با وجود عفونت های مقاربتی خارج از نمودار، کالیفرنیا در خانه آزمایش می کند

[ad_1]

ساکرامنتو، کالیفرنیا – کالیفرنیا اولین ایالتی است که برنامه های بیمه درمانی را برای پوشش آزمایشات خانگی برای عفونت های مقاربتی مانند اچ آی وی، کلامیدیا و سیفلیس – که می تواند به فرونشاندن اپیدمی STI کمک کند، که تقریباً به طور غیرقابل کنترلی با توجه به خدمات بهداشتی خدمات عمومی در حال گسترش است، تبدیل شده است. بر کووید-19 متمرکز شده است.

این قانون، بخشی از یک قانون گسترده‌تر برای مقابله با همه‌گیری STI، از اول ژانویه برای افرادی که دارای طرح‌های بیمه خصوصی تحت نظارت دولتی هستند، اجرایی شد و بعداً برای میلیون‌ها کالیفرنیایی کم‌درآمدی که در برنامه مدیکید ایالت ثبت‌نام کرده‌اند، اجرایی خواهد شد.

با آسان‌تر و ارزان‌تر کردن کالیفرنیایی‌ها برای انجام آزمایش‌های خود در حریم خصوصی خانه‌هایشان، این ماده می‌تواند نظارت بهتری بر بیماری در مناطق روستایی و محروم این ایالت ایجاد کند، انگ بیمار را هنگام جستجوی مراقبت کاهش دهد، و کنترل بیشتری را به آنها بدهد. کارشناسان بیماری های عفونی می گویند سلامت آنها.

استفانی آرنولد پانگ، مدیر ارشد سیاست و روابط دولتی در ائتلاف ملی مدیران STD، گفت: «این اولین قانون در نوع خود است و من می‌توانم بگویم یکی از مدرن‌ترین قانون‌ها است». ما می‌خواهیم هر مانعی را برای آزمایش بیماری‌های مقاربتی از بین ببریم و قیمت یک جیب عامل بزرگی است.»

اما اولین بودن معایبی دارد. از آنجایی که مفهوم پوشش بیمه ای تست خانه برای بیماری های مقاربتی بسیار جدید است، برنامه دولتی Medicaid، Medi-Cal، قادر به شناسایی کدهای صورتحساب مورد نیاز برای شروع پرداخت آزمایشات تا اول ژانویه نیست. تنظیم‌کننده‌های فدرال نیز آزمایش‌هایی را برای استفاده خانگی تأیید نکرده‌اند، که می‌تواند آزمایشگاه‌ها را نسبت به پردازش آنها بی‌میل کند. و تحلیل ایالتی پیش‌بینی می‌کند که اکثر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی آنلاین تا زمانی که صورت‌حساب و سایر روش‌های خود را تنظیم نکنند، حداقل برای یک سال شروع به تجویز آزمایش‌های خانگی نخواهند کرد.

سناتور ریچارد پان (دی-ساکرامنتو)، متخصص اطفال که قانون را نوشته است، گفت: با این حال، وضعیت فوری است و نیاز به اقدام دارد.

پان گفت: “ما فرزندانی داریم که در کالیفرنیا با سیفلیس متولد شده اند.” “شما فکر می کنید در دوران ویکتوریا از بین رفته است.

بر اساس داده‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در سال 2019، حتی قبل از کووید، عفونت‌های مقاربتی برای شش سال متوالی در ایالات متحده و کالیفرنیا به بالاترین سطح خود رسید. درصد سفلیس مادرزادی که نوزادان توسط مادرانشان آلوده می شوند، شدت اپیدمی STI را نشان می دهد: میزان بروز آن از سال 2015 تا 2019 279 درصد در سراسر کشور و 232 درصد در کالیفرنیا افزایش یافته است. از 445 مورد سیفلیس مادرزادی در کالیفرنیا در سال 2019، 37 مورد مرده به دنیا آمدند.

همه‌گیری تنها مشکل را تشدید کرد، زیرا بخش‌های بهداشت برای پاسخگویی به شرایط اضطراری غرق شدند و دستور ماندن در خانه باعث شد مردم از کلینیک‌ها دور شوند.

در یک نظرسنجی سراسری از برنامه‌های بهداشت عمومی از ماه مه 2020، ائتلاف ملی مدیران بیماری‌های مقاربتی دریافت که اکثر پاسخ‌دهندگان – تا 78٪ در یک نظرسنجی – برخی از نیروی کار STI خود را برای آزمایش و مشاهده کووید منحرف کردند. گزارشی به همراه آخرین مطالعه نشان داد که برخی از بیماری های مقاربتی به دلیل کاهش ساعات کار کلینیک، انحراف منابع، و کمبود کیت های آزمایش و فرسودگی کارکنان «کاملاً آزمایش نشده» بودند.

برخی از تست‌های خانگی STI یک بیماری را بررسی می‌کنند، اما کیت‌های دیگر می‌توانند نمونه‌هایی را برای بررسی عفونت‌های مختلف جمع‌آوری و ارسال کنند. بسته به آزمایش، بیماران یک قطره خون را با لانست جمع می کنند یا آن را روی دهان، واژن، مقعد یا آلت تناسلی خود می مالند.

برخی از آزمایش‌ها از بیماران می‌خواهند که نمونه‌ها را برای تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه بفرستند، در حالی که برخی از آزمایش‌های خوراکی HIV در خانه در چند دقیقه نتیجه می‌دهند.

ایوان بیس، یک دانشجوی 25 ساله فارغ التحصیل در UCLA، اغلب به عنوان بخشی از یک مطالعه تحقیقاتی دو ساله مورد آزمایش قرار گرفت. وقتی کلینیک‌ها در طول همه‌گیری بسته شدند، محققان یک کیت خانگی برای او فرستادند.

کیت که برای آزمایش HIV، هپاتیت C، تبخال، سیفلیس، کلامیدیا، سوزاک و تریکومونیازیس آزمایش می‌کند، با احتیاط و با دستورالعمل‌های آسان بسته‌بندی شد. حدود 10 دقیقه طول کشید تا بیس انگشت خود را خارش دهد، دهانش را بمالد و نمونه ها را به آزمایشگاه بفرستد.

بیس می‌خواست پس از پایان مطالعه هر چند ماه یک بار آزمایش را ادامه دهد، اما کیت مورد استفاده او به قیمت 289 دلار به فروش می‌رسد که در دسترس او نیست.

آخرین باری که شخصاً به درمانگاه مراجعه کرد، گفت: «دو ساعتی را منتظر بودم تا پزشک مرا ببیند، زیرا آنها مشغله داشتند. تا زمانی که Medi-Cal شروع به پوشش آزمایشات خانگی کند، او گفت که باید زمانی برای آزمایش رایگان در یک کلینیک والدین برنامه ریزی شده پیدا کند.

وی گفت: اگر بیمه باید پوشش می داد، قطعاً کارهای بیشتری انجام می دادم.

طبق قانون جدید کالیفرنیا، برنامه‌های تنظیم‌شده ایالتی باید آزمایش‌های خانگی برای بیماری‌های مقاربتی را در صورت سفارش ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی پوشش دهند.

اهالی کالیفرنیا که دارای بیمه خصوصی هستند می توانند فوراً از این پوشش بهره مند شوند. اینکه چه مقدار از جیب آنها برای آزمایشات بدهکار هستند – اگر هر چیز دیگری – بستگی به نوع برنامه آنها دارد، اینکه آیا ارائه دهنده آنها آنلاین است و آیا آنها در دسته ای قرار می گیرند که دولت فدرال برای غربالگری رایگان تعیین کرده است.

بیماران Medi-Cal تقریباً هرگز با هزینه های پرداختی مواجه نمی شوند، اما باید منتظر پوشش باشند زیرا وزارت بهداشت که مدیریت Medi-Cal را بر عهده دارد با انجمن پزشکی آمریکا و دولت فدرال برای ایجاد کدهای صورتحساب همکاری می کند. نرخ بازپرداخت این کدها سپس به تایید فدرال نیاز دارد.

به گفته آنتونی کاوا، سخنگوی وزارتخانه، ایالت نمی داند این روند چقدر طول خواهد کشید.

این قانون برای میلیون‌ها کالیفرنیایی که برنامه‌های بیمه درمانی مبتنی بر کارشان توسط دولت فدرال تنظیم می‌شود، اعمال نمی‌شود.

سایر کشورها و سازمان‌ها آزمایش‌های STI را در خانه آزمایش کرده‌اند. دپارتمان‌های بهداشت عمومی آلاباما و ناحیه کلمبیا کیت‌های رایگان را برای ساکنانی که درخواست می‌کنند ارسال می‌کنند، اما هیچ حوزه قضایی نیازی به پوشش بیمه ندارد. ائتلاف ملی مدیران STD کیت های رایگان را از طریق بخش های بهداشتی در فیلادلفیا برای مردم ارسال می کند. آیووا ویرجینیا; ایندیانا; پورتوریکو؛ و شهرستان ناواهو، آریزونا. انتظار می رود لیست دریافت کنندگان در این ماه افزایش یابد.

Iwantthekit.org، پروژه ای توسط دانشگاه جانز هاپکینز، از سال 2004 کیت های رایگان را برای ساکنان مریلند و از سال 2011 برای ساکنان آلاسکا ارسال کرده است.

شارلوت گایدوس، یکی از بنیان‌گذاران این پروژه، گفت که درخواست‌ها برای کیت‌های آزمایش در طول همه‌گیری تقریباً سه برابر شده است – و اگر بتواند طبق قانون کالیفرنیا هزینه بیمه را دریافت کند، به هر ایالت گسترش خواهد یافت.

آزمایش ها در یک منطقه نظارتی تیره قرار می گیرند. اگرچه توسط سازمان غذا و دارو تایید شده است، اما هیچ کس مجاز به استفاده از آن در خانه نیست. فرض بر این است که بیماران باید نمونه های خود را در دیوارهای یک مرکز بهداشتی جمع آوری کنند و برخی از آزمایشگاه ها ممکن است نمونه های جمع آوری شده در خانه را تجزیه و تحلیل نکنند.

مقامات بهداشت عمومی به چالش‌های بالقوه دیگری اشاره می‌کنند: بیماران ممکن است مانند بانک‌های مواد غذایی به خدمات مشاوره، درمان یا ارجاع به سایر خدمات دسترسی نداشته باشند که در کلینیک‌ها دریافت می‌کنند. و اگرچه بیماران باید نتایج آزمایشات خود را به مقامات بهداشت عمومی گزارش دهند، برخی از افراد این کار را انجام نمی دهند.

ولاد کاریلو، 31 ساله، اخیراً سازش های مشابهی انجام داده است. کاریلو در یک کلینیک در سانفرانسیسکو تحت آزمایش بود، جایی که آنها می توانستند مشاوره و سایر خدمات را دریافت کنند. اما کاریلو آپارتمان خود را در طول همه‌گیری از دست داد و حدود هفت ساعت به بیشاپ، تنها شهری که در منطقه روستایی اینیو قرار دارد، نقل مکان کرد.

کاریلو گفت: «از زمانی که از شهر دور بودم، یک سال تمام طول کشید تا راهی برای آزمایش پیدا کنم.

کاریلو در نهایت کیت را از طریق پست دریافت کرد و از انگ رفتن به کلینیک اسقف که “بیشتر بر انجام کارهایی مانند جلوگیری از بارداری متمرکز است” اجتناب کرد. بدون آزمایش، کاریلو نمی تواند PrEP، دارویی برای پیشگیری از HIV دریافت کند.

کاریلو گفت: برای من واقعا سخت بود که برای مدت طولانی بدون او بمانم.

این داستان توسط KHN تهیه شده است، که نشریه California Healthline، یک سرویس مستقل از بنیاد بهداشت کالیفرنیا است.

KHN (خبر سلامت قیصر) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیق در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل خط مشی و بررسی ها، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی KFF (Family Foundation Kaiser) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی با استعداد است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی کشور ارائه می دهد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort