ایگواین در تمرینات یوونتوس مصدوم شد

captcha

[ad_1]

 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، گونسالو ایگواین مهاجم تیم فوتبال یوونتوس در تمرینات امروز (پنجشنبه) بانوی پیر دچار مصدومیت شد و حضورش در بازی‌های پیش روی یوونتوس به خصوص مقابل میلان در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

طبق گزارش چند منبع خبری در ایتالیا ایگواین در همان ابتدای تمرینات دچار مصدومیت عضلانی و مجبور به ترک تمرینات شده است. باشگاه یوونتوس نیز با انتشار بیانیه‌ای این خبر را تأیید و اعلام کرد که بازیکن سابق ناپولی از ناحیه کشاله ران پای راست دچار مصدوم شده است. ظاهراً مصدومیت او چندان جدی نیست، اما امکان دارد که همین اتفاق او را از مصاف با تیم فصل گذشته‌اش محروم کند.

ایگواین دیرتر از سایر بازیکنان یوونتوس (به جز رابیو) به تمرینات برگشت که دلیل آن رسیدگی به وضعیت مادر بیمارش بود. به همین دلیل آمادگی جسمانی او نسبت به هم‌تیمی‌هایش در سطح پایین‌تری قرار دارد و بعید نیست که مصدومیتش نیز به خاطر همین موضوع بوده باشد.

طبق درخواست وزیر ورزش ایتالیا، قرار است که بازی‌های جام حذفی فوتبال این کشور قبل از سری A برگزار شود و پرونده این مسابقات بسته شود. از این رو انتظار می‌رود که یوونتوس روز ۱۲ ژوئن (هشت روز دیگر) در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان روسونری باشد. مصاف رفت دو تیم در ماه فوریه در ورزشگاه سن‌سیرو با تساوی یک بر یک به پایان رسید. فینال این رقابت‌ها هم برای ۴ ژوئن (۲۸ خرداد) برنامه‌ریزی شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>