بایدن در یک سخنرانی تاریخی به افراد واکسینه نشده می گوید که با “زندگی یا مرگ” بازی می کنند.

[ad_1]

در یک سخنرانی عمومی تاریخی، رئیس جمهور جو بایدن روز سه شنبه در مورد اقدامات جدید برای مبارزه با نوع omicron – یک سویه جهش یافته از ویروس SARS-CoV-2، که اکنون تقریباً سه چهارم موارد جدید ابتلا به COVID-19 در ایالات متحده را تشکیل می دهد صحبت کرد. ایالات – و به طور خاص اعلام کرد که دولت 500 میلیون آزمایش کووید-19 را در خانه برای توزیع رایگان خریداری می کند.

بایدن در حین بیان این اظهارات به یکی از موضوعات اصلی سخنرانی ملی خود در ماه سپتامبر بازگشت که در آن گفته بود همه گیری کووید-19 به “همه گیری افراد واکسینه نشده” تبدیل شده است. بایدن با یادآوری این سخنرانی به صراحت گفت کسانی که از واکسیناسیون امتناع می کنند فقط به خود و دیگران صدمه می زنند.

بایدن گفت: «زمانی که انتخاب شدم قول داده‌ام که همیشه آن را مستقیماً از روی شانه‌های شما خواهم داد. او هشدار داد: “اگر به طور کامل واکسینه نشده اید، دلیل خوبی برای نگرانی دارید.”

رئیس‌جمهور گفت آمریکایی‌هایی که واکسینه نشده‌اند در معرض خطر بیشتری هستند که هم به‌شدت با نوع omicron بیمار شوند و هم ویروس را به دیگران سرایت کنند. وی همچنین خاطرنشان کرد که تقریباً همه کسانی که در چند ماه گذشته بر اثر کووید-19 جان باخته‌اند واکسینه نشده‌اند و گفت که در تعطیلات در معرض خطر بالایی قرار دارند، در حالی که آمریکایی‌های واکسینه شده بسیار کمتر هستند – به ویژه آنهایی که واکسن اضافی دریافت کرده‌اند. به این ترتیب، بایدن از آمریکایی های واکسینه نشده خواست تا واکسینه شوند.

او گفت: “این رایگان است. راحت است. من قول می دهم که زندگی را نجات دهد. و من صادقانه معتقدم که این وظیفه میهنی شماست.” او بعداً خاطرنشان کرد که افرادی که واکسینه نشده‌اند با “زندگی یا مرگ” بازی می‌کنند نه تنها برای خود، بلکه برای افراد اطرافشان – هم از طریق گسترش عفونت و هم از طریق سیستم‌های بیمارستانی غالب که باید از آنها مراقبت کنند. و کسانی که آلوده می شوند. رئیس جمهور واکسیناسیون را به عنوان “تنها کار مسئولیت پذیری که باید انجام دهید” توصیف کرد.

بایدن همچنین سعی کرد لحن خوش‌بینانه‌ای داشته باشد و گفت «سه تفاوت بزرگ» بین جایی که آمریکا در زمان ورود همه‌گیری به کشور در مارس 2020 بود و امروز وجود داشت. یکی این است که 200 میلیون آمریکایی با کووید-19 واکسینه شده اند، به این معنی که اگر آنها آلوده شوند، بعید است که علائم شدید نشان دهند. بایدن همچنین گفت که “امروز ما برای آنچه در پیش است آماده ایم” که در زمانی که ویروس برای اولین بار به ایالات متحده رسید چنین نبود. در نهایت، بایدن گفت که “ما امروز خیلی بیشتر از مارس 2020 می دانیم”، مانند داشتن منابع بیشتر برای باز نگه داشتن مدارس و امکان واکسیناسیون کودکان بالای پنج سال.

بایدن گفت: «همه ما باید نگران Omicron باشیم، اما نترسید.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


رئیس جمهور همچنین به برنامه اقدام برای کووید-19 اشاره کرد که دولت وی قبلاً برای ماه های زمستان تهیه کرده است و افزود که برای در نظر گرفتن شرایط جدید در حال بازنگری است. این شامل ارسال صدها واکسیناتور اضافی به سایت‌هایی در ایالات متحده و دستور به FEMA برای راه‌اندازی سایت‌های واکسیناسیون در مناطق پرتقاضا می‌شود. بایدن همچنین به دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا (بدون ذکر نام رئیس جمهور سابق) به دلیل سرمایه گذاری در برنامه هایی که به آمریکا در ساخت واکسن علیه کووید-19 کمک کرد، اعتبار داد. (معلوم نیست که بایدن به این موضوع اشاره کرده است یا نه، زیرا ترامپ روز یکشنبه توسط حامیانش هو شد و گفت که تقویت کننده دریافت کرده است).

بایدن همچنین به مردم آمریکا گفت که از ماه آینده، دولت با خرید نیم میلیارد از این آزمایش‌ها برای توزیع بین افرادی که به‌صورت آنلاین درخواست می‌کنند، اطمینان حاصل می‌کند که آمریکایی‌ها به آزمایش‌های سریع رایگان برای COVID-19 در خانه دسترسی خواهند داشت. او همچنین گفت که از این هفته دولت فدرال سایت‌های آزمایش اضطراری را در مناطقی که شدیداً به آن‌ها نیاز دارند، مانند نیویورک (جایی که در موارد omicron جهش وجود دارد) ایجاد خواهد کرد. بایدن وعده داد که دولت PPE (تجهیزات حفاظت فردی) را برای افرادی که به آن نیاز دارند ارسال خواهد کرد و پزشکان، پرستاران و رسانه های بیشتری را به مناطق محروم خواهد فرستاد. در نهایت، او به حکم اخیر دادگاه اشاره کرد که دستورات واکسیناسیون او را احیا کرد، و او آن را برای محافظت از سلامت عمومی و باز نگه داشتن مشاغل ضروری تشخیص داد.

سالن با کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکان صحبت کرد که اقدامات رئیس جمهور را استقبال و “مناسب” توصیف کردند.

دکتر راسل مدفورد، رئیس مرکز نوآوری بهداشت جهانی و مرکز جهانی هماهنگی بحران سلامت، به سالن گفت: «آنچه رئیس جمهور توصیف کرد، تقویت مناسب و بسیار مورد نیاز برای واکسیناسیون، تقویت کننده ها، ماسک زدن و آزمایش خانگی است. از طریق پیامک “تعهد دولت فدرال به 500 میلیون آزمایش در خانه، بدون هزینه، تحویل مستقیم به منازل مردم، اولین گام بسیار ضروری است.

مدفورد افزود که “قابل توجه” است که بایدن خواستار محاصره نشد و گفت که “تا حدودی متعجب” است که بایدن “تکرار نکرد و بر برنامه های دولت خود برای ساخت Paxlovid تاکید نکرد”. [a new anti-COVID-19 pill] در دسترس عموم مردم آمریکا و سراسر جهان است.”

دکتر مونیکا گاندی، پزشک بیماری های عفونی و استاد پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو، نیز از بایدن به دلیل عدم ذکر نام Paxlovid انتقاد کرد. گاندی Paxlovid را به عنوان یک گزینه بسیار هیجان انگیز برای جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در بین افراد واکسینه نشده تا 88 درصد توصیف کرد. [which] او همچنان علیه گزینه ها کار می کند. او گفت که مایل است بایدن یک جدول زمانی برای تایید این دارو ارائه دهد.

با این حال، گاندی همچنین از سخنرانی بایدن تمجید کرد و گفت: «تاکید بر افزایش تست ها با توجه به نسخه Omicron خوب است». او همچنین تاکید او بر اهمیت دریافت تقویت کننده ها را ستود.

دکتر آلفرد سامر، رئیس افتخاری و استاد اپیدمیولوژی دانشکده بهداشت عمومی جانز هاپکینز بلومبرگ، در پیامی به سالون گفت که با پیام بایدن در مورد دریافت سه دوز واکسن به عنوان “مهم ترین کاری که می توانیم انجام دهیم” موافق است. او گفت که تشویق بایدن برای گذراندن وقت با خانواده‌اش «آشتی با کاری است که همه انجام می‌دهند» و «احتمالاً درست است»، اگرچه سامر اضافه کرد که نمی‌داند چرا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) و سایر آژانس‌های مرتبط. هنوز اطلاعات اولیه در مورد وضعیت واکسیناسیون بیماران مبتلا به omicron منتشر نشده است.

سامر توضیح داد: «پیامدهایی که می‌توان از چنین داده‌هایی به دست آورد، محدودیت‌های گسترده‌ای از اطمینان خواهد داشت، زیرا متغیرهای بسیار دیگری برای در نظر گرفتن وجود دارد، زیرا متغیرهایی مانند نرخ واکسیناسیون و سطح مواجهه وجود دارد.

سامر گفت که چنین داده هایی در تصمیم گیری برای اینکه کدام نوع مجموعه ایمن هستند مفید خواهد بود.

“اگر می دانستم که 80 درصد از مردم منطقه به طور کامل تقویت شده اند و هیچ یک از آنها در بیمارستان بستری نشده اند، یا فقط 10 درصد از افرادی که در بیمارستان بستری شده اند تقویت شده اند، شواهد خوبی وجود خواهد داشت که تجمع مجدد خانوادگی برای افراد تقویت شده واقعاً ایمن است.” او اضافه کرد.

اگرچه سخنرانی بایدن از نظر علمی معتبر بود، اما باید دید که آیا از نظر لفاظی مؤثر خواهد بود یا خیر. به عبارت دیگر، آیا تأثیر محرکی که به نظر می رسد رئیس جمهور به آن امیدوار است، بر آمریکایی های واکسینه نشده خواهد داشت؟

یک مورخ سیاسی کمی امیدوار بود.

دکتر آلن لیچتمن، مورخ سیاسی در دانشگاه امریکن، از طریق ایمیل به Salon گفت: «پرزیدنت بایدن در صحبت مستقیم با Omicron، تضاد لازم را بین افشای این بیماری همه‌گیر و تجارت شارلاتانی مواد مخدر که از رئیس جمهور قبلی شنیدیم، ارائه کرد. «او پیامی زمینی و عملی ارائه کرد. رئیس‌جمهور به آمریکایی‌ها گفت که باید چه کار کنند تا با خیال راحت صحبت کنند و توضیح داد که دولت او چه می‌کند تا به آنها کمک کند تا با خیال راحت صحبت کنند. او هشدارهای لازم را به ارائه دهندگان اطلاعات نادرست داد، اگرچه بعید است که به حرف او گوش دهند.»

لیختمن افزود: با این حال، در نهایت موفقیت هر پیامی به پیشرفت واقعی مردم آمریکا در صحنه بستگی دارد. همانطور که رابرت استراوس، رئیس ستاد انتخاباتی رئیس جمهور جیمی کارتر، در توضیح از دست دادن کارتر در سال 1980 گفت: “دنیای واقعی در اطراف ما است.”

این داستان در ساعت 5:19 بعد از ظهر برای افزودن نظرات اضافی از دکتر مونیکا گاندی به روز شد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort