بدترین عملکردهای سینمایی سال 2021

[ad_1]

در سال 2021 بازی‌های شگفت‌انگیزی وجود داشته است که مهمترین آنها کار چند لایه تسا تامپسون در “گذر” و بندیکت کامبربچ در “قدرت سگ” است. سایمون رکس اجرای سالانه “بازگشت” را در راکت قرمز ارائه داد – حتی اگر او آن را اینطور نامیده باشد. آگاتا راسل با اولین بازی خود در “تایتان” به موفقیتی فراموش نشدنی دست یافت. و کولمن دومینگو یک چرخش خیره کننده و تغییر شکل در زولا ایجاد کرده است که شاید ترسناک ترین نقش سال است. حتی جاش هارتنت امتیازات سفیدپوستان را در مجموعه مستند «نابودی همه بی‌رحمان» به خوبی تجسم کرد.

اما این لیست از این بازیگران یا آن فیلم های خوب تجلیل نخواهد کرد. در عوض، در اینجا خلاصه ای از برخی از بدترین عملکردهای سال را مشاهده می کنید.

جرد لتو در خانه گوچی

پلاریزاسیون تابستان اثر پائولو گوچی در درام جنایی واقعی ریدلی اسکات ممکن است پرمورد بحث سال باشد. تابستان احتمالا بهترین و بدترین چیز در مورد این فیلم است، زیرا پیچش خشن و اغراق آمیز آن – که در اینجا کاملاً نابجا به نظر می رسد – به شدت کمیک است. (فیلم می‌توانست به‌شدت خنده‌دار باشد، اما اسکات آن را مستقیم بازی کرد و تمام آب آن را مکید). لهجه قوی ایتالیایی لتو آنقدر اغراق آمیز است که عملا شخصیت او را مشخص می کند. او احترام می‌خواهد و جدی گرفته می‌شود، اما می‌جود، طرح‌های بدی می‌سازد، روسری‌ها را ادرار می‌کند و به‌طور کلی می‌خندد. آدم فقط از او ناامید است. اما این خنده دارترین چیز روی صفحه نمایش است، زیرا هر صحنه ای تضمینی برای انجام کاری است. تابستان پس از امتحان کردن هر دو، بهترین خط فیلم را برای دانستن تفاوت بین c*t و شکلات دریافت کرد. فیلم فراموش نشدنی است، اما، ماما میا، حتی برای کسانی که از آنها متنفرند، تابستان خاطره انگیز است. عملکرد آن کلزا – پر از پنیر یا خامه شیرین – را انتخاب کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=pGi3Bgn7U5U

آدام درایور در خانه گوچی

Driver یک فضای خالی بزرگ در مرکز خانه گوچی است و عملکرد ضعیف آن ممکن است دلیل لاغری فیلم باشد. انگار می خواست جای دیگری باشد. او با همکارانش شیمی ندارد. و شخصیت او به سختی نبض دارد. البته، سرنوشت مائوریسیو این است که فردی ممتاز باشد که در حباب محافظت شده از بقیه جامعه زندگی می کند، اما درایور وقتی دنیا به روی او باز می شود، او را منفعل می کند، نه کنجکاو. او خسته کننده است و درایور که یکی از جالب ترین بازیگران امروزی است، هرگز نباید خسته کننده باشد.

به عنوان مثال: نقش او در “آنت” (یک فیلم قطبی دیگر) به راننده اجازه می دهد تا در نقش هنری مک هنری، یک کمدین که نمایش تک نفره اش “میمون خدا” را اجرا می کند، روی تیرها (که می تواند خوب یا بد باشد) بازی کند. ، با لباسی از صحنه در مقابل تماشاگران تحسین برانگیز که بارها به آن توهین کرد. وقتی این موزیکال طولانی – که کل دیالوگ خوانده می شود – می لرزد، هنری هیولا و ناخوشایندتر می شود. (او یک نفر را می کشد و از دختر خودش که توسط یک عروسک بازی می شود سوء استفاده می کند.) اما حداقل درایور باعث می شود بینندگان چیزی احساس کنند، حتی اگر عصبانیت باشد. او تماشای لیس زدن و قلقلک دادن همسرش آن (ماریون کوتیار) بسیار جذاب است و صحنه او در پایان فیلم یا شگفت انگیز است یا دیوانه کننده. “آنت” را دوست داشته باشید یا از او متنفر باشید، نمی توان انکار کرد که راننده عملکرد بی عیب و نقصی ارائه کرد که موفق یا ناموفق بود.

اندرو گارفیلد در «چشم های تامی فی» و “تیک، تیک… بوم!”

اندرو گارفیلد امسال دو تا از بدترین اجراها را انجام داد، هر دو در بیوگرافی. مانند جیم بیکر در فیلم چشمان تامی فی، ترسناک و نسبتاً عجیب است (او در یک صحنه به صورت هوموروتیک مبارزه می کند) و به همان شیوه خجالت آور است، همان طور که توییت جسیکا چستین به عنوان صدای تامی فی، بینندگان را در حالی که او در هر صحنه فریاد می زند، آزار می دهد. خطوط او گارفیلد ممکن است کاملاً شیطانی شود – کلاهبرداری که سعی کرد حرص و طمع و شهوتی را که او را فراگرفته پنهان کند – اما او از همان ابتدا جعلی بود. (مادر تامی، چری جونز بزرگ، درست از طریق او می بیند). گارفیلد باید در اینجا اغوا کننده باشد و در عوض دیوانه می شود. (بله، این بیکر بود، اما موضوع این نیست).

به طور مشابه، کار گارفیلد در نقش جاناتان لارسون در «تیک، تیک … بوم!» به همان اندازه نیازمند و مفقود است. در حالی که لارسون یک مونولوگ غم‌انگیز خودپسندانه می‌گوید که از تلاش‌های ناموفق او برای به دست آوردن نمایشنامه‌ای که فکر می‌کند کارش در برادوی را از بین می‌برد، واقعاً می‌توان بوی عرق را حس کرد. اما گارفیلد هرگز از لارسون یک مرد واقعی نمی سازد. او کارگردان تئاتر موزیکال را به عنوان یک سگ کارتونی به تصویر می کشد که به دنبال عشق و تحسین از هر کسی که ملاقات می کند (حتی ساندهیم!) می پرد، اما هرگز واقعاً لیاقت آن را ندارد. وقت گذرانی طاقت فرسا و آزاردهنده است.

با این حال، آنچه هر دو بازی دلخراش نشان می‌دهند این است که گارفیلد در واقع برای بازی در فیلم زندگی‌نامه‌ای درباره تونی پرکینز متولد شده است. او زنگ مرده ای برای بازیگر است و با توجه به این نقش بالاخره می تواند از تمام انرژی ای که در این فیلم ها صرف می کند به خوبی استفاده کند.

https://www.youtube.com/watch?v=eMMLRnXPPJk

امی آدامز در «زن در پنجره» و «ایوان هانسن عزیز»

بیچاره امی آدامز. بازی او در سال گذشته در “Hillbilly Elegy” طرفدارانی را که او را در همه چیز خواهند دید به چالش کشید. امسال او با دو بازی وحشتناک در دو فیلم واقعاً وحشتناک، خطرات را افزایش داد. اولین مورد، اقتباسی است که مدت ها در انتظارش بود و ضعیف ساخته شد از پرفروش ترین فیلم هیجان انگیز The Window Woman. آدامز نقش آنا فاکس، یک آگورافوب مواد مخدر را بازی می‌کند – او با کمک توضیح می‌دهد: «نمی‌توانم بیرون بروم» – که قسم می‌خورد که قتلی دیده است. اما آیا نور گاز است؟ سوال بزرگتر این است: آیا این کاندیدای شش بار اسکار طرفداران پانک را با کار خود در اینجا دنبال می کند؟ آدامز احساس غرق شدن می‌کند و نگاه وحشت‌انگیز و سردرگم او دقیقاً در برخی صحنه‌ها به همین شکل است. گاهی اوقات او فقط بی اختیار گریه می کند و هول می کند زیرا فکر می کند دارد دیوانه می شود. اکثر طرفدارانی که این فیلم را تماشا کردند از دست آدامز برای ساخت چنین فیلم وحشتناکی عصبانی بودند. ممکن بود قسمت آبدار باشد، اما در عوض تاریک بود.

آدامز در فیلم «ایوان هنسن عزیز» به همان اندازه بد است. این اقتباس سینمایی رقت انگیز از نمایش موفق برادوی، آدامز را به نقش ناسپاسانه مادری که از مرگ پسرش غمگین است متهم کرد. بازیگری که در «خانم پتیگرو یک روز زندگی می‌کند» به زیبایی آواز می‌خواند، اینجا صاف است. او سعی می کند آمیزه ای از امید و ترحم را منتقل کند، اما ناامید و ضعیف به نظر می رسد. عجیب است که جولیان مور، که در هر دو فیلم نیز بازی کرد، حضور گرم و جذابی دارد، بنابراین باید فکر کرد که آدامز به یک مامور بهتر نیاز دارد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


رامی ملک در «زمانی برای مردن نیست»

بسیاری از برندگان اسکار همچنان به ایفای نقش تبهکاران باند ادامه می دهند (همچنین به کریستوفر واکن، کریستوف والتز، خاویر باردم مراجعه کنید)، اما رامی مالک – که می تواند در شیطانی بودن بسیار خوب باشد – لوسیفر سافین خود را به طرز جنایتکارانه ای مهربان می کند. ملک وقتی روی پرده است هیجان زده نمی شود، اغلب به جای انجام دادن صحبت می کند، که بوسه مرگ برای یک فیلم اکشن بد است. در حالی که طرح صفین برای استفاده از سلاح‌های بیولوژیکی مبتنی بر DNA برای کشتن میلیون‌ها نفر بلندپروازانه است، عملکرد ضعیف مالک در اینجا چیزی جز این نیست.

بازیگران فیلم «بحران»

«بحران» در بهمن ماه آمد و رفت و اگرچه فقط فیلمسازان باید آن را تماشا کنند، اما به خاطر بازی های بد بی شمارش شایسته به یاد ماندن است. درام Nicholas Jarecci، فیلمنامه‌نویس، کارگردان، تهیه‌کننده (و بازیگر) درباره بحران مواد افیونی نادرست و نادرست بازنمایی شد. Army Hammer کاملاً سفت است و بیشتر در طول فیلم اخم می کند و به جای اجرا، ظاهری را ارائه می دهد. اوانجلین لیلی چند سخنرانی خنده دار دارد که مانند این فیلم نمی توان آنها را جدی گرفت. حتی تماشای موعظه گری اولدمن که با گرگ کینیر (در حالت شلخته اختراع شده) برخورد می کند، دردناک است. «بحران» شاید یک داستان اخلاقی خوش نیت بود، اما یکی از بدترین فیلم های سال است.

https://www.youtube.com/watch?v=wh6DiAnTp9E

مریل استریپ در «به بالا نگاه نکن»

امروزه، ضربه زدن به مریل استریپ آسان تر و آسان تر شده است، زیرا او بسیار ترد شده است. او از افراد واقعی تقلید می کند، نه از اعمال، که تکنیک بی عیب و نقص او را نشان می دهد، اما نمی تواند قلب را در شخصیت هایش الهام بخشد. در دوران حرفه ای خود، او از اجراهای عالی، بازی در نقش قربانیان (“انتخاب سوفی”، “سیلک وود”) به بازی های بد، بازی اراذل و اوباش (“شک” و “آگوست: کانتی اوج”) رسید. [“The Devil Wears Prada,” is a notable exception.]

علاوه بر این، او همچنین از سندرم فلورانس فاستر جنکینز رنج می برد – هیچ کس جرات ندارد به او بگوید که او بد است. اما لا استریپ در «به بالا نگاه نکن»، با بازی رئیس جمهور بی تفاوت اورلئان، کاملاً مضحک است. (شاید لا استریپ پس از هدایت هیلاری به بازسازی نادرست کاندیدای منچوری، احساس کرد که باید نقش ترامپ را بازی کند؟) طنز آدام مک کی درباره تغییرات آب و هوایی همه جا بود (که یکی از مشکلات متعدد بود)، اما طنز استریپ همه جا بود. . بازی گسترده بیش از حد تلاش می کند. عملکرد او منزجر کننده است زمانی که شما باید فقط قهرمان او باشید. پرزیدنت اورلئان پر از مو، لهجه و ولگرد بود. درخشش تلخ او ممکن است خنده دار باشد، اما لا استریپ به نظر نمی رسد که او در اینجا سرگرم سرگرمی باشد (برخلاف همکارش کیت بلانشت). به همین دلیل عملکرد او ضعیف بود. برای ایفای نقش رئیس جمهور احمق باید به ماهی در بشکه شلیک می کرد، اما بازیگر زن معروف به بشکه شلیک کرد، آب را تخلیه کرد و اجازه داد ماهی خفه شود و بدون برخورد با آنها بمیرد.

داستان های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر