بزرگترین ترول 2021: نماینده مارجوری تیلور گرین

[ad_1]

به سختی می توان استدلال کرد که سال 2021 سال پرباری در سیاست بود. اما برای مارجوری تیلور گرین جمهوری‌خواه، مربی کراس فیت که نماینده مجلس چهاردهم جورجیا، نماینده کنگره ایالات متحده شده است، سال دقیقاً همین بوده است.

خیر، از قوانین تصویب شده توسط هیچ مجلسی از کنگره حمایت نکرده است. و نه، او نتوانسته هیچ یک از وظایف خود را در کمیته مجلس حفظ کند. اما به نوعی، بدون تجربه سیاسی، گرین ثابت کرده است که در فعال کردن عجیب ترین عناصر حزب جمهوری خواه، شعله ور کردن یک درام بین فردی شکننده در کنگره، ترویج تئوری های توطئه بزرگ جناح راست به صورت آنلاین و شعله ور کردن شعله های جنگ فرهنگی محافظه کارانه بسیار باتجربه است.

در اولین روز حضور خود در کنگره، نماینده جورجیا با پوشیدن ماسک صورت “برنده ترامپ” در میان اتهامات بی اساس رئیس جمهور سابق مبنی بر تقلب در انتخابات 2020، وضعیت بدنام خشم جناح راست را آشکار کرد. بسیاری این نمایش را غیرعادی می دانستند. اما در واقع با تمایل گذشته او به غیرواقعی هماهنگی کامل داشت.

در آستانه انتخابش، پولیتیکو فاش کرد که گرین زمانی با شور و اشتیاق مشترک QAnon بود، این ایده که گروهی از نخبگان دموکراتیک شیطان پرست یک عملیات جهانی قاچاق کودکان را اداره می کنند. همچنین گزارش شده است که دانشجوی سال اول جورجیا از این ایده حمایت می کند که تیراندازی در دبیرستان استونمن داگلاس در پارکلند، فلوریدا یک موضوع پرچم جعلی بود که توسط لابی کنترل اسلحه سازماندهی شده بود. شاید معروف‌ترین آن، گرین زمانی پیشنهاد کرد که مرگبارترین آتش سوزی در کالیفرنیا آتش زدن لیزرهای فضایی متعلق به روچیلد بود.

پنج سال پیش، گذشته رنگارنگ گرین – مملو از توطئه های ناشی از نژادپرستی، یهودی ستیزی و اسلام هراسی – می توانست مانعی برای فعالیت حرفه ای در سیاست فدرال شود. اما اگر هیچ چیز دیگری نباشد، تناقضات گذشته او فقط طعم دهنده پیش غذای آشفته بود.

پس از شورش کنگره، که عمدتاً با اتهامات تقلب در انتخابات تقویت شد، قانونگذار جورجیا بارها این قیام را که پنج کشته و 140 پلیس زخمی بر جای گذاشت، کم اهمیت جلوه داد و ادعا کرد که ممکن است کمپین های ضد تبلیغاتی در آن نفوذ کرده باشد. درست قبل از محاکمه استیضاح ترامپ، که در آن رئیس جمهور سابق متهم به تحریک شورش شد، قانونگذار گرجستانی تا آنجا پیش رفت که شورش – به رهبری حامیان ترامپ – را به دموکرات ها نسبت داد و استدلال کرد که این حزب «باید در قبال خشونت سیاسی پاسخگو باشد». با الهام از شعارهای آنها.”

مرتبط: ویدیو نشان می دهد که مارجوری تیلور گرین طرفداران را تشویق می کند تا از اعتراض 6 ژانویه حمایت کنند

گرین این حرکت را در ژانویه حفظ کرد. در دومین روز دوره ریاست جمهوری بایدن، جمهوری خواه اولین قطعنامه خود را ارائه کرد: مقالاتی در مورد استیضاح رئیس جمهور که “جیب های خانواده” او با “پول های شرکت های فاسد انرژی خارجی” پر شده بود. چند روز بعد، و تنها سه هفته پس از دوره ریاست جمهوری گرین، بسیاری از اعضای کنگره پیش نویس قطعنامه هایی را در محکومیت و اخراج وی از برجام تهیه کرده بودند، به ویژه به حمایت او در گذشته از اعضای اعدام شده کنگره. به عنوان دلیلی بر انحطاط حزب جمهوری خواه، هر دو قطعنامه شکست خوردند.

تا فوریه، گرین از دو وظیفه خود در کمیته بودجه و کمیته آموزش و کار کنار گذاشته شد. اما این مهم نیست، زیرا در آن زمان بسیار واضح بود که سیاست گذاری هرگز هدف او نبوده است.

در بهار و تابستان، گرین، احتمالاً احساس می کرد که درام شورشی راکد است، بیشتر توجه خود را از انتخابات به همه گیری معطوف کرد. یعنی پس از ماه‌ها حمایت از یک کودتای نافرجام انتخاباتی فاشیستی، او به طور فزاینده‌ای نگران «ظلم» مربوط به واکسن و ماسک شد.

در ماه مارس، درست پس از اینکه کشور به رکورد هولناک مرگ و میر ناشی از 500000 نفر رسید و نیویورک اجرای «گذرنامه‌های واکسن» را آغاز کرد، گرین این سیاست را «جانور بایدن» نامید. و در ماه مه، او این نرخ را بارها افزایش داد و اقدامات احتیاطی بهداشتی برای COVID-19 را با سیاست های ارائه شده در آلمان نازی مقایسه کرد.

گرین که علاقه ای به تاریخ یهودیان ندارد، در مورد مأموریت اتاق نقاب ها صحبت می کند، «زمانی در تاریخ که به مردم گفته می شد ستاره طلایی بپوشند و قطعاً با آنها به عنوان شهروند درجه دو رفتار می شد، به یاد می آورد. سوار قطار شد و به اتاق‌های گاز در آلمان نازی برد.»

او چند روز بعد افزود: «فکر نمی‌کنم هر یهودی منطقی آنچه در آلمان نازی اتفاق افتاد را دوست داشته باشد، و هر یهودی منطقی از آنچه در مورد ماسک‌ها و سیاست‌های قدرت برای واکسن‌ها می‌افتد خوشش نمی‌آید.» او چند روز بعد افزود.

مرتبط: آخرین قیاس نازی های مارجوری تیلور گرین: واکسن توسط “پیراهن های قهوه ای پزشکی” پخش خواهد شد.

گرین، البته، با این نظرات جمهوری خواهان و دموکرات ها مواجه خواهد شد، که منجر به عذرخواهی نادر پس از بازدید برنامه ریزی شده از موزه هولوکاست در دی سی می شود. اما تنها سه هفته بعد، سارق دست راستی به زینت این حس بازگشت و ایده نادرست بایدن در مورد واکسیناسیون خانه به خانه را با “پیراهن های قهوه ای پزشکی” مقایسه کرد. (پیراهن های قهوه ای اغلب شاخه شبه نظامی خشن حزب نازی بودند.)


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


بیشتر خشم سبزها از COVID به متخصص برجسته بیماری های عفونی کشور، دکتر آنتونی فائوچی معطوف شده است. در ماه ژوئن، ماه‌ها پس از ثبت قانون آتش فاوچی – که نیازی به توضیح بیشتر ندارد – گرین پیامی خشمگینانه به بایدن نوشت و از او خواست که به‌دلیل ترس بی‌اساس مبنی بر اینکه ویروس کووید-19 به صورت بیولوژیکی “تولید شده است” به طور رسمی از پزشک تحقیق کند. توسط چین گرین در ماه بعد خطرات را مطرح کرد و هشدار داد که ویروس در واقع یک “آزمایش فائوچی” است زیرا از “دستیابی به تحقیقات عملکردی” در موسسه ویروس شناسی ووهان پشتیبانی می کند.

او در آن زمان به COVID-19 گفت: “این بچه اوست.” این آزمایش اوست و او می‌خواهد آن را در دنیای واقعی تماشا کند، مانند یک برنامه تلویزیونی زنده، جایی که او در ردیف اول است. او می‌تواند اتفاقات را تماشا کند.»

با توجه به COVID-19، سخنان گرین متأسفانه کاملاً با رفتار شخصی او در سالن های کنگره سازگار است. تا به امروز، محافظه کار جورجیا واکسنی دریافت نکرده است، اگرچه او مرتباً در معرض کارکنان خود و سایر قانونگذاران قرار دارد. گرین همچنین مکرراً دستورات اتاق ماسک را نادیده گرفته است که منجر به جریمه بیش از 63000 دلار شده است. حتی دلیلی وجود دارد که باور کنیم جمهوری خواه ممکن است با امتناع از پوشیدن ماسک، چندین نفر از همکاران خود را در جریان محاصره در 6 ژانویه آلوده کرده باشد.

مرتبط: سخنگوی MTG می گوید برای سرپوش گذاشتن بر جریمه ها، نزدیک به یک سوم حقوق خود را در کنگره از دست می دهد.

اگرچه کووید-19 منشأ بسیاری از توهین‌های او است، اما گرین از سایر مسائل آشپزخانه مانند نژاد، جنسیت، جنسیت، سقط جنین و مذهب خجالت نمی‌کشد.

در ماه فوریه، در حالی که تلاش می کرد قانون برابری، یک لایحه برجسته در مورد حقوق دگرباشان جنسی + را از بین ببرد، در سالن گفت که این اقدام “هر چیزی را که ما برای خلق خدا نگه داشته ایم را نقض می کند.” بعداً همان روز، گرین یک تابلوی ترنس هراسی را درست در مقابل دفتر نماینده ماری نیومن، دی ایل، که دخترش ترنسجندر است آویزان کرد. روی کتیبه پرچم غرور نیومن نوشته شده بود: “دو جنس وجود دارد: مرد و زن. به علم اعتماد کنید.”

مرتبط: «بی‌رحمانه بی‌رحمانه»: گرین با دختری ترنس‌جندر تابلوی ضد ترنس را جلوی دفتر جمهوری آویزان کرد.

در ژوئن، اندکی پس از اینکه درک شووین افسر سابق پلیس مینیاپولیس به جرم قتل جورج فلوید سیاه‌پوست 46 ساله محکوم شد، گرین حکمی مبنی بر ارعاب اعضای هیئت منصفه را رد کرد و با استفاده از همان تاکتیک‌ها، زندگی سیاه‌پوستان مهم است. که کوکلوکس کلان از آن استفاده کرد.

«هیچ راهی نبود جز حکم مجرمیت چیزی ببینیم. این قانون جمعیت است، “او گفت گفت به هنگام. و من حتی در مورد حکم صحبت نمی کنم. من فقط در مورد این واقعیت صحبت می کنم که BLM به قدرتمندترین سازمان تروریستی داخلی در ایالات متحده تبدیل شده است.

امسال، تمام شیطنت های گرین نتیجه داد – به معنای واقعی کلمه. حزب محافظه کار که یک سال پیش کاملاً ناشناخته بود، در سه ماه اول جمع آوری کمک های مالی 3.2 میلیون دلار جمع آوری کرد – بیش از هر جمهوری خواه در مجلس نمایندگان در همان دوره. و از نظر سیاسی، تقریباً غیرمنتظره است، زیرا 75 درصد از حوزه انتخابیه او در انتخابات گذشته به ترامپ رای دادند.

گرین گفت که او «تازه شروع کرده است». معلوم نیست منظور او از آن چیست، زیرا او عملاً به چیزی قانونی دست نیافته است. اما همانطور که کریس سیلیزا از CNN می گوید، “او علاقه ای به حضور در رهبری حزب ندارد.” یا قانون تصویب کنید. یا حتی در کمیته ها خدمت کنید. او از طریق ترولینگ در رسانه های اجتماعی و نمایش های تلویزیونی در شبکه های خانگی از ساختن برند خود مراقبت می کند. این مسیر نفوذ و قدرت در حزب جمهوریخواه است.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı