بال مرغ با یک طرف گوشت انسان: نگاهی به میل به غذای گوشتی «جلیقه زردها»

[ad_1]

آیا تا به حال سیخ انسان را از سر تا پا دیده اید؟

دختران تریلر Showtime “Jellowjackets” مطمئناً این کار را کرده اند. آنها حتی در تجمل خوردن گوشت تازه انسان – تخلیه خون قربانیان خود قبل از کباب کردن گوشت بریده شده روی آتش، افراط کرده اند. وقتی در سال 1996 دچار یک سانحه هوایی دردناک شدند، آدم خواری بهترین راه زندگی برای سایر اعضای تیم فوتبال دختران جلیقه زرد شد. از خود در چمنزارهای جنگلی کانادا. به مدت 19 ماه، خواهرخواندگی غالب تیم به زودی به وحشیگری محض سقوط کرد، زیرا هم تیمی های سابق به عنوان طعمه و امرار معاش شکار شدند.

اگرچه مصرف همتایان را می توان ناامیدکننده دانست، آخرین تلاش برای زنده ماندن برای به تعویق انداختن یک گوشت پس از آن کافی است. یا شاید اینطور فکر کنید.

25 سال بعد به جلو بروید و چندین جلیقه زرد بازمانده هنوز هوس طعم گوشت را دارند بدون اینکه رژیم غذایی آسیب زا در گذشته مزاحم شود. در واقع، برای برخی هنوز رضایت از مصرف آن چیزی که صید و بریده شده است وجود دارد. ما این را در قسمت دوم می بینیم، زمانی که یک شاون بالغ (ملانی لینسکی) به دنبال یک خرگوش از باغ خود می رود و سپس آن را می کند، روده می کند و قبل از اینکه حیوان را برای چیلی خانگی آماده کند، آن را می کند. صدای پاره شدن پوست در گوشت و چاقوهای استخوان شکن از دیوارهای آشپزخانه عجیب و غریب او شنیده می شد.

مطالب مرتبط: اسرار ازدحام جلیقه زردها

این اولین بار نیست که شان یک حیوان را سلاخی می کند. بعد از سقوط هواپیما، شان جوان (سوفی نلیس) گلوی یک گوزن مرده را قبل از اینکه برای شام آماده کند، با احتیاط قطع می کند. خون از گردن حیوان جاری می شود که زخمش بزرگتر و گسترده تر می شود. اما شان با آرامش به وظیفه خود ادامه می دهد – اگر از ما بپرسید کمی بیش از حد بی تفاوت است. چند لحظه قبل، او تمرین تیمی با سلاح های شکاری را احتمالاً به دلیل کثیفی قتل، کنار گذاشته بود. اما پس از اینکه دوستانش آهو را برگرداندند، او با عجله چاقو را برداشت و شروع به بریدن کرد.

این روزها، شوهر و دختر ناآگاه شان در حال خوردن هر قاشق فلفل قرمز هستند و متعجبند که دستور غذای جدید او چقدر خوب است. شان با خشکی می گوید: «کالی فراموش کرده بود گوشت را از فریزر بیرون بیاورد، بنابراین من یک خرگوش را در باغ کشتم. «از چانه تا مقعد پوستش را پوست انداختم…» او کاملاً جدی است، اما البته خانواده‌اش آنچه را که طنز سیاه می‌دانند رد می‌کنند، زیرا او در خلق و خوی است. آنها همچنان از گوشت گاو لذت می برند. اما شوخی با آنهاست. آنها در واقع یک خرگوش تند می خورند.

این صحنه در واقع به ما چه می گوید؟ دهه‌ها بعد، مهارت‌های کشتار شاون هنوز تیز و راحت است. اما شاید تو هم زمانی که تیم شروع به جستجوی نوع دیگری از گوشت، یعنی گوشت دو پا کردند، مفید واقع شد.

صحنه ای از بازنگری فیلم “جلیقه زردها” (نمایش زمان

در صحنه های فلاش بک، ما شاهد دویدن یکی از هم تیمی ها (به جز گردنبند با قلب) هستیم که به جنگل برفی می دود، در تله می افتد و بعداً توسط دیگران بلعیده می شود. میز شام حاصل خجالت آور و تقریباً تشریفاتی است. سر هر کس با نوعی خز یا پوست حیوان یا یک تکه لباس پوشیده شده است. در حالی که این بدون شک برای محافظت از چهره آنها در برابر هوای خشن زمستان ضروری است، همچنین باعث ناشناس ماندن آنها برای بینندگان، یکدیگر و شاید حتی برای خود بی گناهی می شود که زمانی می شناختند.

یک بازمانده با ماسک چرمی با تکه های گوشت آب پز در سینی وارد می شود و به هم تیمی خاصی که به نظر عالی می رسد خدمت می کند. آنها بالاتر از بقیه می نشینند و با کلاه شاخی آراسته می شوند که شاید نشان دهنده رهبری باشد. اما این سلسله مراتب چه معنایی می تواند داشته باشد؟ آیا این شخص قربانی را برای شکار انتخاب کرده است؟ آیا آنها آنقدر خونسرد هستند که جامعه ای را اختراع کنند که تعیین کند چه کسی زندگی می کند و چه کسی کباب می شود؟ چقدر این نوجوانان در تاریکی به قلب خود رفته اند؟ این حدس و گمان روانشناختی تنها یکی از معماهای جذاب این سریال است.

در همین حال، میستی (کریستینا ریچی)، همراه سابق شان برای جلیقه‌های زرد، هوس خود را برای گوشت قرمز در بزرگسالی به اشتراک می‌گذارد، زیرا او را می‌بینیم که یک بسته داغ از یک پمپ بنزین در یک شهر کوچک می‌جوید. سپس، هنگامی که او و هم تیمی سابقش ناتالی (جولیت لوئیس) به خانه متروکه یکی از دوستانش می‌رسند، میستی به آنها پیشنهاد می‌کند که برای خوردن بال‌های مرغ خودبه‌خود بیرون بروند: «می‌توانیم به شهر برگردیم، بررسی کنیم، بال بگیریم، «دیر» برگردیم. “

واقعا مه آلود، بال مرغ؟ اگر به آن فکر کنید، خوردن بال مرغ بد است. کل تجربه غذا خوردن شامل کندن مرغ از استخوان هایش با دندان و جویدن تکه های غضروف است.

چگونه یک مرد می تواند این کار را انجام دهد بدون اینکه به او یادآوری کند که گوشت هم تیمی خود را از استخوان هایش جدا کرده است؟ چگونه می توان طعم، بو و حس گوشت انسان را دقیقاً دانست و همچنان هوس گوشت کرد یا حتی بدون احساس تهوع به آن نگاه کرد؟ و علاوه بر آن، چگونه یک فرد می تواند با علم به خوردن هم تیمی ها، دوستان و عاشقان خود زندگی کند و همچنان گوشت را خوشمزه بداند؟ او ما را کتک می زند.

جلیقه زردکریستینا ریچی در “جلیقه زردها” (پل سرکیس / زمان نمایش)انگار میستی دلش برای آن روزهای بیابان تنگ شده و آرزو دارد دوباره آنها را زنده کند. شاید جویدن گوشت کمتر برای لذت بردن از طعم یا بافت واقعی باشد، و بیشتر برای ارضای لذت های سادیستی که او در جنگل به جا گذاشته است. از این گذشته، از اولین لحظه ای که او لاشه هواپیما را ترک می کند، با شادی پنهان و تهوع گیج کننده – با قطع کردن پای مربی فوتبالش (البته برای نجات او)) با وحشتناک ترین کارها کنار می آید. کشتار داوطلبانه تیم را می کشد.

علاوه بر این، از بازماندگان نقابدار که گوشت هم تیمی خود را در گذشته مصرف می‌کنند، متوجه می‌شویم که میستی کسی است که ماسک چرمی می‌پوشد و با شاخ به رهبر خدمت می‌کند. بعد از شام، میستی نقابش را برمی دارد و عینکش را می زند و با رضایت لبخند می زند. خوب است که نیاز داشته باشید. و حتی بهتر از آن، دیگران به خاطر این مهارت ها از او قدردانی می کنند. بگذار میستی کار کثیف را انجام دهد.

مرتبط: “Jellowjackets” یک شاقول خارق العاده و ترسناک در تاریکی خشم و میل زنانه است.

جای تعجب نیست که میستی نوجوان از مسدود شدن هیجان زده است. او حتی خودخواهانه تمام تلاش خود را برای از بین بردن ضبط پرواز هواپیما در مدت کوتاهی پس از سقوط انجام داد تا امدادگران نتوانند به سرعت آنها را پیدا کنند. این تلاش نسبتاً بی امان برای ایجاد راه خود و احساس نیاز در سال های بلوغ او غالب می شود، زمانی که او ماشین ناتالی را جعل می کند تا یک مسیر مشترک برای سفر دختران ارائه دهد. علاوه بر این، میستی به عنوان مراقب سالمندان، تنها تا حدی با اتهامات او همدردی می کند، اما با اولین نشانه بی احترامی، مصرف مسکن را قطع می کند.

شور و شوق دیوانه وار او، که بین جذابیت و ترسناک بودن در نوسان است، به قدردانی بستگی دارد، صرف نظر از قیمت. واضح است که او هیچ نگرانی – نه در نوجوانی و نه اکنون در بزرگسالی – در مورد خوردن همگروهی نداشت، تا زمانی که به این معنی بود که دیگران او را می پذیرفتند.


غذای عالی و نوشتن دستور پخت بیشتری می خواهید؟ در خبرنامه Salon Food، The Bite مشترک شوید.


این لزوماً در مورد یکی دیگر از بازماندگان جلیقه زرد، تایسا (سرو تاونی) صدق نمی کند. او تنها هم تیمی شناخته شده ای است که به شدت از گوشت – چه خرد شده و چه به صورت لاشه کامل – بیزاری می کند. تایسا در طول حزب کمپین انتخاباتی خود در سنا، بلافاصله پس از تعیین محتویات دستمال سفره‌ای پر از گوشت روی دستمال‌اش تف کرد. و منظره یک خوک کباب کامل – که با افتخار پوزه‌اش را روی یک سینی زیبا به دم نشان می‌دهد – بلافاصله خاطرات آهوی صید شده‌ای را که زمانی نوشیده بود، تداعی می‌کند. همسرش، سیمون (روکیه برنارد)، بیان تایسا را ​​به تصویر می‌کشد و به درستی تصور می‌کند که او قبل از مهمانی غذا نخورده است – استراتژی که بسیاری از افراد با محدودیت‌های غذایی در مکان‌های عمومی زمانی که نمی‌توانند آنچه را که به آنها سرو می‌شود کنترل کنند، به آن متوسل می‌شوند.

اگرچه ما هرگز به صراحت کلمه “گیاهخوار” را نمی شنویم که توسط او یا در مورد او صحبت می شود، واضح است که ترجیحات غذایی او مبتنی بر گیاه است (یا حداقل بدون حیوانات!). تایسا و سیمون در خانه، کاسه‌هایی از میوه‌های گران‌قیمت – مانند میوه اژدها – را در آشپزخانه‌شان در مکانی برجسته به نمایش می‌گذارند. این خانم ها محصولات لوکس خود را دوست دارند.

جلیقه زردTawny Cypress در نقش Taissa و Rukiye Bernard در نقش سیمون در “Jellowjackets” (کایلی شوورمن / SHOWTIME

عجیب است که به نظر می رسد تایسا رفتارهای گوشتخوارانه خود را از مردم پنهان می کند. او به راحتی می توانست نیازهای غذایی خود را در مهمانی یا حتی از قبل ذکر کند. وجود گزینه های گیاهی در رویدادهای بزرگ، حتی در نیوجرسی، بی سابقه نیست. هیچ جا رولی برای شام برای نوشیدن آب گوشت خوک وجود ندارد؟

اما اگر بخواهیم به استدلال روانی خود ادامه دهیم، شاید اعلام این که او از خوردن گوشت خودداری کرده است، به نظر اعتراف به گناه باشد. . . و آدمخواری تایسا جوان ظاهراً از مصیبت خود در بیابان جان سالم به در برد و احتمالاً به این معنی است که او مجبور بود گوشت انسان را بخورد. اما او مجبور نبود این را دوست داشته باشد. از بین تمام راه‌های سازگاری با زندگی پس از خوردن هم تیمی‌هایتان، فحش دادن به گوشت قابل درک‌ترین به نظر می‌رسد. اما درخواست برای یک منصب دولتی همچنین با مجموعه ای از انتظارات همراه است که مناسب است و هیچ نشانه ای از این که شما ممکن است تا به حال پای کباب میا هام را خورده باشید، ندارد.

مرتبط: آمریکا که بچه هایش را می خورد

در حالی که متوسل شدن به آدم خواری برای اکثر بینندگان بسیار وحشتناک است که تصور کنند واقعاً شرکت می کنند، به همین دلیل است که جویدن موضوع بسیار سرگرم کننده ای است (به اصطلاح). این یک فانتزی دور است که به ما امکان می دهد در کشور تاریک خود کاوش کنیم و واضح است که نمایش قدرت درونی خود را نیز می شناسد.

«جلیقه زردها» صحنه های خود را با غذا می سازد و به حواس پنج گانه روی می آورد. توجه ویژه ای به صداهای ترشح بزاق زنان جوانی است که با تشنگی کباب های خود را می خورند. برنامه های بزرگی برای قطرات چربی که دور انگشتان اعضای تیم می پیچد و لب هایشان را می پوشاند، وجود دارد. اینها نمایش های بکر میز سرآشپز یا حتی شادی های موکبانگ تبلیغ شده توسط ASMR در TikTok نیستند.

این یک رویکرد اضافی برای آماده‌سازی شگفت‌انگیز اما وقیحانه آدم‌خواری است که در هانیبال گران‌قیمت NBC دیده می‌شود. تریلر طنز تیره، خوردن گوشت انسان را با غذاهای پیچیده و پیش غذاهای جذابی که توسط یک دیوونه خوشمزه تهیه شده است (و در زندگی واقعی توسط کسی جز آشپز معروف بشردوستانه خوزه آندرس طراحی شده است) مجذوب می کند. بیشتر جشنی بود برای چشم ها و استخوان های بامزه ما.

اما در اینجا به این معناست که به ما این احساس را بدهد که گویی در کنار نوجوانانی هستیم که با لذت گوشت مصرف می کنند. قرار است بی ادبانه و مزاحم باشد. Yellowjackets غذا را به سطح بعدی می برد و همچنین از ما دعوت می کند تا به این سرگرمی خونین بپیوندیم. و در حالی که در حال انجام آن هستیم، می توانیم به این فکر کنیم که اگر به اندازه کافی خوش شانس باشیم که در چنین افراطی ها زنده بمانیم، رژیم غذایی و روان ما چگونه توسعه می یابد.

«جلیقه زردها» قسمت های جدید یکشنبه ساعت 22 از شبکه شوتایم پخش می شود.

داستان های بیشتری که ممکن است بخواهید از آنها لذت ببرید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı