بررسی قیمت خرید کاندوم های خاص

آیا تا به حال هنگام خرید کاندوم مدلی در نظر گرفته اید؟ بیشتر افراد هنگام مراجعه به داروخانه فارغ از نیازشان ، طعمی را انتخاب می كنند كه مقرون به صرفه باشد.

معرفی انواع کاندوم خوب

امروز ما می خواهیم چندین سال تجربه در فروشگاه اینترنتی کادولین در زمینه کاندوم به شما ارائه دهیم و در این مقاله 13 مدل از بهترین و پرفروش ترین کاندوم موجود در بازار ایران را ارائه خواهیم داد.

1- کاندوم ساگامی ژاپنی
کاندوم ساگامی ژاپن تنها کاندوم خارجی موجود در بازار ایران است. بهترین کاندوم ساگامی از پلی یورتان ساخته شده است ، با وجود ضخامت بسیار کم ، سه برابر کاندوم معمولی است و بهترین کاندوم نازک در جهان به حساب می آید. اما به دلیل خارجی بودن قیمت آن بالاست.

کاندوم ، خرید کاندوم ، خرید کاندوم مختلف
کاندوم ساگامی ژاپنی

2- کاندوم تاخیری 45 دقیقه ای | یک نیمه کامل بازی کنید!
این مدل اولین پیشنهاد هود برای داشتن یک رابطه طولانی و سرگرم کننده است. اگر به دنبال رابطه جنسی طولانی تر هستید ، بهترین هودی را به شما معرفی می کنیم. مواد بازدارنده در این مدل بیش از هر مدل دیگری است. آیا شما آماده یک رابطه 45 دقیقه ای هستید؟

 

کاندوم ، خرید کاندوم ، خرید کاندوم مختلف
کاندوم های تاخیری

3- کاندوم فضایی ، سنبله خشن
اگر تاکنون نام کاندوم فضایی را نشنیده اید ، می دانید که این بهترین کاندوم کاندوم برای بسیاری از مشتریان است. این کاندوم همانطور که از نامش پیداست کاملاً متفاوت از کاندوم های دیگر است. وجود برجستگی های لاتکس بزرگ و برجسته در نوک و بدن کاندوم باعث تحریک حداکثر ماده می شود. مردانی که با همسر خود در ارگاسم مشکل دارند ، تجربه باورنکردنی رابطه با کاندوم فضایی را توصیف می کنند.

کاندوم ، خرید کاندوم ، خرید کاندوم مختلف
کاندوم فضایی

 

4- کاندوم کدکس بسیار نازک با ضخامت 30 میکرون صفر سه
کاندوم فوق العاده نازک 30 میکرونی Codex یک کاندوم بسیار نازک با فناوری ژاپنی است که فقط 0.03 میلی متر ضخامت دارد. این مدل یکی از قوی ترین و باریک ترین کاندوم ها در جهان است و برای زوج هایی که نمی خواهند از کاندوم استفاده کنند مناسب است.
این محصول به خوبی احساس گرما را منتقل می کند و بوی مطبوعی برای ایجاد احساس تخیل دارد.

 

کاندوم ، خرید کاندوم ، خرید کاندوم مختلف
کاندوم بسیار نازک Codex

کاندوم VIP Codex
در میان کاندوم های برند codex ، 5 مدل معروف ترین هستند. این پنج مدل بهترین کد هستند و بیشترین رضایت را در بین مشتریان داشته اند.

کاندوم ، خرید کاندوم ، خرید کاندوم مختلف

کاندوم های Codex

5- کاندوم تاخیری دو برابر
چرخه تأخیر در کاندوم Double Daily به ناحیه ختنه فشار وارد می کند و با اسکن باعث انزال می شود. روش مهار در تحقیقات علمی بهترین روش شناخته شده برای به تأخیر انداختن انزال و فقدان عوارض جانبی است. از پودر بنزوکائین نیز در لایه داخلی کاندوم استفاده می شود که باعث بی حسی موضعی و تاخیر در انزال می شود. این کاندوم نمونه دیگری ندارد و مختص Codex است.

6- کاندوم بزرگ
پرفروش ترین و بهترین کاندوم در بین این پنج مدل ، مدل Big Dots است. این مدل 690 برجستگی بزرگ بر روی بدنه خود دارد که تا سه برابر بزرگتر از بقیه یک کاندوم سیم خاردار استاندارد است.

7- کاندوم صفر
Codex یک کاندوم لاتکس بسیار نازک به نام Zero Zero را طراحی کرده است. اگر نمی خواهید از کاندوم استفاده کنید ، حتماً این مدل را امتحان کنید. احساس رابطه بدون کاندوم یک مدل مشخصه Zero Notch است. کاندوم های Zero Notch راهی عالی برای شروع یک ازدواج دردناک است. کاندوم های صفر همچنین دارای خواص ضد قارچی هستند و از عفونت های قارچی جلوگیری می کنند.

8- کاندوم نوبل
مدل نوبل کدکس شاهکاری از همگام سازی ارگاسم است. هم ناامید کننده است و هم وقت گیر است. این مدل یک ستون فقرات کوچک بر روی بدن خود دارد که تمام ویژگی های مدل برتر را کامل می کند. کاندوم نوبل ممکن است بهترین کاندوم در بازار نباشد ، اما در طول این سال ها مشتریان زیادی مورد استقبال قرار گرفته اند.

9- آلوئه ورا یک کاندوم کلاسیک است
بهترین کاندوم همیشه نباید به تأخیر بیفتد یا روغن کاری شود. مدل کلاسیک همیشه یکی از پرفروش ترین مدل های کاندوم در جهان بوده است. بدون تأخیر مواد و فروش. اما این مدل codex همچنین بوی مطبوعی دارد که لذت جنسی را در روابط افزایش می دهد.

کاندوم vip vood
در اینجا قصد داریم 5 مدل از بهترین کاندوم های روی کادولین را معرفی کرده و پلونوگرام این نوع را اصلاح کنیم. این پنج مدل بهترین هود هستند و بیشترین رضایت را در بین مشتریان داشته اند.
10- کاندوم نان بدون توقف
تأخیر جسمی و دو برابر شدن با حلقه لاتکس (تأخیر سه گانه) برای گرفتن خون در انتها و ایجاد بی حسی موضعی در محل ، منجر به تاخیر و لذت بیشتر از ویژگی های این مدل است. به همین دلیل نام این مدل بدون توقف است که یکی از بهترین کاندوم های تاخیری در بازار است.

11- کاندوم بزرگ
این بار هود کاندوم جدیدی را به نام Big Dots معرفی کرده است. این محصول بهترین کاندوم در هند بوده است. نقطه بزرگ با کاندوم سنبله دارای 1001 ستون فقرات بزرگ خالدار است که 80٪ بزرگتر از سایر کاندوم های معمولی است. این خارها در سرتاسر کاندوم وجود دارند و باعث تحریک نقطه G زنان می شوند.

12- تأخیر انرژی روزانه بر روی کاندوم انرژی
محصول معروف هود و یکی از پرفروش ترین محصولات امسال کاندوم تاخیر انرژی نام دارد. کاندوم انرژی روزانه حاوی روان کننده است و حاوی ال آرژنین ، نیا است