باب ساگت، پدر کثیف: قدردانی از عناصر تیره‌تر کار کمدین با استعداد

[ad_1]

اگر همه چیزهایی که در مورد باب ساگت دیده اید گزیده ای از بازی های او در نقش دنی تنر در سریال کمدی ABC Full House باشد، ممکن است فکر کنید که او فقط یک شیرینی سرگرم کننده بود. حتی زمانی که او ویدئویی از یک بدبخت که به کشاله ران خود مشت می‌زند به عنوان مجری «خنده‌دارترین ویدیوهای خانگی آمریکا» ارائه کرد، ترفندهای او قطعاً دارای رتبه G بودند. بیش از یک دهه در اواخر دهه 1980 و 1990 او جوک‌های سالمی را منتشر کرد که برای تمام خانواده امن بود.

ساجت روز یکشنبه به دلایل نامعلومی به طور غیرمنتظره ای درگذشت، و هجوم غم و اندوه کمدین های سابقش نشان می دهد که کمدین یهودی فقید، طبق گفته جاش رادنر، همکارش، چگونه با مادرت آشنا شدم، قطعاً یک کمدین کوچکتر بوده است. مری کیت و اشلی اولسون، همکارانش در فول هاوس، او را “محبوب ترین، دلسوزترین و سخاوتمندترین مرد” نامیدند.

با این حال، شخصیت کمدی او بسیار بیشتر از شوخی های تلویزیونی خانوادگی بود. اگر از اصطلاحی استفاده کنیم که شخصیت معمولی فول هاوس او بتواند از آن استفاده کند، Saget در استندآپ خود می تواند کاملاً بی ادب باشد. او بسیار شبیه بادی هکت بود که می‌توانست راه خود را در فیلم‌های کودکانه مسحور کند و با خواندن «شیپوپی» شوخی کند و سپس با اجرای صحنه‌ای خود ملوان را سرخ کند. برای درک واقعی استعداد ساجت، باید از عناصر تیره تر کار او قدردانی کنید.

مطالب مرتبط: عمو جسی، عمو جوی و دنی تنر را تماشا کنید که با جیمی فالون صحبت می کنند.

کمدی مانند خیریه اغلب از خانه شروع می شود و در خانه کودکی ساجت معمولاً کمدی بدون سانسور است. پدرش، بن، مدیر اجرایی سوپرمارکت، طرفدار جوک های کثیف بود که از به اشتراک گذاشتن آن با پسر کوچکش ترسی نداشت.

ساجت بزرگ‌تر گفت: «A&P و استاپ و شاپ با هم ادغام می‌شوند.» ساجت بزرگ‌تر، در حالی که شوخی به ظاهر بی‌گناه پدرشوهرش در واقع برای ضربه نوجوانی‌اش التماس می‌کرد: «آنها به فروشگاه جدید استاپ اند پی زنگ می‌زنند».

شوخ طبعی خشن به بن کمک کرد تا با طنین یک زندگی دشوار کنار بیاید که در آن دو نوزاد تازه متولد شده را بر اثر اسهال خونی و سه خواهر و برادر از پنج خواهر و برادر خود را بر اثر حملات قلبی اولیه از دست داد و پس از آن دو حمله قلبی را متحمل شد.

ساگت در خاطرات خود می نویسد: “خانواده من در طول سال ها آنقدر مرگ و درام را دیده اند، گویی همیشه منتظر رسیدن تراژدی بعدی بودیم.”

پاسخ آنها به کل این تراژدی کمدی بود که ساگت در سن بسیار پایین پذیرفت. در دوران راهنمایی، زمانی که خانواده در لس آنجلس زندگی می کردند. ساجت از مادرش می خواهد که او را به خانه سالمندان محلی ببرد تا بتواند با یکی از اولین شخصیت های کمدی خود، لری فاین از The Three Puppets، وقت بگذراند. او به داستان های بی پایان فاین در مورد دنده های شکسته و بینی های شکسته ای که در حین نمایش مسخره دریافت می کرد گوش می داد.

شغل بن سرانجام خانواده را به فیلادلفیا بازگرداند، جایی که ساجت متولد شد. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، او فکر می کرد که باید کاری را انجام دهد که هر مبارز یهودی خوب انجام می دهد: به دانشگاه برود و دکتر شود. اما معلم انگلیسی او را کنار کشید و از او خواست که مجری شود.

او به او گفت: “باید مردم را بخندانید.” ساگت هنگام ثبت نام در دانشگاه تمپل برای تحصیل در رشته فیلم به گوش می‌داد.

او در دوران دانشجویی یک استندآپ را در فیلادلفیا شروع کرد. گاهی اوقات ساجت برای ساخت یک مجموعه کوتاه در Improv و Catch a Rising Star با قطار به نیویورک می رفت. مواد اولیه او تمیز اما غیر معمول بود. او روی صحنه می رود تا آهنگ «در حالی که گیتار من به آرامی گریه می کند» را در حالی که یک بطری آب در پشت گیتارش پنهان کرده است اجرا کند تا بتواند هنگام نواختن گیتار را «گریه کند». خنده جمعیت باعث شد شلوار جین خیس او در طول سفر طولانی قطار به خانه ارزشش را داشته باشد.

پس از فارغ التحصیلی، ساجت به قصد دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته فیلم از USC به لس آنجلس بازگشت، اما در عوض به استندآپ ادامه داد. او به زودی یکی از اعضای ثابت فروشگاه کمدی میکی شور شد، جایی که با کمدین هایی مانند دیوید لترمن، جی لنو، کوین نایلون، سام کینیسون و جیم کری تماس گرفت. ساجت در حالی که به تنهایی کار می‌کرد مجموعه‌های آن‌ها را مطالعه کرد، سپس در نهایت به تور رفت و آن را به عنوان استقرار کنی لاگینز در نظر گرفت.

مرتبط: حرفه باریک جکی میسون: زمانی این کمدین فانوس غرور یهودیان بود، بعداً به تعصب روی آورد.

اولین شکست بزرگ او زمانی بود که در نهمین فیلم ویژه کمدین‌های جوان سالانه، که در سال 1985 در شبکه HBO نمایش داده شد، جایگاهی کسب کرد. میزبان این رویداد رادنی دانگرفیلد بود، که به زودی به مربی کمیک‌های جوان تبدیل شد. ساگت نوشت: «او همیشه مرا تشویق می کرد. این دو مرد به قدری صمیمی شدند که وقتی دنجرفیلد درگذشت، ساگت در مراسم تشییع جنازه او شرکت کرد.

در عرض دو سال، ساگت به عنوان جایگزینی برای نقش اصلی سریال به بازیگران سریال «فول هاوس» پیوست. این نمایش که حول محور یک مرد بیوه بود که سه دختر را با کمک داماد و دوست صمیمی خود بزرگ می کرد، انتقادات زیادی را به دنبال داشت. هوارد روزنبرگ در لس آنجلس تایمز آن را “برهان کنترل تولد” نامید. با این حال، طرفداران Saget را برای هشت فصل کامل احساس کردند.

“برای افراد هم سن و سال من” توییت میندی کالینگ، “او پدر داغ اصلی بود.”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در سال 1989، ساجت همچنین مجری «خنده‌دارترین ویدیوهای خانگی آمریکا» شد. (او همزمان روی هر دو نمایش کار می کرد.) این مجموعه که شامل ویدیوهای ارسالی خانگی از شکست های دیوانه کننده حیوانات خانگی و شیرین کاری های انسانی بود که به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفت – چیزی شبیه به TikTok قبل از اینترنت – قرار نبود خیلی طول بکشد، اما به زودی از «60 دقیقه» در بازه زمانی خود در یکشنبه شب پیشی گرفت و ساجت را به یک ستاره تبدیل کرد.

در طول موفقیت او به شهرت، این تراژدی همچنان خانواده ساجت را آزار می دهد. در سال 1984، خواهر محبوبش اندی بر اثر اسکلرودرمی درگذشت. ساجت تا پایان عمرش برای تحقیق و کمک به مبتلایان به این بیماری پول جمع آوری کرد. چند سال بعد، همسر اول او، شری، پس از یک سزارین شدید بهبود یافت. پزشکان او توانستند او را زنده کنند، اما ترس، ساجت را به لرزه درآورد.

او به زودی نیاز به مقابله با درد خود را به همان شیوه پدرش کشف می کند: با افراط در شوخ طبعی تر. او شروع کرد به بیرون ریختن بخار، و جوک های بی ادبانه در خلوت بین دوستان گفت. در نهایت استندآپ hI نیز آبی شد. در سال 2007، ساجت از برنامه تخصصی خود در HBO، “این درست نیست” فیلمبرداری کرد، که جنبه مبتذل تر خود را برای بسیاری از طرفداران قدیمی اش “فول هاوس” و “خنده دارترین ویدئوهای خانگی آمریکا” برای اولین بار آشکار کرد.

ساجت یک کمدین قصه گو نبود. شوخی می کرد. او در برنامه خود واقعی بود و با مخاطبانش طوری صحبت می کرد که انگار فقط در اتاق نشیمن با دوستانش دعوا می کرد. شخصیت معمولی او از طبقه متوسط ​​- ساگت معمولاً خود را یک پسر یهودی خوش تیپ معرفی می کرد – به شدت با مطالب او در تضاد بود. شوخی های او به خودی خود خنده دار بود، اما آن چیزی نبود که از مردی مثل او انتظار داشتید، و این باعث شد که آنها خنده دارتر شوند. تماشای عملکرد آن مانند خوردن یک تکه بزرگ پای میوه ممنوعه بود.

بهترین نمونه به یاد ماندنی ساگت از کارهایش با لباس آبی، حضور او در The Aristocrats بود، مستندی در سال 2005 که درباره یک شوخی افسانه ای متجاوزانه توسط ده ها کمدین مشهور گفته می شود. این شوخی با شروعی به ظاهر بی‌ضرر شروع می‌شود – «این خانواده وارد دفتر یک عامل استعدادیابی می‌شوند…» – و با سؤال کارگزار استعداد خاتمه می‌یابد: «شما اسم این عمل را چه می‌گذارید؟» و در ادامه پاسخ خانواده: «اشراف‌سالاران! “

آنچه بین این دو نقطه اتفاق می افتد همان چیزی است که باعث می شود شوخی کار کند. قسمت میانی از کمدین به کمدین متفاوت است، اما اینها معمولاً چند جمله از بداهه‌پردازی‌های ناپسند است که برای ایجاد کمی خشم مخاطب طراحی شده است.

با این حال، نسخه Saget هفت دقیقه طولانی (و پر از لرزش) طول کشید. ارجاعات غیر استاندارد او – هشدارهای محتوایی کافی برای توجیه این فهرست وجود ندارد – شامل قتل، زنای با محارم، مشت زدن، اسهال، ادرار، استفراغ، هموروئید و تجاوز جنسی و غیره است. (به نحوی او نام های The Three Stooges و Sister Sledge را نیز در طول مسیر بررسی کرد.) در بین کمدین ها، عملکرد Saget بدنام است.

مطالب مرتبط: “سر کلاس” و مرد پشت برنامه کمدی مترقی و حتی رادیکال دهه 80

مخاطب امروزی ممکن است صدای ساگت را بهتر از او بشناسد. از سال 2005 تا 2014، او گویندگی سریال کمدی سی بی اس “چگونه با مادرت آشنا شدم” را ارائه کرد. ساجت پس از انتشار کتاب خاطراتش «بابای کثیف» در سال 2014 به نقشی بازگشت که آغاز کار او بود و بازی خود را در نقش دنی تنر در «فولر هاوس» که توسط نتفلیکس دنباله سریال اصلی تولید شد، تکرار کرد که از سال 2016 تا 2020

در روزهای قبل از مرگ نابهنگامش، ساگت دوباره در راه بود و مانند همیشه استندآپ می‌کرد و مطالب جدیدی را توسعه می‌داد. او در اینستاگرام نوشت: «به کمدی برگشتم، همانطور که در ۲۶ سالگی بودم. متأسفانه، پس از دو اجرای نهایی در اورلاندو و جکسونویل، این تراژدی بار دیگر به دیدار ساگت رفت.

جان استاموس، همکار او از “فول هاوس”، در پستی اینستاگرامی نوشت که ساجت “ما را تا زمانی که گریه کردیم ما را می خنداند. اکنون اشک های ما از غم جاری است، اما همچنین از قدردانی برای همه خاطرات زیبای شیرین، عزیز، شادمان جاری است. باب عزیز.”

داستان های بیشتر برای تماشا:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı