بهترین نوع چادر مسافرتی برای تعطیلات


خانه مشاوره تخصصی مشاوره متخصص در فضای باز راهنمای خرید چادر مسافرتی
انتخاب خانه شما از خانه دشوار است
در حالی که شما هرگز به راحتی به راحتی و آسایش خود نمی پردازید ، انتخاب چادر مسافرتی مناسب می تواند باعث شود یا وقت شما در بیرون از منزل شکسته شود.

چادر مسافرتی راحت که در افراط و تفریط استفاده از آن آسان و ایمن است به این معنی است که خاطرات کمپینگ شما یک خواب شب گرم و دنج خواهد بود – نه از بلایای سوراخ شدن قطب و قسمتهای چادر مسافرتی که در باد پرواز می کنند. در مورد فکر کردن چیزهای زیادی وجود دارد – آنچه به شما سفر می کند ، چه کسی با آنها سفر می کنید ، شکل چادر مسافرتی و چیزهای دیگر. بنابراین ، در اینجا راهنمای ما است – ما همه ی zhargon چادر مسافرتی را برای شما تقسیم می کنیم و به برخی از سؤالات متداول پاسخ می دهیم تا به شما در یافتن چادر مسافرتی برای شما کمک کنیم. بیایید اردو بزنیم!

بهترین نوع چادر مسافرتی

اینجا چیزی است که می خواهیم در آن جستجو کنیم
طراحی چادر مسافرتی
داستان قطب
چیدن چادر مسافرتی را بر اساس مکانی که به آن سر می زنید
چادر مسافرتی ها براساس اعداد
وزن چادر مسافرتی
راهنمای خرید چادر مسافرتی
تفاوت بین اشکال طراحی چادر مسافرتی چیست؟
اگر صفحه چادر مسافرتی های ما را بررسی کنید ، بارهای از اشکال عجیب و شگفت انگیز ، ایجاد شده توسط آناتومی قطب هر چادر مسافرتی را مشاهده خواهید کرد. شکل چادر مسافرتی به مراتب بیشتر از آن است که چشم را ببیند ، و نحوه عبور قطب ها در زیر قسمت بیرونی چادر مسافرتی شما می تواند تفاوت زیادی در فضای داخل و نحوه نگهداری آن در هوای شدید ایجاد کند. در اینجا چند طرح اصلی برای جستجوی دنیای اشکال چادر مسافرتی ارائه شده است.

شکل طراحی چادر مسافرتی
چادر مسافرتی های خانه
چادر مسافرتی های گنبدی معمولاً با کوله پشتی و گشت و گذارهای جشنواره ، به طور همزمان دارای دو قطب هستند که در مرکز تقاطع دارند تا هر یک از چهار گوشه را برآورده کنند تا استحکام ساختاری به شکل گنبدی را به وجود آورد. از آنجایی که قطبها به گونه ای عبور می کنند ، یک چادر مسافرتی گنبدی اگر کمی قد بلند تر باشد ، یا مانند لمس رووی اضافی به شما فضای فضای کف و صندلی زیادی می دهد. البته شایان ذکر است ، زیرا چادر مسافرتی های گنبدی کمی بلندتر هستند ، اما در دامنه های در معرض باد شدید ، بهترین انتخاب نیستند.

چادر مسافرتی های تونل
چادر مسافرتی تونلی چیست؟ اگر به دنبال نسبت وزن به فضا هستید ، خود را به صورت چادر مسافرتی تونلی قرار دهید. معمولاً پایین تر و کشیده شده هنگام مقایسه با چادر مسافرتی های گنبدی ما ، چادر مسافرتی تونل به شما امکان می دهد فضای زیادی داشته باشید بدون اینکه در هنگام حرکت ، وزن کمتری داشته باشید. اگر شبانه در شب در چادر مسافرتی خود می خوابید ، یکی را با صفحه مگس و زمین پرواز کنید – در هنگام خرابی نور وقت بسیار مهم را صرفه جویی می کنید و تمام کاری که می خواهید انجام دهید این است که اجاق گاز را روشن کنید. قبل از ورود

چادر مسافرتی های ژئودزیک
قطب های چادر مسافرتی ژئودزیکی روی سطح متراکم برای گسترش استرس بر روی ساختار – این امر مانع ایده آل در برابر آب و هوا و طراحی رفت و آمد برای کوهنوردان و تورهای اسکی است که باید مطمئن باشند که اقامت چادر مسافرتی شان شدیدترین حالت را دارد. شرایط

چادر مسافرتی های نیمه ژئودزیک
همچنین می توانید چادر مسافرتی های موجود در Freeze را نیمه ژئودزیکی توصیف کنید – تفاوت بین چادر مسافرتی های ژئودزیکی و نیمه ژئودزیکی در این است که دومی دارای قطبهای کمی کمتر هستند و بنابراین نقاط تقاطع کمتری دارند. چادر مسافرتی های نیمه ژئودزیکی نسبت به چادر مسافرتی های ژئودزیکی پایداری کمی کمتری دارند اما به طور کلی کوچکتر و آسانتر هستند.

