با پایان یافتن مرخصی استعلاجی فدرال کووید، کارگران برای بازگشت به کار تحت فشار هستند

[ad_1]

اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که مرخصی استعلاجی با حقوق یک ابزار کلیدی – مانند آزمایش، ماسک و واکسن – در تلاش برای جلوگیری از عفونت COVID-19 و حفظ ایمنی محل کار است.

با این حال، ایالات متحده در بحبوحه فصل تعطیلات کووید دیگری است و قوانین فدرال که مرخصی استعلاجی استحقاقی مرتبط با کووید را ارائه می‌کرد، منقضی شده است. کلرادو، لس آنجلس و پیتسبورگ از جمله معدود مکان‌هایی هستند که محافظت خود را در برابر COVID معرفی کرده‌اند، اما بسیاری از کارگران بیمار در سراسر کشور هنگام تصمیم‌گیری در مورد ماندن در خانه باید با مسائل مالی و اخلاقی دشواری دست و پنجه نرم کنند.

نیکلاس سیبارت، اقتصاددان کار در دانشگاه کرنل، می گوید: «میلیون ها کارگر به مرخصی استعلاجی با حقوق دسترسی ندارند و ما هنوز در یک بیماری همه گیر هستیم.

ایالات متحده یکی از معدود کشورهای صنعتی است که سیاست ملی در مورد مرخصی استعلاجی با حقوق ندارد. در مقابل، آلمان، وطن سیبارت، نزدیک به 140 سال است که یکی از آنها را دارد.

همه گیری ویروس کرونا منجر به تغییرات کوتاه مدت شده است. به گفته سیبارت، قانون کرونا برای اولین بار در سطح ملی، برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده، به خانواده ها مرخصی استعلاجی با حقوق تحمیل شد. این قانون شامل حدود دو هفته دستمزد کامل برای کارمندانی است که به دلیل علائم مشابه کووید قرنطینه شده اند یا به دنبال مراقبت پزشکی هستند و هفته های اضافی دستمزد جزئی برای مراقبت از کودکی که به دلیل کووید در خانه رها شده است.

با این حال، دستور مرخصی استعلاجی با استحقاق به طور مداوم فقط برای کارفرمایان با 50 تا 499 کارمند اعمال می شد و تنها 9 ماه به طول انجامید و در پایان سال 2020 به پایان رسید. کارفرمایان می توانند تصمیم بگیرند که آیا می خواهند به ارائه مرخصی استعلاجی با استحقاق در ازای اعتبار مالیاتی ادامه دهند یا خیر. ، اگرچه در اواخر سپتامبر منقضی شده است.

زیبارت و همکارانش در مجله PNAS نوشتند حدود 5 درصد از کارمندان ایالات متحده از محافظت فدرال در برابر مرخصی COVID استفاده کرده اند و به نظر می رسد که در ابتدا به تعادل منحنی همه گیر کمک کرد. اما کافی نبود. تعداد افرادی که به هر نوع بیماری مبتلا بوده اند اما نتوانسته اند استراحت کنند از حدود 5 میلیون در ماه قبل از همه گیری به 15 میلیون تا پایان سال 2020 – حتی با مرخصی فدرال – افزایش یافته است.

دکتر ریتا حمد، اپیدمیولوژیست اجتماعی و پزشک خانواده در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، گفت: افرادی که کمترین درآمد را دارند کمتر تحت پوشش مرخصی استعلاجی با حقوق قرار می گیرند. او گفت: «ما فقط با هر گونه ترکیبی از سیاست‌های کارفرمایان و دولت از قبل موجود باقی مانده‌ایم که آسیب‌پذیرترین افراد را کمتر تحت تأثیر قرار می‌دهد.

قانون ساختمان بهتر که قرار است پس از تصویب مجلس نمایندگان در 19 نوامبر در سنا به تصویب برسد، ممکن است مرخصی پزشکی و خانوادگی با حقوق را در نظر بگیرد تا کارگران بتوانند با بیماری یا مراقبت طولانی مدت کنار بیایند، اما شامل مرخصی برای بهبودی نمی شود. از بیماری کوتاه مدت

جارد مک، نایب رئیس A Better Balance، یک سازمان غیرانتفاعی حقوقی ملی که از حقوق کارگران دفاع می‌کند، سال‌ها از قانون‌گذاران فدرال، ایالتی و محلی خواسته است تا مرخصی استعلاجی با حقوق را گسترش دهند و یک قانون نمونه را تدوین کنند. او گفت که 16 ایالت، واشنگتن دی سی، و حدود 20 شهر دارای قوانین بیمارستانی با حقوق دائمی هستند. یکی از سخاوتمندانه ترین، نیومکزیکو، در ماه جولای اجرایی خواهد شد. کلرادو، ماساچوست، نوادا، نیویورک و ناحیه کلمبیا، مانند پیتسبورگ و چندین شهر در کالیفرنیا، مانند لس آنجلس، اوکلند و لانگ بیچ، مرخصی استعلاجی اضطراری مخصوص کووید را ارائه می دهند.

در برخی جاها، کارفرمایان ابتکار عمل را برای رسیدگی به این مشکل به عهده می گیرند. یک نظرسنجی اخیر KFF از حدود 1700 کارفرما در سراسر کشور نشان داد که 37٪ از کارگران در مکانی کار می کنند که مرخصی با حقوق را تمدید کرده یا شروع کرده است، یا برای بهبودی از یک بیماری یا برای کمک به بهبودی یکی از بستگان خود. این در حالی است که مرخصی استعلاجی استحقاقی یک درصد از کارگران کاهش یا حذف شده است.

مک گفت، با این حال، تماس‌ها با خط کمک‌های حقوقی رایگان A Better Balance از زمان شروع همه‌گیری به شدت افزایش یافته است. بسیاری از کارگران یا شغل خود را به خطر می اندازند یا راهی جز رفتن به سر کار در هنگام بیماری ندارند و این یک مشکل واقعی بهداشت عمومی است.»

در ماه آگوست، ادارات بهداشت عمومی محلی کالیفرنیا از رهبران درخواست کردند که مرخصی استعلاجی با حقوق را برای همه کارگران تمدید کنند و گفتند که عدم انجام این کار باعث می شود مردم از واکسینه شدن در برابر کووید منصرف شوند و به طور نامتناسبی بر جوامع محروم تأثیر می گذارد.

حمد گفت که بسیاری از افرادی که از واکسیناسیون خودداری کرده اند می ترسند عوارض جانبی را تجربه کنند که آنها را مجبور می کند یک یا دو روز کار را از دست بدهند، کاری که نمی توانند از عهده آن برآیند.

اما بدون بودجه فدرال برای بازپرداخت کارفرمایان، کالیفرنیا و سایر ایالت‌ها باید پولی برای پرداخت مرخصی استعلاجی بیابند – و اشتیاق کمی در میان قانونگذاران برای انتقال هزینه‌ها به مشاغل وجود دارد.

مک گفت: «ما فکر می‌کنیم تفاوت فاحش این است که دولت فدرال هیچ نوع مرخصی اضطراری را به دلیل COVID-19 تمدید نکرده است. این بدیهی است که با توجه به وضعیتی که ما در این همه گیری هستیم، یک نقص بزرگ است.

کلرادو، که در حال افزایش کووید است، سال گذشته آنچه را که شرکت Make مستقر در دنور قوی‌ترین محافظت در برابر مرخصی استعلاجی در هر ایالت در نظر گرفته است، رد کرد. این قانون که به هر کارمند اجازه می دهد تا شش روز مرخصی استعلاجی با حقوق در سال دریافت کند و از ژانویه به طور کامل اجرایی می شود، می گوید زمانی که کارمندان محلی، ایالتی یا فدرال وضعیت اضطراری را برای سلامت عمومی اعلام می کنند، کارفرمایان باید مرخصی انباشته خود را تکمیل کنند. به طوری که کارمند می تواند تا دو هفته از مرخصی استعلاجی با حقوق استفاده کند، در این مورد، دلایل مربوط به کووید. مجوز مرخصی اضطراری حداقل تا فوریه منقضی نمی شود.

با این حال، برخی از کارفرمایان رعایت نمی کنند. به گفته مدیر حوزه، اریک جوه، از اوایل نوامبر، اداره استانداردهای کار و آمار کلرادو در حال بررسی شکایات مربوط به قانون مرخصی استعلاجی است که علیه 71 کارفرما ثبت شده است. این حدود 8 درصد از کل شکایات مربوط به حقوق بررسی شده را نشان می دهد. جوه گفت که واحد او قبلاً بر اساس قانون جدید مرخصی با حقوق “تعداد خوبی” از کارمندان را بازپرداخت کرده است.

قانون تعطیلات کلرادو هنوز محدودیت هایی دارد. اگر کارگران دوباره مریض شوند یا یکی از بستگانشان بیمار شود، مرخصی کووید را «پر کردن» دریافت نمی‌کنند – در مجموع از ژانویه 2021 تا پایان اورژانس بهداشت عمومی تنها 80 ساعت. و قانون به برخی از مشاغل اجازه می دهد تا کارمندان را مجبور به استفاده از مرخصی استحقاقی خود کنند، به شرطی که از قبل به کارمندان اطلاع دهند و حداقل دو هفته از PTO را به کارمندان تمام وقت ارائه دهند.

جیمی براد، معلم آموزش ویژه در دبیرستان مید در کلرادو، این ماه پس از گذراندن آزمایش کووید در این وضعیت قرار گرفت. برد، که کاملا واکسینه شده است، معتقد است که می تواند از مرخصی استعلاجی تایید شده توسط دولت استفاده کند. اما کارفرمای او، St. مدارس Vrain Valley به او گفتند که باید از PTO خود استفاده کند که حدود یک دهه پس انداز کرده بود.

برد که در خانه منزوی است، می گوید: «این بسیار ناامیدکننده است که من به خاطر انباشته شدن مرخصی مجازات می شوم. منطقه به سوالات پاسخ نداد.

باربارا هالند، مشاور انجمن مدیریت منابع انسانی، یک گروه تجاری ملی، گفت: سیاست هایی که کارکنان را مجبور به کار در هنگام بیماری می کند، نتیجه معکوس دارد. او گفت: این یک بیماری مسری است. “شما نمی خواهید سر کار حاضر شوید.”

با پایان یافتن مقررات فدرال، کریستینا کوواس و همکارانش در مدرسه ای در مینه سوتا مجبور شدند از مرخصی استعلاجی انباشته شده خود استفاده کنند و در صورت ابتلا به کووید آن را ترک کنند.

اخیراً یکی از همکاران کوواس با این فرض که سرما خورده است، بیمار سر کار رفت. کوواس گفت: “او در واقع همیشه کووید داشت.” کوواس گفت که مدرسه مجبور شد برای مدت کوتاهی تعطیل شود و چند دانش آموز بیمار شدند.

راشل بلوت، خبرنگار Healthline کالیفرنیا در این داستان مشارکت داشت.

در جلسه توجیهی رایگان صبحگاهی KHN مشترک شوید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort