اگر کنگره بتواند آن را تصویب کند، Build Back Better می تواند دومین “دوره سبز جدید” باشد.

[ad_1]

در حالی که دموکرات‌ها به بحث با سناتور مانچین در مورد قانون مختصر برای ساخت بهتر ادامه می‌دهند، باید بدانیم که هر چه تصویب شود، دولت بایدن در تلاش است تا نسخه 2.0 توافقنامه سبز را تصویب کند.

رسانه ها – و بیشتر واشنگتن – به این نتیجه رسیدند که طرح نو سبز شکست خورده است. مسلماً قطعنامه رسمی که جسورانه ترین اهداف خود را در بر می گرفت، هرگز به پذیرش و یا حتی تأیید رئیس جمهور نزدیک نشد. آنچه باقی می ماند جوهر سبز نیو دیل است: ازدواج بین بودجه فدرال و سرمایه گذاری های سبز که اقتصاد و شبکه امنیت اجتماعی و محیطی را متحول می کند. این ترکیب کاملی است که روزولت با آن مواجه شد و بایدن در حال حاضر تحت هدایت آن قرار دارد.

این که چقدر آمریکا – و آب و هوای جهانی – با این ترکیب تغییر خواهد کرد نه تنها با مقیاس ساخت آن بهتر در هنگام ظهور، بلکه با شجاعت مرحله دوم تنظیمی جاه طلبی های آب و هوایی بایدن مشخص می شود. باز هم، این ازدواج بین این دو رشته است که مقیاس و موفقیت دوم سبز نیو دیل را شکل خواهد داد.

همانطور که دیوید رابرت در بررسی سالانه خود در سال 2021 اشاره کرد ولتسال 2021 علامت قانونی اولین دوره ریاست جمهوری بایدن در مورد آب و هوا خواهد بود – برای مدت طولانی در آینده. به نظر می رسد رابرتز از این موضوع مطمئن باشد. در تجربه من، سیاست برای انجام چنین پیش‌بینی‌های بلندمدتی بیش از حد ناپایدار است – اما من موافقم که استراتژی آب و هوا واقعاً باید بر این فرض استوار باشد که کنگره در پنج سال آینده اقدامات بیشتری در زمینه آب و هوا انجام نخواهد داد، زیرا آنها بسیار مهم هستند. برای بقای آب و هوا هستند. بازگشت بهتر، به هر شکلی که باشد، نکته اصلی است.

مطالب مرتبط: گزارش بحران آب و هوا در سال 2021

اما من قطعاً با رابرتز در شکایت از این که چنین بن‌بست مداوم در کنگره به این معنی است که «آنهایی از ما که به پیشرفت آب‌وهوایی امیدوار هستند، باید اولین بهترین تصمیم‌ها را فراموش کنیم و به اقدامات چریکی در ایالت‌ها، شهرها فکر کنیم، تفاوت دارم. و افراد این طرز تفکر بسیار متفاوت از فشار یک راه حل متمرکز است.”

خب، فرانکلین روزولت نیز با یک راه حل متمرکز نتوانست برنده شود. بزرگترین موفقیت زیست محیطی آن – نصف کردن فرسایش خاک در کاسه گرد و غبار در پنج سال – محصول خدمات حفاظت از خاک است که تقریباً هرگز در دهه 1930 ذکر نشده است.

بایدن این را «کل دولت» می نامد. این یک طرز فکر متفاوت است. اما نه لزوماً دفاعی (چریک‌ها تقریباً هرگز در دفاع نیستند – از مائو بپرسید) و نه جاه‌طلبی کمتری دارند. دولت اوباما طرح انرژی پاک (CPP) را به عنوان راه حل متمرکز خود برای بخش انرژی پیشنهاد کرده است. او به طور کامل توسط دادگاه و کنگره اخته شد. با این حال، سایر اشکال اقدامات نظارتی و اجتماعی، از جمله محدودیت های انتشار آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) برای سایر آلاینده ها، اهداف کاهش انتشار CPP را یک دهه زودتر از آنچه اوباما پیش بینی کرده بود برآورده کرد.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


