بایدن آنچه را که جمهوری خواهان می دانند باید روشن کند: مبارزه برای دموکراسی مبارزه با نژادپرستی است

[ad_1]

رئیس جمهور جو بایدن و دموکرات های کنگره به شدت بر گوشه عدالت نژادی برای کمپین تازه طرفدار دموکراسی خود تمرکز کرده اند.

آنها سال جدید را با تلاشی محکوم به فنا برای متقاعد کردن دموکرات‌های مسموم به فساد، جو مانچین حسگرهای ویرجینیای غربی و سینما کرستن آریزونا آغاز کردند تا اجازه دهند لایحه حق رای تصویب شود. روز سه شنبه، بایدن به آتلانتا، جورجیا سفر کرد تا صریحاً درخواست فعلی برای تصویب حمایت از حق رای را به مبارزه قرن بیستم برای حقوق مدنی مرتبط کند. این طرح ابتدا قرار دادن تاج گل بر آرامگاه مارتین لوتر کینگ جونیور و سپس پرداختن به اهمیت ادامه کار از طریق تصویب قانون حقوق رای در سال جاری بود.

زاویه نژادی فقط یک موضوع تاریخی نیست. انگیزه نژادپرستانه ناشی از قوانین جیم کرو در گذشته، انگیزه حمله فعلی جمهوری خواهان به حق رای و یکپارچگی انتخابات امروز است. و حتی خیلی خوب نیست. در سال 2019، ایالت به اشتباه حدود 200000 رای دهنده را از لیست های در حال انجام حذف کرد، که ACLU جورجیا آن را به عنوان تاثیری بر “رای دهندگان جوان، رای دهندگان کم درآمد و شهروندان گروه های نژادی که از حق مقدس محروم شده اند” در سال 2021 توصیف می کند. کمپ قانون همه جانبه ای را امضا کرد که رأی دهندگان سیاهپوست را با دقت باورنکردنی هدف قرار می دهد.” آنها را با افراد وفادار به دونالد ترامپ جایگزین کنید.

مطالب مرتبط: فیس بوک و ترامپ: آمریکا به سمت فاشیسم پیش می رود

پوشش خبری جیم کرو جدید به طور قابل اعتمادی سخنرانان فاکس نیوز و سایر مبلغان جمهوری خواه را در جریان خشم کاذب قرار می دهد، به این دلیل که غیرمنصفانه است که آنها را “نژادپرست” خطاب کنیم فقط به این دلیل که همچنان می خواهند سیاهان را از مشارکت در دموکراسی بازدارند. اما علیرغم همه ناله هایی که در مورد کلمه “نژادپرست” وجود دارد، جمهوری خواهان واقعاً علاقه ای به این موضوع ندارند بازیگری کمتر نژادپرستانه در پاسخ به این اتهامات. برعکس، آنها سال 2022 را با دور انداختن ماسک‌ها و سوت‌های سگ و صریح‌تر شدن در مورد آرزوهای ناسیونالیستی سفیدپوست خود آغاز می‌کنند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


هفته گذشته، اسکات بالدوین، سناتور جمهوری خواه ایندیانا، هنگامی که اصرار داشت معلمان باید در مورد نازیسم “بی طرف” باشند، خشمگین شد. اظهارات او در جریان یک جلسه استماع عمومی در مورد لایحه خود بیان شد که ظاهراً هدف آن سرکوب هرگونه بحث در مورد نژادپرستی در مدارس است، همه اینها تحت عنوان (به یاد داشته باشید!) “نظریه نژادی انتقادی”. این لایحه معلمان را ملزم می‌کند که «در مواد آموزشی یا انجام فعالیت‌های آموزشی بی‌طرف بمانند» و هدف این زبان این است که معلمان چیزهایی مانند «بردگی بد بود» یا «جنبش حقوق مدنی خوب بود» را نگویند.

یکی از معلمان تاریخ، مت بوکنفلد، اعتراض می کند که او نمی تواند در مورد “ظهور فاشیسم و ​​ظهور نازیسم” تدریس کند، بدون توجه به اینکه نازی ها فوق العاده بد هستند، صرف نظر از نسل کشی توده ای و تلاش برای تسلط بر جهان. با این حال، بالدوین مخالفت کرد. او گفت: «من با سیستم آموزشی که دستورالعمل‌هایی برای وجود این کلاهبرداری‌ها ارائه می‌کند، مشکلی ندارم»، اما تأکید کرد: «ما باید بی‌طرف باشیم» در مورد اینکه آیا نازیسم واقعاً بد است یا خوب.

ستاره ایندیاناپولیس بعداً تیتری منتشر کرد که در آن مدعی شد که بالدوین از اظهارات خود “انصراف داده”، اما این به هیچ وجه درست نیست. او اصرار داشت که شخصاً معتقد است “نازیسم، مارکسیسم و ​​فاشیسم لکه‌ای بر تاریخ جهانی ما هستند”، اما نگفت که این باور فرضی باید در مدارس جایی داشته باشد. همانطور که جاد لگام از Popular Info اشاره کرد، بالدوین نگفته است که “او هیچ تغییر مشخصی در قانون پیشنهادی خود ایجاد خواهد کرد.” همچنین، یکسان سازی نازیسم و ​​مارکسیسم یک ترفند لفاظی نسبتاً ناپسند برای به حداقل رساندن نازیسم از طریق یکسان سازی آن با یک فلسفه سیاسی است که الهام بخش کارهای بسیار خوب (مانند جنبش کارگری) است، حتی زمانی که دیکتاتورهایی مانند استالین از آن به عنوان توجیه خود سوء استفاده کردند.

مرتبط: چگونه ناسیونالیسم مسیحی منجر به قیام شد: تاریخ مذهبی 6 ژانویه

اما رفتار بالدوین نباید تعجب آور باشد، زیرا او در یک حباب جناح راست که توسط فاکس نیوز اداره می شود زندگی می کند، جایی که لفاظی نئونازی اکنون یک موضوع استاندارد است. همانطور که Media Matters در ماه گذشته مستند کرد، “در حالی که تاکر کارلسون سال ها با ناسیونالیسم سفیدپوستان معاشقه می کرد، سال 2021 سالی بود که او درگیر شد و بارها بخش آرام صدا را گفت و به صراحت به تئوری توطئه “جایگزین بزرگ” اشاره کرد. نژاد سفید دیگر رهبران ساعات اولیه به آن پیوستند.

تنها دوشنبه شب فاکس نیوز در جریان تئوری‌های توطئه بود مبنی بر اینکه سفیدپوستان طبقه فرعی جدید آمریکایی هستند که قرار بود از مراقبت‌های بهداشتی محروم شوند تا رنگین پوستان بتوانند همه چیز را حفظ کنند. کارلسون تئوری توطئه را منتشر کرد و مدعی شد که CDC “سیاست رسمی برای ممنوعیت درمان پزشکی نجات دهنده افراد سفیدپوست اتخاذ کرده است” و گفت که اولویت را به جوانان رنگین پوست نسبت به “آمریکایی های مسن تر” می دهد که کارلسون ادعا می کند هدف مرگ قرار گرفته اند زیرا آنها ” خیلی سفید.”

در اصل، این ایده نئونازی است که تنوع نژادی «نسل کشی سفیدپوستان» است و در راستای برنامه ریزی ایده های نئونازی با ضرب طبل کارلسون است. طنز اینجاست که او از روزهای اول واکسن کووید-19، زمانی که کارگران کلیدی و افراد بالای 65 سال در اولویت بودند، به عنوان مبنایی برای منطق توطئه چوب شور خود علیه دولت سفید استفاده کرد. در واقع، این کارلسون است که از واکسن زدن افراد مسن سفیدپوست جلوگیری می کند – با گفتن اینکه واکسن را دوست دارند، بی فایده است، سم است و ویاگرا بهتر عمل می کند. در همین حال، برنامه های واکسن دولت که او از آن شکایت داشت، بود بیشتر ▼ در بیشتر سال 2021 در دریافت واکسن در دست سفیدپوستان نسبت به رنگین پوستان مؤثر است، که منجر به ماه‌هایی شد که در آن واکسن‌های اولی بسیار بالاتر از دومی بود، اگرچه این تفاوت نژادی – بالاخره بسته شد.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


اما واقعیت ها هرگز در داستان نژاد سفید دخالت نمی کنند. البته، استفان میلر، مشاور سابق ترامپ، ساعتی بعد در برنامه لورا اینگرام حضور داشت و استدلال می‌کرد که دموکرات‌ها می‌خواهند «پول و قدرت را از یک گروه نژادی بگیرند و به گروه نژادی دیگری بدهند». سفید. مردم، و دومی افراد رنگین پوست هستند. او استدلال می کند که برای جلوگیری از این امر، سفیدپوستان باید “میراث خود را به عنوان ملتی با برابری قانونی و عدالت برابر رد کنند و دوباره به دست آورند.” البته در در واقع تاریخ برده داری و جیم کرو نشان می دهد که این “میراث” که او از آن صحبت می کند میراث برابری و عدالت نیست. در حالت معمولی چراغ گاز در سمت راست، میلر از این کلمات به معنای مخالف آنها استفاده می کند.

مفاهیم نژادپرستانه تلاش ترامپ برای کودتا، که به شورش قفقاز در کاپیتول منجر شد، تا حد زیادی توسط رسانه ها نادیده گرفته شد، اگرچه به طرز خیره کننده ای ناخوشایند بود. ترامپ در ادامه به شهرهایی مانند فیلادلفیا و دیترویت که سیاه پوستان قابل توجهی دارند، به اتهام «تقلب رأی‌دهی» اشاره کرد. درحالی‌که روزنامه‌نگاران توده‌ای وانمود می‌کردند که احمق هستند و وانمود می‌کردند که بهانه آسانی را باور می‌کنند که ترامپ از تقلب واقعی صحبت می‌کند، حامیان او مفهوم او را درک کردند: رأی‌دهندگان سیاه‌پوست ذاتا آمریکایی نیستند.

یک سال بعد، نمی توان نادیده گرفت که مبارزه برای دموکراسی نیز مبارزه ای با نژادپرستی است.

این حقیقت در لفاظی های دموکراتیک دیده می شود که آشکارا و به درستی نیاز به اصلاحات دموکراتیک را به سابقه طولانی سرکوب رای دهندگان رنگین پوست در کشور پیوند می دهد. اما این در لفاظی‌های ارتجاعی راست نیز صادق است، جایی که سوت‌های قدیمی‌تر و ظریف‌تر نژادپرستی جای خود را به این زبان کسل‌کننده‌تر می‌دهد. این واقعیت که نگرش حزب جمهوری خواه نسبت به نازیسم نرم شده است، جای تعجب ندارد. فاکس نیوز مدعی است که سفیدپوستان قربانیان «واقعی» و سیاه پوستان ستمگران «واقعی» هستند که مستقیماً از پروتکل‌های بزرگان صهیون و دیگر تئوری‌های توطئه ضدیهودی مورد استفاده نازی‌ها برای توجیه هولوکاست نشات می‌گیرد. آنها فاشیست هستند. آنها حتی دیگر سعی نمی کنند آن را پنهان کنند.

اگر دموکرات ها نتوانند لایحه اصلاحات دموکراتیک را به تصویب برسانند – که به نظر می رسد مانچین و سینما مصمم هستند از تحقق آن اطمینان حاصل کنند – در این صورت شانس بسیار واقعی برای پیروزی فاشیست ها وجود دارد. سخنرانی‌های بایدن خوب است، اما با لفاظی‌های ستیزه‌جویانه و نابخشودنی سفیدپوستان درباره برتری در جناح راست مواجه می‌شود. کلمات برای نجات ما کافی نیستند – بدون اقدام قانونی واقعی.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı