بهترین دستگاه اسپرسو خانگی – راهنمای بررسی و خریداران

چه چیزی باعث می شود اسپرسو واقعی باشد؟
انستیتوی ملی اسپرسو ایتالیایی استانداردهای بسیار دقیقی در رابطه با آنچه می توان اسپرسو واقعی نامید ، دارد. با این حال ، ایده اصلی این است: ماشین های اسپرسو مقدار کمی آب جوش تقریباً جوش زیر حداقل 9 بار فشار را از طریق قهوه ریز خرد شده برای ساخت اسپرسو مجبور می کنند.

نتیجه آن ، قهوه ای ضخیم تر و خامه تر است که کافئین بیشتری در آن قرار دارد. به نظر می رسد فشار تعیین کننده اصلی تعیین کننده اسپرسو واقعی است و به همین دلیل است که متخصصان اسپرسو stovetop اسپرسو واقعی تولید نمی کنند (اما ما هنوز آنها را برای بودجه به کسی توصیه می کنیم).

چه نوع دستگاه اسپرسو وجود دارد؟
در این دنیا دو نوع دستگاه اسپرسو وجود دارد: بخار محور و پمپ محور. دستگاه های بخار محور به دو نوع عرضه می شوند: سازندگان اسپرسو stovetop مانند Bialetti Moka Express و ماشین های برقی کم پمپ.

طبق گفته های CoffeLounge ، ماشین های پمپاژ بسیار متداول هستند و انواع بیشتری وجود دارند که زیر آن چتر قرار می گیرند.

پمپ اهرم دستی: این درست مثل کار شما که تصور می کنید کار می کند – شما به راحتی و بدون کمک برق اسپرسو را با دست بیرون می زنید.
پمپ الکترونیکی: با استفاده از این نوع دستگاه ، دمای مناسب و پمپ های الکتریکی اسپرسو را برای شما تنظیم می کنید.
پمپ نیمه اتوماتیک: در اینجا ، لوبیا ها را خرد کرده و قبل از روشن کردن دستگاه ، آنها را درون صافی می ریزید. سپس ، دکمه را پمپ می کنید تا روشن شود تا آب سیاه شود ، در این مرحله آن را خاموش می کنید.
پمپ اتوماتیک: این دستگاه همچنین باعث می شود تا لوبیا ها را خرد کرده و آنها را در قسمت پرتفیلتر تفت دهید. دستگاه بطور خودکار روشن می شود تا اسپرسو تولید شود و هنگام کار دوباره خاموش شود.
پمپ سوپر اتوماتیک: سرانجام ، یک ماشین فوق العاده اتوماتیک همه چیز را از دست شما می گیرد. این لوبیا را خرد می کند ، زمین ها را درون صافی ریخته ، آب را جوش می دهد ، آن را با فشار زیادی فشار می دهد و از پسماند برای شما مراقبت می کند. این بسیار آسان است ، اما آن را برای شما یک پنی زیبا هزینه خواهد کرد.
دستگاه های غلاف کاملاً اتوماتیک مانند Nespresso نیز وجود دارند که فراتر از ظاهر شدن در یک غلاف و فشار دادن یک دکمه ، به شما کمک صفر می کنند. کلیه دستگاه های موجود در این راهنمای خرید یا دستگاه های نیمه اتوماتیک یا غلاف هستند.

بهترین دستگاه اسپرسو خانگی – Breville BES870XL
بهترین دستگاه اسپرسو خانگی – Breville BES870XL
نوع – نیمه خودکار

اکسپرس Breville Barista برای ضعف دلها نیست ، یا کسانی که به دنبال یک دستگاه اسپرسو نیمه اتوماتیک 200 دلاری هستند. این قطعه با شکوه از فن آوری تولید دم برای قهوه سازان قهوه ساخته نشده است ، برای دوستداران اسپرسو ساخته شده است.

تا آنجا که آشپزخانه من می رود ، BES870XL بهترین لوازم خانگی در آنجا است. دستگاه فشار دایره ای و شاسی از جنس استنلس استیل به Breville ظاهری آرام و پیشرفته می بخشد. آسیاب بربر و قیف بزرگ لوبیا کاملاً اندازه و در آن قرار گرفته اند تا به بارستیا ظاهری دلپذیر و زیبا تر نشان دهند.

هنگامی که همه این عناصر با یک پرتفیلتر استیل ضدزنگ ترکیب شده و به پیوست دسته ای رسیدگی می کنند ، این دستگاه می تواند بصورت بصری شما را به مرور زمان به نوار اسپرسو مورد علاقه خود بازگرداند. اما ، تولید می کند؟

شرط می بندید فشار سنج فقط به دلیل زیبایی شناسی به طرز ماهرانه ای ساخته نمی شود. برای اندازه گیری اینکه پمپ داخلی در محدوده فشار مطلوب کار می کند وجود دارد. یک عنصر اساسی برای جام مناسب اسپرسو برای هر بارستا است.

عدم برقراری تعادل مناسب بین جریان آب و دمای آب چیزی است که باعث طعم ترش و طعم تلخ می شود. اکثر دستگاههای اسپرسو ارزان تر فاقد دستگاه فشار هستند ، نه به دلیل هزینه اضافی برای تولید بلکه به دلیل اینکه قادر به تعادل کامل در عملکرد نیستند.

در ابتدا ، ممکن است BES870XL برای افراد مبتدی اسپرسو کمی آزار دهنده باشد. طیف گسترده ای از تنظیمات سنگ زنی و امکان استفاده از سبدهای فیلتر یک یا دو جداره می تواند کمی گیج کننده باشد. اما ، هنگامی که ویژگی های قابل برنامه ریزی را بدست آورید ، دیگر نمی خواهید دوباره به قهوه دم کنید.

تنوع ویژگی های نیمه اتوماتیک و فوق خودکار باعث می شود BES870XL بهترین انتخاب برتر یک دستگاه اسپرسو باشد.

دستگاه اسپرسو زیر 200 دلار – کافه آقای قهوه Barista
دستگاه اسپرسو زیر 200 دلار – کافه آقای قهوه Barista
نوع: نیمه اتوماتیک

تاکنون هیچ دستگاه اسپرسو سطح ورود بهتری زیر 200 دلار وجود ندارد. این به هیچ وجه به معنای این نیست که آقای قهوه یک دستگاه انقلابی و حالت دستگاه هنری طراحی کرده است. در عوض ، به این معنی است که کافه باریستا با موفقیت استانداردهای پایین ما را برای اسپرسو خوشمزه رعایت می کند.

از نظر کارایی ، این وسایل آشپزخانه عکس اسپرسو را بطور خودکار می کشد و به راحتی آنها را با شیر تازه یخ زده ترکیب می کند. این دو کارکرد به تنهایی شما را قادر می سازد با فشار یک دکمه نوشیدنی های قهوه ای به سبک کافه درست کنید.

مخزن شیر ویژه دارای یک گرسنه برای بخارپز کردن است که دارای یخچال و شستشوی آسان باشد. گره قابل جدا شدن است ، بنابراین می توانید با زحمت شیر ​​خود را در یخچال نگهداری کنید.

آقای قهوه به دلیل طراحی های خیره کننده آنها مشهور نیست و این دستگاه از این قاعده مستثنی نیست. حتی اگر کاملاً فشرده باشد (اندازه گیری 12.4 اینچ به طول 10.4 اینچ عرض و 8.9 اینچ عمق داشته باشد) ، مردم احتمالاً بدون توجه به آن توسط آشپزخانه شما قدم می زنند.

اما پس از آن دوباره ، سلیقه مهمتر از ظاهر است. اگر شما فردی هستید که از کاپوچین های خزدار لذت می برید ، مطمئناً از کافه باریستا لذت خواهید برد. تا زمانی که شما مایل باشید و قادر به خرد کردن دانه های قهوه خود هستید. یا روش دیگر ، فقط آنها را از قبل خریداری کنید.

آنچه از این دستگاه دریافت نمی کنید ، همان چیزی است که از هر دستگاه اسپرسو 200 دلاری دیگر دریافت نمی کنید. یعنی ، عدم وجود درجه حرارت و فشار مداوم دم کردن وجود دارد. این باعث عدم تناقض در طعم و چگالی خواهد شد.

بهترین دستگاه اسپرسو زیر 100 دلار – Delonghi EC155
بهترین دستگاه اسپرسو زیر 100 دلار – Delonghi EC155
نوع: نیمه اتوماتیک

اگر فقط در سفر اسپرسو شروع به کار کرده اید ، این یک دستگاه کاملاً خوب است. با این حال ، اگر مدتی است که از اسپرت های barista لذت می برید ، این واحد سطح ورود ممکن است از انتظارات شما کم شود. به عبارت دیگر ، این برای افرادی که به دنبال تغییر قهوه فوری یا قطره ای آن به یک نوشیدنی بسیار قوی تر هستند ، خوب است.

آنچه این مدل را برای مبتدیان خوب می کند ، توانایی استفاده از هر دو غلاف و سنگ زنی است. همچنین دارای فیلتر عملکرد دوگانه است که به راحتی تمیز می شود و در تهیه کاپوچینوهای صاف کمک می کند. به این معنا راحتی بیشتری را برای ماشینی ارائه می دهد که کمتر از 100 دلار قیمت دارد.

این دستگاه کاملاً اتوماتیک یا فوق اتوماتیک نیست ، اما دارای سیستم خود ترشیبی است که استفاده از آن بسیار آسان است. نشانه های موجود در صفحه جلوی آن واضح است و مبتدیان نباید مشکلی در عملکرد EC155 داشته باشند .

یک دستگیره داخلی وجود دارد که کار خوبی را انجام می دهد ، اما من توصیه می کنم یک مورد جدید برای چند دلار دریافت کنید. مطمئناً می تواند کیفیت کارخانه دم را بهبود بخشد ، تا زمانی که شما می دانید چگونه آن را بدون شکستن دستگاه نصب کنید.

چوب گره قوی ترین نیست و پارچه ای تا حدودی آبکی ایجاد می کند. بهترین راه حل برای این کار استفاده از یک پارچ کف کوچکتر است. اما ، حتی در این صورت این دستگاه تضمینی برای یک کفپوش خوشبو و خامه ای نخواهد داشت.

با در نظر گرفتن هزینه ، این دستگاه 5 ستاره است.

انتخاب برتر برای دستگاه اسپرسو با کپسول – Nespresso VertuoLine
انتخاب برتر برای دستگاه اسپرسو با کپسول – Nespresso VertuoLine
نوع: نیمه اتوماتیک

این اولین تلاش نسپرسو برای هدف قرار دادن طرفداران تولیدکننده پریمیوم و اسپرسو است.

رویکرد ساده و مناسب برای دم کردن بهترین چیزی است که من در یک قهوه (و اسپرسو) یک قهوه یک بار مصرف کرده ام. لایه کرم که به آن اضافه می شود نیز از بازارهای فعلی (مانند Verismo 580) به طور قابل توجهی بهتر است.

طرح های کلی VertuoLine یک چشم انداز یکپارچهسازی با سیستمعامل ارائه می دهد که در سه رنگ مشکی ، کرومی یا قرمز وجود دارد. این دستگاه دارای شخصیت شام و ناهار خوری بسیار برجسته سال 1950 است که ما در قهوه Dorks واقعاً دوست داشتیم.

از آنجا که این دستگاه قهوه ساز و همچنین اسپرسو ساز است ، آماده استفاده با سه اندازه فنجان قابل تنظیم است. پیش فرض ها برای 1.35 اونس اسپرسو و 7.77 اونس برای تهیه قهوه تنظیم شده اند اما از طریق منوی تنظیمات قابل اصلاح است.

فقط می توانید از کپسول های نسپرسو استفاده کنید که در مقایسه با Keurig و سایر مارک ها می تواند قدری گران باشد. علاوه بر این ، شما نمی توانید آسیاب های قهوه خود و یا فیلتر را به منظور گرم کردن آب برای چای اضافه کنید. اما در مورد بیشتر دستگاههای قهوه فنجان موجود در بازار این مورد وجود دارد.

فقط یک دکمه در این دستگاه وجود دارد که کل فرآیند را کنترل می کند. این سادگی در بهترین حالت است.

بهترین ماشین اسپرسو اتوماتیک: دربان Espressione
Espresse Concierge جایگزین برنده سال گذشته در رده اتوماتیک ، Jura Ena Micro 1 می شود که به همین راحتی و استفاده سریع است. Espressione دارای مخزن قابل جابجایی قابل استفاده در آب ، دکمه های نورپردازی و چرخ دنده داخلی است. از همه مهمتر ، این مزیت آشکار را هنگام طعم دادن داشت.

هیچکدام از ماشینهای اتوماتیک مورد آزمایش ما نتوانسته اند ضرباتی تولید کنند که از نظر بافتی یا عطر و طعم به نیمه اتوماتیک نزدیک شود ، اما قهوه دستگاه Jura کاملاً آبکی بود. حتی در هنگام انتخاب گزینه قدرتمندتر جورا ، در مقایسه با یکدیگر ، کنسرت Espressione عکس هایی با مزه بهتر به دست آورد که به طعم کامل و بدن یک اسپرسو واقعی نزدیک تر بودند.

Jura Ena Micro 1 یک دستگاه کمی جذاب تر است که رنگ مشکی بدون درز خود را در بر دارد ، اما همچنین اگر یک فضا باعث نگرانی شود ، حدود یک اینچ گسترده تر و طولانی تر از اسپرسنج را اندازه گیری می کنید. علاوه بر این ، اسپرساسیون با یک شیر شیر همراه است در حالی که Jura نیست ، که می تواند یک معامله گر برای برخی از خریداران باشد.

Espressione یک قهوه به نظر می رسد بدون دردسر ، دو ، یا ریهو را در طی چند دقیقه از قدرت ، دقیقاً همان چیزی را که می خواهید در یک ماشین خودکار تولید کنید.

صبح از خواب بیدار شوید و قهوه خوبی بخورید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>