کنگره منجمد لزوماً به معنای منجمد شدن دولت فدرال نیست. دولت بایدن تا کنون بیشترین تلاش خود را صرف تنظیم آب و هوا برای لغو امتیازات ترامپ کرده است. استانداردهای واضح و قدرتمندی وجود دارد که EPA، وزارت انرژی و وزارت کشور بایدن می توانند تعیین کنند – اما آنها هنوز شروع نکرده اند، شاید به این دلیل که به سادگی به دموکرات های کنگره “آهسته” آب و هوا می دهند و تغییر می کنند. با توجه به اینکه کنگره دیگر یک مجمع نیست، تعداد انگشت شماری از دموکرات های طرفدار فسیل دست ضعیف تری دارند.

درعوض، تکمیل گزینه‌های قانون‌گذاری کلیدی می‌تواند آغازگر مرحله دوم طرح سبز نیو دیل باشد که در طیف وسیعی از اصلاحات نظارتی سازگار با شرایط اقتصادی جذاب و سازگار با آب و هوا گنجانده شده است. انتخاب بایدن: شروع مجدد حمله یا اجازه دادن به کنگره برای تعیین دولت او.

اگر Build Back Better نسبتاً مقاوم در برابر آب و هوا باشد، این انتخاب آسان‌تری است. هویج و چوب بهترین کار را با هم دارند.

به عنوان مثال، EPA به تازگی استانداردهایی را برای انتشار کربن خودرو اعلام کرده است که نیاز به کربن زدایی دو برابر سریعتر از نسخه پیش نویس آن که فقط چهار ماه پیش منتشر شد، دارد. چه چیزی تغییر کرده است؟ خوب، میلیاردها دلار سرمایه گذاری فدرال در شبکه های شارژ EV و مشوق ها برای خرید EV از مشتریان در هر دو حزب و بودجه Build Back Better، همراه با رشد مستمر در ایالت هایی که به استانداردهای مستقل (و جاه طلبانه) برای خودروها و کامیون های کالیفرنیا پایبند هستند. . چنین ترکیبی از دولت و امور مالی فدرال به پرزیدنت اوباما کمک کرد تا در سال 2009 قوانین جاه طلبانه اولیه خود را برای خودرو معرفی کند.

این خطر وجود دارد که دادگاه عالی ترامپ قدرت EPA را در مورد انتشار کربن محدود کند – یا حتی لغو کند. با این حال، EPA آنقدرها هم که رسانه ها اغلب پیشنهاد می کنند ناتوان نیست.

دی اکسید کربن به ناچار هنگام سوزاندن سوخت های فسیلی آزاد می شود. اما آلاینده های دیگری نیز وجود دارد که تحت پوشش قانون هوای پاک قرار می گیرند، به ویژه اکسیدهای نیتروژن. و با اعتبارات مالیاتی سخاوتمندانه فدرال برای جذب و ذخیره کربن، از نظر قانونی به یک فناوری “مقرون به صرفه” تبدیل شده است. با EPA که نیاز به جذب و ذخیره کربن دارد – ابتدا برای نیروگاه های جدید و سپس برای نیروگاه های زغال سنگ و گاز موجود – کربن زدایی از انتشار گازهای گلخانه ای افزایش می یابد. انرژی زغال سنگ و گاز در حال حاضر گرانتر از انرژی باد و خورشید است. قیمت CCS را اضافه کنید و سهم بازار آنها حتی سریعتر کاهش می یابد.

نیروگاه‌ها و وسایل نقلیه تنها آلاینده‌های عمده آب و هوا نیستند، که نگرانی‌های بهداشتی قانون هوای پاک نیز نیازمند توجه دیرهنگام است. اجاق‌های خانگی، دیگ‌ها و اجاق‌ها منبع اصلی دی اکسید کربن و اکسیدهای نیتروژن هستند. یک اجاق گاز بدون تهویه در یک خانه معمولی آلودگی نیتروژن کافی تولید می کند که استانداردهای بهداشتی کیفیت هوا را نقض می کند و اغلب سطوح خطرناک مونوکسید کربن را منتشر می کند. تقریباً نیمی از خانه‌های کشور اکنون کاملاً برقی هستند. هم دولت‌های فدرال و هم دولت‌های محلی باید با جایگزینی بدون کربن به این خطر آشکار سلامتی بپردازند.

این یک داستان وحشتناک دست کم گرفته شده است که بیش از 50 سال پس از تصویب قانون هوای پاک، 40 درصد از آمریکایی ها هنوز هوای ناسالم تنفس می کنند. با پیشرفت های اخیر در فناوری های بدون آلایندگی برق، حمل و نقل، مسکن و حتی صنعت، هیچ بهانه ای برای ادامه این رسوایی وجود ندارد. سوزاندن سوخت های فسیلی هم یک خطر برای سلامتی و هم یک نفرین آب و هوایی است. سوزاندن روز خود را داشت. پرومتئوس بالاخره می تواند استراحت کند.

بازسازی بیشتر بودجه فدرال باعث می شود صنعت در برابر تغییرات سریع فناوری و کربن زدایی انعطاف پذیری کمتری داشته باشد. مشوق ها و دستورات دولتی و محلی به کسب و کارها کمک می کند تا نوآوری های جدید را آزمایش کنند. تسریع پذیرش زودهنگام فناوری‌های بدون انتشار توسعه شبکه های لازم برای انتقال، ذخیره سازی و شارژ وسایل نقلیه الکتریکی؛ و ایجاد دستورات منطقه ای با مرزهای بالا که صنعت را به میز مذاکره با EPA در سریع ترین مسیر برای پذیرش ملی می آورد. واقعا، یک مطالعه بزرگ من قبلاً روی نشان دادن این موضوع کار کرده ام که حتی اگر اقدامات قابل توجهی از سوی کنگره انجام دهیم، تنها راه مطمئن برای دستیابی به کاهش 50 درصدی گازهای گلخانه ای بایدن تا سال 2030 از طریق مشارکت کامل بین واشنگتن و بقیه جامعه آمریکا است.

من همانطور که رابرتز انجام داد نتیجه خواهم گرفت: تصویب قانون ساخت و ساز بهتر همچنان استراتژی کلیدی برای استفاده کامل از ظرفیت نظارتی بایدن است – 550 میلیارد دلار بودجه که می تواند فناوری های انرژی پاک مانند انرژی های تجدید پذیر، انتقال و ذخیره سازی را فراهم کند. انرژی زغال سنگ و گاز بازنشستگی نیروگاه. بودجه بیشتر برای شارژ خودروهای الکتریکی برای پیشبرد انقلاب EV با حداکثر سرعت ضروری است. برنامه های وام BBB برای سرعت بخشیدن به کربن زدایی دومین بخش بزرگ آلاینده، صنعت، حیاتی خواهد بود.

و چه مدت پنجره کنگره در مورد اقدامات آب و هوایی با نافرمانی جمهوری خواهان بسته می ماند؟ به یاد داشته باشید که اگر جمهوری‌خواهان اهرم‌های قدرت را در کنگره به دست بگیرند، باید این کار را برای مردم آمریکا انجام دهند – کاری که رهبری کنگره آنها به وضوح در زمانی که رهبری را بر عهده داشتند نتوانست انجام دهد.

همانطور که به طور فزاینده ای برای مردم آمریکا روشن می شود که وقتی صحبت از انرژی می شود، جدیدتر و تمیزتر = ارزان تر و ایمن تر، پیام “زغال سنگ و نفت برای همیشه” به بار سنگینی بر دوش حزب جمهوری خواه تبدیل خواهد شد. بنابراین، با کنار گذاشتن سیاست، مرحله دوم توافق سبز بایدن ممکن است بازی سیاسی را تغییر دهد. اگر فقط به اندازه کافی شجاع بود.

بیشتر بخوانید درباره Build Back Better:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort