برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد آذربایجان غربی در شهر‌های سفید به صورت حضوری

برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد آذربایجان غربی در شهر‌های سفید به صورت حضوری

[ad_1]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو، زمان و نحوه برگزاری امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد آذربایجان غربی در اطلاعیه‌ای اعلام شد.

گفتنی است، با توجه به شرایط کشور و شیوع ویروس کرونا و گستردگی دانشگاه آزاد در بیش از ۴۰۰ واحد دانشگاهی در کل کشور به خاطر حفظ سلامت دانشجویان مقرر شد، در شهر‌هایی که وضعیت قرمز دارند، اصل بر این باشد که امتحان حضوری برگزار نشود. البته وضعیت شهر‌های مختلف در کشور متفاوت است، از اینرو در شهر‌هایی که بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، وضعیت عادی و سفید است، امتحانات به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

در صورت برگزاری حضوری امتحانات تمامی تمهیدات لازم در خصوص برگزاری امتحانات بصورت حضوری در واحد‌های استان در نظر گرفته شده است و با رعایت تمامی موارد بهداشتی و رعایت نظم با کیفیت مطلوب مطابق برنامه در چهار نوبت (زمان‌های شروع امتحانی به ترتیب ساعت ٨، ١١، ١٤، ١٧) برگزار خواهد شد.

امتحانات عمومی اختصاصی پایان ترم گروه غیر پزشکی از تاریخ ٢٤ خرداد ماه تا ۱۹ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

امتحانات پایان ترم گروه علوم پزشکی استان و دامپزشکی از تاریخ ۱ مردادماه تا ۱۵ مردادماه برگزار خواهد شد.

امتحانات (دروس عمومی) پایان ترم گروه علوم پزشکی استان و دامپزشکی از تاریخ ۲۴ خرداد ماه لغایت۱۹ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>