اینجا همه چیز بد است: والدین لیبرال به دلیل بسته شدن مدارس مرتبط با کووید ذهن خود را از دست می دهند.

[ad_1]

مضحک است اگر در این تاریخ دیرهنگام شکایت کنیم که همه گیری “سیاسی” شده است. آیا تا به حال آمریکای جایگزین، ایده آل برای افلاطون، وجود داشته است که در آن ورود COVID-19 احتمالاً به عنوان یک موضوع بهداشت عمومی خنثی تلقی می شود؟ به دونالد ترامپ احترام بگذارید، چیزی شبیه این: او از ابتدا می دانست که همه گیری یک موضوع سیاسی خواهد بود – در مارس 2020 به ما گفت که مشتاق است “تعداد خود” را کاهش دهد – و به وضوح خطری برای شانس او ​​بود. دوباره انتخاب شد. هیچ مدرک روشن‌تری مبنی بر قدرت ماندگار او بر حامیانش از این واقعیت وجود ندارد که ترامپ در سال 2016 تعداد کل آرا را 7 میلیون افزایش داد، پس از سوءمدیریت بی‌کفایتی بی‌دلیل، ناسازگار و وحشتناک دولتش در تنها بحران ملی بزرگی که با آن مواجه بود. به عنوان رئیس جمهور (بدون احتساب چیزی که خودش بعد از شکست در انتخابات ایجاد کرد.)

به محض اینکه مشخص شد که تعداد موارد در شهرهای بزرگ کشور از کنترل خارج شده است، این سوال که آیا مدارس دولتی باز نگه داشته شوند نیز سیاسی بود. در نیویورک، جایی که من زندگی می کنم، شهردار وقت، بیل دی بلازیو، مثالی از یک کتاب درسی علوم را برای یک رهبر منتخب که بین حوزه های انتخابیه رقیب گرفتار شده بود، ارائه کرد: او تصورات نادرستی درباره سیاست های اجتماعی داشت که به او می گفت مدارس یک سیستم حمایتی حیاتی برای خانواده های کارگری است. و … جوانان در معرض خطر (که البته درست است)، اتحادیه معلمان تهدید به اعتصاب، توصیه های متناقض مقامات بهداشت عمومی و والدین عصبانی که از هر طرف بر سر او فریاد می زنند. ما هرگز نخواهیم دانست که در آن ماه دردناک مارس چند نفر به دلیل روستای دی بلازیو بی دلیل جان خود را از دست دادند، اما این تعداد قطعاً صفر نیست.

نزدیک به دو سال به جلو بروید و دوباره اینجا هستیم: یکسان، فقط متفاوت. البته، شرایط تغییر کرده است: ما واکسن‌ها و تقویت‌کننده‌ها و درمان‌های بسیار مؤثرتری داریم، و با نوع جدیدی از ویروس مواجه هستیم که بسیار مسری‌تر است اما احتمال مرگ شما بسیار کمتر است. (نیویورک یک شهردار کاملاً جدید دارد که به نظر می رسد تمایل کمتری به تصمیم گیری های دشوار نسبت به دومی دارد.) هیچ محاصره ملی وجود ندارد، و اکثر مغازه ها، رستوران ها و سایر شرکت های دولتی گیج شده اند، با این فرض که کارگران سالم کافی برای باز کردن این شهر در دسترس هستند. درب ها حتی زمانی که مدارس تعطیل هستند یا به آموزش از راه دور بازگشته اند، هیچ فرد معقولی انتظار ندارد (یا نمی خواهد) این بیش از چند هفته طول بکشد.

میبینی اونجا چیکار کردم، نه؟ “افراد باهوش”، LOL! اگر خود بیماری همه‌گیر قابل کنترل‌تر شده است و اکنون بیشتر شبیه یک مشکل مزمن یا مکرر بهداشت عمومی است تا پایان جهان، سیاست فرضی تعطیلی مدارس در طول پرش Omicron احمقانه‌تر و عمیق‌تر می‌شود.

نه اینکه نسبت به والدین عذاب دیده و ناامید احساس دلسوزی نکنم – من یکی از آنها هستم. هیچ کس فکر نمی کند که آموزش از راه دور، که در سال تحصیلی 2020-21 غالب بود، موفقیت بزرگی بود و برای دانش آموزان دبیرستانی مانند فرزندان من بسیار قابل مدیریت بود. برای والدین فرزندان کوچکتر، به ویژه در شرایط کمتر ممتاز، ممکن است این احساس دردناک باشد که گویی فرزندانشان یک سال یا بیشتر از پیشرفت تحصیلی و اجتماعی را از دست داده اند که هرگز نمی توانند دوباره به دست آورند.

اما این بدان معنا نیست که یک راه حل جهانی برای گذراندن زمستان Omicron وجود دارد. و این قطعاً به این معنی نیست که مجموعه انتخاب‌های دشوار، پیچیده و بسیار شخصی که اکنون با والدین، فرزندان، معلمان، کارکنان مدارس و رهبران منتخب به روش‌های مختلف در بخش‌های مختلف کشور با آن روبرو هستند – همه ما با یک ویروس غیرقابل پیش‌بینی روبرو هستیم که اثرات درازمدت به خوبی درک نشده است – می توان یا باید به درگیری چریکی یا جنگ فرهنگی تقلیل داد، که ارتباط چندانی با هرج و مرج واقعی روی زمین در بسیاری از مدارس ندارد.

مرتبط: استراتژی جدید ما برای کووید “زندگی کن با آن” کارکنان مراقبت های بهداشتی را نابود می کند

وقتی مقالاتی را می خوانم که به دنبال محافظت از رئیس فدراسیون معلمان آمریکا، رندی وینگارتن، در برابر حملات راستگرایان، یا در نظر گرفتن این موضوع است که چگونه اختلاف بین معلمان شیکاگو و دولت شهر می تواند با رأی دهندگان در این دوره به پایان برسد، به نظر می رسد این موضوع مطرح می شود. بیشتر فرمول های جادویی است که می تواند دموکرات ها را از یک فاجعه انتخاباتی نجات دهد، نه اینکه کدام یک از گزینه های ناقص پیش روی ما در حال حاضر برای کودکان، خانواده ها، مدارس و معلمان بهترین است. این مخرب ترین روزنامه نگاری مسابقه اسب دوانی است، زمانی که این پرسش که چگونه، کی و کجا کودکان را در برخی از چالش برانگیزترین شرایط قابل تصور آموزش دهیم، صرفاً ابزاری می شود، یا در محاسبات سیاسی کوتاه مدت به یک دارایی یا بدهی تبدیل می شود.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


به طور مشابه، زمانی که نویسنده یک نشریه پولیتیکو گزارش داد که مادران دیگر در منطقه خلیج فارس او را به دلیل تمایل به باز کردن مدارس (محرک “بحران هویت سیاسی”) نژادپرست خوانده اند. آیا من یک جمهوری خواه OMG هستم؟و لوری لایت‌فوت، شهردار شیکاگو اشاره می‌کند که رئیس اتحادیه معلمان ممکن است نژادپرست باشد زیرا می‌خواهد آن‌ها تعطیل شوند، این فقط نشانه وحشت کامل است: هیچ‌کس پاسخ نمی‌دهد و در بزرگ‌ترین سنت چپ، فرضی مترقی‌ها هستند. بازگشت به نامگذاری ریاکارانه و ادعاهای تیره و تار به ارتفاعات اخلاقی.

گروه والدین در فیس بوک برای دبیرستان پسرم – که 3000 دانش آموز دارد و صدها عفونت میکرورونی در بین دانش آموزان، معلمان و کارکنان داشته است – والدینی که فرزندان خود را از طریق موج در خانه نگه می دارند، عملاً نوزادان دانه برف پارانوئیدی نامیده می شوند که کلیشه های جمهوری خواه و محکوم به فنا هستند. همه ما به رایش چهارم ترامپ. اما باز هم، من فکر می‌کنم این تمایل عمدتاً قابل ستایش برای انجام کار درست برای خانواده خود و کار درست برای یک جامعه بزرگ‌تر است، در شرایطی که هیچ‌کس از آن خبر ندارد.

صحبت از مدرسه پسرم شد:

در این مرحله، من هیچ کس یا چیزی را آزاد نخواهم کرد تا بپذیرم که پست اصلی Reddit که در آن نقل شده است، که آخر هفته گذشته در رسانه های اجتماعی مختلف منتشر شد، توسط دانش آموزی در دبیرستان علوم برانکس، یکی از جنجالی ترین نوشته ها نوشته شده است. دبیرستان های «تخصصی» نیویورک (که تنها معیار پذیرش، آزمون استاندارد شده به سبک SAT است).

فکر می‌کنم دانش‌آموز بهتر از من آن را خلاصه می‌کند: اینجا درست یا غلط وجود ندارد. آموزش از راه دور بد است. شرایط در علم برانکس نیز در حال حاضر بد است. همه تلاش می‌کنند در شرایطی که دائماً در حال تغییر هستند، و در این مورد در گلخانه‌ای، جایی که دانش‌آموزان – که اکثراً مهاجران نسل اول یا دوم هستند – به امید موفقیت آیوی در لیگ امتیاز جمع‌آوری می‌کنند، بهترین کار ممکن را انجام دهند.

البته هر روز و در هر مدرسه ای در هر جامعه ای اینطور نیست. در واقع، نکته مشترک عمیقاً مشترکی که من سعی می کنم بیان کنم این است که هر موقعیت، هر مدرسه، هر خانواده و هر دانش آموزی متفاوت است، و شاید ما باید به جای پایبندی به قوانین کلی یا “بدون اسکاتلندی واقعی”، استراحت کنیم. من می پرسم اما آیا برای دموکرات ها خوب است؟ – در مورد تصمیمات فردی دشوار

پسرم به دلایل شخصی و خانوادگی که شغل شخص دیگری نیست به مدرسه نمی رود. من حق یا تمایلی ندارم در مورد افرادی که معتقدند حضور فرزندشان در ساختمان مهم است، قضاوت کنم، مهم نیست که نمایش چقدر بد باشد یا دستورالعمل های کمی انجام شود.

آسان – بسیار بسیار آسان – می‌توان تمام تقصیرها را برای هرج و مرج و بحث‌های احمقانه بر سر جمهوری‌خواهان انداخت، که دروغ‌ها و ریاکاری‌شان بر هر جنبه‌ای از آموزش عمومی حماسی است. آنها موفق شده‌اند که شیبولای خیالی «نظریه نژادی انتقادی» را که به‌عنوان هر روایتی از تاریخ آمریکا درک می‌شود، به هم مرتبط کنند، که ممکن است نشان دهد که هر مرد سفیدپوستی تا به حال کار اشتباهی با مفهوم بی‌ضرر اما عمیقاً خطرناک «حقوق والدین» انجام داده است. و سپس به نوعی به این بدبختی گسترده (و کاملاً قابل درک) که آموزش عمومی از مارس 2020 تا حداقل ژوئن 2021 یک آشفتگی وحشتناک در بسیاری از کشور بود.

مرتبط: “حقوق والدین” از پیرامون مسیحیت شروع شد – اکنون این موضوع برنده GOP است

شگفت‌انگیز است که همه در حرفه من به جمهوری‌خواهان اجازه می‌دهند که وانمود کنند که به مدارس دولتی اهمیت می‌دهند، زیرا بر کسی پوشیده نیست که هدف نهایی حق تضعیف، بی‌اعتبار کردن، محروم کردن و سپس نابودی کامل آنهاست. – اگرچه ممکن است مطلوب‌تر باشد در میان آنها دوراندیش هستند تا درک کنند که برخی از نسخه های کوتاه شده از آموزش سه R (که ممکن است بخش خصوصی مایل به ارائه آن نباشد) همچنان برای کارگران آینده در طبقات پایین تر، حتی پس از اینکه آمریکا دوباره عالی شود، مورد نیاز خواهد بود.

با این حال، جمهوری خواهان با موفقیت این ایده را در میان حامیان خود – و تا حد ناامیدکننده ای در بین عموم مردم – اجرا کردند که لیبرال های سوسیالیست و رهبران دست نشانده پست آنها در اتحادیه های معلمان خواهان یک مدرسه کاملاً دور از هم اکنون تا دادگاه نهایی هستند. با استتار سه‌گانه اجباری در Buffalo Wild Wings و تقویت‌کننده‌های واکسن مملو از نانوربات‌های بیل گیتس هر دو ماه، به دستور دکتر فائوچی ظالم، که ظاهراً ۴۰ سال یا بیشتر را صرف مطالعه بیماری‌های عفونی به عنوان بخشی از یک طرح بلندمدت مبتکرانه کرده است. به تصرف قدرت کامل دیکتاتوری او.

راستش را بخواهید، اکثر جمهوری‌خواهان اغلب این چیزها را نمی‌گویند – حداقل آن‌هایی که از امتیازات کراس‌فیت با اختلالات شخصیتی آشکار نیستند – اما با آن خیلی راحت‌تر می‌شوند. اساس کارزار فرمانداری گلن یانگکین در ویرجینیا اساساً تقسیم این پیام به قطعات کوچک قابل هضم بود، مانند قارچ توهم زا کاترپیلار در آلیس در سرزمین عجایب، که می توانست با قدرت متفاوتی برای مخاطبان مختلف ارائه شود. اگرچه پس از انتخابات نزدیک هرگز نمی توان به خرد متعارف اعتماد کرد، اما به نظر می رسد که یانگکین برخی از هنجارهای سفیدپوست حومه شهر را با این پیش فرض مبهم که دموکرات ها مدارس را با بوروکراسی و فناوری بیش از حد و خواندن های گسترده فرانتس فانون فریب داده اند، فریب دهد.

اما پارگی پیرامون معضل فعلی مدرسه عمدتاً در میان لیبرال‌هایی رخ می‌دهد که به انتخابات ویرجینیا و دورنمای احتمالی پیروزی جمهوری‌خواهان در میان دوره‌ای به شیوه‌ای از قدیم افتخار شده واکنش نشان دادند: وحشت و سردرگمی گسترده، همراه با میل کاذب به “برگرداندن” به مرکز» و رای دهندگان خیالی طبقه متوسط ​​را با توضیحات، عذرخواهی و اعترافات صمیمانه اطمینان بخشید. اگر احساس می‌کنید مجبور هستید اعلام کنید که طرفدار پایان تعطیلی مدارس نیستید و فکر نمی‌کنید که کودکان سفید پوست باید به اردوگاه‌های بازآموزی فرستاده شوند، بحث را از دست داده‌اید.

البته، مقاومت در برابر جسارت باورهای خود زمانی که باورهای زیادی ندارید، سخت است. این ممکن است مشکلی باشد که فرزندان ما مجبور به حل آن هستند. اما در حال حاضر نه.

در مورد جنگ های آموزشی در آمریکا بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر