بهترین‌های سال 2021: من در دوستم دانته بارکسدیل شکست خوردم. همه ما او را شکست دادیم

[ad_1]

دوست من دانته بارکسدیل در ژانویه کشته شد. من او را شکست دادم. من دانته را شکست دادم. گفتن چیزی متفاوت از آن به هر طریق دیگری یک اجرا خواهد بود. شما می توانید آن را “اجرای” بنامید و حق با شماست.

گفتار و عمل اجرایی همه جا وجود دارد. من آنها را می شنوم، آنها را می بینم، هر روز آنها را می بینم. چه مفهومی داره؟ من به رهبرانی مانند سناتور جمهوری‌خواه میت رامنی فکر می‌کنم که پس از انتشار ویدئویی از کشته شدن جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در خیابان‌ها با معترضان زندگی سیاه‌پوستان مهم است. شاید میت واقعاً از قتل فلوید هیجان زده بود. اندکی بعد، او طرحی را برای اصلاح پلیس اعلام کرد. اما این همان موضع عمومی است که او باید اتخاذ می کرد، جنبش معناداری برای عدالت که هدف این راهپیمایی ها جلب او و سایر قانونگذاران است. راهپیمایی برای او یک حرکت نمادین است که برای جلب توجه و دوربین ها طراحی شده است. به نظر می رسد، خوب، کمی اجرایی است.

مرتبط: چرا نوشتن در مورد “تروما” را برای تمرکز بر شادی متوقف نمی کنم

آنها فقط سناتورهایی مانند اسطوره نیستند. من هر روز با او ملاقات می کنم. زندگی سیاه‌پوستان مهم است همه جا نشانه‌هایی دارد و در چهارراه خیابان‌های اصلی نقاشی می‌شود، استفراغ‌های انبوه از لفاظی‌های هوشیارانه، اعلامیه‌های بی‌پایان عشق به سیاه‌پوستان توسط افراد غیرسیاه‌پوست در جدول زمانی من – همه این‌ها به نظر من اجرایی است.

روز گذشته در حال قدم زدن در بازار با ماسکم، یک زن سفیدپوست روی من دوید، راهم را بست، ماسکش را پایین آورد – در طول یک بیماری همه گیر! – و پیراهن Black Lives Matter خود را به سمت من پرت کرد و به من گفت که آن را در چندین رنگ خریده است. . . از آمازون شاید او نیمه بالایی سر من را از خواندن یا یک کلیپ تلویزیونی محلی یا چیزی دیگر تشخیص داد؟ نمی دانم. شاید او احساس می‌کرد که سیاه‌پوستان مهم هستند، و فقط می‌خواست که من، یک مرد سیاه پوست، این را بدانم. اما میزان توجهی که او از من می‌خواست، یک غریبه کاملاً نقابدار که برای میوه خرید می‌کرد، به نظرم کارآمد بود.

گاهی اوقات او به افزایش احساس آگاهی که جامعه ما به طور ناگهانی به اشتراک می گذارد می خندد – شاید برای اینکه گریه نکند یا به این دلیل که قهقهه تنها چیز مثبتی است که می توانم به این خوش بینی جمعی اضافه کنم. اگر موج سخنرانی‌های سیاسی «من سیاه‌پوستان را دوست دارم» نباشد، این تصاویر همیشگی هر کسی است که با هر کاری که می‌کند برنده می‌شود. همه اینها به یک اندازه مؤثر به نظر می رسد: افرادی که هرگز آب میوه نمی ریزند، حتی در هنگام زلزله، هرگز غذای بد نمی خورند، هرگز معده درد نمی کنند. فقط ارتعاش مثبت لطفا! هنگام رانندگی در جاده کمربندی و هرگز خروجی را از دست ندهید. این واقعیت‌هایی که با دقت انتخاب شده‌اند و هر روز آنلاین مصرف می‌کنم، من را ناامید می‌کند. منظورم این است که آیا واقعاً همه پس از از دست دادن بیش از 450000 شهروند در اثر کووید، وضعیت خوبی دارند؟ بیا دیگه. چگونه سفر هفتگی، گشت و گذار در استراحتگاه های پنج ستاره و نشستن روی مبل های VIP – بدون ماسک – در محاصره جمعیت در حال حاضر؟

مطالب مرتبط: سند HBO نشان می‌دهد که ساختن افراد با نفوذ از Fake Famous چقدر آسان است.

کودکان خردسال به دروغ گفتن بیش از حد “کلاه” می گویند. و با دیدن گستردگی زیاد کلاه، دلم می خواهد برای همه اینها با BS تماس بگیرم، تا یک کلاهک روی کلاه بگذارم. دوربین نمی چرخد، منظور من این است که، شما می توانید عمل را کاهش دهید!

اما جایی برای گفتگو ندارم. من نمی توانم انگشتی را به سمت اسطوره، مهمانی ها یا خانم بازار بگیرم، زیرا من هم اجرا می کنم. من در این کار حرفه ای هستم. یک کلاه کامل، یک کوه ساخته شده از چیزی جز یک کلاه.

دوست من دانته بارکسدیل که به “تاتا چاق” نیز معروف بود، اخیرا درگذشت. من این سطح از غم و اندوه را زیاد پشت سر می گذارم، عمدتاً به این دلیل که در بالتیمور زندگی می کنم، شهری کوچک و بزرگ با جمعیت تقریباً 600000 نفر که به طور متوسط ​​حدود 300 قتل در سال انجام می شود. دلیلش این نیست که اینجا بزرگ شدم یا اینجا کار می کنم یا خانواده ام اینجا هستند. من در بالتیمور زندگی می کنم زیرا اینجا را دوست دارم. دانته هم همین کار را کرد. او به عنوان یک شکن خشونت برای خیابان های امن، سازمانی که اعضای محترم جامعه را که برای جلوگیری از خشونت با اسلحه کار می کنند، استخدام می کند و زندگی می کند. بارکسدیل آنقدر معروف، مورد احترام و دوست داشتنی بود که خبر مرگ او به نیویورک تایمز رسید:

آقای بارکسدیل، 46 ساله، ملقب به تاتراس بود و برادرزاده ناتان بارکسدیل، فروشنده فقید مواد مخدر معروف به بادی، که الهام بخش شخصیت ایوان بارکزدیل در سریال جنایی شبکه HBO، The Wire بود، بود. دانته بارکسدیل از دوران زندان خود برای فروش مواد مخدر و تجربه رشد در پروژه هایی برای کارهای میدانی خود استفاده کرد.

دانته قد بلند و پرشور بود، با نگاهی شدید که از سر کاملا گرد او آویزان بود. او در نظرات خود در مورد آنچه شهر انجام می دهد و به طور کلی ما می توانیم بهتر انجام دهیم، سخن گفت. و مردم به او گوش دادند. بنابراین برای من عجیب نبود که یکی از دوستان، که او هم خبرنگار است، و به دنبال آن یک فعال و سپس یکی از اعضای شورای شهر، همه با من تماس گرفتند، زمانی که او پس از شلیک گلوله برای جانش در اطراف آویزان بود. و همانطور که این تماس‌های تلفنی را جمع‌آوری می‌کردم – تمام داستان‌هایی که دانته چقدر عالی بود – آگاهانه تصمیم گرفتم که فکر کنم حالش خوب است، حتی اگر احساس درونی‌ام به من می‌گفت که او خوب نیست. پس از تایید مرگ او، گفتگو ادامه یافت. باران می بارد: بچه های خیابانی، دوستان، خبرنگاران، اعضای جامعه، که بسیاری از آنها صحبت های خود را با “د، خوبی؟” حالت خوبه؟ خوب میشی؟

به همان اندازه که انتخاب رئیس جمهور سفیدپوست به زیبایی یک اسکیت باز المپیکی آسان است، لب هایم را باز کردم و دروغ گفتم.

و من یک دروغ ساده را پیشنهاد نمی کنم: “بله، من خوبم.” این کافی نیست. من آن را غلیظ تر از وعده غذایی در یک اسنک بار در گرجستان گذاشتم.

به دروغ گفتم: «آه، من برکت داداش». «و ابرها از هم جدا می‌شوند و خداوند نوری بر همه ما می‌تاباند و ما این نور را احساس می‌کنیم، از این نور انرژی می‌گیریم، به نور مسح می‌شویم و با قدرت این نور می‌مانیم تا همه ما را بیاورد. مردم بیرون از تاریکی که جامعه ما را تحت تأثیر قرار می دهد! آمین! آمین! آمین!”

اما احساس سبکی نمی کنم. احساس تاریکی میکنم و من نمی خواهم صحبت کنم. من می خواهم تنها راه بروم و در حالی که با اشک دست و پنجه نرم می کنم به رپ Scarface درباره مرگ گوش دهم. من می خواهم این اشک ها بریزند، اما نمی گذارم بروند چون باید بازی کنم، حتی اگر کسی تماشا نمی کند.

مرتبط: “همه ما مانند سیاه پوستان سطحی از غم و اندوه جمعی را تحمل می کنیم”

من تمام تماس ها را قبول می کنم. تصور می‌کنم مرد آن طرف تلفن از مونولوگ من الهام گرفته است و انگیزه دارد به محض بسته شدن، نبرد خوبی انجام دهد. خود را هم معرفی می کنند. و دروغ می گویند. اجراهای ما به عنوان یک تونیک روی جین، در یک لیوان چرخانده شده است. ما با امید شارژ شده ایم، تاریکی هایمان به سیستم اشاره می کند، به یکدیگر پیشنهاد می کنیم “خوب خواهی شد”، هر چند ما این کار را نمی کنیم. بدتر از آن، اجراهای ما پاسخی مناسب به مرگ و اندوه است. ما تقریباً هرگز به مردم نمی گوییم که واقعاً چه احساسی داریم و همه با آن خوب هستند، حتی شما.

هیچ‌کس نمی‌خواهد بشنود که واقعاً چگونه هستید. آن‌ها می‌خواهند بشنوند که چقدر عالی هستید و چگونه پست‌های الهام‌بخش شما در رسانه‌های اجتماعی زندگی واقعی شما را منعکس می‌کند: لاته عالی و دونات لذیذ، پاشیده شده با عسل، خانه تعطیلات در تولوم، زیرا باعث لبخند زدن ما می‌شود. احتمالاً عاملی بود که باعث شد دانته هرگز از من نپرسید: “حالت چطور است؟” در عوض او پرسید: “خوبی؟”

ما چندین بار در ماه، همیشه صحبت می کردیم. مجبور شدم با یک اسباب بازی کریسمس برای غواصی در آنجا توقف کنم، اما به دلیل بیماری همه گیر این کار را نکردم، تصمیمی که اکنون پشیمان هستم زیرا دیگر هرگز او را نخواهم دید. آخرین باری که با دانته معاشرت کردم قبل از همه گیری بود. به اتاق غذاخوری رفتم و دانته را در چوگان نارنجی روشن خود در خیابان های امن دیدم که تا آرنج در حال گفتگو با خانمی شلوار پوش بود که شاید شبیه یک دولت، سیاستمدار یا همکار سیاسی بود. او متوجه من نشد، پس رفتم پشت سرش و عمداً با کتف راستش زدم. برگشت و مرا دید که ایستاده ام و می زنم. او آنها را مسدود کرد، خندید، قبل از اینکه مرا در آغوش خرس بکشد، لگد به عقب زد.

بابت شکستن خشونت شکن از خانم عذرخواهی کردم.

– آیا دی واتک را می شناسید؟ به زن گفت که لبخندی زد و سرش را تکان داد.

“تو باید دی واتک را بشناسی!” او گفت. “این برادری است که در حین نوشتن کتاب من به من و نویسنده همکارم کمک کرد – این پسر من است!” او همان مرد است!

من با او دست دادم، از هر دوی این وقفه عذرخواهی کردم و به دانته گفتم که در گوشه ای خواهم بود که کار می کنم و می خورم. او حدود نیم ساعت بعد آمد و به من گفت که کتاب‌هایش چگونه می‌فروشند، درباره زندگی، خیابان‌های امن، چگونه سیاستمداران ما مدام توپ را به هم می‌زنند و برنامه‌های او برای متوقف کردن قتل‌ها.

وقتی بلند شدیم، ایستاد و پرسید: “ای، اینجا خوبی؟”

در حالی که کتم را صاف کردم گفتم: البته.

دانته دستم را گرفت.

_نه داداش حالت خوبه مواظب خودت هستی؟

دوباره نشستم و به او گفتم که حمایت می‌کنم، خود را با پدر شدن وفق می‌دهم. و اینکه من نگران آینده شهر و جایگاهم در آن بودم، اگر کارهایی که برای کمک به بالتیمور انجام می‌دهم یا تلاش می‌کنم انجام دهم، حتی معنایی دارند.

غمگینم: «اینجا احساس گم شدن می کنم. “مرد، آنها برادرم دی دیو را کشتند. من فقط گم شدم.”

“من در مورد آن شنیدم. دی دیو مرد خوبی بود، اما بچه ها تو را دوست دارند، واتک، “او با خشونت گفت. “آنها می بینند که D Watk مثبت است و می آید، و برخی از آنها نیز به خاطر شما می خواهند مثبت باشند. هیچ وقت آن را فراموش نکن. جهنم، کتاب شما کتاب را برای من واقعی کرد! ما فقط بهتر می شویم زیرا!”

گفتم: “میدونی چطوره.”

دانته گفت: “مرد، من هر روز اینجا هستم.” “میدونی که میدونم. به کاری که داری انجام میدی ادامه بده، مرد. تو یکی از پروژه های من هستی، پس من باید ازت مراقبت کنم.”

خندیدم: داداش بهت میگم. “من اهل لافایت نیستم، من اهل داون دا هیل هستم.”

دانته با لبخند گفت: من تو و همه پسرعموهای لافایت کله گنده ات را می شناسم. “پس، ما ادعای تو را داریم، سوپراستار. اما در واقع، به الهام بخشیدن به بچه ها ادامه دهید. مهم است.”

احتمالاً دانته مجبور بود گاهی مثل بقیه ما بازی کند. اما او هنوز یکی از معدود افرادی بود که در مورد چیزهایی که شما نمی خواهید بشنوید حقیقت را می گفت. او در یکی از آخرین پست‌های اینستاگرام خود توضیح داد که در ۴۰ سال گذشته بیش از ۱.۲ میلیون مرد سیاه‌پوست به دست سیاه‌پوستان دیگر جان خود را از دست داده‌اند. و او این را به روشی نگفته است که افراد نادرست تلاش می کنند تا استدلال ها علیه خشونت پلیس را منحرف کنند یا طوری رفتار کنند که انگار جرم سفید روی سفید وجود ندارد. این را گفت چون از مردن خسته شده بود. او مشکلات را می‌دانست و از کجا می‌آید، اما آنقدر ما را دوست داشت که وقتی با ما سر و کار داشت از بازی کردن خودداری می‌کرد، زیرا می‌خواست ما بهتر کار کنیم و این حقیقتی بود که ما نمی‌خواستیم بشنویم. و ما شکست خوردیم.

دانته جان خود را به خطر انداخت و در مقابل کسانی که سعی داشت از آنها دفاع کند در شهری که مجریان قانون فاقد تخیل برای درک اهمیت شغل او هستند جان سپرد. آنها نیز او را شکست دادند. بسیاری از پلیس‌ها به خیابان‌های امن با همان تحقیرهایی که نسبت به افرادی که دستگیر می‌کنند نگاه می‌کنند، اگرچه این سازمانی که دانته به آن افتخار می‌کرد در واقع کار آنها را آسان‌تر می‌کند. بالتیمور دانته شکست خورد. همه ما بدون راهی برای رفع آن شکست خوردیم.

و با این حال، هر کدام از ما به بازی ادامه می دهیم. و راستش پایانی نمی بینم. چون بعد از درد از دست دادن او، بعد از دیدن همه گریه کنندگان، اعضای خانواده مجروح، هنوز برایم سخت است که بگویم من هم زخمی هستم.

من نمی خواهم کاری انجام دهم یا به چیزی فکر کنم زیرا من هم آسیب دیده ام. این مرگ‌ها صادقانه تکه‌های کاملی را از من جدا می‌کنند. هر هفته، هر ماه، هر سال.

من به اندازه کافی می دانم که بدانم دنیای اطراف من نمی خواهد دردی را که برای دانته و ده ها دوست دیگرم در چند سال گذشته از دست داده ام ببیند. آنقدر که من نمی‌خواهم آن را به اشتراک بگذارم، دنیا نمی‌خواهد آن را ببیند، بنابراین همه ما در عوض به انجام آن ادامه می‌دهیم.

می دانم که باید سعی کنم به جای پاشیدن مثبت کاذب به همه چیز، با درد کنار بیایم. صحبت مختصر در مورد درد یا مخفی نگه داشتن آن در نوشته‌ام، در مورد آسیب نیست.

تا زمانی که اجرا را متوقف نکنم و به آن بپردازم، به ناامید کردن دانته ادامه خواهم داد. همه ما به ناامید کردن دانته ادامه خواهیم داد.

بهترین داستان های زندگی سالن سال 2021 را بیشتر بخوانید

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme