بهترین قالیشویی شهران

بهترین قالیشویی شهران

بهترین قالیشویی شهران

قالیشویی های زیادی در شمال غرب تهران قرار دارند، یکی از این قالیشویی ها، قالیشویی ملکه می باشد که در محله شهران واقع شده است. با ذکر دلایلی می توانیم ادعا کنیم که این قالیشویی، بهترین قالیشویی شهران می باشد. خدمات منحصر به فرد و با کیفیت قالیشویی ملکه، تمیزی شگفت انگیز فرش ها باعث شده که این قالیشویی، بهترین قالیشویی شهران لقب بگیرد.

خدماتی که قالیشویی ملکه در دفاتر مختلف خود به پایتخت نشینان ارائه می دهد، علاوه بر شست وشوی فرش، شامل رفوگری و ریشه کشی و بیرون کشیدن سر نخ ها و از بین بردن پوسیدگی و ترمیم قسمت های آسیب دیده فرش می باشد. این خدمات با بالاترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت به شما ارائه می شوند. به شما اطمینان می دهیم که از خدمات قالیشویی ما کمال رضایت را داشته باشید.

خدمات تخصصی قالیشویی ملکه:

شست و شوی انواع فرش :

شما می توانید فرش های خود را برای شست وشو به قالیشویی ما بسپارید تا آن ها را با مدرن ترین و به روز ترین ماشین ها بدون دخالت دست شسته و به شما تحویل دهیم. روش شست وشوی فرش های دست بافت و ماشینی و هم چنین فرش های ابریشم با یک دیگر متفاوت است. هر کدام از این فرش ها، با روش های گوناگونی شسته می شوند تا به بافت و الیاف فرش آسیبی وارد نشود.

توجه داشته باشید که شست وشوی فرش های ابریشمی با فرش های معمولی تفاوت زیادی دارد. انتخاب نوع مواد شوینده و شیوه شست وشوی این فرش ها با یک دیگر متفاوت است. معمولا در شست و شوی فرش های ابریشم و تمام ابریشم از مواد مخصوص این فرش ها استفاده می شوند. ضمن این که شست و شوی این دسته از فرش ها نیاز به دقت و تجربه زیادی دارد.

رفوگری:

خدمات قالیشویی ملکه تنها به شست وشوی فرش های شما محدود نمی شود. رفوگری به معنای ترمیم آسیب ها و سوختگی های فرش است. دیگر لازم نیست برای حبران این آسیب دیدگی ها، فرش خود را تعویض کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که هنگام بروز این آسیب ها، با قالیشویی شعبه مدنظر خود تماس بگیرید. پرسنل قالیشویی ملکه، به سرعت خود را به محل مورد نظر می رسانند تا نیاز های شما را بر آورده کنند.

ریشه کشی:

ریشه فرش، محافظ و نگه دارنده فرش است. به دلایل مختلفی ریشه فرش های شما ممکن است دچار پوسیدگی و فرسایش شوند. ممکن است این پوسیدگی ها به دلیل برخورد رطوبت و استفاده طولانی مدت باشد. در این شرایط قالیشویی اقدام به تعویض ریشه های فرش می کند. ریشه کشی یکی از خدمات منحصر به فرد قالیشویی ملکه است.

معتبرترین قالیشویی تهران:

قالیشیویی ملکه بی تردید یکی از معتبرترین قالیشویی های تهران است. اگر در منطقه شمال غرب تهران زندگی می کنید، ممکن است از این قالیشویی استفاده کرده باشید یا دست کم نام آن را شنیده باشید. این قالیشویی در میان سایر قالیشویی ها در منطقه شهران، از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است.  علاوه بر اعتبار. قالیشویی ملکه، بهترین قالیشویی شهران به شمار می رود.

تمام دستاورد هایی که ذکر شد به دلیل سال ها تلاش و زحمت پرسنل قالیشویی ملکه در شعبه شهران است. علاوه بر آن، قالیشویی ملکه اصول جدید را به پرسنل خود آموزش می دهد تا با تکیه بر این اصول و دانش ها،  این قالیشویی در راستای پیش رفت و ارتقا قرار بگیرد.