این MVP ها در تلویزیون عظمت سالی را به ارمغان آوردند که تقریباً ما را متلاشی کرد

[ad_1]

بر کسی پوشیده نیست که سال 2021 می توانست بهتر پیش برود. . . خیلی بهتر. امیدهای ما که فقط به صورت مشروط در اول ژانویه برانگیخته شد، پنج روز بعد از بین رفت. آیا جای تعجب است که ما بار دیگر به راحتی نسبی تلویزیون هایمان عقب نشینی کرده ایم؟

در حالی که سال دوم قرنطینه بیداد می کرد، فرار هنوز در منو بود (کسی “جزیره FBoy”؟). با این حال، عادات تماشای ما کمی بیشتر شده است، به لطف بازیگرانی که اجازه ندادند همه‌گیری سرعت آنها را کاهش دهد.

هرگز قدرت یک چهره آشنا را دست کم نگیرید، به خصوص در تلویزیون. فقط به محبوبیت روزافزون صابون ها نگاه کنید، نه تنها به دلیل داستان سرایی اعتیادآور آنها، بلکه برای بازیگرانی که مرتب به خانه های ما می آیند و با ما رابطه و اعتماد ایجاد می کنند.

مطالب مرتبط: سالن ها را با فیلم های ترسناک تزئین کنید

به همین دلیل است که بسیاری از بازیگرانی که مدتی است ندیده‌ایم، در فیلم‌های صمیمانه تعطیلات، حتی بهتر از آن، بازگشته‌اند تا با حضور راحت‌شان ما را مجذوب خود کنند. هر جا بروند ما هم دنبالشان می‌کنیم.

به این لیست آن چهار بازیگری را اضافه کنید که قبلاً رزومه‌ای قوی داشتند و برای جلب نظر ما نیازی به پیشرفت نداشتند. و با این حال آنها همچنان به معرفی خود ادامه دادند و ما را با کشورهای جدیدی که قبلاً هرگز ندیده بودیم غافلگیر کردند. . . و بسیاری از آنها دوباره در همان سال تحویل داده شدند.

در اینجا سالن MVP سال تلویزیون ما را ارائه می دهد:

کاترین هان

کاترین هان در “کوچک شدن همسایه” (سیب)سال کاترین هان بود. اما چه زمانی این درست نیست؟ خان یک دزد صحنه ابدی است که همیشه توجه ما را با اجراهای عصبانی و تقویت کننده ای که نادیده گرفتن آنها غیرممکن است به خود جلب می کند. خان مرتباً مکان خود را به عنوان یکی از بهترین دلایل برای تماشای هر برنامه ای که در آن شرکت می کند ذکر می کند، و جای تعجب نیست که این دلیلی است که ما حتی برگزاری WandaVision را در سال جاری به یاد می آوریم.

میل او به صحنه های جویدن به خوبی به او خدمت کرد، به عنوان همسایه کنجکاو کلاسیک سیتکام، اگنس، زنی با توانایی ظاهر شدن در زمان نامناسب، به اندازه ای که ما را وادار به تعجب کرد که معامله او چیست. سایر اجراکنندگان ممکن است پیشنهاد کرده باشند که او در واقع آگاتا هارکنس است، جادوگری که به اندازه کافی خشن برای اجرای نمایش است. نه خان، که چیزی را که می تواند یک ادویه باشد به ستاره ساندویچ تبدیل می کند، از طریق تغییرات ساده در جسمش یا تحویل برنجی براقش.

ماه‌ها بعد، او برگشت و در نقش یک پرستار محافظ در «کوچک شدن همسایه»، یک درام Apple TV + با بازی پل راد در نقش یک درمانگر که ویل فرل تاجر مشکل‌دار را دستکاری کرد تا او را کنار بگذارد، شیرجه زد.

خان در نقش فیلیس که هیولای راد را به زندگی برادرش معرفی می کند و در چندین قسمت ناپدید می شود، طرح داستان را شعله ور می کند. باز هم ما هرگز او را فراموش نمی کنیم و وقتی با خشم انتقام جویانه به پایان داستان باز می گردد، کام را پاک می کند و نور و رحمت را به داستانی بازمی گرداند که بی امان تاریک و سریع می شود.

به طور طبیعی، او این را با تغییری در اجرای ABC “حقیقت زندگی” توسط Jo Polniaczek دنبال می کند، یکی دیگر از نقش های خردل تند که باعث می شود این غذا ارزش مصرف داشته باشد. در افق بازگشت خان به عنوان یک جادوگر فوق العاده شرور و پنیر بزرگ در Marvel’s Agatha: The House of Harkness است. تاریخ تعیین نشده است، اما ما قبلاً معتقدیم که هر چیزی را که من میکس کنم باید خوب باشد. – ملانی مک فارلند

ویلیام جکسون هارپر

زندگی عاشقانهزندگی عاشقانه (سارا شاتز / HBO Max)

ویلیام جکسون هارپر قبلاً جای خود را در قلب ما باز کرده بود قبل از اینکه دوباره ما را در دو پروژه ناک اوت کند که هر کدام او را به عنوان یک شخصیت رمانتیک به تصویر می کشیدند. در مترو، او مانند رویال دود می کند، یک مرد سیاه پوست آزاد که زن برده شده کورا را از دست یک شکارچی فضل بی رحم که مدام او را تعقیب می کند، نجات می دهد. رویال کورا را به جامعه خود می آورد و به او حمایت، دوستی و در نهایت قلبش را پیشنهاد می کند، اما فقط زمانی که او آماده باشد.

و از طریق تفسیر بری جنکینز از رمان کولسون وایتهد، هارپر رویال را به عنوان مردی با قلب شیر درک می کند که صبر و رضایت را به عنوان فضایل طلایی نشان می دهد که باید بدون تسلیم شدن قدرت خود باشد.

این یک اجرای ظریف و خشن است که دیدن هارپر به همراه مارکوس، هیو گرانت فراتر از برند، که ما را به سمت بدبختی های عاشقانه اش در “زندگی عشقی” شبکه HBO می کشاند، مانند یک ضربه شلاق به نظر می رسد. در مارکوس، مردی که ازدواج خود را خراب می‌کند تا «چه می‌شود اگر» هارپر بی‌اطمینانی عصبی را که در رگ‌های استاد فلسفه‌اش، چیدی آناگونی از The Good Place، سوسو می‌زد، احیا می‌کند، تنها با ذره‌ای خرد.

اما بازی او همچنین بی سر و صدا مارکوس را به یک نقش آوانگارد مهربان تبدیل می کند که فضایی را برای آسیب پذیری مرد سیاه پوست در ژانری که معمولاً بر تجربه زن سفیدپوست متمرکز است باز می کند. به همان اندازه که این دو پروژه از نظر لحن و موضوع متفاوت هستند، هر کدام بر جذابیت منحصر به فرد هارپر تأکید می کنند، مردانگی جنتلمنی که صرف نظر از آنچه در اطراف او منفجر می شود، یک لنگر تیز و روح انگیز و آرامش بخش است. بیایید امیدوار باشیم که او در آینده نزدیک جلسات بیشتری برای به پایان رساندن یک عاشقانه داشته باشد. – MM

سلنا گومز
سلنا گومز در «سلنا + سرآشپز» (HBO Max)در طول همه گیری، جهان شروع به دیدن سلنا گومز 29 ساله متفاوت کرد. در حالی که بیشتر ما در خانه‌هایمان گیر کرده بودیم، کهنه‌کار جادوگر Waverly Place تصمیم گرفت نمایشی را بدون فیلمنامه در آشپزخانه‌اش در مورد تلاش‌هایش برای استفاده از زمان در انزوا برای یادگیری نحوه آشپزی با کمک سرآشپزهای حرفه‌ای که به او کمک می‌کنند، فیلمبرداری کند. از طریق صفحه نمایش: “خشخاش[ing] غذا با هم، به طور جداگانه. “در حالی که دو سگ کوچکش دور قوزک هایش می چرخند و موهای تیره اش در چشمانش می ریزند، گومز، که تهیه کننده سریال نیز هست، یک آشپز فرانسوی را با عشقش به اورئوهای سرخ شده شوکه می کند و به طور تصادفی آتش کاغذ روغنی را روشن می کند. و خود را به عنوان یک شرکت واقعی و خوش اخلاق نشان می دهد.

رسانه‌های اجتماعی ممکن است اجازه دهند عکسی با دقت انتخاب شده از زندگی افراد مشهور تهیه کنند، اما در سلنا + سرآشپز HBO، گومز – که از برنامه‌های اینستاگرام خودش استفاده نمی‌کند – به خشن به نظر می‌رسد که اختاپوس باعث خفگی او در حین خرد کردن می‌شود. . او واقعاً خنده دار است (“این چیزی است که من امروز می سوزم”) و او واقعاً تمام تلاشش را می کند. او در آهنگ تم می خواند: “من تلاش می کنم، تلاش می کنم.”

امسال، ستاره گومز همچنین شامل «قتل فقط در ساختمان»، نمایش هولو، که او را با استیو مارتین و مارتین شورت به عنوان ساکنان آپارتمان در نیویورک جفت کرد، که در نهایت یک پادکست جنایی واقعی برای تلاش‌هایشان برای ترور ساختند. خانه. گومز نه تنها در بین اسطوره های بازیگری رفتار می کند، بلکه آرامش تخصصی و ظاهر احساسی او یادآور بازی کمدین های کلاسیک فیلم است. او “جمعه دخترش” است، اما با آژانس بیشتر و “چکمه های جالب”.

گومز در مورد ناتوانی هایش کشف شد – او مبتلا به لوپوس تشخیص داده شد و پیوند کلیه دریافت کرد – و سلامت روانی و مدافع قوی این مشکلات و مشکلات دیگر است. گومز بیش از یک شاهزاده خانم پاپ دیزنی، بسیار بیشتر از برچسب های زن ستیز سابق یک مرد معروف، که اغلب به زنان جوانی که استعدادهای قدرتمندی دارند چسبیده است، همیشه یک نیرو بوده است، اما در سال 2021 او کنترل را به دست گرفت. “آلیسون استین.”

مایکل گریس

جسی لی و مایکل گریس در آبشار رادرفورد (طاووس)این بازیگر 54 ساله از اوایل دهه 1990 وارد عرصه بازیگری شد و از آن زمان شتاب بیشتری گرفت و به آخرین نقش های تکراری در «کارآگاه واقعی» و «ترس از مردگان متحرک» روی آورد. او تقریباً همیشه شخصیت‌های محلی را به تصویر می‌کشد و دائماً متنوع‌تر و روشن‌تر می‌شوند.

سال 2021 را در نظر بگیرید، که او آن را با سبک در اولین بازیگری «سرخپوست وحشی» به کارگردانی لایل میچل کوربین جونیور، با بازی مردی که تحمل کرده، اما همچنان این آسیب را ادامه می دهد، شروع کرد. مائوکا در کودکی درگیر جنایتی تکان دهنده بود و در بزرگسالی به عنوان مایکل، مردی موفق با همسری سفیدپوست ظاهر شد. این فیلم به بررسی بیماری روح و سرکوبی می‌پردازد که چشم‌های خاکستری رنگارنگ با تنش و احساس ابهام اخلاقی در هر صحنه ارائه می‌کنند. این همان نقشی است که Greyeyes در آن می درخشد و با اجرای خود درکی از روش های بسیاری را که مردم سعی می کنند با گذشته خود کنار بیایند یا رد کنند، به ارمغان می آورد.

Greyeyes به همین جا بسنده نکرد و در فیلم Two-Spirit “Wildhood”، قسمتی از “Star Trek: Discovery” ظاهر شد و نقش خود را در “Home Before Dark” در Apple TV + تکرار کرد. اما این پیچ و تاب سرگرم کننده و فریبنده او در کمدی رادرفورد فالز طاووس است که شبیه یک مکاشفه است. چشمان خاکستری، با صدای غنی و رفتار تحمیلی خود، تمایل به ایفای نقش های جدی و جدی دارند، زیرا می توانند وزن آنها را در حین انتقال احساسات تحمل کنند. اینجا هم همین کار را می کند، اما با جذابیت، شوخ طبعی و درخشش پر رویی در چشمانش، که نشان می دهد او به اندازه بازی در نقش، به اندازه تماشا کردن، لذت می برد.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در این کمدی که توسط مایک شور (“مکان خوب”)، سیرا تلر اورنلاس (“سوپر فروشگاه”) و اد هلمز (“دفتر”) نوشته شده است، گری آیز نقش تری توماس، مدیر عامل کازینو مینیشونکا در شهر کوچک را بازی می کند. به این نام نامگذاری شده است که هنوز هم خانه نوادگان استعمارگرانش است. تری برنامه‌های بزرگ‌تری دارد و لبخندی حتی گسترده‌تر دارد، و نمی‌توان در چشم‌انداز او برای بازپس‌گیری آنچه متعلق به کشورش است گرفتار نشد، زیرا او از همه می‌خواهد که عقب‌نشینی کنند. گراییز، اما، تری را بیشتر از جاه طلبی او انجام می دهد و غرور و تعقیب شدید را با انسانیت بسیار احمقانه متعادل می کند. او مطمئن نیست که چگونه با دختر ضد سرمایه داری خود رفتار کند، دوز سالمی از غرور دارد و از همسرش اطمینان می خواهد که “من خوبم، نه؟”

البته Greyeyes همیشه سرگرم کننده بوده است، اما ما به او اجازه نداده‌ایم روی یک پلتفرم به اندازه کافی بزرگ باشد. به نوعی، اوج شکوفایی آن به عنوان یک قدرت کمدی منعکس کننده تغییری است که در هالیوود رخ داده است و به طور ناگهانی کمدی محلی را در بر می گیرد. بعد از رادرفورد فالز، FX سگ‌های رزرو شوم و باهوش Hulu و حتی کتاب روزنامه‌نگار کلیف نستروف، “ما کمی مشکل املاک داشتیم: تاریخ و کمدی ناشناخته هند” بود. آینده سرگرمی های محلی فقط دیر نیست. همچنین نویدبخش شادی است. “خان نگوین.”

داستان های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme