بازگشتی شایسته برای PBS “همه موجودات، بزرگ و کوچک” ارزش چیزهای کوچک را تحسین می کند.

[ad_1]

تابلویی روی در بار در The Drover’s Arms، میخانه مورد علاقه شهر در PBS Masterpiece All Creatures, Big and Small، وجود دارد که نشان دهنده حال و هوای مشترک بسیاری از ما در سال 2021 است: «حیوانات خوش آمدید. مردم تحمل می شوند.»

در اوایل سال 1938، مردم قدرت شفابخش همراه حیوان را درک کردند. آمریکایی ها نیازی به متقاعد شدن در این زمینه ندارند، اما با شروع فصل دوم، جیمز هریوت (نیکولاس رالف) در متقاعد کردن کارفرمای خرس خود زیگفرید فارنون (ساموئل وست) برای گسترش دامپزشکی خود در یورکشایر دیلز مشکل دارد تا مراقبت کند. از حیوانات کوچک بیشتر

«نمی توانم بگویم چرا مردم از حیوانات به عنوان حیوان خانگی نگهداری می کنند. زیگفرید گفت: سگ باید عملکردی داشته باشد. بگذارید برای کارهای کشاورزی، برای تیراندازی، برای راهنمایی استفاده شود. سپس دیوانه وار به دنبال گلدن رتریور گرانبهایش به اطراف نگاه می کند و نفس نفس می زند: “جس کجاست؟”

تا فصل دوم «همه مخلوقات، بزرگ و کوچک»، ما در مورد طنز ملایمی که وست زیگفرید تجسم می کند، عاقل هستیم. زیگفرید به عنوان دامپزشک ارشد در تجارت خود و سرپرست خانواده ای که شامل هریت، چرخ فلک او، کلاهبردار برادر تریستان (کالوم وودهاوس) و خانه دار دلچسب خانم اوبری هال (آنا مادلین) می شود، برعکس بی ضرر است.

مطالب مرتبط: “همه موجودات بزرگ و کوچک” PBS ایمان دیرینه ما را به انسانیت باز می گرداند.

او دستورات و حقایق را با قطعیت مطلق احضار می کند قبل از اینکه اصرار کند که مقصودش لحظاتی برعکس است. او قبل از اینکه نرم شود مانند علف های کرکی که تپه هایی را که اطراف این دهکده کوچک عجیب را احاطه کرده اند، نشان می دهد که بی ادب و شکست ناپذیر است. به همه نیاز دارد که وزن خود را بکشند، حتی سگ، اما به آنها فضایی می دهد تا یکدیگر را درک کنند. و در این قسمت‌های جدید، ارزش رئیسی را ثابت می‌کند که کارکنانش را به چالش می‌کشد و آنها را بهتر می‌کند و در عین حال به آنها احترام می‌گذارد و بازخورد و انتقاد آنها را جدی می‌گیرد.

ماهیت سالم «همه مخلوقات، بزرگ و کوچک» PBS کاملاً ثابت شده است که اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً نیازی به متقاعد کردن بیشتر ندارید.

جدیدترین نسخه که توسط کالین کالاندر تهیه شده است، یک کلاسیک بی بی سی را بر اساس کتاب های آلف وایت (که با نام مستعار جیمز هریوت نوشته شده است) به روز می کند، که در دهه 1980 به یکی از لوازم اصلی تلویزیون عمومی تبدیل شد. داستان‌های هریت شگفتی‌های زندگی روستایی و کشاورزی را ستایش می‌کنند، داستان‌های ساده عاری از زرق و برق و شکوه موفقیت‌های قبلی مانند داونتون ابی (که کارگردان برایان پرسیوال اعتبار مشترک با آن دارد). اگر روزها پس از قیام 6 ژانویه اولین نمایش دولتی آن نبود، هرگز نمی دانستیم که آیا این چنین حسی بود یا نه.

Happenstance ممکن است بهترین دوست نمایش عالی باشد و معلوم می شود که این نمایش به اندازه کافی مورد استقبال قرار می گیرد تا در رتبه دوم در PBS در شب اولین نمایش خود رتبه دوم را کسب کند. اگر آمریکا مشتاق آرامش و تمرکز بر چیزی اصیل و مثبت برای مقابله با خشم مضطرب بود، این نمایش ارزشش را داشت.

با این حال، این یک معجزه باقی می ماند که نمایشی که در آن جذابیت اصلی آن وعده تماشای مردی خوش تیپ و دلپذیر است که تمام دستش را در پشت حیوانات بزرگ فرو می برد، به یک پدیده تبدیل شده است.

اشتباه نکنید، شکایت واضح است. کتاب‌های وایت همچنان کلاسیک هستند. آوردن آنها به تلویزیون همچنین فرصتی برای تماشای تپه های زمردی، لذت بردن از شوخی های عاشقانه مردم با یکدیگر در هنگام شام، تماشای گوساله ها – یا توله سگ ها، هدیه کریسمس برای فصل اول – و به طور کلی به مکان های زیباتر منتقل می شود. زمان های ساده تر

از آنجایی که بیش از ۷۰ درصد آمریکایی‌ها خود را صاحب حیوانات خانگی می‌نامند، «همه موجودات بزرگ و کوچک»، سرنوشت آن‌ها این بود که مخاطبان سالمی را به دست آورند. بن وانستون، فیلمنامه نویس، دیالوگ را با شوخ طبعی روشن پیوند می دهد و ما را به درام پرونده های چالش برانگیز دامپزشکی می کشاند. نه تنها جان حیوان هر بار در خطر است. هری دائماً شهرت زیگفرید را به خطر می اندازد – و یورکشایر دیلز مکان بسیار کوچکی است.

این عنصری است که فصل دوم را در کنار طبیعت باشکوه و سرسبز بهاری هدایت می کند. تاکید بر مراقبت از دیگران در طول فصل بافته می شود، اما این فصل های 1938 با تنش بین کهنه و جدید رنگ آمیزی شده است. .

ما این را در تنش دوستانه، هرچند ناراحت کننده، بین جیمز و هلن (راشل شنتون)، دختر یک کشاورز محلی که او آرزویش را دارد، می بینیم. هلن فصل گذشته عروسی خود را رها کرد و خود را از جامعه جدا کرد. هلن این کار را به میل خود انجام داد، اگرچه خواهر جوانش جنی (ایموگن کلاوسون) جیمز را در مسابقه ای که قبلاً باز بود ترجیح داد تا قلب او را به دست آورد.

هوای عاشقانه، به طوری که در فصل گذشته وجود داشت، فقط امسال غلیظ می شود. تریستان، مانند یک پلیبوی دست و پا چلفتی، کمتر زود آرام می گیرد. در عوض، او از دانستن اینکه در زندگی اش به کجا می رود احساس خارش می کند، راهی که برادرش زیگفرید کمی بازی کرده است و او را با نتایج امتحانات دامپزشکی گیج می کند.

همه اینها دلایلی است که بینندگان را متقاعد می کند که نمایش به همان اندازه که همیشه بوده لذت بخش است – و شروع در فصل بره مطمئناً مضر نیست. با این حال، تازه واردان می توانند در مورد آنچه که فصل دوم درباره ارزش کاری که برای کار انجام می دهیم و کجا انجام می دهیم، دلگرم شوند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


وقتی سریال شروع می شود، جیمز به دیدار والدینش در گلاسکو می رود و در تمرینی شرکت می کند که دارای آخرین تجهیزات، ابزارها و روش های پیشرفته است. در کنار اتاق‌های معاینه بی‌نقص، تمرین خانگی متوسط ​​زیگفرید به نظر مثبت قرون وسطایی است. پیوستن به یک دامپزشک در گلاسکو مطمئناً در زندگی نامه او معتبرتر به نظر می رسد – و او را به والدین سالخورده و مبارزش نزدیک می کند.

با این حال، جیمز در یورکشایر دیلز شهرت بالایی به دست آورده است. پس از چند شکست اولیه با چند مورد، مردم به او اعتماد می کنند. او با انجام یک عملیات مخاطره آمیز روی گاوی که در آن پس انداز خود را فرو بردند، یک زوج کشاورز جوان را از تباهی نجات داد و از مرگی که در غیر این صورت اجتناب ناپذیر بود جلوگیری کرد.

در این فصل جدید، او قهرمان حیوانات کوچکتر است – آن سگهایی که “عملکرد” ​​خاصی ندارند – که در غیر این صورت در جایی رها می شوند که گاوها ارزش بیشتری نسبت به حیواناتی دارند که تنها خدمات آنها راحتی است. جیمز و تریستان ارزش این موجودات را می شناسند (اگرچه تریستان به سرعت عاشق پرنده وسواسی در قسمتی اولیه می شود) و تمام تلاش خود را برای حفظ آنها انجام می دهند.

از طریق همه اینها، ما می بینیم که او عمیق تر به یورکشایر می افتد، که به خودی خود یک تجربه جانشین تحریک کننده است، زیرا درک او از ارزش و معنای حرفه خود و مکانی که آن را انجام می دهد گسترش می یابد. قوس آن همه آن صحبت‌هایی را تأیید می‌کند که در فرهنگ در مورد شأن یک شغل نفوذ می‌کند، چیزی که بیشتر از یک دستمزد سنجیده می‌شود.

او در یک نقطه خاطرنشان کرد که دامپزشکی به آن مکان مربوط نیست. این در مورد مردم است. او توسط بسیاری از آنها به همراه حیواناتشان احاطه شده است و پیوستن به آنها در این شش ساعت جدید مطمئنا زندگی را بسیار قابل تحمل تر می کند.

اولین پخش فصل 2 “همه مخلوقات، بزرگ و کوچک” یکشنبه 9 ژانویه ساعت 21:00 از شبکه PBS است. تریلر آن را در زیر، از طریق یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=QoSYCbOj49M

داستان های بیشتری مانند این:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort