بایدن به مانچین نیازی ندارد: 5 اقدام اجرایی که او می تواند همین الان برای بهبودی بهتر انجام دهد

[ad_1]

دموکرات‌ها این روزها احساس می‌کنند کاملاً تضعیف شده‌اند.

این هفته، سناتور جو مانچین از ویرجینیای غربی بالاخره بیرون آمد و اعتراف کرد او هرگز قصد واقعی نداشت مهم‌ترین رأی دموکرات‌ها برای تصویب طرح جو بایدن رئیس‌جمهور برای بازگرداندن یک طرح بهتر باشد. «چرخش» فرضی دموکراتیک حق رای تقریباً به اندازه کیک با دقت ساخته شده در شوی شیرینی پزی بریتانیا ادامه داشت، که توسط سناتور کرستن سینما از آریزونا، که اربابان شرکت‌هایش به اجازه دادن به مردم برای انتخاب رهبران خود شک دارند، نابود شد. برای رهبران دموکرات مشخص شده است که مترقی ها ماه ها می گویند: این دو سناتور فاسدتر از آن هستند که اجازه هرگونه پیشرفتی را بدهند.

منطقی است که نگران باشیم که سال آینده نیز یک ضرر باشد، زیرا همه امیدها برای دستیابی به موفقیت از بین رفته است، اقتصاد آسیب می بیند و محبوبیت بایدن همچنان رو به کاهش است. اما شرایط نباید آنقدر که به نظر می رسد سخت باشد. کنگره ممکن است شکسته شود، اما بایدن بدون آنها کارهای زیادی انجام دهد. او و برخی از منصوبان مهمترش فقط باید شجاعت استفاده از قدرتی را که از قبل دارند پیدا کنند.

مطالب مرتبط: انتخابات ویرجینیا: دموکرات ها بدون دونالد ترامپ بی تفاوت می مانند

این درسی است که رئیس قدیم بایدن، رئیس جمهور باراک اوباما، نیز به سختی آموخت. اوباما که در اکثر دوره ریاست جمهوری خود توسط کنگره تحت کنترل جمهوری خواهان بازدارنده بازداشت بود، برای انجام اصلاحات تغییرات آب و هوایی، مهاجرت و مراقبت های بهداشتی به شدت به دستورات اجرایی و تنظیم کننده های کاخ سفید متکی بود. خود بایدن قبلاً در برخی موارد از جمله محیط زیست، ایمنی مدارس و مبارزه با بیماری همه گیر به این مرجع اعتماد کرده است.

و با این حال، همانطور که الکساندریا اوکاسیو-کورتز دموکرات در توییتر ادعا می کند، بایدن می تواند کارهای بیشتری برای چرخش کشتی قبل از انتخابات میان دوره ای 2022 انجام دهد. در اینجا پنج ایده وجود دارد:

1: دستگیری و متهم کردن افرادی که برای لغو انتخابات 2020 توطئه کردند

یکی از دلایل شکست تلاش ترامپ برای دزدی انتخابات 2020 این است که بسیاری از مقامات انتخاباتی جمهوری خواه ترامپ برای زیر پا گذاشتن قانون به آنها تکیه کرد زیرا آنها بیش از ترامپ از زندان می ترسیدند. اما وزارت دادگستری نتوانست سازمان‌دهندگان کودتا را دستگیر و متهم کند، علی‌رغم وجود شواهد گسترده مبنی بر گناهکاری، از جمله تماس تلفنی ضبط‌شده ترامپ که به وزیر امور خارجه گرجستان گفته بود آرا را جعل کند. این فقط به توطئه‌گران بالقوه نشان می‌دهد که می‌توانند به ترامپ کمک کنند تا انتخابات 2024 را بدون نگرانی از اتهامات جنایی بدزدد.

مطالب مرتبط: قفلش کن! آزار و شکنجه ترامپ دموکراسی را نجات نمی دهد، اما مطمئناً آن را آسان تر خواهد کرد

مریک گارلند، دادستان کل، می تواند با تهاجمی شدن در مورد متهم کردن ترامپ و همدستانش به دخالت در انتخابات و توطئه جنایتکارانه، این وضعیت را تغییر دهد. این یک امتیاز اضافی خواهد بود که اجرای توطئه جاری برای سرنگونی دولت را دشوارتر می کند، زیرا رهبران اصلی در زندان یا مشغول رسیدگی به دادگاه هستند و اجرای توطئه دیگری را دشوارتر می کند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


2: وام های دانشجویی را ببخشید

گلدمن ساکس پس از اطلاع از اینکه مانچین در حال اژدر کردن Build Back Better است، چشم انداز اقتصادی خود را کاهش داد و رشد اقتصادی بسیار کندتری را پیش بینی کرد. یکی از دلایل اصلی، اعتبار مالیاتی برای کودکان است – که به گفته مانچین، والدین شاغل از آن برای خرید مواد مخدر استفاده می کنند – ناپدید می شود و پرتفوی ایالات متحده و در نتیجه هزینه های مصرف کننده کاهش می یابد.

اما راه دیگری وجود دارد که بایدن می تواند پول را در جیب همان افرادی که از اعتبار مالیاتی کودکان بهره مند هستند، یعنی آمریکایی های شاغل در دهه 20 و 40 سالگی قرار دهد. همانطور که سناتور الیزابت وارن، D-Mass، به رای دهندگان در ماه سپتامبر گفت، “رئیس جمهور ایالات متحده این قدرت را دارد که خودش بدهی وام دانشجویی را لغو کند.”

ساده‌سازی وام دانشجویی می‌تواند تأثیری مشابه اعتبار مالیاتی کودکان داشته باشد، پول میلیون‌ها آمریکایی را آزاد کند و پول نقد را به اقتصاد سرازیر کند. همانطور که منتقدان می گویند، این به تنهایی به نفع نخبگان نخواهد بود. همانطور که تحلیل بروکینگز نشان می‌دهد، «در حال حاضر داشتن بدهی دانشجویی نشانه‌ای از ضرر نسبی است»، زیرا عمدتاً در اختیار افرادی است که خانواده‌هایشان برای کالج پرداخت نکرده‌اند. بنابراین، «ذینفعان ابطال، پایین‌ترین زیر گروه وام‌گیرندگان وام دانشجویی خواهند بود».

3: هواپیماهای واکسینه نشده را ممنوع کنید

این کاری است که بایدن ماه‌ها پیش انجام می‌داد، و اگر انجام می‌داد، به شدت مانع از بین رفتن نسخه omicron می‌شد که در شرف تحویل به سیستم‌های بیمارستانی کشور است زیرا واکسینه نشده ویروس را برای تعطیلات منتشر می‌کرد.

هنوز هم دیر از هرگز بهتر است.

مأموریت بایدن برای واکسینه کردن کارفرمایش همچنان در دادگاه گره خورده است و او را از یکی از تنها ابزارهایی که در واقع برای شلیک گلوله در دستان میلیون‌ها حامی ترامپر در اختیار دارد، محروم می‌کند. اما برخلاف دستور کارفرما، قدرت بایدن برای تنظیم پروتکل‌های ایمنی داخلی غیرقابل انکار است. این قدرتی است که او از قبل برای درخواست ماسک در هواپیما استفاده می کند. دستور واکسن برای سفرهای هوایی سیگنالی قوی مبنی بر عدم دخالت بایدن ارسال می کند و به رای دهندگان خود اطمینان می دهد که او در حال انجام کاری برای پایان دادن به این بیماری همه گیر است. علاوه بر این، در واقع می تواند جان برخی افراد را نجات دهد.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


4: به سازمان غذا و دارو دستور دهید که علت قرص سقط جنین بدون نسخه را تشخیص دهد

مطالعات نشان می دهد که رژیم دو قرص برای خاتمه بارداری ناخواسته در خانه بی خطر است و بیماران می توانند دستورالعمل ها را بدون دستور پزشک دنبال کنند. علاوه بر این، زنان باردار در حال حاضر قرص‌های سقط جنین را بدون نظارت پزشکی دریافت کرده و استفاده می‌کنند، عملی که همانطور که انتظار می‌رفت تنها پس از قطع مصرف Roe در ژوئن تشدید خواهد شد. به همین دلایل، FDA بایدن محدودیت‌های دسترسی به قرص‌های سقط جنین را کاهش داده است. زمان آن فرا رسیده است که تمام راه را طی کنیم و دریافت قرص ها را برای بیماران به طور مستقیم و بدون نیاز به نسخه از داروخانه قانونی کنیم.

مطالب مرتبط: وقتی SCOTUS روده قلیان: طرح مخفی برای ارائه قرص های سقط جنین در صورت تقاضا – و اجتناب از پیگرد قانونی

این امر سقط جنین را در ایالت هایی که آن را ممنوع می کنند قانونی نمی کند. اما برای تسکین آسیب و درد ناشی از این ممنوعیت ها با اجازه دادن به مردم برای خرید قرص ها در ایالتی که قانونی است و تحویل آنها به افرادی که در کشورهایی که به آنها نیاز ندارند، راه طولانی خواهد بود. نشانه ای قوی از حمایت دولت بایدن از زنان در آمریکا: بله، جمهوری خواهان از شما متنفرند و می خواهند مراقبت های بهداشتی شما را از بین ببرند، اما دموکرات ها تمام تلاش خود را برای جلوگیری از این اتفاق انجام خواهند داد.

5: ماری جوانا را تغییر دهید

بایدن به تنهایی نمی‌تواند ماری‌جوانا را قانونی کند، اما می‌تواند آن را طبق قوانین فعلی طبقه‌بندی کند، بنابراین داشتن جرم بسیار کمتری است و اولویت کمتری برای مجریان قانون است. همانطور که ستوان دموکرات جان فترمن، که سال آینده برای مجلس سنا نامزد می شود، به مک کلاچی گفت، ماری جوانا “بازوکای بزرگ” است و “[w]چه در سطح ملی چمن قانونی داشته باشد، همش سس است.»

نه تنها قانونی کردن علف های هرز از نظر سیاسی محبوبیت دارد، با 60 درصد تأیید ملی. این نوعی تغییر سیاست است که اطلاعات کم رای دهندگان جوان را که دموکرات ها به آن نیاز دارند فیلتر می کند. بسیاری از این افراد وقتی سیاستمداران در مورد حق رای یا اعتبار مالیاتی کودکان صحبت می‌کنند تسلیم می‌شوند، اما اگر بدانند که بایدن از حق آنها برای سیگار کشیدن بدون رفتن به زندان حمایت می‌کند، ممکن است در واقع شروع به توجه کنند.

همچنین ممکن است فرصتی نادر برای دریافت چیزی از طریق کنگره باشد. در واقع، جمهوری‌خواهان زیادی وجود دارند که از جرم‌زدایی ماری‌جوانا حمایت می‌کنند، به طوری که اگر دموکرات‌ها کاری در مورد آن انجام ندهند، شانس بسیار واقعی وجود دارد که جمهوری‌خواهان به این مشکل دست پیدا کنند. اما همانطور که مک کلاچی می گوید، “گروهی از دموکرات ها که خواستار قانونی شدن کامل ماری جوانا برای سرگرمی هستند، از جمله چاک شومر، رهبر اکثریت سنا از نیویورک در میان دیگر رهبران حزب، وجود دارد.” تعداد زیادی رای‌دهندگان جوان هستند که باید دستگیر شوند – حق مسلماً در کانال‌های رومینگ مانند شوی جو روگان است – اما اگر بایدن به این طرح بپیوندد، می‌تواند برای آنها یک قهرمان باشد.

همانطور که AOC خاطرنشان کرد، بایدن یک سال است که از مدیران اجرایی خود غفلت کرده است، زیرا به نظر می رسد تصور نادرستی وجود داشته باشد که یک کنگره کارآمد در تکرار فعلی آن امکان پذیر است. بنابراین این پنج عنصر بسیار بیشتر است که بایدن از عهده آنها برآید. این امکان وجود دارد که کنگره در سال 2023 بهبود یابد، اما این امر مستلزم انتخاب دموکرات‌های بیشتری است، در حالت ایده‌آل، دیگر به آرای مانچین و سینما برای تصویب لوایح نیازی نیست. برای اینکه این اتفاق بیفتد، رای دهندگان باید اقدامات بیشتری را از بایدن ببینند.

این عناصر ممکن است همه چیزهایی را که در کشور ما اشتباه است برطرف نکنند. اما آنها توجه مردم را به خود جلب می کنند – اغلب مورد توجه افرادی قرار می گیرند که توجه کمی دارند – و ثابت می کنند که دموکرات ها اهمیت می دهند و فقط انگشتان خود را روی هم نمی گذارند. این، به نوبه خود، می تواند آبادی باشد که دموکرات ها برای به دست آوردن قدرت واقعی برای انجام کارهای واقعی قبل از پایان دوره اول بایدن نیاز دارند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort