بهترین صحنه های کتاب باب فت بی صدا هستند

[ad_1]

در سال اول همه‌گیری، من و شریکم پسر کوچکمان را با کل جهان جنگ ستارگان، از حماسه Skywalker گرفته تا فیلم‌ها و سریال‌های مستقل آشنا کردیم. این زمان را به طرز لذت بخشی پر کرد. به زودی پسرم یک بازی اختراع کرد. در طول شبی که او را در رختخواب گذاشتیم، او از من در مورد نقل قول های جنگ ستارگان پرسید.

این خط از کدام فیلم یا نمایش است؟ در مورد این یکی چی؟ من اغلب پاسخ ها را اشتباه می گرفتم، گاهی اوقات برای سرگرم کردن او. بعضی وقتا چون یادم نمیاد او با دانش دایره‌المعارفی کودکانی که می‌توانند تصادفی‌ترین دایناسورها را به خاطر بسپارند، همیشه نقل قول می‌کردند.

این بازی با «کتاب باب فت»، چرخاننده دیزنی + «ماندالوریان» کار نخواهد کرد. اکثر بهترین صحنه های چند قسمت اول کتاب باب فت بی صدا هستند. یا، حداقل، آنها حاوی انگلیسی گفتاری نیستند، نه طوری که کسی به جز بوبا فت آن را تلفظ می کند.

مطالب مرتبط: چگونه یک بازیگر جوان از زبان اشاره آمریکایی در انیمیشن استفاده می کند

در کتاب باب فت، خالق جان فاورو، شکارچی فضل افسانه‌ای را از گودال پرستو بیرون می‌کشد و به مشکلات بسیاری دیگر می‌کشد. بوبا فت (تموئرا موریسون) به گونه ای آسیب پذیر است که قبلاً هرگز ندیده بودیم: در برابر خورشید تاتوئین، در برابر اسیدیته معده سارلک، در برابر جاویس مزاحم که زره او را می دزدند، و در برابر باند مهاجمان توسکن که اسیر او

اکثر قسمت های اولیه به شدت به فلش بک ها متکی هستند. برخلاف نمایش‌های اخیر مانند «جلیقه زردها»، که گذشته و حال را به‌عنوان یک شیک پروتئینی گوشتی و شدید ترکیب می‌کند، یا «ایستگاه یازده» که آن‌قدر بلند و سریع چشمک می‌زند که می‌توان شلاق خورد، بسیاری از کتاب‌های چربی لوبیا در گذشته اتفاق افتاده که دلت برای آن روزهای گذشته تنگ می شود. نگاه های گذشته بیشتر شبیه مرکز نمایش است تا مرکز Mos Espa.

در گذشته، با تاسکنز، بابا فت در اصل یک زندانی بود. او مقید است. او تحت مراقبت یک کودک (وسلی کیمل) قرار می گیرد. اما پس از آن که بوبا فت یک موجود شنی را برای محافظت از کودک می کشد، وضعیت بوبا فت بالا می رود. مانند «رقصیدن با گرگ‌ها» کیهانی، بوبا فت آرام آرام اعتماد قبیله را جلب می‌کند و برعکس.

در اینجا مشکلاتی وجود دارد، یعنی: آیا این به یک روایت استعماری منحرف می شود؟ کتاب باب فت مفهوم‌سازی جنگ ستارگان را به‌عنوان فضایی وسترن تا حد زیادی می‌بیند، با یک سرقت قطار که آشکارا یادآور سرقت بزرگ قطار است. اما نگران کننده است که این گروه محلی مستقر عمدتاً Boba Fet را به عنوان تنها سخنگوی خود انتخاب می کند. او بوی بدی از نجات می دهد، هرچند احتمالاً به این دلیل که او تنها کسی است که می تواند انگلیسی صحبت کند.

یکی از چیزهایی که اینجا کار می کند این است که هیچ کس زیاد صحبت نمی کند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


Tusken Raiders سابقه طولانی و پر دردسری در جنگ ستارگان دارد. شخصیت هایی مانند «مردم شنی» و دیگر اصطلاحات تحقیرآمیز نیز نامیده می شوند، آنها بومی دنیای صحرای تاتوئین هستند و در گروه های کوچک به عنوان عشایر زندگی می کنند. آن‌ها روکش‌های پارچه‌ای خشن و کلاه‌های محافظ بر سر می‌گذارند: ماسک‌ها، عینک‌ها و ماسک‌هایی که صورت‌شان را می‌پوشاند و آن‌ها را شبیه می‌کند، در اشعار جاودانه آهنگ مورد علاقه‌ام «Bushes of Love» از «Bad Lip Reading»: «سر مرغ با پاهای اردک». “آنها صلیب عجیبی هستند با ظاهری بسیار باستانی و علاوه بر این، با این کلاه Burning Man، چیزی شبیه یک استیم پانک آینده نگر.

در ماقبل تاریخ، همه چیز با آنها خیلی زود تاریک می شود، زیرا مادر آناکین به صورت گرافیکی از دست آنها می میرد. همچنین ممکن است آنها را به عنوان گروهی بشناسید که در قسمت چهارم به لوک اسکای واکر حمله کردند.

مردم توسکانی به زبانی به نام توسکن صحبت می کنند که ترکیبی از زبان گفتاری و اشاره است. برای کسانی که به بخش گفتاری عادت ندارند (این ما، مخاطبان و بسیاری دیگر از شخصیت های جنگ ستارگان هستیم)، صحبت های آنها مانند فریادهای غیرانسانی و صداهای گلویی است. اما دین جارین (پدرو پاسکال) در ماندالوریان به زبان توسکانی آزاد ارتباط برقرار می‌کند، زیرا نمایش تلاش می‌کند تا برخی از اشتباهات قبلی فرنچایز را در خلق (و شیطان جلوه دادن) مردم توسکانی اصلاح کند.

به نظر می رسد بوبا فت از سخنرانی توسکن گیج شده است. اما او بسیاری از نشانه های آنها را می گیرد، برای ارتباط با آنها کافی است. این که او به جای اینکه فقط از آنها انتظار داشته باشد که به زبان او صحبت کنند، با علائم آنها سازگار شود، شروع خوبی است.

زبان نباید صحبت شود. بسیاری از زبان‌ها، از جمله زبان اشاره آمریکایی، و صحنه‌هایی از کتاب باب فت که به زبان انگلیسی کم صحبت می‌شوند یا اصلاً صحبت نمی‌کنند، آسیب نمی‌بینند. آنها به دلیل آن ثروتمندتر هستند. شاید ما به عنوان بیننده بیشتر توجه کنیم زیرا می دانیم که اطلاعات به صورت شفاهی تلگراف نخواهد شد. ما باید تماشا کنیم.

و ما همانطور که توسکانی‌ها به باب فت می‌آموزند چگونه در خربزه‌های سیاهی که از شن بیرون می‌کشند مایع پیدا کند، انجام می‌دهیم. پیشنهاد یک خربزه برای نوشیدن یک ژست معنی دار اعتماد است، همانطور که آموزش مجدانه او در نحوه مبارزه آنها و یادگیری او برای ساختن عصای خود که بعداً به او خدمت می کند، همینطور است. در مقابل، او به آنها دستور داد که چگونه با سرعت بالا رانندگی کنند.

سکوت نسبی می تواند فریبنده باشد، و این صحنه های طولانی و آرام به پتانسیل برای انواع دیگر بیان اشاره می کند. ما برای درک آنها به شخصیتی نیاز نداریم که شفاهی صحبت کند و برای مراقبت از آنها نیازی به دیدن چهره آنها نداریم. شاهد باشید که ماندو برای قسمت به قسمت، وقتی کلاه خود را به دست می گرفت چقدر جذاب بود.

جوآنا بنت، بدلکاری که همزاد کاپیتان مارول (بری لارسون) در فیلمی به همین نام بود، به اندازه جنگجوی اصلی توسکانی که باب فت را زیر بال خود می گیرد، فریبنده است. قوی و با اعتماد به نفس، نبرد او مانند حرکات رقص به نظر می رسد، و حرکات رقص او مانند یک مبارزه به نظر می رسد. (لازم به ذکر است که موریسون، که بخشی از آن مائوری است، برای برخی از صحنه‌های جنبش توسکانی از فرهنگ خود استفاده می‌کند.) اگرچه من هرگز چهره او را ندیدم یا حرفی را که می‌توانم بگویم از او نشنیده‌ام، به او چسبیدم. من همچنین می‌دانستم که شخصیت او مرد نیست، اگرچه هیچ‌کس هیچ‌وقت در مورد آن چیزی نگفت، زیرا لباس‌ها و کلاه‌های او با سایر توسکانی‌ها از جمله خاویر خیمنز به عنوان رهبر گروه و سیمل در اوایل جوانی توسکانی متفاوت است.

بسیار مهم است که او در میان توسکانی ها دارای اقتدار است، اینکه مرشد بوبا فت یک زن است. کلمات گفته شده برای آموزش آنها، برای ارتباط عاطفی که برقرار می کنند – یا برای ارتباط عاطفی که ما، مخاطب، با شخصیت های بنت، خیمنز و کیمل برقرار می کنیم، ضروری نیست. این صحنه های آرام پر از تنش و معنا هستند که هم بوبا فت و هم توسکانی ها را انسانی می کند.

بیشتر قسمت های دیگر نمایش شکست می خورند، تا حدی به این دلیل که ما با شخص دیگری به شکلی که با Boba Fett and the Raiders کنار آمدیم ملاقات نکرده ایم. متوجه می‌شوید که چه تعداد از خطوط گفتاری صداهای غیرضروری و بد نوشته‌شده هستند و چقدر یک نفر می‌تواند بدون گفتن چیزی عمل کند. ناامید کننده است که به نظر می رسد این همه پیش از تاریخ غنی توسکنز ارتقاء یافته است. . . چیزی؟ تا اینجای کار، این یک شکست و پایان گروه توسکن، بی سزاوار است.

قبل از شوق بچه‌ام در جنگ ستارگان و بازی مسابقه شبانه که من را سرپا نگه داشت، قبل از The Mandalorian، بیشتر باب فت را به‌عنوان یک اکشن فیگور به یاد می‌آورم که همه می‌خواهند و هیچ‌کس نمی‌تواند پیدا کند. در صحنه‌های فعلی کتاب باب فت، که در آن شخصیت‌ها چیزهای زیادی می‌گویند و مطلقاً هیچ معنایی ندارند، ما نیز نمی‌توانیم آن را پیدا کنیم.

داستان های بیشتری مانند این:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdursu tesisatçısıhtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraredfoxbetBahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbigger bass bonanza oynaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesiVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynakore filmleriaviator oynaredfoxbetistanbul escort