با احضارهای جدید، کمیسیون به هدف نهایی خود در 6 ژانویه نزدیک می شود: دونالد ترامپ

[ad_1]

وکلا، خبرنگاران تحقیقی و کمیته های کنگره یک چیز مشترک دارند: آنها دوست دارند سوالاتی بپرسند که از قبل پاسخ آنها را می دانند. این نتیجه گیری بزرگ از چهار احضاریه صادر شده توسط کمیته مجلس نمایندگان برای تحقیق در مورد حمله به ساختمان کنگره در 6 ژانویه سال گذشته است. روز سه شنبه، کمیسیون رودی جولیانی، وکیل سابق ترامپ را احضار کرد. وکیل سابق فلین و سیدنی پاول نظریه پرداز توطئه؛ جنا الیس، مشاور حقوقی سابق ترامپ و استاد حقوق انجیلی؛ و مشاور سابق ترامپ و مفسر تلویزیونی بوریس اپستاین. اگر تحقیقات این کمیسیون مانند بسیاری از مواردی که من در این سالها پیگیری کرده ام انجام شود، آنها از قبل پاسخ اکثر سؤالاتی را که قصد دارند از هر چهار شاهد بپرسند، دارند.

من متوجه هستم که همه کسانی که به تازگی فراخوانده شده اند یک نوع “سابق” هستند، اما کمیته اکنون اینجاست، زیرا به افراد نزدیک به ترامپ که در رویدادهایی که منجر به حمله به کاپیتول شد نزدیک تر می شود. سال گذشته این کمیسیون قبلاً فهرست بلندبالایی از حامیان ترامپ، چوب لباسی‌ها، مقامات دولت سابق و مقامات سابق کاخ سفید، از جمله چهره‌هایی مانند راجر استون، استیو بنن، الکس جونز، مارک میدوز و دن اسکاوینو، مدیر سابق کاخ سفید را فراخوانده است. ارتباطات

مطالب مرتبط: کمیسیون 6 ژانویه برای بررسی درخواست های ترامپ برای متحدان در هتل ویلارد قبل از شورش کاپیتول

این فقط نوک یک کوه یخ نسبتاً بزرگ است. این کمیته در تحقیقات شش ماهه خود در مورد قیام کنگره، 60 احضاریه صادر کرد، از حدود 400 شاهد بازجویی کرد و بیش از 50000 صفحه سند دریافت کرد. برخی از شاهدانی که داوطلبانه حاضر نشدند و باید توسط کمیته فراخوانده می شدند عبارتند از:

  • علی الکساندر، برگزارکننده تجمع “دزدی را متوقف کنید” در 5 ژانویه.
  • امی کرامر، مؤسس و رئیس «زنان برای آمریکا اول»، در برنامه‌ریزی راهپیمایی 6 ژانویه در Ellipse، جایی که ترامپ، جولیانی و بسیاری دیگر سخنرانی کردند، مشارکت داشت.
  • تیم یونس، در اسناد اداره پارک ها برای رالی 6 ژانویه به عنوان “کارگردان صحنه” ذکر شده است.
  • تیلور بودوویچ، که تبلیغات رادیویی و رسانه های اجتماعی را برای گردهمایی Ellipse سازماندهی کرد و اکنون به عنوان سخنران اصلی ترامپ و مدیر ارتباطات در Save America PAC ترامپ استخدام شده است.
  • اد مارتین، سازمان دهنده جنبش Stop Theft و جمع آوری کمک های مالی برای تجمع 6 ژانویه.

و اینجاست که جالب می شود: وجود دارد بیش از 300 نفر دیگر که داوطلب شد و در برابر بازرسان کمیسیون تحت سوگند شهادت داد، از جمله حداقل دوازده نفر از مقامات سابق کاخ سفید، که برخی از آنها به مدت پنج یا شش ساعت مورد بازجویی قرار گرفتند.

سوگند خورده. این کلمات را به خاطر بسپار همه 400 نفری که کمیسیون با آنها مصاحبه کرد، این کار را با سوگند انجام دادند. این بدان معنی است که آنها موضوع اتهامات جنایی فدرال شهادت دروغ بوده اند، به این معنی که فشار واقعی بر آنها برای دادن پاسخ های صحیح وجود دارد. حداقل برخی از شاهدانی که داوطلب شدند حداقل برخی از 50000 سند جمع آوری شده توسط کمیسیون را ارائه کردند که به شهادت آنها اعتبار بیشتری می بخشد.

پس از شنیدن شهادت برای بیش از شش ماه بود که کمیسیون روز سه شنبه احضاریه های خود را برای جولیانی، پاول، الیس و اپستین صادر کرد. مشخص است که جولیانی و اپستین در 5 ژانویه، شب قبل از حمله به ساختمان کنگره، در “اتاق جنگ” در هتل ویلارد بودند. بنی تامپسون، رئیس کمیسیون گفت که کمیسیون از قبل می‌دانست که اپستین صبح روز ۶ ژانویه با ترامپ مکالمه تلفنی داشته است، به این معنی که شاهد دیگری به آنها اطلاع داده است. ببینید منظور من از بازرسانی که قبلاً پاسخ سؤالاتی را که قصد دارند از برخی شاهدان خاص بپرسند، می دانند چیست؟

اگر من جای اپشتین یا جولیانی یا هر یک از دیگران بودم، الان خیلی نگران بودم. اجازه دهید به شما اطمینان دهم، به عنوان یک ناظر قدیمی این نوع تحقیقات، از جمله واترگیت، هرگز نشانه خوبی نیست اگر شما در میان آخر شهودی که باید توسط کمیسیون تحقیق یا دادستان احضار شوند. این بدان معنی است که آنها قبلاً با همه افراد زیر، روبرو و اطراف شما صحبت کرده اند سوگند خورده، و می توانید روی این واقعیت حساب کنید که آنها قبلاً حجم زیادی از اطلاعات در مورد فعالیت های شما جمع آوری کرده اند. این بدان معناست که ارائه شهادت دروغ ایده بسیار بدی خواهد بود، زیرا بازرسانی که با آنها صحبت می کنید، از قبل حقیقت را در اختیار دارند، به شکل شهادت شاهدان قبلی و اسنادی که قبلاً به کمیته ارائه شده است.

از آنجایی که دادگاه عالی روز چهارشنبه درخواست دونالد ترامپ برای امتیاز اجرایی را رد کرد، این کمیسیون اکنون مجموعه دیگری از اسناد رسمی، فهرست بازدیدکنندگان، یادداشت های روزانه تماس ها، نکات گفتگو و طرح هایی برای به چالش کشیدن آرا قبل از بازجویی جولیانی و هموطنانش در اختیار خواهد داشت. اسناد کاخ سفید منتشر شده توسط آرشیو ملی همچنین حاوی اسامی شاهدان جدیدی است که کمیسیون می خواهد از آنها سوال کند. سندی که توسط کمیسیون دریافت شد و روز جمعه توسط پولیتیکو منتشر شد، نشان می‌دهد که یک طرح خارق‌العاده برای استفاده از ارتش برای توقیف دستگاه‌های رأی‌گیری و سوابق انتخاباتی در تمام 50 ایالت و «تجزیه و تحلیل و ارزیابی» آن‌ها توسط – پیدا – مدیر اطلاعات ملی. در واقع، این یک طرح کودتای نظامی با استفاده از “وضعیت اضطراری” به عنوان بهانه بود – “وضعیت اضطراری” آشکارا شکست ترامپ در انتخابات است.

اگر همه کارها با شاهدانی که اخیراً فراخوانده شده اند شبیه یک تله به نظر می رسد، به این دلیل است که چنین است. بازرسان کمیسیون از 6 ژانویه منتظر هرگونه دروغی بودند که جولیانی و سایر شاهدان می توانستند بگویند تا آنچه را که در روزها و هفته های قبل از حمله به کنگره انجام داده بودند سرپوش بگذارند. در واقع، کمیسیون ممکن است واقعاً نیازی به شهادت جولیانی و پاول و بقیه «تیم ضربت نخبگان» عقاب‌های قانونی نداشته باشد که حداقل 60 پرونده قضایی را در مورد نتایج انتخابات 2020 به چالش کشیده‌اند. کمیسیون دارای این ادعاها و همچنین تصمیمات دادگاهی است که به موجب آن آنها به نفع متهمان رد یا رای داده اند. آنها اکنون به سوابق گسترده ای از دروغ های موجود در این پرونده های قضایی، تمام “اظهارات سوگند خورده” نادرست از طرف ترامپ و کمپین انتخاباتی او، تمام اتهامات نادرست علیه Dominion Voting Systems و سایر سازمان هایی که اکنون سیدنی پاول و رودی را می کشانند دسترسی دارند. جولیانی وارد دادگاه شد تا متهم به تهمت زدن به این شرکت و دیگران شود، ادعاهایی که حداقل به طور موقت مجوز جولیانی را از دست داده و به وضوح مجوزهای پاول و دیگران را تهدید می کند.

جیمی راسکین، نماینده مجلس مریلند، یک دموکرات که در 6 ژانویه در کمیته خدمت کرده و دادستان سابق است، هفته گذشته گفته شد که جلسات آتی، که احتمالا در اواخر این ماه یا اوایل ماه آینده آغاز می شود، “منفجر خواهد شد. مشکلی که من با دونالد ترامپ و دستیارانش مانند مارک میدوز و “تیم اعتصاب نخبگان” متشکل از وکلا و دیگران دارم این است که وقتی تحت سوگند شهادت می‌دهید، دروغ توصیه نمی‌شود. تمام دروغ‌هایی که از آن زمان تاکنون گفته‌اند. 3 نوامبر 2020 در مورد اینکه جو بایدن چگونه انتخابات را از ترامپ «دزدیده» زیر بار هزاران صفحه سند، سوابق تلفنی و پیامک و همه چیزهای دیگر از آرشیو ملی و اسنادی که قبلاً در اختیار کمیسیون قرار گرفته است، نمی ایستد. در برابر شهادت سوگند کارکنان سابق کاخ سفید و اعضای سوگند نگهبانان و پسران مغرور متهم به توطئه که قبلا برگشته اند و با آنها مصاحبه شده است، مقاومت نمی کنند. و نه توسط دادستان هایی که در مورد حمله کنگره تحقیق می کنند.

من هیچ مدرکی دال بر این ندارم، اما بر اساس آنچه که در طول واترگیت و سایر تحقیقات عمده ای که دنبال کردم، دیدم، شرط می بندم که یک خط لوله بین وزارت دادگستری و کمیسیون در 6 ژانویه وجود دارد و شواهد در هر دو جهت درز کرده است.

وقتی کمیسیون و وزارت دادگستری تا آنجا پیش می‌روند که احضار افرادی را که در طول روزها و هفته‌های منتهی به حمله کنگره به طور منظم در اتاق رئیس‌جمهور بودند، صادر می‌کنند، اگر هدف نهایی هر دو باشم، بسیار بسیار نگران می‌شوم. تحقیقات . . ممکن است کاپوت از مجلس نمایندگان پایین بیاید، اما در مارآ لاگو، سقف بر روی مجلس دروغ ترامپ فرو می‌رود.

بیشتر در مورد پیامدهای بلند مدت 6 ژانویه 2021:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر