با نسخه جدید Omicron، جمهوری خواهان اکنون به مردم رشوه می دهند تا از واکسیناسیون خودداری کنند

[ad_1]

در این مرحله اطلاعات کمی در مورد نوع Omicron COVID-19 وجود دارد که هفته گذشته باعث وحشت جهانی و سقوط بازار سهام شد – به جز یادآوری اهمیت واکسینه شدن افراد. واکسیناسیون می تواند در وهله اول به جلوگیری از ایجاد چنین گونه هایی کمک کند، و افراد واکسینه شده احتمالاً هنوز در مواجهه با واریته بسیار ایمن تر از افراد واکسینه نشده هستند. همانطور که دفتر رئیس جمهور جو بایدن به مطبوعات گفت، دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد بیماری های عفونی او، “به این باور ادامه می دهد که واکسن های موجود احتمالاً درجه ای از محافظت در برابر موارد شدید کووید را فراهم می کنند.”

واکسن ها جان انسان ها را نجات می دهند و بهترین راه برای پایان دادن به همه گیری و بازگشت به حالت عادی هستند. با این حال – یا در واقع، زیرا از این رو، جمهوری خواهان نه تنها به کارشکنی در تلاش های دولت بایدن برای واکسینه کردن جامعه ادامه می دهند، بلکه خرابکاری را مضاعف می کنند.

مرتبط: مراقب بایدن باشید: جمهوری خواهان فرصتی را در نسخه جدید کووید می بیند

همانطور که آکسیوس صبح روز دوشنبه گزارش داد، تلاش‌های هماهنگ برای جلوگیری از تیراندازی در ایالت‌های قرمز افزایش یافته است و سیاستمداران جمهوری‌خواه اکنون آشکارا به رای‌دهندگان رشوه می‌دهند تا واکسینه نشوند. در این مقاله کوتاه توضیح داده شده است: «مقامات جمهوری‌خواه در سراسر کشور در حال آزمایش مکانیسم خلاقانه‌ای برای ایجاد وفاداری با آمریکایی‌های واکسینه نشده هستند و در عین حال دستورات دولت بایدن را تضعیف می‌کنند: مزایای بیکاری. فلوریدا، آیووا، کانزاس و تنسی سیاست‌های بیمه بیکاری خود را تغییر داده‌اند تا به کارگرانی که به دلیل دستور واکسن اخراج یا ترک شده‌اند اجازه دریافت مزایا را بدهند.

از ابتدای بهار، تعدادی از مفسران – از جمله خود من – اشاره کرده اند که سیاستمداران و رسانه های جمهوری خواه عمدا با متقاعد کردن پایگاه خود برای رد واکسن ها، واکنش همه گیر بایدن را تضعیف کرده اند. دلیلش خیلی مرموز نیست. جمهوری خواهان می دانند که اگر میزان مرگ و میر بالا بماند، بهبود اقتصادی راکد بماند و اقدامات کاهش ناخوشایند مانند پوشاندن ماسک و تعطیلی مدارس در سال 2022 ادامه یابد، مردم خسته از بیماری همه گیر شروع به سرزنش شخصی می کنند که به دلیل انجام ندادن این کار واکنش نشان می دهد. بیشتر برای رفع مشکل . وضعیت.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


با این حال، افراد زیادی وجود دارند که به سادگی از این باور نمی‌کنند که جمهوری‌خواهان می‌توانند تا این حد شوم باشند، علی‌رغم شواهد گسترده که خلاف آن را نشان می‌دهد.

در ماه آگوست، جاناتان چیت از مجله نیویورک به تمسخر گرفت که “انکار کووید جمهوریخواه حماقت است، نه توطئه.” او همچنان به اصرار خود ادامه می دهد توییت کردن در روز یکشنبه که گفتن برعکس، تخمین بیش از حد “اطلاعات مبتنی بر حزب جمهوری خواه” است. این یک استدلال متناقض است، همانطور که برایان باتلر، سردبیر Crooked Media اشاره کرد، زیرا مستلزم این است که باور کنیم افراد ساده لوح به نحوی در برابر دستکاری غیرقابل نفوذ هستند، در حالی که «دستکاری آسان» به معنای واقعی کلمه چیزی است که اعتماد را تعریف می کند.

اما حتی نیویورک تایمز که عادت دیرینه ای دارد از پذیرش اعماق فسادی که جمهوری خواهان در آن غرق خواهند شد، خودداری می کند، با این واقعیت تلخ روبرو می شود. هفته گذشته، جاناتان وایزمن اعلام کرد که “جمهوری خواهان به خط حمله جدیدی رفته اند” – بایدن را مسئول این بیماری همه گیر دانست – اگرچه جمهوری خواهان “ماه ها را صرف نادیده گرفتن مقررات ماسک و مسدود کردن دستورات رئیس جمهور برای واکسن کرده اند.”

از هم پاشیدگی همه چیز و سپس سرزنش دموکرات ها برای شکستن اوضاع، یک استراتژی سیاسی دیرینه حزب جمهوری خواه است. این کار به این دلیل کار می کند که همانطور که پل کروگمن از نیویورک تایمز اخیرا توضیح داده است، رای دهندگان “تمایل به حمایت از حزب فعلی در زمانی که همه چیز خوب پیش می رود، مخالفت می کنند، اگر اوضاع خراب شود.” بنابراین وقتی حزب جمهوری خواه از قدرت خارج می شود، هر کاری که می توانند انجام می دهند انجام دادن اتفاقات بدی در حال رخ دادن است.» با علم به اینکه دموکرات ها مقصر خواهند بود.

مرتبط: بایدن به هدف واکسیناسیون 4 ژوئیه نرسید – توسط ترول های جمهوری خواه خرابکاری شد

اکنون یک گزینه جدید وحشتناک وجود دارد که می تواند همه گیری را طولانی کند و بسیاری از جمهوری خواهان به سختی می توانند شادی خود را پنهان کنند.

تد کروز سناتور تگزاس به ضربه زدن به دکتر فائوچی ادامه می دهد. توییت کردن در روز یکشنبه او “یک تکنوکرات غیر منتخب بود که علم و حقایق را تحریف کرد تا کنترل اقتدارگرایانه بر میلیون ها آمریکایی اعمال کند” و یک تئوری توطئه زننده را منتشر کرد که نشان می داد فائوچی به نوعی در ایجاد ویروس نقش داشته است. دکتر فائوچی در پاسخ به تئوری‌های توطئه جمهوری‌خواه درباره او گفت: «من فقط کارم را انجام می‌دهم و جان‌ها را نجات می‌دهم، و آنها دروغ می‌گویند.» واکسیناسیون

مارجوری تیلور گرین از جورجیا نیز در پاسخ به نوع Omicron دلسردی از واکسن را دوچندان کرد و اصرار داشت که داروی کرم زدایی اسب، ایورمکتین راه حل مناسبی است. او حتی پیروانش را تشویق کرد که از بیمارستان‌ها برای مرگ ناشی از کووید-19 شکایت کنند زیرا پزشکان این داروی بی‌فایده را تجویز نمی‌کنند. به طور خلاصه، این حکومت مدرن امروزی است: ابتدا، مردم را با گفتن اینکه از واکسن امتناع کنند، بکشید، و سپس تنها افرادی را که واقعاً سعی کردند آن جان ها را برای مرگ نجات دهند، سرزنش کنید.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


نانسی میس جمهوری خواه از کارولینای جنوبی که دو مصاحبه جداگانه – یکی با فاکس نیوز و دیگری با سی ان ان – انجام داد، در آخر هفته دوباره تأیید کرد که این یک استراتژی عمدی و نه فقط احمقانه است. فاکس نیو میس به مخاطبان خود گفت که “ایمنی طبیعی 27 برابر بیشتر از واکسیناسیون در برابر کووید آینده محافظت می کند.” به گزارش سی ان ان، در حالی که تلاش می کرد جاناتان چیتس را فریب دهد تا فکر کند جمهوری خواهان چندان بد نیستند، او گفت که می خواهد مردم واکسینه شوند.

و دونالد ترامپ جونیور که همیشه آماده است تا معرف عرق‌ریز حزب جمهوری‌خواه باشد، به فاکس نیوز رفت و از شورشیان علیه واکسن‌ها در اروپا تمجید کرد و ادعا کرد که آنها مدافع “آزادی” هستند. در واقع، ربطی به آزادی ندارد، بلکه با گروه‌های راست افراطی در اروپا که همان تئوری‌های توطئه در مورد واکسن را منتشر می‌کنند که راست‌ها در آمریکا هستند.

این همان حزب جمهوری خواه است که علیرغم کودتای ترامپ و تحریک او به قیام خشونت آمیز در کاپیتول، از دونالد ترامپ حمایت کرد. در واقع، این همان حزبی است که با الهام از ترامپ، قوانین انتخابات را بازنویسی می کند و کمیسیون های انتخاباتی را سازماندهی می کند تا زمانی که ترامپ می خواهد انتخابات 2024 را بدزدد، موفقیت را آسان تر می کند. آنها به این کشور یا مردم آن اهمیتی نمی دهند. اما فقط برای تلاش خودش برای قدرت. بنابراین، البته، ظهور نسخه جدیدی از COVID-19، که می تواند افراد بیشتری را بکشد، به آنها استراحت نمی دهد.

استراتژی جمهوری خواهان اکنون همان چیزی است که برای ماه ها بوده است: تشویق پایگاه به رد واکسیناسیون و انتشار COVID-19، به این امید که مردم خسته دموکرات ها را مقصر بدانند و آنها را در نظرسنجی ها برای انتخابات 2022 مجازات کنند. استراتژی جمهوری خواهان، که آشکارا طرفدار کووید است، می تواند بسیار خوب کار کند، به خصوص اگر این گزینه جدید همه گیری را برای مدت طولانی به طول بینجامد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme