برخلاف نمایش هایی که پیش از او بود، «نامشخص» همیشه برای موفقیت عجله داشت

[ad_1]

قسمت اخیر «نامشخص» حول نمایشنامه ای از ایسا (ری)، مولی (ایوان اورجی)، تیفانی (آماندا سیلز) و کلی (ناتاشا روتول)، به نام «سوالات کلاه» می چرخد، در واقع بدون حقیقت. خانم ها در آپارتمان ایسا جمع شده اند و با توجه به عنوان نیم ساعته “Chillin’, Okay ?!” آنها هجو گرمی از شراب و علف دارند، به جز “کالی هوشیار” کلی که نگران او است. جوجو خطرناکی که بازی می تواند آزاد کند.

بسیاری از سوالاتی که در کلاه می پرسند از نظر طنز بی ضرر هستند. اما یکی مستقیم به سینه عیسی می زند. در بروشور نوشته شده است: «اگر می توانستید بقیه عمرتان را فقط با آخرین فردی که با او همخوابید بگذرانید، چه احساسی داشتید؟»

حتی قبل از این افت، عیسی در مورد آن تعجب می کرد. این فصل با خنثی کردن همه چیز – دوباره – با شعله قدیمی خود لورنس (جی الیس) آغاز می شود. دلایل او قابل درک است: لارنس برای حرفه خود به سانفرانسیسکو نقل مکان کرده بود و در شرف بچه دار شدن با کاندو سابق خود (کریستینا المور)، دوست دختر سابق ایسا بود. رابطه آنها هرگز یک امر ساده نخواهد بود.

مرتبط: “نامشخص” تا پایان

معشوق فعلی او ناتان (کندریک سمپسون) وفادار، قابل اعتماد و مهمتر از همه، محلی است. می توان گفت که اکنون با برند فعلی Issa که عشق خود را به هنر، غذا، مد و فرهنگ جنوب لس آنجلس در یک تجارت تبلیغاتی به نام The Blocc تقویت کرده است، مناسب است. ناتان که موهایش را در یک آرایشگاه محلی کوتاه می‌کند، به خوبی می‌آید.

روی صحنه بردن معادل یک رابطه عاشقانه در «معامله کن» نزدیک به پایان داستان، یک کمدی رمانتیک بزرگ است که قهرمان داستان معمولاً در تقلا برای انتخاب بین ثبات یا پرش عاشقانه، یک وسیله دستی یا یک راز پنهان است. درست پشت آن در

زندگی واقعی هرگز اینقدر تمیز نبوده است. دیدن Uncertain که فیلمنامه را کمی بدیع‌تر نشان می‌دهد، طراوت‌بخش است. سوال ناتان یا لارنس پایان این نمایش نیست، آنطور که برای دیگر کمدی های HBO هست یا بود، مانند موردی که برای چهار نیویورکی با چیزی در مورد فضا و کفش های بسیار گران قیمت است. اما این زنان همیشه فرصت هایی در دامان خود داشته اند. عیسی و مولی باید برای خودشون بجنگند.

هنگام تماشای مجدد فصل جاری، کلمه “انتخاب” بارها و بارها ظاهر می شود. گاهی اوقات به عنوان بخشی از مکالمات بین دوستان ارائه می شود، اما اغلب در فیلمنامه ای که در ذهن عیسی کار می کند وارد می شود.

از جمله چیزهایی که من در سریال بیش از همه دلتنگ آن خواهم شد، دیالوگ های تقویت کننده درونی است که ایسا با خودش در آینه دارد، یا رویاهای وحشیانه اش که در آنها به جای حفظ احساسات واقعی خود، مانند زمانی که به نوزاد جذاب شلیک می کند، آرام می گیرد. و کاندولا در هوا به نظر می رسد برای کسب سه امتیاز در یک بازی لیکرز.

دریم کاندولا در تلافی یا توبه، عیسی را در انبوهی از کیسه های زباله برای انتقام لگد می زند. رقیب عیسی در حالی که جلوی پای او می‌رفت، غر زد: «انتخاب‌هایت را کنترل کن».

عذاب آور در مورد آنچه که می تواند اغماض جهانی باشد، بخشی از آن استبداد بسیار خشمگین انتخابی که زمانی به عنوان بلای وجودی هزاره ها ذکر می شد. پیچ و تابی که Uncertain روی این موضوع ایجاد می کند نشان می دهد که برای ایسا و مولی و همه اطرافیانشان، زندگی یک ضیافت انتخابی است که به اندازه تلاش اضافی آنها برای آن غنی و گسترده است.

اخیراً عیسی در مقابل تماشاگران شلوغ به این فکر کرد که آیا واقعاً در مسیر درستی حرکت می کند؟ حتی پس از آن، مسیر او به لطف یک جشن بلوک موفق، که توجه یک حامی مالی شرکت بزرگ را به خود جلب کرد، تثبیت شد.

اما جاده هرگز یک خط مستقیم نبوده است. در ابتدای نمایش، ایسا در یک سازمان شهری غیرانتفاعی احمقانه We Got Y’all کار می‌کرد و برای کمک به این مکان برای انجام ماموریت خود برای الهام بخشیدن به جوانان سیاه پوست مبارزه می‌کرد. تنها کارمند سیاه پوست بودن در مکانی پر از لیبرال های سفیدپوست سردرگم که به شایستگی های او شک دارند، منعکس می شود و او را ترک می کند.

از آنجا، او به عنوان یک راننده در یک سفر مشترک کار می کند و می پذیرد که از چه فرصت های دیگری می تواند استفاده کند تا اینکه در نهایت به جای صحبت کردن در مورد آن، رویدادی را اجرا می کند که به طور قابل توجهی جامعه او را ارتقا می دهد. ما شاهد ترویج رویدادهای ادبی و پیاده روی های هنری هستیم که توجه رسانه ها را به خود جلب می کند. مهمتر از آن، ما می بینیم که او به پیاده رو می زند تا آنها را بسازد.

البته او این کار را خواهد کرد. ایسا دنباله ای بر خالق آن است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


زمانی که «ناامن» در سال 2016 شروع شد، این دومین کمدی بود که توسط یک زن سیاه‌پوست ساخته شد و بعد از کمدی مومی در سال 2003، Wanda at Large ساخته شد. امروز، این یکی از معدود مواردی است که وجود دارد زیرا رائه این شات را ساخته است.

او اکنون یکی از مستعدترین استعدادهای صنعت سرگرمی و یک تهیه کننده پرکار است. و برخلاف داستان‌های پشت سر نمایش‌های دیگر درباره زندگی زنان جوان، «نامشخص» به او ارائه نشد. او باید فرصت خود را از طریق مجموعه وب The Miadventures of Awkward Girl Black ایجاد می کرد که توسط لری ویلمور، خالق “نامشخص” او کشف شد.

یادآوری این موضوع برای درک تحولات حرفه ای فردی ایسا و مولی، دست در دست رویکرد آنها به روابط، بسیار مهم است. ری می‌داند که جالب‌ترین بخش هر داستان موفقیت بزرگ داستان است – نه لزوما داستان‌های روزهای رامن، اما جستجو و کشف دستور پخت سوپ رشته فرنگی برای مردم 20 دلار هزینه دارد.

کار ایسا در We Got Y’all گام مهمی در جهت تأسیس The Blocc است. نقطه ضعف ایسا این است که وقتی یکی از هنرمندانی که با آن ها کار می کند، کرنشون (کوفی سیریبو)، او را به رسانه های اجتماعی هدایت می کند، حرکت اندکی که او ایجاد کرده است سرعت گیر می کند و او نمی تواند برای مقابله با کمپین تهمت آمیز او بدون به خطر انداختن اعتبار آن انجام دهد. .

حرفه مولی از یک همکار نمادین در یک شرکت حقوقی سفیدپوست به یک شریک ارزشمند در یک شرکت بوتیک سیاه پوست تغییر کرده است. اما هر دو نمونه‌ای از زنانی هستند که سعی کرده‌اند در سیستم‌هایی کار کنند که هرگز به آنها اجازه نمی‌دهد برجسته شوند. آنها باید راه خود را باز می کردند و تعاریف خود را از موفقیت می ساختند. خط سیر مولی در این فصل او را از چرخ جلسه دور می کند و زمانی که مادرش سکته می کند به خانواده اش نزدیک می شود و سفر شغلی او را بیشتر از حد انتظار متناوب می کند و در عین حال تعادل بین کار و زندگی او را در چشم انداز قرار می دهد. درسی که او از این موضوع می آموزد نیز در مورد انتخاب است. او به دخترانش می گوید: “شما باید واقعاً با افرادی که دوستشان دارید هدفمند باشید.”

و این به دوراهی نیتان/لارنس برمی گردد، دو احتمال که او ایجاد کرده است، که هر کدام مناسب هستند. اما این او را به جایی می رساند که باید برود. همچنین، آیا «نامطمئن» باید با یکی یا دیگری فرود بیاید تا از بسته شدن کافی برای مخاطبان خود اطمینان حاصل کند؟

این موضوع کلاه نیست. ری مجبور نیست جواب بدهد. با این حال، این چیزی است که باید در نظر گرفت تا زمانی که سریال به سه قسمت آخر خود می رود. . . از این هفته با عنوان مناسب “انتخابات، باشه؟!”

قسمت های جدید سریال نامشخص روز یکشنبه ساعت 22:00 از شبکه HBO پخش می شود و از HBO Max پخش می شود.

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort