بتی وایت در The Golden Girls به من خودپذیری عجیبی را آموخت

[ad_1]

در اتاق نشیمن تریلر یکی از دوستانم نشسته بودم که برای اولین بار The Golden Girls را دیدم. معمولاً وقتی می‌خواستم از دست خانواده‌ام فرار کنم و خانه‌اش نزدیک‌تر بود، خودم را آنجا می‌دیدم. من آن زمان 14 یا 15 ساله بودم، بنابراین تا آن زمان نمایش تکراری بود. دوستم برای بچه‌هایش شام درست کرد و در پس‌زمینه سه بانوی مسن‌تر در یک سلول زندان ایستاده بودند، در حالی که یک زن سفیدپوست با عینک کوتاه می‌گفت: «باورم نمی‌شود این پلیس‌های احمق فکر کنند کسی پولی می‌دهد تا بخوابد. با تو. ”

– این چه نمایشی است؟ من پرسیدم، اما از قبل می دانستم که می خواهم بیشتر تماشا کنم. پیرزن ها و طنز – من عاشق بودم.

ارادت من به دختران طلایی شروع شد زیرا نمایش بسیار سرگرم کننده بود. طعنه دوروتی و تک آهنگ های سوفیا پایانی نداشت. هر چه بیشتر تماشا می کردم، بیشتر با آنها ارتباط برقرار می کردم. دوروتی معلم انگلیسی بود. رز در یک مکان روستایی و منزوی بزرگ شد. سوفیا آشپزی گستاخ و شیطان صفت بود. و بلانچ، یک جنوبی، عزت نفسی داشت که بسیاری از زنان هرگز به آن دست نمی یابند. همه آنها تجسم چیزی بودند که من آن را تحسین می کردم. من به سرعت تبدیل به یک طرفدار فوق العاده شدم.

مطالب مرتبط: به یاد بتی وایت، مادربزرگ آمریکایی و بانوی اول تلویزیون

من در یک شهرستان کوچک محافظه کار در شرق کنتاکی بزرگ شدم. من یکشنبه به کلیسا رفتم و دوستانم یا اهل کلیسا بودند یا فرزندان دوستان والدینم. به نوعی من یک دختر معمولی بودم. مادرم مرا به رقص و ژیمناستیک ارجاع داد و من مانند همه بالرین های کوچک دیگر لباس و موهای فر داغ پوشیدم. اما من کوچک نبودم. من حداقل شش اینچ قد بلندتر و خیلی سنگین تر از بقیه بودم. با بزرگتر شدن، اختلافات من با بدنم بیشتر شد. من پسر بودم موهای بلندم را برای مدل موی پیکسی انداختم. ورزش می کردم، از لباس متنفر بودم و آرایش نمی کردم. لیست کاملی از چیزهایی وجود دارد که من را متفاوت کرده است، اما یکی از آنها وجود داشت که سعی کردم آن را پنهان کنم. من همجنسگرا بودم

زمانی که 17 ساله بودم، بیشتر برنامه را تماشا کرده بودم – اغلب بدون نظم. اما من یک قسمت از فصل 7، بازگشت به خانه، رز، که در آن دختران طلایی در یک دیدار مجدد در دبیرستان از هم جدا می شوند را ندیده بودم. درست زمانی که دروغ آنها در شرف فاش شدن است، رز شانه او را می گیرد، دوروتی را صدا می کند و بیهوش می شود. متوجه شدیم که او دچار حمله قلبی شده است. در یک سفر مدرسه در هتل بودم. ما برای منع رفت و آمد در اتاق هایمان بودیم و چند نفری مشغول ورق بازی بودیم. دختران طلایی در پس زمینه بازی می کردند، اما من تنها کسی بودم که به او توجه زیادی داشتم. وقتی اپیزود تمام شد و معلوم نبود که رز موفق می شود یا نه، دیگر ورق بازی را متوقف کردم.

صبر کن! لبه تخت هتل نشستم و منتظر قسمت بعدی بودم. دوستانم خندیدند، اما باید می دانستم که چهار بزرگ شکست نخواهند خورد.

در 17 سالگی سعی کردم بیشتر قابل قبول باشم. چهار ماه رژیم مایعات را برای کاهش وزن گذراندم و در گروه جوانان فعال بودم. من خالصانه مذهبی بودم. می‌خواستم برای کسی، برای چیزی کافی باشم، بنابراین خودم را به کلیسا و مذهب انداختم، اما حتی وقتی خیلی تلاش کردم تا کار درست را انجام دهم، عشق مشروط به نظر می‌رسید. بعد از کالج به خانه برگشتم و حتی بیشتر احساس انزوا کردم. من از قبل می دانستم که همجنس گرا هستم، اما نمی توانستم این قسمت از وجودم را با اعتقادات مذهبی ام هماهنگ کنم. من حتی در تلویزیون مسیحی کار کردم – چگونه قرار بود سعی کنم از آن خارج شوم؟ در عوض، مکانیسم‌های مقابله و راه‌های فرار را توسعه دادم. خواندم. نوشتم. من خیلی تلویزیون تماشا کردم. و هر روز صبح با قهوه ام دختر طلایی را تماشا می کردم. من ناراضی بودم. اما شروع روزم با این چهار زن به اندازه کافئین شروعی به من داد.

من در یک منطقه، یک مذهب، یک شهر، یک خانواده بزرگ شدم، جایی که قوانین آن واضح بود: آن آدم و حوا بودند، نه استیو. وقتی ظلم فقط یک اتفاق نباشد، بلکه یک اقلیم باشد، می تواند شما را از خودتان جدا کند. اما در تمام این مدت من مادربزرگ مادری ام را داشتم. او نزدیکترین چیزی بود که من مجبور بودم بدون قید و شرط دوستش داشته باشم. او به من کمک کرد تا او را بزرگ کنم و با بزرگتر شدن و بدتر شدن وضعیت سلامتی او، از او مراقبت کردم. از جهاتی شبیه رز بود. او در یک مزرعه روستایی بزرگ شد. او بسیار خوب و تا حدودی بی گناه بود و وقتی کسی باید صحبت می کرد آنجا بود تا گوش کند. او تنها کسی بود که اجازه داد من باشم. او من را دوست داشت. اما او در دین خود نیز آنقدر متدین بود که هرگز با او بیرون رفتم. تنها باری که نزدیک شدم، فقط چند هفته قبل از رفتن او، متوقف شدم. او در آسایشگاه بود و وضعیت سلامتی خوبی نداشت. او در مورد فیزیوتراپش که تازه ازدواج کرده بود به من گفت.

«لباسش زیبا بود، اما با یک زن ازدواج کرد.

یک روز تقریباً به او گفتم می خواهم با یک زن ازدواج کنم. اما لحن او باعث شد متوقف شوم. می ترسیدم که حقیقت قلب او و سپس قلب من را بشکند.

دختران طلایی (تلویزیون سرگرمی سونی)

رز داستان متفاوتی به من داد. در قسمت 4 Scared Straight، برادر بلانچ، کلیتون، با بلانچ بیرون می رود. رز کسی است که کلیتون را تشویق می کند که به بلانچ بگوید. او به کلیتون می گوید: “او ناراحت خواهد شد، اما نه برای مدت طولانی، و فقط به این فکر کنید که چگونه در دراز مدت به شما دو نفر کمک می کند.” لحظه ای که برای من برجسته است، رفتار رز با کلیتون است که به او می گوید همجنس گرا است. او شوکه عمل نمی کند، چهره ی نفرت انگیزی از خود نشان نمی دهد و از او عقب نشینی نمی کند. او به او نمی گوید که به جهنم می رود. او او را تشویق می‌کند که خودش باشد و عاقلانه می‌گوید که آینده رابطه در واقع به صادق بودن درباره شخصیت او بستگی دارد.

در قسمت فصل دوم “عاشقانه نیست؟” دوست دوروتی جین یک لزبین است که در حین ملاقات رز عاشق او می شود. دوروتی و سوفیا از قبل می‌دانند که ژان همجنس‌گرا است و به سبک واقعی دختران طلایی، بلانچ ناراحت است فقط به این دلیل که فکر می‌کند ژان باید جذب او شود. وقتی جین سعی می‌کند از حضورش کم کند، رز به او می‌گوید: «تو فقط چیزی را گفتی که احساس کردی. [. . . ] من چنین احساسی را درک نمی‌کنم، اما اگر می‌فهمیدم و اگر بودم، می‌دانید، مثل شما، فکر می‌کنم بسیار متملق می‌شوم که اینطور در مورد من فکر می‌کنید. : محبت به شخص دیگر همیشه موهبتی است که باید با دقت با او رفتار کرد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


این قسمت در ابتدا در نوامبر 1986 و در اوج اپیدمی ایدز پخش شد. من نمی توانم تصور کنم که در آن زمان همجنس گرا بودن و دیدن یک زن مسن تر به آن چه می تواند باشد. رز پیر و اهل روستا بود و هیچ ابایی از دوستی با زنی که او را جذب می کرد نداشت. این برای من مهم بود. من با گوش دادن به زمزمه‌های مادربزرگ‌های کلیسا در مورد ضایعات بزرگ شدم، و شنیدم که مردان تهدید می‌کردند که اگر همجنس‌گرا به آنها نزدیک شود، چه خواهند کرد. من در سن خیلی کم یاد گرفته بودم که باید از خودم متنفر باشم زیرا یک تهدید هستم. اما از روش هایی که زنان در برنامه سعی کردند از مردم آنگونه که هستند مراقبت کنند، آرامش پیدا کردم. و رز در آن بهترین بود.

من سوفیا را دوست داشتم، یک بار با Rue McClanahan آشنا شدم و در شخص خودم دوروتی هستم، اما بتی وایت مردی بود که قلب من را به دست آورد. حرفه پربار وایت مدت ها قبل از The Golden Girls آغاز شد و بسیار فراتر از محدوده نمایش گسترش یافت. در سال‌های قبل از رفتنم، متوجه شدم که او در طول جنگ جهانی دوم داوطلب بوده و تدارکات نظامی در هالیوود را مدیریت می‌کند. این که او علاقه زیادی به حیوانات دارد و با بسیاری از سازمان های خیریه و باغ وحش کار می کند تا برای رفاه حیوانات پول جمع کند. او همچنین مدافع صریح حقوق LGBTQ و عدالت نژادی بود. او در اوایل کار خود، آرتور دانکن، یک رقصنده سیاه‌پوست را در برنامه معمولی شوی بتی وایت شرکت داد. در واقع، او تحت فشار، از کاهش زمان پخش او خودداری کرد. من از تماشای او در کلیولند هات و فیلم‌هایی مانند The Proposal لذت بردم، زیرا این احساس را داشتم که بیش از شخصیت وایت و حس شوخ‌طبعی گسترده‌اش اجازه دارد به گونه‌ای بدرخشد که رز نمی‌تواند بدرخشد. زمانی که وایت میزبان SNL بود و در یک آگهی تبلیغاتی Superbowl در نیمه اول ظاهر شد، وایت را جشن گرفتم. من دوست داشتم که او می تواند باهوش ترین و عاقل ترین باشد، او می تواند مترقی باشد، و او هنوز هم آن نشانه مهربانی را دارد.

مجبور شدم برای همیشه از زادگاهم دور بمانم تا بیرون بیایم. وقتی بدانی جایی که تو را بزرگ کرده تو را نمی خواهد، چیزی در تو می شکند. در سال اول پس از نقل مکان، سخت تلاش کردم تا با کیستم و آنچه که آنها به من یاد دادند کنار بیایم. و من در خیلی چیزهای دیگر به دنبال آرامش بودم. من جانت وینترسون را خواندم. من به برنامه های دوستیابی پیوستم، سپس آنها را با وحشت حذف کردم. “The L Word” و “Queer as Folk” را تماشا کردم. هم احساس ناامنی کردم و هم از دست دادن. اما از طریق همه اینها، من می توانم دختران طلایی را نیز شامل کنم. با آنها احساس امنیت می کردم.

روزی که بتی وایت درگذشت، من و همسرم در حال سفر به خانه بودیم. او روی صندلی مسافر نشسته بود و اینستاگرام را ورق می زد و صدای نفسش را شنیدم.

“اوه، نه عزیزم.” این بتی وایت است.

پرسیدم: «او مرد؟»

“من فکر می کنم او انجام داد. مردم منتشر می کنند.”

کمی مسخره بودم اما نمی توانستم جلوی اشک هایم را بگیرم. تقریباً 32 ساله بودم که شروع به بیرون رفتن در مقابل مردم کردم. این روند آسانی نبود و به این معنی بود که برخی از دوستی های من از هم پاشید یا تغییر کرد. اما اکنون زندگی من عادلانه تر از همیشه است. من خوشحالم. من می خواهم مادربزرگم الان مرا ببیند.

وقتی در کوچه خود توقف کردیم، برای پیرزنی 99 ساله که هرگز ندیده بودم، گریه زشتی کردم. حتی الان، چند روز بعد، من اشک می ریزم، و این فقط به این دلیل نیست که من دختران طلایی را دوست داشتم. این به این دلیل است که بتی وایت تجسم مهربانی بود. او آن را تجربه کرد. برای من، مهربانی او در زمانی بود که به او به عنوان بهترین دوستم بیشتر نیاز داشتم.

داستان های بیشتر برای خواندن:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر