بهترین کرم آرایشی برای پوست زبر


وقت آن است که بازی کرم پودر خود را به پایان برسانید: روی یک فرمول با SPF ، پوشش و خاصیت ضد پیری سرمایه گذاری کنید

تامارا کورین
چهارشنبه 31 ژوئیه 2019 09:45
تغییرات هورمونی بدان معنی است که پوست شما به طور طبیعی روغن کمتری تولید می کند ، بنابراین بیشتر مستعد خشکی است – که به نوبه خود باعث ایجاد خطوط و چین و چروک های ظریف می شود.
تغییرات هورمونی بدان معنی است که پوست شما به طور طبیعی روغن کمتری تولید می کند ، بنابراین بیشتر مستعد خشکی است – که به نوبه خود باعث ایجاد خطوط و چین و چروک های ظریف می شود (The Independent / iStock)
خیلی راحت می توانید به چیزهایی که می دانید در هنگام آرایش ، خصوصاً کرم پودر خود ، پایبند باشید ، اما هرچه پیرتر می شوید ، پوست شما تغییر می کند و کرم پودر شما نیز باید مناسب باشد.

تغییرات هورمونی بدان معنی است که پوست شما به طور طبیعی روغن کمتری تولید می کند ، بنابراین پوست شما مستعد خشکی است – که به نوبه خود باعث ایجاد خطوط و چین و چروک های ظریف می شود. بنابراین ، کرم پودر و اساس شما که در 10 سال گذشته به آن تکیه کرده اید ، دیگر باعث بریدن نخواهد شد.

مجموعه ای از فرمولاسیون ها به طور خاص برای پوست های بالغ ایجاد شده است ، اما چگونه می دانید کدام یک را انتخاب کنید؟

بهترین کرم آرایشی

اگرچه پوشش كليدي است ، رنگهاي SPF و نورهاي آلوده باعث محافظت و درخشش چهره هاي کسل کننده مي شوند و مواد ضد پيري مانند اسيدهاي هيالورونيک و ويتامين C مدت زمان زيادي پس از بريدن شالوده خود ادامه خواهد داد. برد – برد!

بیشتر بخوانید
14 بهترین کرم روز ضد پیری که در واقع به کاهش چین و چروک کمک می کند

12 بهترین کرم شب ضد پیری برای استفاده بیشتر از زیبایی زیبایی شما

9 بهترین سرم ضد پیری برای پوستهای جوان و درخشان
در اینجا ، ما کار سخت را برای شما انجام داده ایم ، تلاش ، آزمایش و کارآزمایی برای نشان دادن مجموعه ای از بهترین کرم پودر برای پوست های بالغ که متناسب با انواع پوست ، تن و بودجه است. ادامه مطلب را بخوانید تا بازی کامل خود را پیدا کنید.

شما می توانید به بررسی های مستقل ما اعتماد کنید. ما ممکن است کمی از برخی از خرده فروشان درآمد کسب کنیم ، اما هیچ وقت اجازه نمی دهیم که این موضوع بتواند روی انتخابها تأثیر بگذارد ، که از آزمایش های واقعی و مشاوره های تخصصی تشکیل شده اند. این درآمد به ما کمک می کند تا روزنامه نگاری را در سراسر The Independent تأمین کنیم .

IT لوازم آرایشی و بهداشتی پوست شما را روشن تر اما CC بهتر از SPF 50: 31، ، IT Cosmetics
آن-پوست شما-اما بهتر-سی سی-روشنایی-0.jpg
این قهرمان چند کاره که توسط جراحان پلاستیک ساخته شده و مورد علاقه افراد مشهور و هنرمندان آرایش قرار گرفته است ، احتمالاً همه چیزهایی است که پوست شما به یک نیاز دارد. این خطوط ریز ، منافذ و دایره های تیره ، هیدرات ها ، استتار استتار را به حداقل می رساند در حالی که یک براق لطیف روی پوست می گذارد. و برخلاف بسیاری از کرم پودر های دیگر ، SPF بالایی دارد به این معنی که می توانید روی suncream نیز پرش کنید. انتظار یک اتمام زیبا و براق هوا را دارید.

11 بهترین کرم پودر برای پوست های بالغ که باعث رفع چین و چروک ها می شوند ، باعث ایجاد هیدراته و براق کننده چهره های کسل کننده می شوند

Perricone هیچ کرم پودر و اساس آرایش طیف گسترده ای ، SPF 20: £ 45 ، نگاه خارق العاده است
perricone-md-no-makeup-basic-0.jpg
ما عاشق نگاه درخشان و شبنم این هستیم. این کرم پودر علیرغم پوشش عالی ، بلافاصله از پوست خسته و بی جان ماسک می کند. عصاره گل دیزی هیدراتاسیون را تقویت می کند و نوروپپتیدها به مرور زمان پوست را تغذیه می کنند. هرچند این درخشش کم ندارد اما درخشش جوانی باعث می شود ارزش آن برچسب قیمت سنگینی داشته باشد.

هم اکنون خریداری کنید

چوب کرم پودر پوست بابی براون: 32 پوند ، جان لوئیس و همکاران
bobbi-brown-basic-sticks.jpg
به متقاضیان استیك به ناعادلانه بدی داده شده است ، اما اجازه ندهید كه این محصول را از بین ببرد. با انتخاب 30 سایه حیرت انگیز و انتخاب اضافی این امکان که فقط در مناطقی که نیاز به توجه بیشتری دارند ، می توانید آن را اعمال کنید ، ما تضمین می کنیم که فوراً عاشق این موضوع شوید. به علاوه ، چوب آنچه که برای همیشه به نظر می رسد دوام می آورد. مطمئناً ارزش پول خود را بدست می آورید.

هم اکنون خریداری کنید

Maybelline برای من فونداسیون مایع مات و بی رقیب مناسب: 5.99 پوند ، چکمه
maybelline-fit-me-mat-poreless-liquid-basic.jpg
این محبوب خیابان واقعاً بدون ایجاد سنگینی بر روی پوست شما ، کنترل درخشش ناخواسته و تار شدن منافذ را ارائه می دهد. این گل بالاتر از برچسب قیمت مقرون به صرفه است و یک انتخاب عالی برای آرایش های تعطیلات است که پوشش خوبی را ارائه می دهد اما به پوست شما نیز اجازه تنفس می دهد.

هم اکنون خریداری کنید

کرم پودر ابریشمی درخشان جورجیو آرمانی: 42 پوند ، Selfridges
giorgio-armani-luminous-silk-basic.jpg
با گفتن این که دوشس کمبریج طرفدار است ، این فرمول سبک وزن ، یک فوکوس نرم را به وجود می آورد که بلافاصله در پوست فرو می رود و فقط مقدار مناسب درخشش را در خود جای می دهد و باعث می شود افراد تعجب کنند که چرا مثل شما ظاهر می شوند ، فقط بهتر. خوب ارزش خراب کردن را دارد.

هم اکنون خریداری کنید

چراغ لباس دو برابر Estee Lauder: 20.10 پوند ، احساس بی نظیری کنید
estee-lauder-two-wear-light-soft-matte-hydra-makeup.jpg
فرمول مایع ساخته شده با همان خاصیت پوستی از پرفروش ترین دامنه Double Wear ، تمام روز را در اختیار شما قرار می دهد و از داشتن ترکیبات پراکنده با تمرکز نرم برخوردار می شود تا اطمینان حاصل کند که همیشه خود آماده هستید. این کرم پودر را در نظر بگیرید که بین یک مرطوب کننده رنگی و یک کرم پودر قرار دارد.

هم اکنون خریداری کنید

کرم پودر مایع هوای برهنه DiorSkin: 38 پوند ، Dior
dior-skin-nude-air.jpg
زنان فقیر وقت این فرمول را دوست دارند ، که زیبایی پوست را نیز دو چندان می کند. این ویژگی “اکسیژن فعال” ، یک سرم داخلی ضد پیری است که ناقص بودن را تار می کند و باعث تسکین رنگ پوست می شود. در عین حال پوشش کامل می دهد و باعث درخشش سالم می شود. نبوغ!

هم اکنون خریداری کنید

کرم پودر جادویی شارلوت تیلبری ، SPF 15: £ 32 ، شارلوت تیلبری
charlotte-tilbury-magic-basic.jpg
جای تعجب نیست که شارلوت تیلبری لیست بهترین خریدهای ما را تهیه کرده است. این فرمول تقویت کننده کلاژن به زحمت می آمیزد و تمام روز به طول می انجامد و احساس سبکی روی پوست می کند. عصاره قارچ به استحکام و مرطوب شدن پوست کمک می کند و ظاهر خطوط ریز را کاهش می دهد. اما هشدار داده شده است که راه زیادی طول می کشد ، بنابراین بهتر است با مقدار کمی شروع کنید و در صورت لزوم روی پوشش بسازید. به علاوه ، 20 سایه چشمگیر برای انتخاب وجود دارد.

هم اکنون خریداری کنید

ژرمین د کاپوچینی کرم پودر و اساس شکوه ، SPF20: 43.75 پوند ، ژرمین دی کاپوچینی
germaine-de-capuccini-basic.jpg
این کرم پودر با بافت غنی و خامه ای خود ، فواید بی نظیری و ساتن مانند را به پوست می بخشد و از مزایای اضافه شده یک SPF برخوردار است. به علاوه ، وگان پسند نیز هست. و اگر می خواهید قبل از ارتکاب این کار را امتحان کنید ، آنها درخواست نمونه 2.50 پوند را پیشنهاد می کنند. ما به خصوص با توجه به اینکه این محصول ارزان نمی آید ، این پیشنهاد را خیلی دوست داریم. تأثیر کلی حتی به زیبایی ظریف است.

هم اکنون خریداری کنید

Nivea Q10 3 in 1 کوسن BB درخشان: 15.99 پوند ، Nivea
nivea-q10-3-in-1-bb-cushion.jpg
این بسته بندی شده با Q10 ضد پیری و کراتین برای یک کوکتل قدرتمند از مواد تشکیل دهنده چین و چروک است. فرمول اسفنجی خلاقانه Nivea دارای رنگهای داخلی است که با رنگ طبیعی پوست شما در هم می آمیزد و یک بازی مناسب و یک درخشش درخشان و جوان را ایجاد می کند. تنها با دو سایه انتخاب کردن ، برای کسانی که تطابق رنگ را کمی دلهره آور می کنند ، انتخاب بسیار خوبی است.

هم اکنون خریداری کنید

مسابقه واقعی L’Oréal پاریس کرم پودر و اساس پودر را فشار داد: 6.99 پوند ، L’Oréal پاریس
لورال-پاریس-درست-بازی-پودر-0.jpg
چه کسی می دانست که می توانید یک کرم پودر پودری تهیه کنید که کیک نباشد؟ این فرمول بسیار خوب و خلاقانه ظاهری تقریباً بدون حضور در خطوط ریز و درشت ایجاد می کند. در حقیقت ، خطوط و چین و چروک ها بعد از استفاده کمتر آشکار می شوند. برای یک کرم پودر محکم ، بسیار چشمگیر است که چقدر به راحتی می تواند روی پوست بماند و بدون آنکه هیچ گونه باقیمانده ای باقی بماند. برای کسب بهترین نتیجه ، با انگشتان خود خم شوید یا با یک برس کرم پودری بمالید. مقدار کمی به طول می انجامد و تمام روز طول می کشد. با توجه به اینکه شما از یک مستاجر تغییر می کنید چیزهای چشمگیر است.

هم اکنون خریداری کنید

حکم: مبانی پوست بالغ
اگر مجبور بودیم فقط یک برنده انتخاب کنیم ، این لوازم آرایشی IT بود . کاربرد سریع و آسان ، ماندگار و طولانی مدت ، بسیار مرطوب کننده ، ضد آفتاب است و باعث ریزش کیف دستی نامطبوع نخواهد شد. رنگ پر رنگ هر زمان وعده یکنواختی از پوست می دهد. بعلاوه ، ما عاشق درخشندگی آن بر روی پوستمان هستیم – براق اما ظریف. اگر به ویژه در ماه های گرم تغییر را در نظر بگیرید ، این ناامید نخواهد شد.

بررسی محصولات IndyBest بی طرفانه ، توصیه ای مستقل است که می توانید به آنها اعتماد کنید. در بعضی مواقع ، اگر روی لینک ها کلیک کنید و محصولات را خریداری کنید ، ما درآمد کسب می کنیم ، اما هیچ وقت اجازه نمی دهیم که این موضوع پوشش خود را مغرضانه کند. بررسی ها از طریق ترکیبی از نظرات متخصص و آزمایش در دنیای واقعی گردآوری می شود.