برنگردید و اخبار را رد نکنید: اکنون بیش از هر زمان دیگری به شجاعت نیاز داریم

[ad_1]

من در ستایش شجاعت می نویسم. شجاعت شما برای توجه به اخبار، خواندن و به اشتراک گذاری این داستان. برای اینکه نگاه نکنم

توسیدید که یکی از روشن‌ترین چشمان تاریخ را به خطراتی که دموکراسی‌ها با آن روبه‌رو هستند داشت، می‌گوید: «بی‌تردید شجاع‌ترین‌ها کسانی هستند که روشن‌ترین دید را نسبت به آنچه در پیش است، شهرت و خطر دارند، و با این حال به دیدار او می‌روند.»

من دوستان و اعضای خانواده عزیزی دارم که به طور کامل از درگیر شدن در سیاست امتناع می ورزند. برخی می گویند که آن را برای سلیقه خود بسیار خشن یا بی ربط به زندگی آنها می دانند. دیگران به من گفته اند که این آنها را وحشت زده می کند: آنها ترجیح می دهند ندانند چه اتفاقی می افتد، به این امید که عواقب آن هرگز به سراغشان نیاید.

من به انتخاب آن‌ها احترام می‌گذارم، حتی اگر صدای افرادی در گذشته که همین کار را کرده‌اند، آزاردهنده‌ام.

میلتون مایر عواقب این رویکرد “من هیچ بدی نمی بینم” را برای حفظ زندگی غیرسیاسی در طول تحولات سیاسی توصیف می کند.

او خبرنگاری از شیکاگو بود که پس از جنگ جهانی دوم به آلمان رفت تا با «آلمان‌های میانه» مصاحبه کند تا بفهمد چگونه چنین اتفاق وحشتناکی ممکن است رخ داده باشد و امیدواریم از آن جلوگیری کند.

مطالب مرتبط: فاشیسم یا آزادی؟ آمریکا در میانه ای زشت و خطرناک گرفتار شده است

مایر می نویسد: «آنچه در اینجا اتفاق افتاد عادت تدریجی مردم بود که کم کم غافلگیر شدند. دریافت تصمیماتی که به صورت مخفیانه مورد بحث قرار گرفته اند. به این باور که وضعیت آنقدر پیچیده است که دولت باید بر اساس اطلاعاتی که مردم قادر به درک آن نیستند یا آنقدر خطرناک عمل کند که حتی اگر مردم آن را درک کنند، به دلیل امنیت ملی نمی توان آن را منتشر کرد…

او در مورد زندگی در آنجا و 10 آلمانی که با آنها دوست می شود می نویسد: توصیف او از یک استاد کالج بسیار تاثیرگذار بود. همانطور که پروفسور دوست مایر اشاره کرد، میر در کتاب خود آنها فکر می کردند که آزاد هستند می نویسد:

این جدایی حکومت از مردم، این گسترده شدن پرتگاه، چنان تدریجی و نامحسوس شد، هر قدمی که (شاید حتی عمداً) به عنوان یک اقدام اضطراری موقتی مبدل شد یا به وفاداری واقعی میهن پرستانه یا اهداف واقعی اجتماعی پیوند خورد. و همه بحران ها و اصلاحات (و اصلاحات واقعی) چنان مردم را فراگرفته است که حرکت کند از پایین، کل روند حکومت داری را که روز به روز دورتر می شود، ندیده اند. …

زندگی در این فرآیند کاملاً غیرممکن است که متوجه آن شوید – لطفاً سعی کنید من را باور کنید – مگر اینکه فردی از آگاهی سیاسی و تیزبینی بسیار بیشتری نسبت به آنچه که بیشتر ما تا به حال فرصت رشد داشته ایم داشته باشد. هر مرحله آنقدر کوچک، آنقدر بی‌اهمیت، آنقدر خوب توضیح داده شده بود یا گاهی اوقات «متاسفم» که مگر اینکه از ابتدا از کل فرآیند جدا شده باشد، مگر اینکه بفهمد کل ماجرا چیست، این همه اقدامات «کوچک» چیست. که هیچ آلمانی وطن پرست نمی تواند خشمگین شود، باید روزی رهبری کند، انسان نمی بیند که چگونه روز به روز توسعه یابد، تا اینکه یک کشاورز در مزرعه خود می بیند که ذرت چگونه رشد می کند. یک روز بالای سرش است.

در این گفتگو، دوست مایر به او پیشنهاد داد که به خاطر عدم مقاومت در برابر ظهور فاشیست ها عذرخواهی نکرد، بلکه فقط به این نکته اشاره کرد که وقتی سرت را پایین بیاوری و فقط “وظیفه خود را انجام دهی” بدون اینکه درگیر سیاست شوی، چه اتفاقی می افتد.

کشیش نیمولر از طرف هزاران و هزاران مرد مثل من وقتی صحبت می کرد (بیش از حد متواضعانه از خودش) صحبت می کرد و می گفت که وقتی نازی ها به کمونیست ها حمله کردند، کمی ناراحت بود، اما بالاخره او یک کمونیست نبود. هیچ کاری نکرد: و سپس به سوسیالیست ها حمله کردند و او کمی بی قرارتر بود، اما باز هم سوسیالیست نبود و هیچ کاری نکرد. و سپس مدارس، مطبوعات، یهودیان و غیره، و او همیشه بی قرار بود، اما باز هم هیچ کاری نکرد.

و سپس آنها به کلیسا حمله کردند و او یک کلیسا بود و کاری کرد – اما دیگر خیلی دیر شده بود.

مایر داستان مرد را تصدیق کرد. تا آن زمان او را می شناخت، پس از آلمانی از آلمانی به او گفت.

دوست مایر ادامه داد: “آیا می بینید، “کسی دقیقا نمی بیند کجا یا چگونه حرکت کند؟” باور کنید این درست است. هر اقدامی، هر موردی بدتر از مورد قبلی است، اما فقط کمی بدتر است. بعدی و بعدی”:

شما در انتظار یک موقعیت تکان دهنده بزرگ هستید، فکر می کنید که دیگران، هنگامی که چنین شوکی وارد می شود، در مقاومت به نوعی به شما می پیوندند. شما نمی خواهید به تنهایی عمل کنید یا حتی صحبت کنید. شما نمی خواهید “از سر راه خود خارج شوید تا مشکل ایجاد کنید.” چرا که نه؟ خب، شما عادت به انجام این کار را ندارید. و نه تنها ترس، ترس از تنها ماندن، شما را منصرف می کند. این نیز یک عدم قطعیت واقعی است.

عدم اطمینان عامل بسیار مهمی است و به جای کاهش در طول زمان، رشد می کند. بیرون، در خیابان، در جامعه، همه خوشحال هستند. آدم اعتراضی نمی شنود و قطعا نمی بیند. …

در جامعه دانشگاهی، در جامعه خودتان، شما به طور خصوصی با همکاران خود صحبت می کنید، که مطمئناً برخی از آنها احساس شما را دارند. اما آنها چه می گویند؟ آنها می گویند: “آنقدرها هم بد نیست” یا “شما چیزهایی را می بینید” یا “شما یک هشدار دهنده هستید.”

و شما یک هشدار دهنده هستید. شما می گویید این باید منجر به این شود و نمی توانید آن را ثابت کنید. اینها آغاز هستند، بله. اما چگونه مطمئن می شوید که پایان آن را نمی دانید و چگونه می توانید پایان را بدانید یا حتی حدس بزنید؟ از یک طرف دشمنان شما، قانون، رژیم، حزب شما را می ترسانند. از سوی دیگر، همکارانتان به شما می گویند که بدبین یا حتی روان رنجور هستید. …

اما تنها موقعیت تکان دهنده بزرگ که ده ها، صدها یا هزاران نفر به شما می پیوندند هرگز نمی آید. این سختی است. اگر آخرین و بدترین اقدام کل رژیم بلافاصله پس از اولین و کوچکترین آن انجام می شد، هزاران، بله، میلیون ها نفر به اندازه کافی شوکه می شدند – اگر مثلاً گازکشی یهودیان در 43 دقیقاً بعد از شرکت آلمانی استیکرز انجام می شد. “در ویترین فروشگاه های غیر یهودی در سال 33.

اما، البته، این روش اتفاق نمی افتد. بین آنها صدها قدم کوچک وجود دارد که برخی از آنها نامحسوس هستند و هر کدام شما را آماده می کند که از قدم بعدی شوکه نشوید. مرحله C بدتر از مرحله B نیست، و اگر برای مرحله B ایستادگی نکردید، چرا باید در مرحله C باشید؟ و به همین ترتیب به مرحله D.

و یک روز، خیلی دیر، اصول شما، اگر تا به حال نسبت به آنها معقول بوده اید، همه به سمت شما هجوم می آورند. بار خودفریبی خیلی شدید شده است و یک اتفاق کوچک، در مورد من، پسر کوچکم، به سختی بیش از یک نوزاد، گفت: “خوک یهودی”، او یکباره فرو می ریزد و می بینی که همه چیز، همه چیز، تغییر کرده و تغییر کرده است. کاملا زیر بینی شما

جهانی که در آن زندگی می کنید – ملت شما، مردم شما – اصلاً دنیایی نیست که در آن بودید. همه اشکال وجود دارد، همه دست نخورده، همه آرامش بخش، خانه ها، مغازه ها، محل کار، زمان صرف غذا، بازدید، کنسرت، سینما، تعطیلات.

اما روحیه ای که هرگز به آن توجه نکردید، زیرا در تمام زندگی خود اشتباه کرده اید و آن را با اشکال شناسایی کرده اید، در حال تغییر است. شما اکنون در دنیایی از نفرت و ترس زندگی می کنید، و افرادی که نفرت دارند و می ترسند حتی آن را نمی دانند. وقتی همه متحول می شوند، هیچ کس متحول نمی شود. شما اکنون در سیستمی زندگی می کنید که حتی در برابر خدا نیز بدون پاسخگویی حکومت می کند.

دوست آلمانی پروفسور مایر به چالش وحشتناکی که در آن زمان آلمانی‌های متوسط ​​با آن روبه‌رو بود، اشاره کرد و امروز بسیاری از آمریکایی‌ها حزب جمهوری‌خواه را به‌عنوان اقتدارگرا تصاحب کرده‌اند و اکنون آشکارا در تلاش هستند تا شکل حکومت ما را لغو کنند.

چگونه می توان از این امر در میان مردم عادی، حتی افراد عادی با تحصیلات عالی اجتناب کرد؟ دوست مایر لفاظی پرسید. و بدون بهره مندی از رژیم فاشیستی قبلی، اخیر و به یاد ماندنی که بتوان به آن اشاره کرد، مجبور شد صریح پاسخ دهد: “راستش، نمی دانم.”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


این مشکل بزرگی بود که آلمانی های مایر و بسیاری در آن زمان با آن مواجه بودند. آنها نمی توانستند کل داستان شر فاشیسم را ببینند زیرا هنوز اتفاق نیفتاده بود و به سادگی در حال پیشرفت بود.

درست مانند بسیاری از آمریکایی‌های امروزی که از پیگیری اخبار، به رسمیت شناختن تشابهات فاشیستی با جنبش ترامپ در حزب جمهوری‌خواه، درگیر شدن در سیاست امتناع می‌ورزند.

همانطور که دوست آلمانی مایر خاطرنشان کرد:

الان هم نمی بینمش [how we could have stopped it]. از زمانی که همه چیز اتفاق افتاده، بارها و بارها به این دو اصل عالی فکر کرده ام، اصول کلی و پایان را ببینید – «در آغاز مقاومت کن» و «به پایان فکر کن». اما برای ایستادن یا حتی دیدن آغاز باید پایان را پیش بینی کرد. باید پایان را به وضوح و مطمئناً پیش بینی کرد و چگونه آن را از مردم عادی یا حتی از افراد خارق العاده پیش بینی کرد؟

دوستان آلمانی میر – و چند آلمانی قدیمی که در دهه 1980 در آلمان زندگی می کردم – در تاریخ بی فایده بودند تا ببینند چگونه می توان یک دموکراسی را با اراده گروه کوچکی از مردم به فاشیسم تبدیل کرد. قوانین و استفاده از تهدیدهای خشونت آمیز.

با این حال، ما این توانایی را داریم – این هدیه تاریخ – و من از شجاعت شما در پیوستن به کار بسیار واقعی و اغلب بسیار دشوار حفظ آزادی در جمهوری دموکراتیک ما قدردانی می کنم.

نئوفاشیست هایی که جمهوری خواهان را تحت کنترل خود درآورده اند هرگز تسلیم نخواهند شد: ما نیز نمی توانیم.

از زمان پوشش خبری سالن احیای فاشیست:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı