با کمال تعجب، Abbott Elementary در چالش تدریس در مدارس کم بودجه خنده می یابد

[ad_1]

چهار روز پس از پخش یک قسمت کوتاه «ابوت ابتدایی» در ماه دسامبر، 10 معلم داکوتای جنوبی تیتر اخبار شدند، دست‌ها و زانوهایشان را به هم بستند تا سهم نقدی 5000 دلاری خود را در حالی که طرفداران هاکی محلی تشویق می‌کردند، ربودند. فیلم این شیرین کاری که در وقت استراحت در نیمه دوم رخ داد، در فضای مجازی منتشر شد. . . اما نه آن طور که اسپانسرش انتظار داشت.

رندی وینگارتن، رئیس فدراسیون معلمان آمریکا، او به درستی آن را «تحقیرآمیز» نامید. «…[T]او در توییتر نوشت: “همه مجبور نیستند به دنبال دلار در لوازم کلاس باشند.”

این به این دلیل است که بازیگران این صحنه افراد واقعی هستند – معلمانی که دستمزد وحشتناکی پایین دارند، از نظر عاطفی غرق شده اند و برای همیشه دست کم گرفته می شوند، نه بازیگران یک کمدی غم انگیز. ممکن است نویسنده ای راهی اندیشیده باشد که این فیلمنامه را بیشتر مضحک کند تا منزجر کننده. با این حال، من نمی توانم درک کنم که کسی از ابوت ابتدایی معلمان خود را در معرض چنین تحقیر قرار می دهد.

مطالب مرتبط: کمدی انقلابی جدید رابین تد

بهترین کمدی‌ها جادوی خود را جایی در این خط نازک می‌یابند، واقعیت واضح و صداقت پوچ را از هم جدا می‌کنند، و اغلب برای رسیدن به آن قسمت‌های مختلفی نیاز دارند. اما از اولین قسمت خود، نمایش متولد فیلادلفیا، کوئینتا برانسون، فیلمنامه ای را بزرگنمایی می کند که به طور عینی سرگرم کننده نیست – کمبود بودجه اسفناک مدارس دولتی در جوامع کم درآمد – و رگه ای از طنز الهام گرفته شده را در وضعیت اسفناک می یابد.

فهرست برنامه‌های تلویزیونی واقع در مدارس را می‌توان دور دیوارهای کلاس پیچید، اما «ابوت ابتدایی» برجسته است و باعث کمبود سیستماتیک و قهرمان نامرئی می‌شود. این به خودی خود یک وضعیت غم انگیز است. اما معلمان ابوت که وظیفه دارند بیشترین کار را با هیچ کاری انجام دهند و مکان خود را به هر نحوی شناور نگه دارند، در لاشه خرابه ها بیهوده می یابند زیرا چاره ای ندارند. آنها کسانی هستند که وظیفه دارند نسل بعدی را با ابزارهایی که ده ها سال قدمت دارند آموزش دهند.

خوش بینی ضعیف و غرق نشدنی به شخصیت برانسون، جنین تیگس، معلم سال دوم مدرسه ابتدایی ویلارد آر. ابوت در فیلادلفیا، اطلاع می دهد.

اگرچه مدرسه او در اطراف او در حال از هم پاشیدن است – و آن را به موضوعی عالی برای یک تیم مستند نامرئی که مدارس دولتی ضعیف و ضعیف در آمریکا را پوشش می دهد – تبدیل می کند – جینین مملو از دیدگاهی است که می تواند انجام دهد و سعی می کند برای کلاس دوم خود الگوبرداری کند.

وقتی یک لامپ در راهرو خاموش می شود و هیچ کس نمی تواند آن را تعمیر کند، او دست کم تلاش می کند.

وقتی یک درخواست ساده برای تعویض یک فرش ویران شده با خنده رد می‌شود، او و معلم کلاس دومش ملیسا شمنتی (لیزا آن والتر) خودشان می‌دانند که چگونه یک فرش را تهیه کنند.

وقتی دانش‌آموزانش به وسایل مدرسه نیاز دارند، جانین باید به مهربانی غریبه‌ها که از پست‌های سرگرم‌کننده‌اش در رسانه‌های اجتماعی به دست می‌آید تکیه کند. (ملیسا، دختری از جنوب فیلادلفیا، با لمس شبکه گسترده ارتباطات خود با دنیای اموات، منابعی را از کلاس درس خود می گیرد.) او حتی نمی تواند برای کتاب های درسی جدید روی پول حساب کند و مجبور است در کتاب علوم اجتماعی خود که به دوران جورج دبلیو بوش برمی گردد، از روسای جمهور اخیر آمریکا عکس بگیرد.

با وجود تمام تلاش‌هایش، جینین تلاش می‌کند تا فرزندانش را وادار کند که به حرف‌های او گوش دهند، مانند معلم سال دومش، جاکوب هیل (کریس پرفتی)، یک مرد سفیدپوست مترقی که ظاهراً در جای دیگری بزرگ شده است و به سختی می‌تواند با دانش‌آموزان عمدتا سیاهپوست خود ارتباط برقرار کند. حداقل جیکوب تلاش می کند تا ارتباط عاطفی بیشتری با فرزندانش نسبت به معاون معلم جدید گرگوری ادی (تایلر جیمز ویلیامز) داشته باشد، که زمان خود را در ابوت نه به عنوان یک حرفه می بیند تا به عنوان سکوی پرشی برای جاه طلبی های بزرگتر.

گاهی اوقات ناامیدی شخصی آنها به بخشی از توطئه A تبدیل می شود، همراه با عشق فزاینده گرگوری به جانین، دلبستگی که او نمی تواند ثبت کند زیرا با دوست پسری زندگی می کند که از سر تا پا پرچم های قرمز پوشیده است.

Abbott نمایشی خیالی از هر مدرسه دولتی در مرکز شهر است که بودجه کمتری دریافت می کند (23 میلیارد دلار، طبق گزارش سال 2019 از سازمان غیرانتفاعی EdBuild) نسبت به همتایان خود در جوامع ثروتمندتر و عمدتاً سفیدپوست. .

البته از آنجایی که این یک سریال تلویزیونی است که برای مخاطبان گسترده‌ای عرضه می‌شود، نژاد هرگز به صراحت وارد دیالوگ فیلمنامه نمی‌شود. اما نمی‌توان نادیده گرفت که بدنه دانش‌آموزان در ابوت تقریباً به طور کامل از کودکان سیاه‌پوست و قهوه‌ای تشکیل شده است که معلمان برای درک آن‌ها تکیه می‌کنند، از جمله کسانی که زندگی خود را به جهنم تبدیل می‌کنند.

اکثر گروه اصلی نیز سیاه‌پوست هستند و همگی به حکمت و تجربه ارائه شده توسط باربارا هاوارد (چریل لی رالف) معلم مهدکودک کهنه کار پایبند هستند. باربارا دائماً به همکاران خود و مردم یادآوری می کند که معلمان مدارس دولتی در آمریکا تا چه حد دست کم گرفته می شوند، به طور غیرعادی فداکار هستند و مطمئناً در حرفه پولی خود نیستند.

در مدرسه‌ای که معلمان متوسط ​​دو سال دوام می‌آورند و جینین و جیکوب تنها افرادی هستند که از 20 نفری که همزمان استخدام شده‌اند، استخدام می‌شوند، باربارا معلمی است که زمان کافی برای آموزش به فرزندان برخی از دانش‌آموزان سابقش دارد.

او همچنین به اندازه کافی با بوروکراسی منطقه مدرسه آشنا است تا بداند چه سطح حمایتی را باید از دولت محلی انتظار داشت – یعنی کم یا هیچ.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


Abbott Elementary ممکن است از نظر شکل، زمینه جدیدی را ایجاد نکند. سبک ماکسیمال باحال او یادآور «خانواده مدرن»، موفق ترین کمدی اخیر ABC است، با سلسله مراتب کمدی در محل کار که با طرح The Office اصلاح شده است.

اما این نمایش از انگیزه و بستر خود استفاده می کند تا بیانیه ای روشن در مورد اولویت های تحریف شده بوروکراسی دولت محلی بیان کند و از معلمان به عنوان خدمتکاران شوخ، مدبر و تزلزل ناپذیر تقدیر کند. هر چالشی که آنها با آن روبرو می شوند، به عنوان انتقاد از سیستمی که مدام معلمان را شکست می دهد، توسط یک مدیر مدرسه بی فایده و خود خدمت (جانل جیمز) ارائه می شود که شغل خود را بر اساس ارتباطات به جای تجربه بدست می آورد.

هر قسمت حکایت های به روز شده ای را که در برنامه های خبری، مستندها دیده ایم و در مورد تفاوت های آموزشی دیده ایم و در مورد تفاوت های آموزشی خوانده ایم – و شاهکار بزرگ Abbott Elementary این است که شروع می شود و تا پایان تیترها خنده دار می ماند. برانسون (قبلاً در “نمایش طرح بانوی سیاه”) و رالف استثنایی هستند و والتر ملکه تحویل بی پروا در هر رویداد است.

اما هنرپیشه‌های کودکی که در این نمایش کار می‌کنند، نه تنها به دلیل توانایی‌های بازیگری‌شان، بلکه به دلیل وظیفه‌شناسی نوشته‌شان، هدیه هستند. وقتی نمایش‌های دیگر از رابطه معلم و دانش‌آموز فقط برای سرگرمی استفاده می‌کنند و موتور سیکلت را در ماشین‌های جوک می‌سازند، Abbott Elementary روش‌های توزیع نابرابر کودکان را برجسته می‌کند. گم شدن فرش در کلاس درس جنین به این معنی است که فرزندانش محل تجمع امنی را از دست می دهند. برای یکی از شاگردانش که زندگی خانگی سختی دارد، این مکان راحت‌تر از تخت خودش برای خوابیدن است.

بازگرداندن همه چیز به بشریت از آنچه این معلمان انجام می دهند، Abbott Elementary را به شدت قدیمی، انسانی و مهربان نگه می دارد. خانم شمنتی با اشاره به موقعیت خاصی در حالی که اصل نمایش را بیان می کند که آن را خاص می کند، به ژاکوب گفت: “شما نمی توانید به کودکان درست آموزش دهید مگر اینکه به آنها احترام بگذارید.”

بسیاری از صحبت های ما در مورد معلمان و آموزش و پرورش حول محور احترام، به ویژه فقدان آن است. ما می دانیم که معلمان به اندازه کافی کار نمی کنند و در حال سوختن هستند، اما تمایل داریم بپذیریم که این درست است.

بدتر از آن این است که مردم با حمایت معلمان محروم به عنوان فرصتی برای ساختن یک نمایش برخورد می کنند، واقعیتی که این سریال در قسمت آینده که در آن باندهای تأثیرگذار رسانه های اجتماعی (بیشتر سفیدپوست) به مدرسه هجوم می آورند تا لحظه ای را به تصویر بکشند، به تمسخر می گیرد. معلم یک کمک مالی از مدرسه دریافت کرد. آنها برای تجلیل از معلم آنجا نیستند. آنها می خواهند نمایندگان بهتر خود را با یک پیشنهاد جایزه یک بار تکمیل کنند.

ما در روزهای بی حوصله ای زندگی می کنیم که والدین به هیئت مدیره مدارس حمله می کنند و برای اخراج معلمان گرد هم می آیند زیرا آنها تلاش می کنند بهترین آموزش ممکن را به دانش آموزان خود بدهند. پنج قسمت اول «ابوت ابتدایی» هیچ کدام از این زشتی ها را وارد ترکیب نمی کنند و احتمالاً هرگز نیازی به این کار ندارند.

این تحولات مربوط به سیاست چریکی است، در حالی که نمایش بر روی افرادی تمرکز دارد که فقط می خواهند به فرزندان خود خواندن و نوشتن بیاموزند و آنها را با بهترین پایگاه دانشی که می توانند با ابزارهای موجود فراهم کنند به سراسر جهان بفرستند.

همچنین به ما کمک می‌کند بفهمیم که چرا معلمانی که در Sioux Falls Argus Leader نقل‌قول کردند، پس از اینکه مجبور شدند روی یخ بخزند تا برای کلاس‌هایشان پول بگیرند، چیزی جز نقل قول‌های مثبت درباره این تجربه نداشتند. راستش به جانین نگاه کن او در یک نقطه توضیح می دهد: “من می گویم مشکل اصلی در منطقه مدرسه این است که بله، پول نیست.” «شهر می‌گوید یکی نیست، اما از اینجا در حال تعمیر میلیون‌ها دلار در استادیوم عقاب‌ها هستند. ما فقط این کار را انجام می دهیم.”

واقعا

“ابوت ابتدایی” سه شنبه ساعت 9 شب از شبکه ABC پخش می شود. قسمت های گذشته برای پخش Hulu در دسترس هستند. تریلر سریال زیر را از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=u6hvB1R9sUM

داستان های بیشتری مانند این:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort