با خروج برندهای بزرگ از مناطق روستایی، داروسازان محلی شکاف Rx را پر می کنند

[ad_1]

بیل ماتر، یک داروساز در شهر کوچک گرینفیلد، آیووا، می‌خواست مطمئن شود که همسایگانش می‌توانند بدون نیاز به رانندگی در مسافت‌های طولانی یا انتظار طولانی، نسخه‌هایشان را دنبال کنند.

بنابراین هنگامی که زنجیره‌های داروخانه و فروشگاه‌های بزرگ شروع به گسترش در بازارهای روستایی کردند، او داروخانه خود را در سال 2007 به Pamida، یک خواربار فروشی زنجیره‌ای متعلق به شرکت فروشگاه‌های بزرگ Shopko فروخت، به این امید که این کار او را زنده ادامه دهد. سپس، در سال 2019، زمانی که Shopko اعلام ورشکستگی کرد و بیش از 360 فروشگاه را تعطیل کرد، او و یکی دیگر از داروسازان Shopko به افتتاح یک داروخانه جدید برای این شهر با حدود 2000 نفر کمک کردند.

در سرتاسر کشور، داروسازانی مانند Mater در حال پر کردن شکاف‌های باقی مانده از زمان خروج داروخانه‌های زنجیره‌ای بزرگ و فروشگاه‌های بزرگ داروخانه از جوامع کوچک هستند. در برخی مناطق، داروسازانی که با بسته شدن زنجیره های بزرگ آزاد شدند، اکنون داروخانه های جدیدی را باز می کنند، اغلب در همان مکان ها. در مناطق دیگر، صاحبان داروخانه های شهرهای همجوار در حال افتتاح شعبه های جدید هستند. بدون آنها، بسیاری از جوامع بدون داروخانه خواهند ماند.

قبلا اینطوری نبود فروشگاه های بزرگ مانند Shopko 30 سال پیش شروع به ورود شدید به بازار داروخانه کردند، به این امید که مشتریان سبدهای خود را پر کنند در حالی که فروشگاه رعایت می کند. زنجیره‌های بزرگ با خرید داروخانه‌های مستقل یا کنار گذاشتن آن‌ها از تجارت، جای پایی در شهرهای کوچک ایجاد کرده‌اند.

طبق اداره آمار کار، تعداد داروسازان شاغل در فروشگاه‌های بزرگ در سال 2012 به بیش از 31800 نفر رسید. اما با افزایش فروش آنلاین و سفارش پستی کالاهای مصرفی و داروهای تجویزی، فروشگاه‌های بزرگ دلیلی برای ماندن نداشتند. تا سال 2019، تعداد داروسازان در جعبه‌های بزرگ به کمتر از 18000 نفر کاهش یافته است. (اداره دیگر اعداد را گزارش نمی‌کند.)

دیوید ژگاریک، استاد داروسازی در دانشگاه نورث ایسترن در بوستون، گفت: «فروشگاه‌های جعبه‌های بزرگ در حال ورود به جوامع کوچک‌تر و کوچک‌تر بودند و اساساً بر همه داروخانه‌های دیگر در منطقه برتری داشتند. اکنون آنها به طور کامل ناپدید شده اند و با آنها خدمات داروخانه و هر چیز دیگری که ارائه کرده اند. آنها در بسیاری از این مکان ها خلاء ایجاد کرده اند.”

با اعلام اخیر CVS Health مبنی بر تعطیلی 300 فروشگاه در سال طی سه سال آینده، شهرهای بیشتری ممکن است سطح دیگری از داروخانه ها را از دست بدهند: داروخانه های زنجیره ای بزرگ. CVS هنوز نگفته است که کدام فروشگاه ها تعطیل خواهند شد.

مایک دی آنجلیس، سخنگوی CVS Health گفت: «ما هنگام تصمیم‌گیری تعدادی از عوامل را در نظر می‌گیریم، از جمله پویایی بازار محلی، جابجایی جمعیت، تراکم فروشگاه‌ها و نیازهای جوامع محروم. «در واقع، دستیابی به جمعیت محروم از اولویت همه ما در طول همه‌گیری بود، مانند دسترسی به آزمایش‌ها و واکسن‌هایی که ارائه کردیم.

کاتلین باشور، سخنگوی انجمن ملی داروخانه های زنجیره ای، گفت که داروخانه های زنجیره ای در هر نوع و اندازه نقش مهمی در برآوردن نیازهای سلامت و تندرستی جوامع در سراسر کشور دارند. او گفت: «تصمیم برای بستن فروشگاه سخت است.

Zgarrick بخش عمده ای از کاهش را به داروخانه های بزرگ به آمازون و سایر خرده فروشان آنلاین نسبت می دهد که سودآوری فروش آنها را در خارج از داروخانه ها تضعیف می کند. در گذشته، فروشگاه‌های بزرگ می‌توانستند داروخانه‌ها را به‌عنوان پیشرو در ضرر تلقی کنند و این درآمد را با فروش کالاهای دیگر جبران کنند. زیگاریک گفت، اکنون فروشگاه‌های بزرگ باید سؤالات سختی در مورد نحوه تخصیص فضای خود بپرسند: “در پایان روز، چگونه می‌خواهیم بیشترین درآمد را به ازای هر فوت مربع داشته باشیم؟” آیا ما داروخانه داریم یا با فروش لاستیک؟

نلسون لیختنشتاین، استاد تاریخ در دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا، که ظهور والمارت را توصیف کرد، گفت: فروشگاه‌های بزرگ دائماً مکان فروشگاه‌های خود را مورد ارزیابی مجدد قرار می‌دهند، فروشگاه‌های سودآور کمتری را می‌بندند و فروشگاه‌های جدیدی را در جایی که فکر می‌کنند می‌توانند باز کنند. پول

او گفت: “آنها فقط نوعی جریان آهسته را حفظ می کنند.”

لیختن اشتاین گفت که هزینه ساخت یک فروشگاه بزرگ حدود 10 میلیون دلار است و چنین فروشگاه هایی می توانند سالانه 200 میلیون دلار درآمد داشته باشند. بنابراین، در صورت کاهش درآمد، برداشت ضرر بزرگی برای یک شرکت بزرگ نیست.

او گفت: “بنابراین آنها مغازه ها را می بندند و شهر ویران را ترک می کنند زیرا والمارت دیگر پسران را قطع کرد.”

والمارت به سؤالات مربوط به بسته شدن خود پاسخی نداد.

رشد گزینه‌های آنلاین برای همه انواع اقلام، که با خرید مردم از خانه در طول همه‌گیری کووید-۱۹ تحریک می‌شود، فشار بیشتری را بر فروشگاه‌های بزرگ وارد کرده است.

آدام هارتانگ، مشاور استراتژی کسب و کار در اسپارک پارتنرز، می گوید: «آنها اکنون نسبت به پنج سال پیش کمتر احتمال دارد این خرید رومینگ را انجام دهند. آنها نمی گویند، “اوه، بیایید یک نسخه بگیریم، و در حالی که ما در آن هستیم، بیایید در فروشگاه قدم بزنیم و به جاروبرقی ها نگاه کنیم.” این دیگر اتفاق نمی افتد.

هارتانگ گفت که بازار خرده فروشی ایالات متحده در مقایسه با سایر کشورها 40 درصد مازاد فروشگاه دارد و احتمالاً فروشگاه های بزرگ بیشتری در سال های آینده تعطیل خواهند شد.

اما بسته شدن فرصت‌هایی را برای زنجیره‌های منطقه‌ای یا داروسازانی که می‌خواهند خودشان بیرون بروند، فراهم می‌کند.

در اوروفینو، آیداهو، شهردار، اتاق بازرگانی و بسیاری از ساکنان پس از بازنشستگی شاپکو به داروساز راد آرنسن روی آوردند. بنابراین، آرنسن از فروشگاه خود در 23 مایلی دورتر در کامیل، تحویل به اوروفینو را آغاز کرد. سپس شعبه‌ای در اوروفینو در ساختمانی که داروخانه باقی مانده بود، افتتاح کرد، داروخانه که قبلاً تجارت خود را به شاپکو فروخته بود.

اندی پاترگر، که دارای یک داروخانه 45 مایلی در لویستون، آیداهو است، پس از دریافت صدها پاسخ به آگهی‌ای که در یک روزنامه محلی برای سنجش میزان علاقه منتشر کرد، یک داروخانه دوم در اوروفینو با جمعیتی حدود 3000 نفر اضافه کرد.

او گفت: “این شگفت انگیز بود.” “این ایده را تقویت کرد که ما باید این کار را انجام دهیم.”

در مونتانا، مایک ماتوویچ، یک داروساز نسل سوم، پس از بسته شدن Shopko در آنجا، فروشگاه هایی را در Roundup و Hardin افتتاح کرد.

ماتوویچ به راندآپ گفت: «این یک جامعه کاملاً اجتماعی است و یک بیمارستان و یک کلینیک در شهر وجود دارد، و ناگهان مردم 50 مایل را به یک سمت رانندگی می‌کنند تا برای یک کودک بیمار آنتی‌بیوتیک مصرف کنند.»

ماتوویچ دید که وقتی یک جامعه روستایی تنها داروخانه خود را از دست می دهد چه اتفاقی می افتد.

ماتوویچ گفت: «اگر یک کلینیک بیمارستان و یک داروخانه در آنجا وجود داشته باشد، آنها کاملاً خوب عمل خواهند کرد. زمانی که یکی یا دیگری را از دست دادید، جوامع شروع به دعوا می‌کنند، زیرا مردم شروع به ترک می‌کنند تا به سلامتی نزدیک‌تر شوند.»

برای مردم گرین‌فیلد، آیووا، تصمیم شاپکو به این معنی بود که باید بجنگند. Shopko پرونده داروخانه Walgreens را به مدت 50 مایل فروخته بود. برخی از مردم به فروشگاه های مواد غذایی Hy-Vee در نزدیکی آیووا آتلانتیک یا وینترست یا والمارت در کرستون مراجعه کردند که هر کدام حداقل نیم ساعت با ماشین فاصله داشتند. دیگران به سفارش پستی روی آوردند.

راشل هال، داروساز سابق شاپکو، می‌گوید: «این یک هرج و مرج محض بود. “مردم در تلاش بودند تا بفهمند که چه کاری باید انجام دهند، دستور پخت خود را به کجا ارسال کنند.

مادر، هال و بقیه کارکنان گرینفیلد تنها یک هفته پس از اینکه به آنها گفته شد هیچ نگرانی ندارند، اخطار دریافت کردند. داروخانه آنها یکی از سریعترین مکانهای در حال رشد در زنجیره بود.

هال گفت: “ما به معنای واقعی کلمه جام هایی از Shopko داشتیم که هنگام خروج آنها را دور انداختیم.”

مدیران سابق Shopko که توسط KHN با آنها تماس گرفته شد، درخواست مصاحبه را رد کردند. Shopko Optical که در 11 ایالت فعالیت می کند، گفت که دیگر به فروشگاه Shopko وابسته نیست و از اظهار نظر خودداری کرد.

میدر و هال نمی خواستند گرینفیلد را رها کنند. آنها به NuCara، زنجیره ای متشکل از 30 داروخانه خرده فروشی در پنج ایالت مراجعه کردند و او موافقت کرد که به آنها کمک کند تا یک داروخانه در شهرشان باز کنند.

NuCara داروخانه‌هایی را در دو محله دیگر افتتاح کرد که شاپکو آنها را آزاد کرد. برت بارکر، معاون داروخانه‌های NuCara، گفت که در شهرهای کوکاتو و نورث برانچ در مینه‌سوتا، NuCara با داروسازانی که قبلاً داروخانه‌های خود را به Shopko فروخته‌اند، همکاری می‌کند.

در گرین‌فیلد، هال و ماتر از اطلاع‌رسانی به مشتریان درباره داروخانه جدید NuCara تا زمانی که Shopko رسماً درهای خود را بست، منع شدند. هال گفت که مدیریت Shopko می‌خواهد ارزش فایل‌های مشتری را که به Walgreens می‌فروشد حفظ کند. بنابراین هال و ماتر از اتاق بازرگانی محلی خواستند اطلاعات را فاش کند.

آنها یک مکان موقت در یک بیمارستان محلی پیدا کردند که دفتر صورتحساب خود را برای اسکان آنها منتقل کرد. یک سال بعد، آنها به محل قبلی خود در ساختمان قدیمی Shopko نقل مکان کردند و این فضا را از صاحبان جدیدی که یک فروشگاه کالاهای خانگی در آنجا اداره می کردند اجاره کردند.

پس از خدمت به سه نسل از مشتریان گرین فیلد، ماتر از اینکه شهر هنوز یک داروخانه دارد، خیالش راحت شد. اما او نمی توانست از نحوه پایان دادن به کار شاپکو غافل شود.

ماتر گفت: «من واقعاً از نحوه کوبیدن در راضی نبودم. «این برای همه افراد در داروخانه گرین‌فیلد و مردم گرین‌فیلد منصفانه نبود. شاپکو نمی توانست کمتر به او علاقه مند باشد.

و با این حال این حرکت به یک دایره کامل از Mader منجر شد. گرینفیلد هنوز یک داروخانه دارد، درست مانند زمانی که در Murdy Drug در سال 1968 شروع به کار کرد. این فقط یک ویترین متفاوت است، با یک نام جدید روی تابلو.

KHN (خبر سلامت قیصر) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیق در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. همراه با تجزیه و تحلیل خط مشی و بررسی ها، KHN یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی KFF (Family Foundation Kaiser) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی با استعداد است که اطلاعاتی در مورد مشکلات بهداشتی کشور ارائه می دهد. در جلسه توجیهی رایگان صبحگاهی KHN مشترک شوید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı