی سازی کنید.

2) استراحت مچ دست
هدف اصلی استراحت مچ دست ارائه پشتیبانی و راحتی در هنگام استفاده از صفحه کلید بازی یا موس است. این امر باعث می شود که از گرفتگی انگشتان و مچ دست رنج نبرید. در زیر مشخصه های استراحت خوب مچ دست آمده است:

 1. هسته باید به اندازه کافی کوسن شود و توخالی باقی نماند.
 2. یک سطح چرمی که به اندازه کافی صاف باشد تا از مچ دست حمایت کند.
 3. سطح باید در برابر هر نوع لکه گیری مقاوم باشد تا آسیب ها به حداقل برسد.
  4- باید بادوام باشد. این با دوخت مناسب مطمئن می شود.
  5- نباید از صفحه کلید خاص باشد. استراحت خوب مچ دست با انواع صفحه کلیدهای بازی استاندارد کلیک می کند.

3) هدست
هدست ها لمس نهایی را به تنظیم بازی ایده آل گیمر اضافه می کنند. هرگز اهمیت هدست مناسب را نادیده نگیرید. مهم نیست که صفحه کلید بازی مکانیکی یا ممبران شما چقدر خوب باشد ، اگر هدست شما در بازی vibe gaming تداخل داشته باشد ، می تواند به شدت نتیجه بازی شما را تحت تأثیر قرار دهد. بیایید به جزئیات ، اجازه دهید چند فاکتور تعیین کننده یک هدست مناسب را ذکر کنیم:

 1. کیفیت صدا
 2. کنترل تنظیم صدا
 3. اتصال بی سیم
 4. میکروفون
 5. سهولت دسترسی

بهترین کیبوردها برای بازی: آیا انتخابی انجام داده اید؟
ما به پایان بحث رسیده ایم. ما سعی کرده ایم تا تمام جنبه های مرتبط با خرید بهترین کیبورد بازی را در سال 2019 پوشش دهیم. امیدوارم اکنون شما در مورد کیبوردهای بازی اطلاعات کافی داشته باشید تا تصمیم خوبی بگیرید. فقط تمام آنچه را که ما به شما گفتیم به یاد داشته باشید و خوب خواهید بود. از این گذشته ، یک گیمر حرفه ای برای به دست آوردن یک بازی به همه موارد به نسبت مناسب نیاز دارد ، یک صفحه کلید بازی فقط یکی از آنهاست!