راهنمای خرید چادر مسافرتی

موارد
قطب های چادر مسافرتی فقط قطب های چادر مسافرتی هستند ، درست است؟ نه کاملا. لهستانی ها می توانند بر وزن چادر مسافرتی شما در بسته شما و همچنین ارتفاع و پایداری تأثیر بسزایی داشته باشند. هنگام مرور دامنه ، مشخصات چادر مسافرتی را برای وزن و قد و ترکیب مواد قطب ها بررسی کنید. اگر قرار است یک هفته چادر مسافرتی بزنید ، باید مطمئن شوید که با قطب بیشتری از آنچه لازم دارید وزن کم نمی شود. آیا یک قطب چادر مسافرتی شکسته دارید؟ کیت تعمیر قطب MSR را بکشید و عمر چادر مسافرتی خود را طولانی کنید – همیشه ارزش حمل یکی از این موارد را دارد ، فقط در صورتی که باد هنگام بیرون رفتن از تپه وضعیت چادر مسافرتی شما بهتر شود.

قطب های چادر مسافرتی
با انتخاب یک چادر مسافرتی مناسب برای هدف
انتخاب چادر مسافرتی شما بستگی به چیزی دارد که می خواهید از آن استفاده کنید. انتخاب شما باید توجه داشته باشد که به کجا می روید ، زمان سال و آب و هوایی که با آن همراه است. چادر مسافرتی های خود را به سه براکت اصلی می شکنیم …

چادر مسافرتی های کوهستانی
اگر به سمت تپه ها می روید ، به چادر مسافرتی گاهی احتیاج دارید که شما را از هوای ناشی از آن محافظت کند. چادر مسافرتی های کوهستانی با موادی ساخته شده اند که ساختار چادر مسافرتی را برای ضرب و شتم باد و باران و ریختن برف در صورت ریزش ایجاد می کند. آنها از موادی ساخته شده اند که به اندازه کافی سبک هستند و برای صعود نمی توانند وزن اضافی به بسته شما اضافه کنند.

چادر مسافرتی های بسته بندی
اردو زدن برای روزها ، هفته ها یا حتی ماه های پایانی به چادر مسافرتی نیاز دارد که می تواند نوع ضرب و شتم را که توسط سفر یک عمر انجام می شود ، بگیرد. شما می خواهید یک چادر مسافرتی کوله پشتی را زیاد حمل کنید ، بنابراین یکی از آن ها را تا حد ممکن سبک انتخاب کنید ، و به دلیل اینکه یک شب هنگام دردناک خواهید شد ، احتمال دارد که خسته شوید ، طراحی ساده اغلب برای سرعت و سهولت استفاده ارجح است.

چادر مسافرتی های تصادفی / تصادفی
همه ما یکی از این موارد را در کمد سالن داریم. اگرچه عملکرد آن ساده تر است ، چادر مسافرتی های کمپینگ کلاسیک ما دارای یک تن از ویژگی ها هستند تا اقامت شما در فضای بیرون از خانه را تا حد امکان راحت کنند. آنها تمایل دارند فضای زندگی زیادی را در اختیار شما قرار دهند ، به راحتی قابل تنظیم هستند و از آب و هوای عالی برای زمان خود در فضای بیرون استفاده می کنند.

چادر مسافرتی ها با تعداد
آیا شما یک نفرپر انفرادی هستید یا بهترین دوستان مسافر شما با شما هستند؟ شاید تعداد بیشتری از شما در یک ماجراجویی حماسی حضور داشته باشید؟ به هر حال بسیاری از اعضای گروه شما “به چه ظرفیت چادر مسافرتی نیاز دارم؟” باید اولین سؤالی باشد که هنگام خرید چادر مسافرتی از خودتان می پرسید. نه تنها باید در نظر بگیرید که چند نفر در چادر مسافرتی شما قرار می گیرند ، بلکه باید وسایل مورد نیاز خود را نیز در نظر بگیرید ، فضای مورد نیاز برای حرکت در اطراف و اطمینان از خواب راحت خود را نیز در نظر بگیرید. در Freeze ، چادر مسافرتی های یک ، دو ، سه و چهار نفره را در طرح های مختلفی که درباره آنها صحبت کرده ایم پیدا خواهید کرد.

شایان ذکر است ، ظرفیت یک چادر مسافرتی همیشه در عنوان محصول ذکر نمی شود. با این حال ، شما اغلب اعداد 100 ، 200 ، 300 و 400 را مشاهده خواهید کرد – این به شما ظرفیت می دهد – یک نفره ، دو نفره و غیره.

با چیدن یک چادر مسافرتی از وزن
بسته به آنچه برای آن استفاده می کنید ، وزن چادر مسافرتی شما می تواند تأثیر زیادی در تصمیم خرید شما داشته باشد. روزهایی که چادر مسافرتی خود را به بسته خود بسته اید باید پایان یابد تا حد امکان سبک باشد. با توجه به این نکته ، وزن چادر مسافرتی را در قسمت “بهترین بیت ها” در پایین توضیحات محصول ما بررسی کنید و وزن چادر مسافرتی جدید خود و تأثیر آن بر وزن کل بسته خود را در نظر بگیرید.

هنوز هم سؤال کنید؟
واضح است که هنگام خرید چادر مسافرتی چیزهای زیادی برای فکر کردن وجود دارد. ما امیدواریم که راهنمای ما به شما کمک کند تا برخی از راه حل ها را رها کنید ، اما اگر هنوز مطمئن نیستید ، لطفا با یکی از اعضای تیم ما در تماس باشید و ما خوشحال تر از این خواهیم بود که از طریق بهترین گزینه ها برای شما صحبت کنیم.