بهترین‌های سال 2021: حقیقت شگفت‌انگیز درباره ترک شغلم: من به کار غیرانتفاعی پر استرس معتاد بودم

[ad_1]

وقتی در ماه ژوئیه کارم را بدون برنامه پشتیبان ترک کردم، نمی‌دانستم که به مهاجرت بیش از 4 میلیون آمریکایی که به اندازه کافی برای کار کردن دارند، می‌پیوندم. پس از کشف این روند، مقالاتی را در جستجوی توجیه تصمیم نسنجیده خود می بلعیدم.

داستان های این خروج دسته جمعی نشان می دهد که هر یک از ما دلایل مجزای خود را داریم. به نظر من، دلایل مانند آبرنگ های تار، با تفاوت های ظریف از اشتیاق برای رفاه و استقلال، خونریزی در حالت ناخوشی خاکستری و ترس وجودی به نظر می رسند: چه اهمیتی دارد که من یا عزیزانم فردا بمیریم؟

اکنون که از کار تمام وقت رها شده‌ام، بوم نقاشی که زمانی تیره و تار من بود تصویری چشمگیر را نشان می‌دهد. سال ها، زندگی کاری من به عنوان یک اعتیاد ناخودآگاه عمل کرد.

مطالب مرتبط: از Striketober تا استعفای بزرگ: همه‌گیری، کارگران را به قیام سوق می‌دهد

من در میان افراد معتاد به مواد و رفتارهای مختلف بزرگ شدم. خانواده ام دفترچه تلفن را رها کردند. دستگیری مواد مخدر تعطیلات را خراب کرد. بازدیدهای توانبخشی مکرر بود. شرم و فقری که به وجود آمد نیاز به کار سخت با سرعت سرسام آور برای مقاومت داشت. از این پویایی یاد گرفتم که نیازها را پیش بینی کنم و آنها را برآورده کنم. آموختم که بقا به مهم‌تر کردن نیازهای تیم نسبت به نیازهای افراد بستگی دارد.

و مانند هموطنان هزاره ام، در انتخاب هایی که می کنم به دنبال یک هدف هستم. برای من این به معنای 11 سال کار در بخش غیرانتفاعی است. در طول زندگی حرفه‌ای‌ام، از رویکرد «سایر مسئولیت‌ها در صورت نیاز» لذت برده‌ام. انرژی دیوانه وار استرس و اراده به من احیا کرد – و من معتقد بودم که تعهد من به ماموریت را ثابت کرد. من هم مانند هر معتاد دیگری برای تغذیه میمون روی پشتم هر کاری انجام می دهم.

سال‌ها پیش، در حالی که برای یک مرکز بودایی کار می‌کردم، ماهی یک‌بار از سمینارهای آخر هفته در محل پشتیبانی می‌کردم. این تغییرات چرخشی در آخر هفته شامل شستن ظروف تجاری، کمپوست کردن، گردگیری، تمیز کردن و سایر کارهایی بود که خارج از شرح وظایف اصلی من بود. و در یک شیفت صبح زود هنگام عقب نشینی آرام، “سایر وظایف” به سطح جدیدی رسید. در حالی که اتاق ناهارخوری را برای صبحانه آماده کردم، زنی با سر خمیده به من نزدیک شد. در سکوت، یادداشتی را به من داد که روی آن نوشته شده بود: «اتاق خانم ها در طبقه دوم حمایت می شود. هر سه سرویس بهداشتی. ☹ “

با تکون دادن محترمانه و سینه ای پر از شجاعت به سمت صحنه رفتم. پیستون در دست رفتم سر کار. زباله ها روی کفش هایم پاشیدند و در تمام مدت سختی دهانم را بستم. هر توالت به موقع با یک GALUMF پیروز تخلیه می شود. روز دوشنبه وقتی به دفتر برگشتم، داستان همکارانم را گفتم، هم متواضع و هم مغرور.

گفتم: «این شیفت من بود، دیگر چه کار می‌توانستم بکنم؟» “من همیشه تمام تلاشم را برای این مکان خواهم کرد!”

من نمی توانم در مورد همه 4 میلیون نفر از رفقای خود صحبت کنم که در طول همه گیری کار خود را ترک کردند، اما برای کسانی که در بخش غیرانتفاعی هستند، شرایط موجود عوامل استرس زا کووید-19 را پیچیده کرده است. قبل از سال 2020، نیمی از کارگران غیرانتفاعی قبلاً سوخته بودند. همانطور که توسط سازمان بهداشت جهانی تعریف شده است، فرسودگی شغلی شامل “احساس خستگی، افزایش فاصله ذهنی برای کار و کاهش کارایی حرفه ای” است. در جمع آوری کمک های مالی، فشارهای رقابتی منجر به سطوح بالاتر احتراق و به نوبه خود به درهای گردان می شود – میانگین مدت آن فقط 16 ماه است.

مرتبط: من برای کار در رستوران ها برنمی گردم – اما فقط به این دلیل که یک انتخاب دارم

تا مارس 2020، من به مدت یک دهه در سازمان های غیرانتفاعی و جمع آوری کمک های مالی کار کردم. وقتی در این ماه از خانه شروع به کار کردم، تمام مرزهایی که داشتم از بین رفت. اگر ساعت 3 بامداد با نگرانی از خواب بیدار می شدم، می توانستم به طور موثر ایمیل ها را در گوشی هوشمند خود بنویسم. من دیگر وقت خود را برای سفر به محل کار تلف نکردم – در عوض در آن زمان کار کردم. وقتی سونامی اولیه در زوم شروع شد، برای شرکت در هر پیشنهادی درباره واکنش ما به بحران، یک وعده غذایی را از دست دادم.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


بدون کنایه عمدی، همکارانم را تشویق کردم که مراقب خود باشند، در صورت لزوم اشتراک خود را لغو کنند، در حالی که لب های خود را گاز می گیرند تا زمانی که خونریزی کنند. در یکی از این تماس‌های اولیه با زوم، یکی از همکاران متوجه شد که من خسته به نظر می‌رسم.

گفتم: “خب، این در مقایسه با شام جشن 600 نفری که من روی آن کار می کردم، چیزی نیست.” من شب‌ها قبل در دفترم روی زمین می‌خوابیدم.»

مات و مبهوت بود، ساکت. برای پر کردن هوا ادامه دادم.

«یا آن زمان در گاردن پارتی را که تمام بعدازظهر را با زانو شکسته گذراندم، به خاطر می‌آوری؟ البته دردش سوزش داشت ولی من بخاطر علت می سوزم.

در یک شوخی، من از خودآزاری تجلیل کردم، عواقب آن را به حداقل رساندم، و ترس هایی را که ایجاد می کرد رد کردم.

او گفت: “جکی، تمام چیزی که می گویم این است که تو امرار معاش کردی.” “اما تو زندگی ساختی؟”

مطالب مرتبط: محققان می گویند 8 ساعت کار در هفته برای ایجاد احساس رضایت کافی است. پس چرا فرهنگ بی نظمی نمی میرد؟

دیگر چگونه می توانستم این را بگویم؟ من اعلان های تلفن را از ایمیل کاری خود می خواستم. من صندوق پستی خود را به روز کردم تا موفقیت مورد نیاز خود را دریافت کنم. من از افکار وسواسی و مضطرب خودم فرار کردم و روی چیزی متعالی تمرکز کردم – ماموریت سازمان ما. من به اعتیاد مورد قبول و محترم اجتماعی خود عادت کردم.

در ریتم‌های پیش از همه‌گیری زندگی روزمره‌ام، این رفتار خودمنفی طبیعی بود. اما با گذشت زمان، کار از راه دور دیدگاه من را تغییر داد. دور از دفتر مشترک، متوجه شدم که دوست دارم وقت داشته باشم. من از آزادی حملات پانیک روزانه در مورد اینکه چه بپوشم لذت بردم و در فضای کاری شخصی خود پیشرفت کردم. من عاشق راحتی و امنیت در خانه بودم، نه فقط خوابیدن در آنجا.

من همچنین متوجه آرامشی شدم که وقتی از پویایی دفتر دور بودم احساس کردم. با توجه به آمار و تجربیات پیرامون مشاغل و کمبود فرصت ها، تهاجم خرد، نژادپرستی، نداشتن مرزها و آزار جنسی، جای تعجب نیست که میلیون ها نفر تسلیم شوند. برای کسانی که هنوز در دستور کار هستند، انعطاف پذیری در برابر تجارت معمولی در حال رشد است. در حال حاضر انتظار می رود که افراد کاملاً بیشتری ترک کنند زیرا شرکت ها کارگران را برای بازگشت به دفتر فیزیکی تحت فشار قرار می دهند.

حالا که وقت داریم هوشیار شویم، چند نفر به رنج خود ادامه خواهند داد؟ چند نفر با خوشبختی خود به نام پذیرش، شناخت یا شناخت معامله خواهند کرد؟

به عنوان کودکی که در یادگیری 12 مرحله ای غوطه ور بودم، آموختم که ریشه های اعتیاد در پوچی، پرواز و اشتیاق نهفته است. در حالی که شیمی نقش دارد، علل ریشه ای نیاز به کامل بودن دارند، نه تزئین، همانطور که مادرم عاقلانه می گوید.

هیچ ته ناگهانی برای من وجود نداشت. بدون تصادف رانندگی یا رعد و برق در هنگام بیدار شدن از خواب پس از شرط بندی روی جواهرات یکی از اعضای خانواده. سالها طول کشید تا متوجه آسیب و همه گیری جهانی شدم.

هیچ توانبخشی نمی تواند من را عقب نگه دارد یا درمان کند. اما من از این اوقات فراغت به عنوان یک تعطیلات جداگانه استفاده می کنم. با تکیه بر خرد مادرم، به جای پر کردن آن با حجم کار، روی تغذیه خلأ کار می کنم. هر روز برای خواندن، نوشتن و حضور در طبیعت وقت می گذارم. به محض اینکه پایه هایم را محکم کنم، تعادل بین امرار معاش و امرار معاش را باز می گردم.

با خواندن مقالات متعدد در مورد انگیزه های ما، خوشحالم که تنها نیستم. علیرغم انزوای اعتیاد، اکنون در میان میلیون ها نفر احاطه شده ام که چیز دیگری نیز می خواهند.

شاید چند تای دیگه هم تمیز بشن. امیدوارم با تأمل در عادات و نیازهای خود، همه ما دوباره ظاهر شویم و آماده ترسیم منظره جدیدی باشیم که بر رفاه ما تمرکز دارد.

بهترین داستان های زندگی سالن سال 2021 را بیشتر بخوانید

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر