بهترین مارک لنت ترمز تیگو 5

تمامی نسخه های خودروی فوق از جمله نسخه معمولی و فیس لیفت، با استقبال خوبی در بازار ایران مواجه شده اند. دلیل اصلی این امر، کیفیت ساخت نسبتا بالای تیگو ۵ نسبت به سایر خودروهای هم رده چینی است. در خودروهای چینی، کیفیت ساخت عموما یکی از نقاط ضعف اصلی است. اما در چری تیگو ۵ این امر دست کم یک ضعف نیست و مزیتی نسبت به سایر خودروهای رقیب است. طراحی ظاهری فوق العاده و امکانات و تجهیزات قوی را نیز باید به مزیت بالا اضافه کنیم. البته تیگو ۵ نیز مانند تمامی خودروها، نقاط ضعفی دارد. مثلا فنربندی و تعلیق خودروی ذکرشده خشک است. اما در کل، تیگو ۵ یکی از برترین کراس اوورهای جمع و جور چینی بازار ایران است.

خرید لنت چری تیگو ۵ :

لنت ترمز چری تیگو ۵ در بازار قطعات یدکی ایران، عموما از برندهای خارجی تامین می شود. البته شرکت های لنت سازی داخلی مانند لنت پارس نیز، محصولاتی با کیفیت قابل قبول برای تیگو ۵ تولید کرده اند. اما اکثر مشتریان ترجیح می دهند لنت خودروی فوق را از میان برندهای معتبر دنیا همچون لنت پارس انتخاب کنند. برندهایی که تعداد آن ها و محصولات آن ها نیز در کشورمان کم نیست. اما نکته مهمی که در خرید این محصولات وجود دارد، اورجینال بودن آن ها است. متاسفانه به دلیل فراوانی محصولات و تعدد مشتریان، برخی سودجویان لنت های تقلبی با کیفیت بسیار پایین را جای لنت های اصلی و در بسته بندی های معمولی به فروش می رسانند. به شکلی که مشتری غیر حرفه ای متوجه تفاوت ظاهری جعبه لنت چری تیگو ۵ در انواع اصل و بدل نمی شود.

به طور کلی رنج قیمت لنت خودروی تیگو ۵ نسبت به بسیاری از کراس اوورهای چینی بالاتر است. این امر به دلیل کیفیت موردنیاز لنت خودرو و نوع طراحی مورد نیاز برای آن است. کت، ام اچ کو، الیگ، گلد، برنتا، برنتا پلاس و های کیو از جمله مشهورترین تامین کنندگان لنت چری تیگو ۵ در ایران هستند. برای اطمینان از خرید محصول اورجینال و با کیفیت بهتر است از نمایندگی های مستقیم فروش لنت برندهای خارجی خرید کنید. شما می توانید از فروشگاه تخصصی لنت استور مرکز فروش لنت ترمز به صورت عمده و جز برای ماشین های ایرانی و خارجی با بهترین قیمت اقدام کنید.

ایندکسر

0 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مارک لنت ترمز تیگو 5;

دیدگاهتان را بنویسید