بهترین مارک بخارشوی خانگی در بازار 2020


راهنمای خرید تمیز کننده بخارشوی
پاک کننده های بخارشوی ماشین های نهایی نظافت منزل هستند. آنها یک مزایای بهداشتی کاملاً تمیز و همچنین بسیاری از مزایای سلامتی برای کل خانواده فراهم می آورند.

با استفاده از بخارشوی با گرما بالا ، پاک کننده های بخارشوی می توانند از بین گریس و آهک را در حالی که ویروس ها و آلرژن ها را می کشند برطرف کنند. از این دستگاه های تمیز کننده چند منظوره می توان برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن کف و اثاثه یا لوازم داخلی شما استفاده کرد و حتی فریزر خود را یخ زد!

اما کدام دستگاه بخارشوی مناسب برای خانه شما مناسب است؟ آیا می تواند دستگاه تمیزکننده بخارشوی سبک و راحت باشد؟ یا شاید شما قدرت و تطبیق پذیری یک بخارشوی تمیز کننده قائم را ترجیح می دهید.

ما به انواع مختلفی از بخارشوی تمیز کننده ها نگاهی می اندازیم تا به شما در یافتن تناسب مناسب کمک کنیم.

مزایای پاک کننده بخارشوی
پس چرا باید بخارشوی تمیزکننده خانگی را به زرادخانه خانگی خود اضافه کنید؟ در اینجا چند دلیل وجود دارد که تمیز کردن بخارشوی گزینه ای ساده ، سالم و مقرون به صرفه است.

بهترین مارک بخارشوی خانگی
پاک کننده های بخارشوی یک دستگاه تمیز کننده بسیار متنوع هستند. می توان از آنها برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن کف و سخت فرش های سخت ، انفجار زباله های صابون خام در حمام ، از بین بردن چربی و رنده داخلی داخل فر استفاده کرد و حتی کباب های خود را نیز تمیز کرد. این پاک کننده های چند منظوره می توانند طیف وسیعی از کارهای نظافت را در هر اتاق خانه برطرف کنند.

آنها پس انداز شما را در تمیز کردن محصولات صرفه جویی می کنند
از آنجا که پاک کننده های بخارشوی تقریباً می توانند این کار را انجام دهند ، نیاز همه وسایل اضافی نظافت را از بین می برند. اگر از یک شوینده فقط بخارشوی استفاده می کنید ، تنها چیزی که نیاز دارید اضافه کردن آب است و اجازه دهید دستگاه شما بقیه کارها را انجام دهد!

آنها 99.9٪ از میکروب ها را می کشند
باکتری ها ، از بین بروند! جارو برقی و بخارشوی پاک کننده بخارشوی به اندازه کافی بخارشوی تولید می کند تا 99.9٪ میکروب و باکتری ها را از بین ببرد ، خانه شما را از عوامل بیماری زا و آلرژن های خطرناک رها می کند که می تواند علائم آسم و آلرژی را تشدید کند.

آنها سازگار با محیط زیست هستند
در صورت عدم استفاده از مواد شوینده ، پاک کننده های بخارشوی میزان مواد شیمیایی را که از زیر آب شسته شده و به داخل آب می رود ، کاهش می دهند و آنها را به گزینه ای برای محیط زیست تبدیل می کنند.

انتخاب بهترین مارک بخارشوی تمیز کننده
وقتی صحبت از بخارشوی تمیز کننده ها و بخارشویپز می شود ، آیا می توانید یک مارک معتبر مشهور را خریداری کنید و امیدوارم که این کار را انجام دهد؟ به نوعی ، بله. اما تعداد بیشتری از آن وجود دارد.

مارک های پریمیوم و مارک های روزانه دستگاه های تمیز کننده بخارشوی وجود دارد که هر کدام نیازهای مختلفی را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، Polivac روی تمیز کردن تجاری در مقیاس بزرگ تمرکز می کند ، در حالی که مارک هایی مانند هوور ، بیسل ، ورتهایم و واکس طیف گسترده ای از محصولات مناسب برای هر خانواده را ارائه می دهند.

راهنمای خرید تمیز کننده بخارشوی

هنگام انتخاب بخارشویپز ، باید نیازهای فردی ، خانه و سبک زندگی خود را در نظر بگیرید.

پاک کننده های بخارشوی دستی در مقابل پاک کننده های بخارشوی Upright
پاک کننده های بخارشوی به طور کلی در دو طرح عرضه می شوند: دستی و رو به بالا. بیایید نگاهی به تفاوت های بین بخارشوی تمیز کننده های دستی و تمیز کننده های بخارشوی به صورت ایستاده بیندازیم تا تصمیم بگیریم کدام یک برای شما مناسب است.

چرا تمیز کننده بخارشوی دستی می خواهید؟
تمیزکننده های بخارشوی دستی ، سبک ، جمع و جور و حمل و نقل آسان ، عموما برای تمیز کردن دوش ها ، ویندوز و اجاق ها استفاده می شوند. این بخارشوی شونده های بسیار قابل حمل باعث می شوند تمیز کردن و ضد عفونی کردن میزهای زیرزمینی و سطوح سخت کار آسانی داشته باشند و عموماً دارای ضمیمه های دستی مانند دستگاه فشار پنجره ، ابزار بخارشویپز پوششی و برس شستشو هستند. برخی از بخارشوی دستی ها حتی می توانند برای تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی استفاده شوند.

پاک کننده های بخارشوی دستی برای تمیز کردن عالی هستند:

پنجره ها
آینه
دوش
کاشی حمام
تبلت ها
اجاق گاز
سایر سطوح سخت.

چرا بخارشوی بخارشوی می خواهید؟
این دستگاه های قدرتمند نظافت عمیق با ارائه قابلیت های نهایی ، می توانند برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن کف های سخت ، فرش ، اثاثه یا لوازم داخلی ، وسایل نقلیه و سایر موارد استفاده شوند. آنها با مجموعه ای از لوازم جانبی انواع برنامه های کاربردی در اطراف خانه از جمله بخارشویپوشیدن لباس و حتی تمیز کردن دیوارها همراه هستند. .

دستگاه های تمیز کننده بخارشوی عمودی به طور معمول برای تمیز کردن و ضد عفونی استفاده می شوند:

کف سخت
فرش
اثاثه یا لوازم داخلی
دیوارها

پاک کننده های بخارشوی 2 در 1: بهترین های هر دو جهان
آیا نمی توان تمیز کننده بخارشوی دستی و رو به بالا را انتخاب کرد؟ لازم نیست! از بخارشوی تمیز کننده های 2 در یک یا چند بخارشوی می توان در طیف گسترده ای از سطوح استفاده کرد از جمله:

طرفداران:

پنجره ها
کف و فرش
اثاثه یا لوازم داخلی
تن پوش
پرده ها
از آنجا که می توان از آنها به عنوان یک دستگاه تمیز کننده قوسی و قایق تمیز کننده دستی استفاده کرد ، بخارشوی تمیز کننده های دو در یک به شما برای یک خانه بی دردسر و بی دردسر تبدیل می شوند.

پاک کننده های بخارشوی شونده در مقابل بخارشوی فقط بخارشوی
بسیاری از دستگاه های بخارشوی بخارشوی به اندازه کافی گرم تولید می کنند تا 99.9٪ از غذاهای تازه را با استفاده از آب از بین ببرند. بعضی از بخارشوی شوینده ها دارای مواد شوینده هستند و به شما امکان افزودن مواد شوینده برای تقویت قدرت نظافت شما را می دهند. اگر بوی تمیز کننده محصولات تمیز کننده را دوست دارید ، یا اگر احساس می کنید بخارشوی خود را به سطح بعدی برسانید ، ممکن است بخارشوی تمیز شونده را ترجیح دهید. خوشبختانه ، Godfreys طیف گسترده ای از مواد شوینده تمیز کننده بخارشوی را تأمین می کند تا نیازهای نظافت هر کسی را تأمین کند.

پاک کننده های بخارشوی فقط بخارشوی برای خانه هایی با کودکان و حیوانات خانگی مناسب است که ممکن است نسبت به محصولات تمیز کننده بالقوه مضر حساس باشند. آنها فقط به تأمین آب کافی نیاز دارند و نیاز به استفاده از مواد شیمیایی سمی را محدود می کنند. این باعث می شود در دراز مدت نیز صرفه جویی کنید زیرا نمی خواهید در هنگام استفاده از مواد شوینده ، جایگزین مواد شوینده شوید.

چگونه یک بخارشوی پز با بخارشوی تمیز متفاوت است؟
پاسخ کوتاه: ماسپرسهای بخارشوی نمی توانند سطح زمین را تمیز کنند (شامل ماسپرس بخارشوی 2 در 1) و تمیز کننده های بخارشوی می توانند. اگر کفپوش چوبی ، کاشی کاری ، ورقه ورقه یا مرمر دارید و به دنبال یک گزینه جایگزین عالی برای تهیه کارتن در اطراف آن گوزن و سطل هستید ، به دنبال جاروبرقی بخارشوی بروید. کفپوش های بخارشوی کف کف سخت شما را در مدت زمان کمتری تمیز و ضد عفونی می کنند. آنها دارای لنت های قابل استفاده مجدد و لنت های تمیزکننده برای نقاط سخت تر هستند و اکثریت آنها با یک قلاب قلیایی فرش همراه هستند تا حتی به سطوح فرش شما نیز تمیز و باریک باشد.

سؤالات متداول
تمیز کننده بخارشوی چگونه کار می کند؟
شما آب را درون مخزن قرار داده اید (و مواد شوینده ، در صورت تمیز کردن مواد شوینده) ، سپس در دیگ بخارشوی گرم می شود و وقتی به اندازه کافی گرم است ، آب به بخارشوی / بخارشوی خشک تبدیل می شود. سپس بخارشوی از طریق نازل یا سر دستگاه بخارشوی تمیز می شود و با استفاده از ترکیبی از بخارشوی و همزن ، شروع به شل شدن خاک ، گریس و آسیاب می کند و در ضمن به طور همزمان 99.9 درصد میکروب ها نیز از بین می روند.

کثافت کجا می رود؟
نه ، فقط به همراه بخارشوی تبخیر نمی شود. بسته به نوع کاربرد و نوع بخارشوی تمیزکننده مورد استفاده ، خاک شل شده درون سر برس جذب می شود ، یا می توان آن را با یک پارچه تمیز پاک کرد.

آیا پاک کننده های بخارشوی می توانند بوی حیوان خانگی را از بین ببرند؟
آره. پاک کننده های بخارشوی در از بین بردن لکه های حیوان خانگی و بو ، به خصوص در صورت استفاده از مواد شوینده تمیز یا محلول سرکه DIY و سودا بی کربن موثر هستند.

پاک کننده های بخارشوی دستی پرفروش ما
مخزن هوور Twin Tank Hand Steamer
اینجا را مشاهده کنید

استیکر دستی هوور میراث
اینجا را مشاهده کنید

پاک کننده های بخارشوی پرفروش ما 2 در 1
Black & Decker 15-in-1 Mop Steam با SteaMitt
اینجا را مشاهده کنید

Mover بخارشوی دوگانه بخارشوی پلاس
اینجا را مشاهده کنید

ماپ های بخارشوی پرفروش ما
Bissell Steam Mop را انتخاب کنید
اینجا را مشاهده کنید

بخارشوی بخارشوی Optim
اینجا را مشاهده کنید

طیف وسیعی از بخارشوی تمیز کننده ها و مایع های بخارشوی را کشف کنید تا خانه شما از بالا به پایین تمیز و سالم باشد.