بایدن از طرح ترامپ حمایت می‌کند، برنامه‌ای که باعث می‌شود مراقبت‌های بهداشتی با سود کلان کنار گذاشته شود

[ad_1]

در سال 2020، دولت ترامپ طرحی را برای واگذاری مدیکر سنتی اجرا کرد وال استریت. به طور غیرقابل توضیحی، دولت بایدن با هم بازی می کند.

مجموعه وسیعی از شواهد نشان می دهد که این طرح با جلوگیری از دریافت مراقبت های مورد نیاز مردم، هزینه های مراقبت های بهداشتی را افزایش می دهد.

به اصطلاح پیمانکاران مستقیم، DCE، باید هزینه مراقبت از افرادی را که به آنها اختصاص داده شده است، بپردازند.

بخش شیرین در مورد وال استریت این است: علاوه بر سود معمولی از ارائه خدمات، این شرکت‌ها می‌توانند تا 40 درصد از پولی را که برای مراقبت خرج نمی‌کنند نگه دارند. در مورد یک انگیزه مالی برای امتناع از درمان صحبت کنید.

علاوه بر این، یک قانون جدید بندر امن به DCE های متعلق به همان سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بدون خطر جریمه های مدنی یا کیفری برای پرداخت تخفیف، با یکدیگر تبادل پول کنند. این سیستمی است که سود را آسان می کند.

در مرحله اول این آزمایش بهداشتی، مراکز مدیکر و خدمات مدیکید، CMS، 53 DCE پرداخت کردند. آنها مبلغ ثابتی پول برای پوشش مراقبت از هرکسی که در Medicare سنتی ثبت نام کرده اند، دریافت می کنند که پزشک مراقبت های اولیه در این DCE ثبت نام می کند. دولت قبلاً به طور خودکار صدها هزار نفر را به DCE اختصاص داده است.

از آنجایی که افراد در مدیکر برای این ثبت نام نکرده اند، احتمالاً نمی دانند یا نمی دانند که چه اتفاقی می افتد. فروشگاه بله، آنها باید اخطار کتبی از وضعیت جدید خود دریافت می کردند. اما CMS با این تغییر به گونه ای برخورد می کند که گویی بر کیفیت مراقبت ارائه شده به این افراد مسن و افراد دارای معلولیت تأثیری ندارد.

پنهان کردن حق

با کمال تعجب، CMS از DCE نمی‌خواهد به مردم بگوید که حق تسلیم شدن دارند، چه رسد به اینکه به آنها هشدار دهد که دلیل خوبی برای آن وجود دارد. متأسفانه، تنها راه برای انصراف، تغییر به یک پزشک مراقبت اولیه جدید است که بخشی از DCE نیست. برای اطلاعات بیشتر می توانید با 800-MEDICARE تماس بگیرید.

هر کسی که در DCE ثبت نام کرده است باید نگران باشد که پزشکان مراقبت های اولیه دسترسی آنها را به مراقبت های ضروری گران قیمت محدود کنند. DCEها احتمالاً به این پزشکان پول بیشتری می دهند تا بیماران را از مراقبت های تخصصی دور نگه دارند یا دستورالعمل هایی برای تأخیر و حفظ مراقبت به آنها ارائه کنند. این حداکثر سازی سود را قبلا دیده ایم و زیبا نیست.

مرتبط: سیستم مراقبت بهداشتی شکست خورده ما به قیمت جان های بی شماری تمام می شود. وقت آن است که مدیکر را برای همه مصرف کنید

دفتر بازرس کل با استفاده از مزیت مدیکر که توسط شرکت های بیمه سلامت اداره می شود تأخیرهای نامناسب گسترده و مداوم و محرومیت از مراقبت و پوشش.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


دولت بایدن ادامه دارد مردم را گمراه کند در Medicare Advantage یا Medicare Part C با اطلاعاتی که ادعا می‌کند بیشتر از Medicare سنتی به مردم ارائه می‌دهد، بدون توضیح خطرات، از جمله مهم مالی و اداری موانع مراقبت

تضاد منافع فراوان است

این مدل های کسب و کار به این معنی است ارائه مراقبت های بهداشتی با کیفیت و رعایت آنها تعهدات قانونی بر اساس گزارش‌های سازمان‌های دولتی و پژوهشگران مستقل، با سود مناسب در تضاد است.

شرکت ها و شرکت های سهامی خاص که مالک یا فعالیت می کنند مراکز دیالیز، برنامه های آسایشگاه، برنامه های مراقبت طولانی مدت و حتی اقدامات پوستی ناظران دولتی دریافتند که منافع خود را در اولویت قرار می دهند تا به ضرر بیمارانشان باشد.

به طور مشابه، DCE ها زمانی که سرمایه گذاران از پرداخت هزینه های مراقبت گران قیمت اجتناب می کنند، می توانند بیشتر برای سرمایه گذاران خود فراهم کنند.

چگونه می توانند این کار را انجام دهند؟ برخلاف سایر کشورهای ثروتمند و کارفرمایان بزرگ در ایالات متحده، دولت ما به ازای هر نفر هزینه ثابتی را بدون توجه به مبلغی که برای مراقبت هزینه می‌کنند، پرداخت می‌کند. برخلاف سایر کشورهای ثروتمند، دولت ما شرایط ارائه مراقبت را تعیین نمی کند. در عوض، دولت ما به DCE اجازه می دهد تصمیم بگیرد که چه زمانی مراقبت را پوشش دهد و این کار را بدون مسئولیت انجام دهد. DCE ها حتی مجبور نیستند خط مشی های پوشش خود را عمومی کنند.

پوشش مزایای مدیکر که DCE باید انجام دهد با ارائه خدمات و درمان های ضروری به افراد از نظر پزشکی که آنها نیاز دارند بسیار متفاوت است.

به عنوان مثال، برای DCE، سه جلسه فیزیوتراپی ممکن است تمام آن چیزی باشد که بعد از تعویض مفصل ران از نظر پزشکی ضروری است، اگرچه تعداد بیشتری مورد نیاز است. به طور مشابه، DCE ممکن است تصمیم بگیرد که وقتی پزشک معالج تشخیص دهد که به MRI نیاز است، یک عکس اشعه ایکس قدیمی ساده کافی است.

چیزی که وال استریت دوست دارد

چرا دولت بایدن می خواهد به شرکت ها کنترل مراقبت های بهداشتی آسیب پذیرترین آمریکایی ها را بدهد؟

وال استریت او را دوست دارد. و دولت ترامپ که قول تخلیه باتلاق و توقف حملات غارتگرانه وال استریت را داده است، در عوض واشنگتن را به بهشتی مرفه برای بدترین شکارچیان وال استریت تبدیل کرده است.

موارد مرتبط: بهترین بیمارستان‌ها تا 1800 درصد بیشتر از هزینه واقعی خدمات از بیماران دریافت می‌کنند

این تغییر از خدمات بهداشتی با کیفیت به معافیت‌های سود محور صدها میلیارد دلار در سال از پول مالیات دهندگان که به صنعت خصوصی سرازیر می‌شود، هزینه دارد.

CMS شرح برنامه نشان می دهد که چقدر بر وال استریت تمرکز دارد، نه کیفیت مراقبت.

رویکرد DCE مبتنی بر رویکردهای بخش خصوصی برای قراردادهای مشارکت ریسک و پرداخت‌ها با کاهش بار اداری متناسب با سطح خطر کاهش است.

«گزینه‌های اشتراک ریسک» همچنین شامل مجموعه‌ای از اقدامات کیفیت کاهش یافته است که بیشتر بر نتایج و تجربیات ذینفع تمرکز می‌کند تا فرآیند.

انتظار می‌رود که با ارائه گزینه‌های منعطف برای، به‌عنوان مثال، توافق‌نامه‌های مشارکت ریسک، حمایت مالی و افزایش سود، برای افراد دارای Medicare، و همچنین برای سازمان‌هایی که تجربه قراردادهای مبتنی بر ریسک را دارند جذاب باشند. این روشی خوشایند برای ارجاع به DCE های تامین شده توسط وال استریت است.

جالب اینجاست که این توضیحات در پیام قانون جدید که به طور مؤثر DCE های مرتبط را از مسئولیت مدنی و کیفری برای بازپرداخت آزاد می کند، مشروط بر اینکه طبق قانون جدید پرداخت کنند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


اگر این یک مجوز سرقت از خزانه به نظر می رسد، به این دلیل است که این دقیقاً همان چیزی است که می تواند و احتمالاً اتفاق بیفتد.

در اصل، یک DCE می تواند به یک شرکت برادر یا خواهر پرداخت کند، که می تواند راهی برای این مشاغل مرتبط باشد تا بیش از پولی که مالیات دهندگان به آنها می پردازند، نگه دارند.

رئیس جمهور جو بایدن تا حدودی به دلیل تعهدش به علم و داده ها پیروز شد. با این حال، سیاست تاکنون مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه را با مشکل مواجه کرده است.

بنابراین دولت بایدن سالمندان در کشور ما را مجبور می کند تا برخلاف میل خود و عموماً بدون اطلاع یا رضایت آنها، در DCE، شکلی اساساً جدید از طرح مزیت مدیکر، شرکت کنند.

مطالب مرتبط: سیستم بهداشتی غیرانتفاعی ایالات متحده آماده تشدید اپیدمی کرونا است

این طرح های تجاری خصوصی برای منافع نامطلوب عبارتند از: سود بسیار کمتر، کیفیت زیر سوال است دست مدیکر

برنامه آزمایشی متاستاز می کند

مذاکره مستقیم باید یک برنامه آزمایشی باشد، اما مدیکر هیچ برنامه ای برای محدود کردن تعداد افرادی که در این طرح های جدید ثبت نام می کند، ندارد. در عوض، Medicare برنامه های خود را برای ثبت نام اعلام کرد 100٪ از اعضای سنتی Medicare در برنامه های DCE – مشابه تا سال 2030.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


به نظر می رسد که این انتقال گسترده، اختیارات محدودی را که کنگره برای انجام آزمایش اعطا کرده است، نقض می کند. بدون نظارت کنگره، CMS همه افراد در مدیکر را با تعریف مجدد مرجع اورول برای مرجع قرارداد مستقیم با تامین کنندگان و تامین کنندگان به سمت این طرح های تجاری خصوصی سوق می دهد.

کنگره از طریق مرکز نوآوری مدیکر ارائه داد اختیارات CMS برای آزمایش مدل های جدید پرداخت برای مراقبت، به شرطی که نه هزینه ها را افزایش دهند و نه کیفیت را تضعیف کنند.

کنگره ما اجازه نداده است مدل‌هایی که گران‌تر هستند، در معرض انکار مراقبت‌های نامناسب در مقیاس بزرگ قرار گیرند یا سیستم‌هایی که بیمه‌گران و سرمایه‌گذاران خصوصی را به عنوان واسطه‌هایی با کنترل کامل بر مراقبت از مردم درگیر می‌کنند.

کنگره ما اجازه بازنگری کامل مدیکر سنتی را نداد، پس چرا این اتفاق می افتد؟

دولت بایدن باید فوراً پاسخگو باشد و برای توقف این تحول خطرناک و پرهزینه مدیکر تحت فشار قرار گیرد. و اعضای کنگره، به ویژه در کمیته‌هایی که بر مدیکر نظارت می‌کنند، باید جلسات عمومی را برگزار کنند تا افرادی که از مراقبت محروم هستند شهادت دهند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı